صفحه 548 از 587 نخستنخست ... 48448498538539540541542543544545546547548549550551552553554555556557558 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,471 تا 5,480 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladsoltany99 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما ، به نظرتون با توجه به معدل نسبتا پایین میتونم برای ارشد امیدوار باشم؟
    خواهش میکنم. معدلتون خیلی پایین نیست.
    با یک نمره زبان و جی آر ای خیلی خوب شانس دارید.

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام
    1- رشته = مهتدسی برق
    2- دانشکاه کارشناسی = دانشگاه گیلان
    3-معدل کارشناسی = 19.23
    4- تافل = 109
    5-جی ار ای ندادم
    6-مقاله ندارم
    هدف = دانشگاه رنک زیر 50 امریکا
    فقط فول فاند برام خیلی مهمه

دوستان به نظرتون با این رزومه چیکار کنم ؟ یعنی به نظرتون فوق رو برم از دانشگاه های المان اکه بشه بگیرم بعد از اونجا اقدا کنم برای امریکا؟ یا نه همین جا تو یه دانشگاهی مثل شریف فوق بگیرم بعد برا دکترا برم امریکا ؟درباره دکترا مستثیم هم نمیدوتم با این رزومه ضعیف میشه یا نه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار فردوسی مشهد

سلام. من رزومه ی یک صفحه ای مو پیوست کردم، نظرتون فوق العاده میتونه کمکم کنه. resume_v2.pdf

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر - (بیشتر تحصیلم رو فردوسی بودم اما تو غیرانتفاعی خیام مشهد مدرک گرفتم.) - 14.33
    آیا رزومم میتونه کمی از کمبود معدل مو پوشش بده؟ بهم پیشنهاد شد برای پی اچ دی مستقیم هم اقدام کنم.

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)
    پیش بینی
    میکنم آیتلس 7

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    هدف من ارشد کانادا در رشته های مرتبط با: بازی های کامپیوتری، شبیه سازی، واقعیت مجازی، گرافیک کامپیوتری، مهندسی نرم افزار و مولتی مدیا (که همه زیرمجموعه Computer Science هستند با نام های مختلف در هر کشور) است.

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، هلند، آلمان

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در رزومه یک صفحه ای ذکر شده

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mhskandary2 نمایش پست ها
    سلام. من رزومه ی یک صفحه ای مو پیوست کردم، نظرتون فوق العاده میتونه کمکم کنه. resume_v2.pdf

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر - (بیشتر تحصیلم رو فردوسی بودم اما تو غیرانتفاعی خیام مشهد مدرک گرفتم.) - 14.33
    آیا رزومم میتونه کمی از کمبود معدل مو پوشش بده؟ بهم پیشنهاد شد برای پی اچ دی مستقیم هم اقدام کنم.

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)
    پیش بینی
    میکنم آیتلس 7

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    هدف من ارشد کانادا در رشته های مرتبط با: بازی های کامپیوتری، شبیه سازی، واقعیت مجازی، گرافیک کامپیوتری، مهندسی نرم افزار و مولتی مدیا (که همه زیرمجموعه Computer Science هستند با نام های مختلف در هر کشور) است.

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، هلند، آلمان

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    در رزومه یک صفحه ای ذکر شده

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    Full Fund

دوست عزیز بنظرم باید فرمت رزومه نویسیتون رو استاندارد کنید چون این رزومه مناسب نوشته نشده است.
    بنظر من با این رزومه شانسی برای فول فاند شدن در ارشد ندارید. در صورتی میتونید کمبود معدل لیسانستون رو پوشش دهید و امیدوار به فاند باشید که بتوانید یک نمره خوب در آزمون جی آر ای کسب کنید.
    موفق باشید

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی - -------
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهدسی کامپیوتر دانشگاه علم وصنعت 17.87
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -------
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها ایلتس 7.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها 320
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی --------
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای ارشد ودکترا هوش مصنوعی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) یک ثبت اختراع جهانی هم دارم و همچنین یک ریکامند
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فقط فول فاند
    سوال اصلی که داشتم اینه که به نظرتون برای ارشد اپلای کنم و اصلا امکانش هست؟ و اینکه در چه رنک دانشگاه هایی می تونم این کار رو انجام بدم؟ یا اینکه بمونم برا دکترا بهتره؟
    ضمنا به نظرتون برای top30 امریکا شانس دارم؟ و اینکه این رزومه برا top 30 چه چیز هایی کم داره که برم دنبالشون

Junior Member

سلام به همه. دوستان ممنون میشم در مورد رزومه من هم نظر بدید.

1- رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی: عمران دانشگاه دولتی شهرستان 14.40
    2- رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاهمعدل نهایی ژئوتکنیک دانشگاه دولتی شهرستان 16.85 ( جی پی ای 3.7)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها کوانت 168 وربال 165 رایتینگ 4
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر پنج مقاله ای اس ای (سه مقاله کیو 1 که دو تاش رو اسم اولم و هر سه ایمپکت فکتور بالای 2 دارند) (یک کیو 2 و یک کیو 3 باز هم هر دو اسم اول با ایمپکت فکتور حدود 1.5 و 0.8)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ژئوتکنیک - دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا، آمریکا، استرالیا و اروپا (اسکاندیناوی، انگلستان، آلمان، فرانسه، هلند و سایر کشورهای خوب اروپایی )
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): فقط این رو هم بگم که می تونم حداقل دو تا ریکام خیلی خوب از اساتید ارشدم بگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا فول فاند و اگر نشد حداقل یک پارشیال فاند خوب
    نگرانی اصلی من معدل لیسانسم. برام مهم نیست مثلا رنک دانشگاه بالای 200 باشه، مهم برام اینکه مدرک دکتراش مورد تایید وزارت علوم باشه (دانشگاه های الف و ب وزارت علوم). بنظرتون کار دیگه ای برای بهتر شدن این رزومه می تونم انجام بدم و بنظرتون برای کدوم کشورها بیشتر شانس دارم؟. من متاهل هستم، یک کتاب تالیفی و 2 سال هم سابقه کار مرتبط با رشتم با بیمه دارم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeiiiid نمایش پست ها
    سلام به همه. دوستان ممنون میشم در مورد رزومه من هم نظر بدید.

1- رشتۀ لیسانس نام دانشگاه معدل نهایی: عمران دانشگاه دولتی شهرستان 14.40
    2- رشتۀ فوق لیسانس نام دانشگاهمعدل نهایی ژئوتکنیک دانشگاه دولتی شهرستان 16.85 ( جی پی ای 3.7)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها کوانت 168 وربال 165 رایتینگ 4
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر پنج مقاله ای اس ای (سه مقاله کیو 1 که دو تاش رو اسم اولم و هر سه ایمپکت فکتور بالای 2 دارند) (یک کیو 2 و یک کیو 3 باز هم هر دو اسم اول با ایمپکت فکتور حدود 1.5 و 0.8)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ژئوتکنیک - دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا، آمریکا، استرالیا و اروپا (اسکاندیناوی، انگلستان، آلمان، فرانسه، هلند و سایر کشورهای خوب اروپایی )
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): فقط این رو هم بگم که می تونم حداقل دو تا ریکام خیلی خوب از اساتید ارشدم بگیرم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا فول فاند و اگر نشد حداقل یک پارشیال فاند خوب
    نگرانی اصلی من معدل لیسانسم. برام مهم نیست مثلا رنک دانشگاه بالای 200 باشه، مهم برام اینکه مدرک دکتراش مورد تایید وزارت علوم باشه (دانشگاه های الف و ب وزارت علوم). بنظرتون کار دیگه ای برای بهتر شدن این رزومه می تونم انجام بدم و بنظرتون برای کدوم کشورها بیشتر شانس دارم؟. من متاهل هستم، یک کتاب تالیفی و 2 سال هم سابقه کار مرتبط با رشتم با بیمه دارم.

دوست عزیز میشه گفت تنها نقطه متوسط رزومتون معدلتون هست. ولی با جی آر ای خیلی خوبتون جبران شده است. بنابراین نگران نباشید چون بطور کلی رزومتون خوب است.
    بنظر من تمامی که کشورهایی که گفتید بجز کانادا شانس دارید. بدلیل مقالات زیادتون، شانستون برا دانشگاههای غیر جی 8 استرالیا زیاده.
    موفق باشید

سلام
    من داوطلب کنکور 99 در رشته تجربی ام و با توجه به سطح درسی که دارم میتونم رتبه دو یا سه رقمی کسب کنم، با این رتبه امکان بورسیه شدن رو در دانشگاه های معتبر آلمان یا دانمارک و.. دارم؟؟
    لطفا شرایط و مدارک رو کامل برام توضیح بدید، تازه عضو شدم و بلد نبودم تایپیک بزنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    درسته اساتید کمی
    تاثیر به این صورت هست که مثلا طرف شریف خونده استا داز دانشجوی ایرانیش میپرسه این چه جور دانشگاهیه
    تا این حد
    كاملا درسته بيشتر از اين نيست.
    ضمنا تجربه شخصي من،، بخش قابل توجهي از گرفتن پذيرش تابع شانس و اقباله.

Junior Member

وقت بگذاريد براي مقاله.
    بسياري از دانشگاه هاي اروپا مدرك زبان نميخوان يا حتي GRE.
    پس مساله رقابت در مجموعه رقباست. كجا ميتونه رزومه شما شاخص باشه همون تعداد مقاله است.
    در اين مقطع زياد روي كيفيت ژورنال حساس نباشين فقط تعداد مقالات {{مرتبط}} رو ببريد بالا حتي كنفرانس.
    در مكاتباتتون خيلي حرفه اي به دستاوردهاتون و از همه مهمتر به توانايي problem solving تاكيد كنيد.
    ضمنا اطلاعاتي از دانشگاه هاي ما ندارن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)