صفحه 556 از 587 نخستنخست ... 56456506546547548549550551552553554555556557558559560561562563564565566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,551 تا 5,560 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

اقا چرا ایتالیا نریم ) بیشتر سوالم اینه با این شرایط چه کشوری مناسبه برام، اگه ایلتس رو اوکی کنم !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Meergen نمایش پست ها
    اقا چرا ایتالیا نریم ) بیشتر سوالم اینه با این شرایط چه کشوری مناسبه برام، اگه ایلتس رو اوکی کنم !
    منم با دوستان موافقم بیشتر اسپانیا و پرتغال و در مرحله بعد هم ایتالیا شانس بیشتری دارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Meergen نمایش پست ها
    سلام ۲۷ سالمه. لیسانس عمران ۱۳/۹ از پیام نور :|
    ایلتس یا تافل هنوز اقدام نکردم ولی حدس میزنم نمره بدی نیارم !
    مقاله هم ندارم!سابقه کار مرتبط حدود یکسال .
    برای ارشد می خواهم اپلای کنم، نظرم روی اتریش هست به خاطر شهریه پایین ، آلمان رو بخاطر پروسه ویزای طولانی به نوعی نامید شدم، ایتالیا هم که شنیدم بعد از تحصیل امکان اقامت کمه؟!
    انتظار فاند که اصلا ندارم.
    مهمترین دغدغه من مالی هست و امکان ریجکت شدن از سفارت !
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اتریش به هیچی توجه نمی کنه نه معدل نه دانشگاه تنها شما باید نشون بدی توانایی خوندن ارشد در کشور خودت داری! البته نمی دونم هنوزم این طور هست یا نه چون شرایط مدام تغییر می کنه.
    در کل نظرم روی آلمان هست چون هزینش براتون کمتر می افته ضمن اینکه اگه الان شروع به خوندن آلمانی کنی حداقل یکسال فزصت می خوای تا فول شی یعنی زمانی 1 سالی که باید برای وقت سفارت منتظر باشی. برای اقامت در هر کشوری نیاز هست زبون کشور یاد بگیری پس آلمانی و زمان آلمانی یک گزینه کاملا مناسب هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    چه مقطعی اپلای کنین؟
    برای لیسانس (ولی شرایط فوق لیسانس هم بگیرد ممنون میشم)

Junior Member

سلام
    دوستان در مورد من هم یه نظری میدین لطفا

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی برق - الکترونیک ، دانشگاه غیرانتفاعی ، 14/55

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس اورال 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس ، هوش مصنوعی ( بیشتر هدفم machine learning هست )
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آلمان ، اتریش
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ندارم

هدف اولم آلمان هست به علت ارزون بودن دانشگاه ها و زندگی به نسبت بقیه کشورها و امکان اقامت بعد از تحصیل

سلام. مدتیه برای پوزیشنی ماری کوری اقدام کردم. خواستم از دوستان بپرسم تو بررسی اپلیکشنا برای این جور بورسها بیشتر چی مهمه.راسش مقاله isi زیاد دارم ( 5 تا) ولی معدلای دو دورم در حد 16 و 16 و نیم هست.البته اینم بگم فیلد مقالات آخرم هم دقیقا عنوان همین پوزیشنه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtelecom نمایش پست ها
    سلام. مدتیه برای پوزیشنی ماری کوری اقدام کردم. خواستم از دوستان بپرسم تو بررسی اپلیکشنا برای این جور بورسها بیشتر چی مهمه.راسش مقاله isi زیاد دارم ( 5 تا) ولی معدلای دو دورم در حد 16 و 16 و نیم هست.البته اینم بگم فیلد مقالات آخرم هم دقیقا عنوان همین پوزیشنه
    معدل هاتون که خوبه. برای همچین اسکالرشیپی پروپوزال خیلی مهمه و سابقه کارهای پژوهشی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masirr نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد من هم یه نظری میدین لطفا

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی برق - الکترونیک ، دانشگاه غیرانتفاعی ، 14/55

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    آیلتس اورال 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    فوق لیسانس ، هوش مصنوعی ( بیشتر هدفم machine learning هست )
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آلمان ، اتریش
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    ندارم

هدف اولم آلمان هست به علت ارزون بودن دانشگاه ها و زندگی به نسبت بقیه کشورها و امکان اقامت بعد از تحصیل

اگه زبان آلمانی بلد بودین و برای کورس های آلمانی اپلای میکردین شانستون خوب بود. الان هم شانس دارین ولی باید اپلای کنین و ببینین چی میشه. به نظرم شدنیه.
    اتریش روی دانشگاه مقطع قبلی حساسه، پس روی همون المان تمرکز کنین بهتره
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: گردشگری - علامه طباطبایی - 17.30
    2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: ۷ اورال
    3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: ندارم
    4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:ندارم
    5- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: گردشکری - ارشد
    7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:بورسیه دولتی کره جنوبی - بورسیه دولتی ژاپن
    8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):TA به مدت 2 سال - قهرمانی کشوری در رشته کاراته - عکاسی و نقاشی میکنم - معلم خصوصی زبان انگلیسی و مترجم - کمک مربی والیبال 2 سال - سابقه کار در هتل ، آژانس مسافرتی و تورلیدر و کتابفروشی
    9- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سلام دوستان ممنون میشم درباره منم نظر بدید.
    ۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی نرم افزار کامپیوتر، دانشگاه آزادقزوین، 13.23
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی نرم افزار کامپیوتر، دانشگاه علوم وتحقیقات تهران،15.01
    3-دانشجوی سال آخر دکتری مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر در دانشگاه آزاد قزوین هستم
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: ندارم (یه آزمونEPT شرکت کردم و نمره م580 شد.)
    ۴- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: ندارم
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: یک مقاله در انتشارات Elsevier دارم،با IF=4. روی DATA SCIENCE و SOCIAL MEDIA کار کردم و تز ارشد و دکتری هم روی همین موضوع هست
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم (دو مقاله کنفرانسی به زبان فارسی دارم)
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: کامپیوتر یا حوزه های علوم داده (پست دکتری )
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا، کانادا،سوئد،آلمان، ایتالیا
    ۹- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):نفر اول جشنواره رسانه های دیجیتال. دوسال هم پژوهشگر برتر دانشگاهی،6 سال سابقه تدریس در چند دانشگاه، و سابقه مدیر گروهی در دانشگاه رو دارم.
    ۱۰- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)