صفحه 558 از 587 نخستنخست ... 58458508548549550551552553554555556557558559560561562563564565566567568 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,571 تا 5,580 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member majesti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان ممنون میشم درباره منم نظر بدید.
    ۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روانشناسی، دانشگاه اصفهان، 15.23
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روانشناسی، دانشگاه فردوسی مشهد،15.94
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)‌: آیلتس 7
    ۴- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: ندارم
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم. دارم روی یه مقاله مروری کار میکنم به انگلیسی
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم (دو مقاله کنفرانسی به زبان فارسی دارم)
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: نوروساینس/ دکتری
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:هلند، سوئیس، آلمان
    ۹- نکات برجستۀ رزومه : 7 سال سابقه کار مرتبط، چند طرح پژوهشی/ مدرک دوره تخصصی نوروساینس
    ۱۰- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط majesti نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم درباره منم نظر بدید.
    ۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روانشناسی، دانشگاه اصفهان، 15.23
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روانشناسی، دانشگاه فردوسی مشهد،15.94
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)‌: آیلتس 7
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم. دارم روی یه مقاله مروری کار میکنم به انگلیسی
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم (دو مقاله کنفرانسی به زبان فارسی دارم)
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: نوروساینس/ دکتری
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:هلند، سوئیس، آلمان
    ۹- نکات برجستۀ رزومه : 7 سال سابقه کار مرتبط، چند طرح پژوهشی/ مدرک دوره تخصصی نوروساینس
    دوست عزیز دکترا در اروپا بصورت پوزیشن ادورتایز میشود و رقابت سنگین است. در صورتی که بتونید پابلیکیشن انگلیسی چاپ کنید شانس دارید.
    بنابراین تمام سعی خود را بکنید تا مقاله چاپ گردد.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق_دانشگاه شیراز

سلام دوستان،دوستان نظرتون چیه؟
    ۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق الکترونیک، دانشگاه صنعتی قوچان ، 16.48
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق مخابرات، دانشگاه شیراز،18.2
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)‌:آماده میشم، سطح زبانم خوبه نسبتا.
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم.
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ماشین لرنینگ/ دکتری.
    توضیح: موضوع پایان نامه ام بیشتر روی موضوعات ردیابی اهداف هست و با اینکه از پایان نامه ام دو تا مقاله احتمالا دربیاد ولی این موضوع رو دوس ندارم و بیشتر به زمینه ماشین لرنینگ علاقه دارم و از این درس در دوره ی ارشد نمره ی خوبی گرفتم . به نظرتون با وجود نداشتن کار پژوهشی و gre حدودی 310-320 برای آمریکا و کانادا شانسی در زمینه ماشین لرنینگ دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza_d نمایش پست ها
    سلام دوستان،دوستان نظرتون چیه؟
    ۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: برق الکترونیک، دانشگاه صنعتی قوچان ، 16.48
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی برق مخابرات، دانشگاه شیراز،18.2
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)‌:آماده میشم، سطح زبانم خوبه نسبتا.
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم.
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ماشین لرنینگ/ دکتری.
    توضیح: موضوع پایان نامه ام بیشتر روی موضوعات ردیابی اهداف هست و با اینکه از پایان نامه ام دو تا مقاله احتمالا دربیاد ولی این موضوع رو دوس ندارم و بیشتر به زمینه ماشین لرنینگ علاقه دارم و از این درس در دوره ی ارشد نمره ی خوبی گرفتم . به نظرتون با وجود نداشتن کار پژوهشی و gre حدودی 310-320 برای آمریکا و کانادا شانسی در زمینه ماشین لرنینگ دارم؟
    سلام
    منم لیسانس دانشگاه قوچان بودم از آشنایی با شما خوشحال شدم
    اگه بتونی کار پژوهشی هم داشته باشی شانس خیلی خوبی داری چون معدل ارشدت عالیه معدل لیسانس هم نسبتا خوبه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    با یک جی آر ای خوب (بالای 315) برا دانشگاههای ایالات متحده شانس خوبی دارید. البته شما همه جا شانستون رو امتحان کنید
    برای استرالیا و اروپا چطور؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin_71 نمایش پست ها
    برای استرالیا و اروپا چطور؟
    والا استرالیا خیلی رو مقاله و اینکه اسم اول باشید حساسه و نیز معدل ارشد. ولی این دلیل نمیشه شما شانس خودتون رو برای اون دانشگاهها امتحان نکنید.
    اروپا هم شانسیه دیگه خیلی رقابت بالاست برا تک پوزیشنها.

Junior Member

اگه تا ا.ون موقع مقالاتم چاپ نشه باز هم شانس دارم؟

۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی-سراسری شهرستان-16.12
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی شیمی-سراسری شهرستان-18.17- GPA=4.0/4.0
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: هنوز تافل ندادم. (آزمون آزمایشی= 98)
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: چاپ شده: 4 عدد (2 اسم اول و 2 اسم سوم- همگی Q1 - ایمپکت بین 4 تا 9)، چاپ نشده (داوری یا سابمیت): 3 عدد
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 4 عدد
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: مهندسی شیمی-دکتری
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا، آمریکا
    ۹- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): یک ترم TA - سه سال RA

۱- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی پزشکی-آزاد تهران-۱۶.۵
    ۲- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ندارم
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: هنوز ندادم (آزمون آزمایشی ۱۰۰)
    ۴- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌: هنوز ندارم(آزمایشی ۱۵۳ وربال ۱۶۷ کوانت)
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: چاپ شده: ندارم
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ۲ عدد نویسنده اول (مقالات در کنفرانس emnlp که از معتبرترین کنفرانس های پردازش متن است چاپ شده است)
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: علوم کامپیوتر - دکتری
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کانادا، آمریکا
    ۹- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): سه ترم TA

Junior Member

۱- رشته لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    کاردانی : غیردولتی عمران معدل (۱۴.۵) - کارشناسی دانشگاه سراسری معدل ۱۷.۳

۲- رشته فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: هوش مصنوعی دانشگاه امیرکبیر (در حال تحصیل)
    ۳- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌: آیلتس ۷.۵ همه بالای ۷ به جز لیسنینگ
    ۵- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: چاپ شده: ۲ مقاله isi که در فرایند داوری است.
    ۶- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ۱ عدد
    ۷- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترا - هوش مصنوعی و فیلد های وابسته
    ۸- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: اروپا و کانادا
    ۹- نکات برجسته رزومه (سابقه TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): یک گواهی ثبت اختراع - رتبه ۳ در طی ۴ ترم کارشناسی

نگرانی اصلی من از این بابت هست که :
    مقطع کاردانی و کارشناسیم غیر مرتبط هست.
    قبل از این که کارشناسی کامپیوتر قبول شم از لیسانس عمران که دو ترم خوندم انصراف دادم.
    بعد از انصراف یکسال بعد سربازی رفتم و بعد از سربازی دوباره در سال بعد برای کنکور کامپیوتر اقدام کردم.
    به نظر شما با این گپ تحصیلی برای چه کشورهایی می تونم اقدام کنم؟ آلمان یا فرانسه چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)