صفحه 545 از 587 نخستنخست ... 45445495535536537538539540541542543544545546547548549550551552553554555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,441 تا 5,450 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - آزاد

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. ببخشید که سوال می‌پرسم:‌ نمرات زبانتون رو درست نوشتید؟‌ رایتینگ ۹ و اسپیکینگ ۸.۵ واقعا؟
    If I had a penny for everytime someone has asked me that😄

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط joeytribbiani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    معدل لیسانس 13.3 عمران (آزاد)
    معدل ارشد 15.5 عمران - سازه (آزاد)
    1 مقاله isi از تز ارشد
    تافل حدود 100
    2 سال سابقه کار در مرکز تحقیقاتی معتبر
    برای ارشد مجدد کجای اروپا میتونم راحت تر پذیرش بگیرم؟
    فاند نمیخوام، ولی تحصیل رایگان باشه
    اولویتم آلمان (به زبان انگلیسی) هستش. چقدر شدنیه و شانس دارم؟
    سلام
    شانس خوبی دارید . المان و ایتالیا
    به اسپانیا و اتریش و بلژیک هم فکر کنید هم شهریه هاش ارزون ترن هم کشورای ارزونی هستن
    البته جسارتا شهریه دکتری کمتره مثلا تو اسپانیا شهریه دکتری سالی 100 یورو هست و بنظرم دکتری بیاید و برای پسداک میتونید برید هرجای دنیا که دلتون خواست

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    شانس خوبی دارید . المان و ایتالیا
    به اسپانیا و اتریش و بلژیک هم فکر کنید هم شهریه هاش ارزون ترن هم کشورای ارزونی هستن
    البته جسارتا شهریه دکتری کمتره مثلا تو اسپانیا شهریه دکتری سالی 100 یورو هست و بنظرم دکتری بیاید و برای پسداک میتونید برید هرجای دنیا که دلتون خواست
    خیلی ممنون دوست عزیز
    من برای ارشد مجدد میخوام برم. ولی انگار معدل کم لیسانسم اذیت میکنه...
    اون شهریه های کوچیک برام مهم نیست
    با این شرایط بهتره برای ارشد مجدد بدون فاند اقدام کنم و یا برای دکتری بدون فاند و بعدا تبدیلش کنم به یک ارشد دیگه...
    اسپانیا که شما هستید چقدر روی معدل لیسانس حساس هستند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون دوست عزیز
    من برای ارشد مجدد میخوام برم. ولی انگار معدل کم لیسانسم اذیت میکنه...
    اون شهریه های کوچیک برام مهم نیست
    با این شرایط بهتره برای ارشد مجدد بدون فاند اقدام کنم و یا برای دکتری بدون فاند و بعدا تبدیلش کنم به یک ارشد دیگه...
    اسپانیا که شما هستید چقدر روی معدل لیسانس حساس هستند؟
    معدل لیسانس و ارشدتون که کم نیست . من بدون فاند از مونتفورت انگلستان با همین معدلا ادمیشن گرفتم . اسپانیا هم اصلا حساس نیست کلا اروپا حساس نیست روی معدل . ولی دکتری راحت تره براتون هم سفارت و هم همه چی. موقعیت اجتماعی هم اجازه کار و ... . الان چه اصراری به ارشد دارید شما که یدونه ارشد دارید؟
    برای این میگم دکتری که سفارت گیر نده که شما چرا میخواید دوباره ارشد بخونید ؟
    چرا تبدیل کنید به ارشد دیگه ؟؟

معدل لیسانس و ارشدتون که کم نیست . من بدون فاند از مونتفورت انگلستان با همین معدلا ادمیشن گرفتم . اسپانیا هم اصلا حساس نیست کلا اروپا حساس نیست روی معدل . ولی دکتری راحت تره براتون هم سفارت و هم همه چی. موقعیت اجتماعی هم اجازه کار و ... . الان چه اصراری به ارشد دارید شما که یدونه ارشد دارید؟
    برای این میگم دکتری که سفارت گیر نده که شما چرا میخواید دوباره ارشد بخونید ؟
    چرا تبدیل کنید به ارشد دیگه ؟؟
    دوست عزیز احساس میکنم دیگه علاقه زیادی به ریسرچ ندارم و دوست دارم یک کشوری برم و یک ارشد مجدد توی رشته مهندسی محیط زیست بگیرم که بهش علاقه دارم و در همون کشور مشغول به کار بشم. ترکیب تحصیل و مهاجرت به نوعی...
    الان ارشد سازه دارم
    یک سوال دیگه، برای دکتری بدون فاند توی اروپا نیازی به مکاتبه با استاد هستش؟ یا اینکه پوزیشن های مربوطه رو اپلای میکنیم؟

خیلی ممنون بابت وقتی که میذارید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز احساس میکنم دیگه علاقه زیادی به ریسرچ ندارم و دوست دارم یک کشوری برم و یک ارشد مجدد توی رشته مهندسی محیط زیست بگیرم که بهش علاقه دارم و در همون کشور مشغول به کار بشم. ترکیب تحصیل و مهاجرت به نوعی...
    الان ارشد سازه دارم
    یک سوال دیگه، برای دکتری بدون فاند توی اروپا نیازی به مکاتبه با استاد هستش؟ یا اینکه پوزیشن های مربوطه رو اپلای میکنیم؟

خیلی ممنون بابت وقتی که میذارید
    هر دو مورد رو انجام بدید . به صنعتی برلین هم میشه فکر کنید این رشته رو داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط darasvo نمایش پست ها
    ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید
    آلمان و سوئد میتونه گزینه خوبی باشه برای شما. دانشگاه های چالمرز و KTH و استکهلم در سوئد رو چک کنید. المان هم دانشگاه برلین و مونشن و موسسه ماکس پلانک و ...

Junior Member

آلمان و سوئد میتونه گزینه خوبی باشه برای شما. دانشگاه های چالمرز و KTH و استکهلم در سوئد رو چک کنید. المان هم دانشگاه برلین و مونشن و موسسه ماکس پلانک و ...
    ممنون از راهنمایی. برای فاند از سوئد چطور؟ شانس رزومه من برای دریافت بورس در مقطع ارشد چقدره؟ شانسی هست!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط darasvo نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی. برای فاند از سوئد چطور؟ شانس رزومه من برای دریافت بورس در مقطع ارشد چقدره؟ شانسی هست!؟
    یک نکته مهم برای دریافت فاند و اسکارلرشیپ معدله که خداروشکر معدلتون خوبه . ریکام از استادای دانشگاه دارید ؟
    شانس که همیشه و همه جا هست . باید پیدا کرد . دل رو بزن به دریا و شروع کن به اپلای ایشالا نتیجه عالی در انتظارت هست .

Junior Member

یک نکته مهم برای دریافت فاند و اسکارلرشیپ معدله که خداروشکر معدلتون خوبه . ریکام از استادای دانشگاه دارید ؟
    شانس که همیشه و همه جا هست . باید پیدا کرد . دل رو بزن به دریا و شروع کن به اپلای ایشالا نتیجه عالی در انتظارت هست .
    مرسی از کمک شما. بله چند تا ریکام گرفتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)