صفحه 553 از 587 نخستنخست ... 53453503543544545546547548549550551552553554555556557558559560561562563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,521 تا 5,530 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام.من مدارک لیسانس و ارشدم رو در رشته حسابداری از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با معدل های به ترتیب16 و 16.40 گرفتم،در حال حاضر حسابرسم،و برای ازمون تافل و GRE دارم اماده میشم،اونها هم در سطح خوبه.ان شاءالله 88 به بالا...در حال تحصیل برای گرفتن مدرک بین المللی رشته ام( حسابرسی) هستم.
    ولی میخوام برای رشته اقتصاد یا MBA برا دکترا اقدام کنم.بیشتر مدنظرم اقتصاده.مقاله هم ندارم.نمیدونم بدون مقاله شانس پذیرش برا دکترا چقده؟!اگه احتمالش کمه برا ارشد احتمال فول فاند بورس شدن،چقده؟
    واینکه اگه مساله کار رو هم در نظر بگیریم،کانادا بهتره یا امریکا؟

Junior Member vanish_bitoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    با توجه به اینکه اولویت اول من اروپا، کانادا و استرالیا هست خیلی دنبال GRE نیستم. به نظر شما داشتن gre مهمه؟
    نه مطمئنا می تونین وقتتون رو بذارین روی قسمت های دیگه رزومه. اما در صورت ندادن GRE شما حداقل 50% گزینه های احتمالیتون که رو که تو آمریکا هستن از دست میدین. رزومه خوبی دارین. با یک GRE حدود 310-320 شانس خوبی برای دانشگاه های آمریکا دارید

Junior Member vanish_bitoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mn_shirvani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه میشه برای این رزومه هم نظر بدید

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مکانیک- دانشگاه مازندران – 14.22
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مکانیک طراحی کاربری- صنعتی نوشیروانی – 19.27

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    - toefl , gre هنوز ندادم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    یک مقاله ISI در ژورنال با ایمپکت 3

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    کنفرانسی فارسی یک عدد

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    امریکا- کانادا – استرالیا- هلند و کشورهای حوزه اسکاندیناوی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    - رنک یک دانشگاه در دوره ارشد
    - یک ترم TA بودم
    -32 سال سن دارم و 7 سال سابقه کار نه چندان مرتبط

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    - full fund
    داشتن یک مقاله دیگه و همینطور یه نمره GRE عالی (320) شانستون رو خیلی بالا میبره. نمره بالا GRE می تونه برای بچه هایی که معدل لیسانس پایینی دارند هم کمک کننده باشه. البته معدل فوق لیسانس شما پوشش میده اون ضعف رو.
    خیلی رو GRE وقت بذارین

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه فرصت کردین یه نگاهی هم به شانس پذیرش من داشته باشین. متشکرم

عمران- دانشگاه تبریز – 15.75

عمران/ ژئوتکنیک - دانشگاه صنعتی امیرکبیر – 16.86

آیلتس اورال 7

---------

یک کنفرانس داخلی (مقاله مستخرج از پایان نامه)

دکتری عمران

کانادا - اروپا - استرالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    حدود یک سال سابقه کار مرتبط با گرایش (گرایش ارشدم یعنی ژئوتکنیک) و یک سال سابقه کار عمرانی متفرقه

Full Fund

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jjoroj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگه فرصت کردین یه نگاهی هم به شانس پذیرش من داشته باشین. متشکرم

عمران- دانشگاه تبریز – 15.75

عمران/ ژئوتکنیک - دانشگاه صنعتی امیرکبیر – 16.86

آیلتس اورال 7

---------

یک کنفرانس داخلی (مقاله مستخرج از پایان نامه)

دکتری عمران

کانادا - اروپا - استرالیا

حدود یک سال سابقه کار مرتبط با گرایش (گرایش ارشدم یعنی ژئوتکنیک) و یک سال سابقه کار عمرانی متفرقه

Full Fund
    دوست عزیز معدلهای شما و دانشگاههای محل تحصیلتون خوب هست ولی متاسفانه سابقه پژوهشی ندارید.
    بدین ترتیب تقریبا هیچ شانسی برای اسکالرشیپ استرالیا و تا حدودی پوزیشنهای اروپا ندارید(شانس همیشه هست ولی خب خیلی بعیده). چون این دانشگاهها بشدت مقاله محور هستند.
    در مورد کانادا باید بگم شانس دارید. پیشنهاد من اینه که جهت اینکه رزومتون رو رقابتی تر کنید یک نمره بالا در آزمون جی آر ای کسب کنید. در صورت کسب نمره بالای 320 شانس خوبی برای فول فاند در دانشگاههای کانادا دارید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    اگر ممکن هست در مورد رزومه من هم نظر بدید

مهندسی برق - الکترونیک ، دانشگاه غیرانتفاعی هدف ساری ، 14/55

آیلتس اورال 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    ندارم
    ندارم
    فوق لیسانس ، هوش مصنوعی ( بیشتر هدفم machine learning هست )
    آلمان ، کانادا
    ندارم

هدف اولم آلمان هست به علت ارزون بودن دانشگاه ها و زندگی به نسبت بقیه کشورها

Junior Member

سلام وقت بخیر , اگر دوستان لطف کنند شانس بنده رو هم بررسی کنن ممنون میشم
    من 27 سال سن دارم و مجرد هستم و فقط باید دنبال فاند باشم

مهندسی صنایع - دانشگاه دولتی - 14/86
    مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی - دانشگاه دولتی - 17/12
    تافل 110
    GRE 320
    ندارم
    ندارم
    مدیریت بازرگانی - بازاریابی - business analytics و به طور کلی رشته های مربوط به بیزینس اسکول ها / مقطع مستر مجدد یا دکتری (فقط فاند بدن زیاد مهم نیست مقطع مستر باشه یا دکتری)
    به ترتیب آمریکا - کانادا - آلمان - هلند
    تجربه های زیادی دارم منتها قابل اثبات نیست (سابقه بیمه و .. ندارم) / تجربه وب (بیش از 11 سال) + زمینه مطالعه کتاب های روانشناسی و ..
    یک کتاب هم دارم که ترجمه یک کتاب روانشناسی هستش
    Full Fund

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط r3za713 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر , اگر دوستان لطف کنند شانس بنده رو هم بررسی کنن ممنون میشم
    من 27 سال سن دارم و مجرد هستم و فقط باید دنبال فاند باشم

مهندسی صنایع - دانشگاه دولتی - 14/86
    مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی - دانشگاه دولتی - 17/12
    تافل 110
    GRE 320
    ندارم
    ندارم
    مدیریت بازرگانی - بازاریابی - business analytics و به طور کلی رشته های مربوط به بیزینس اسکول ها / مقطع مستر مجدد یا دکتری (فقط فاند بدن زیاد مهم نیست مقطع مستر باشه یا دکتری)
    به ترتیب آمریکا - کانادا - آلمان - هلند
    تجربه های زیادی دارم منتها قابل اثبات نیست (سابقه بیمه و .. ندارم) / تجربه وب (بیش از 11 سال) + زمینه مطالعه کتاب های روانشناسی و ..
    یک کتاب هم دارم که ترجمه یک کتاب روانشناسی هستش
    Full Fund
    دوست عزیز معدل ارشد و نمرات زبان خوبی دارید و بنظرم میتونید امیدوار باشید به گرفتن فاند.
    البته اینو هم در نظر بگیرید که باید بیشتر تلاش کنید چون فاند در رشته های مدیریت کم بوده به نسبت و به شدت رقابتی است.
    موفق باشید

Junior Member

سلام و عرض ادب دوستان. اول ببخشید ک سوالم طولانی هست ولی اگر لطف کنید و سوالاتم رو بخونین و راهنماییم کنین هیچوقت لطفتون رو فراموش نخواهم کرد. جواب های شما واسم تعیین کننده مسیر زندگیم خواهد بود پس لطفا کمکم کنید. من میخوام اول شرایط فعلیم و بعدش اهداف تحصیلی که دارم (در قالب فرمتی که مشخص شده) رو عرض کنم و بعد شما راهنماییم کنین که با ترکیب شرایط فعلی و آینده م امکانش هست بتونم از دانشگاهی در آمریکای شمالی یا اروپا در مقطع دکترا full fund بگیرم یا خیر. بازم ممنون از لطفتون

شرایط فعلیم:
    من در حال حاضر ۲۴ سالمه و ورودی سال ۹۲ رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار دانشگاه دولتی هرمزگان بودم. بعد از ۵ سال و گذروندن ۷۸ واحد و در تابستان 97 از اونجا انصراف دادم. البته در حین تحصیل تو یه شرکت ارائه دهنده اینترنت وایرلس ادمین شبکه بودم و حدود 6 سال سابقه کار توی اون شرکت رو دارم تو همون مدت تونستم مدرک MTCNA که مربوط تجهیزات شبکه برند میکروتیک هست رو بگیرم. بعد از انصراف، توی بهمن ۹۷ اومدم دانشگاه آزاد واحد شیراز همون رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار. لیسانس رو تا خرداد 1400 تموم میکنم و اون موقع کنکور ارشد میدم.

اهداف تحصیلی:

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد شیراز - 16.36
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی یا معماری کامپیوتر یا بیوانفورماتیک) - صنعتی شریف یا دولتی تهران - بالای 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: آیلتس 8 (l = 8 , w = 7.5 , s = 7.5 , r = 8)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: واقعا ایده ای راجع به gre ندارم ممنون میشم لطف کنین بگین چه نمره ای بگیرم بهتر هست واسه رسیدن به هدفم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 مقاله isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: این هم ایده ای ندارم راجع بهش شما بگین چند تا خوبه
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای کامپیوتر در زمینه گرایش ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا - اروپا - آمریکای شمالی - سنگاپور
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه زیر 50 کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

میخواستم بدونم اینکه انصراف دادم و همچنین اینکه سنم تا موقع فارغ التحصیلی از ارشد 29 سال خواهد بود، واسه گرفتن فول فاند واسه دکترا مشکل ساز نمیشن واسم؟؟

باز هم ممنونم از وقتی که میذارین

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

نقل قول نوشته اصلی توسط bsmax نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب دوستان. اول ببخشید ک سوالم طولانی هست ولی اگر لطف کنید و سوالاتم رو بخونین و راهنماییم کنین هیچوقت لطفتون رو فراموش نخواهم کرد. جواب های شما واسم تعیین کننده مسیر زندگیم خواهد بود پس لطفا کمکم کنید. من میخوام اول شرایط فعلیم و بعدش اهداف تحصیلی که دارم (در قالب فرمتی که مشخص شده) رو عرض کنم و بعد شما راهنماییم کنین که با ترکیب شرایط فعلی و آینده م امکانش هست بتونم از دانشگاهی در آمریکای شمالی یا اروپا در مقطع دکترا full fund بگیرم یا خیر. بازم ممنون از لطفتون

شرایط فعلیم:
    من در حال حاضر ۲۴ سالمه و ورودی سال ۹۲ رشته مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار دانشگاه دولتی هرمزگان بودم. بعد از ۵ سال و گذروندن ۷۸ واحد و در تابستان 97 از اونجا انصراف دادم. البته در حین تحصیل تو یه شرکت ارائه دهنده اینترنت وایرلس ادمین شبکه بودم و حدود 6 سال سابقه کار توی اون شرکت رو دارم تو همون مدت تونستم مدرک MTCNA که مربوط تجهیزات شبکه برند میکروتیک هست رو بگیرم. بعد از انصراف، توی بهمن ۹۷ اومدم دانشگاه آزاد واحد شیراز همون رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار. لیسانس رو تا خرداد 1400 تموم میکنم و اون موقع کنکور ارشد میدم.

اهداف تحصیلی:

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی کامپیوتر - دانشگاه آزاد شیراز - 16.36
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی کامپیوتر (هوش مصنوعی یا معماری کامپیوتر یا بیوانفورماتیک) - صنعتی شریف یا دولتی تهران - بالای 18
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: آیلتس 8 (l = 8 , w = 7.5 , s = 7.5 , r = 8)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: واقعا ایده ای راجع به gre ندارم ممنون میشم لطف کنین بگین چه نمره ای بگیرم بهتر هست واسه رسیدن به هدفم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 مقاله isi
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: این هم ایده ای ندارم راجع بهش شما بگین چند تا خوبه
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای کامپیوتر در زمینه گرایش ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا - اروپا - آمریکای شمالی - سنگاپور
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رتبه زیر 50 کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

میخواستم بدونم اینکه انصراف دادم و همچنین اینکه سنم تا موقع فارغ التحصیلی از ارشد 29 سال خواهد بود، واسه گرفتن فول فاند واسه دکترا مشکل ساز نمیشن واسم؟؟

باز هم ممنونم از وقتی که میذارین
    اگه اون نمره ها و معدل ارشدی که گفتید رو بتونید بیارید یا رتبه زیر 50 و اون نمره آیلتس (نمره رایتینگ 7.5 خیلی سخته) خب شانستون خیلی خوبه به همراه دو تا مقاله ISI. اون مشکلاتی که گفتید برای فول فاند مشکل ساز نمیشه اگه بتونید خوب توجیه کنید ولی خب ویزا داستانش فرق میکنه به خصوص اگه آمریکا باشه.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)