صفحه 562 از 587 نخستنخست ... 62462512552553554555556557558559560561562563564565566567568569570571572 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,611 تا 5,620 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی معماری - آزاد رباط کریم - 18.20

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    مهندسی معماری - آزاد کرج - 19.19
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    امتحان ندادم زبانم در حد upper intermediate
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : _
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: _
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: _
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    دکترای مهندسی معماری - منظر و گرایش های مرتبط با معماری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    استرالیا - کانادا - نیوزلند - اروپا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):
    سابقه TA که استاد تو ریکام بنویسه هم از ارشد و هم از لیسانس میتونم داشته باشم.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    :
    با دلار 20 تومنی واقعا بجز فول فاند راهی نمیمونه، خصوصا توی مقطع دکتری که درس ها سنگینه و احتمالا نشه در کنارش کار کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

مهندسی عمران-خواجه نصیر 14.75
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی عمران-سازه- خواجه نصیر 16.39
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلس 6.5
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 4 مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 1 کنفرانس بین المللی و 2 کتاب
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران گرایش سازه و زلزله
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: اروپا کانادا استرالیا آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 2 مدرگ بین المللی مدیریت پروژه ، ریسرچ گرنت در کارشناسی ارشد
    :
    فول فاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط comeonbaby نمایش پست ها
    مهندسی عمران-خواجه نصیر 14.75
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی عمران-سازه- خواجه نصیر 16.39
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: آیلس 6.5
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 4 مقاله ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 1 کنفرانس بین المللی و 2 کتاب
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران گرایش سازه و زلزله
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: اروپا کانادا استرالیا آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): 2 مدرگ بین المللی مدیریت پروژه ، ریسرچ گرنت در کارشناسی ارشد

:
    فول فاند
    در کل رزومه قابل قبولی دارید. اما کیفیت مقالات و ژورنال هایی که در آن ها این مقالات رو چاپ کردید خیلی میزان شانستون رو تحت تاثیر قرار میده. ضمن این که، در آمریکا فرصت های زیادی برای اکثریت رشته ها از جمله عمران وجود داره، پس توصیه می کنم به فکر GRE هم باشید، تا انتخاب های بیشتری داشته باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام من هما هستم. فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات دانشگاه علامه با معدل 17.30 زبان رو حد عالی بلدم. و چهار سال هست مدرس زبانم و مدرک بین المللی تیسول کانادا دارم. مقاله ندارم و سابقه فعالیت تو پارک های علم و فناوری رو دارم. مدتی هست تخصصی تولید محتوا در زمینه ارتباطات محیط زیست می کنم. برای ارشد میخونم ولی قصد دارم همزمان روند اپلای رو هم شروع کنم. تا حدی میدونم چی به چی هست ولی خیلی گیج و سردرگم هستم.قصد دارم برای کانادا اقدام کنم. آیا ممکنه فاند بگیرم؟ برای بهتر شدن روزمم بهتر هست چی کار کنم؟ البته قراره با یک تیم رو یک مقاله از چند ماه آینده کار کنیم ولی خیلی قطعی نیست. کسی میتونه راهنماییم کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط humaaya نمایش پست ها
    سلام من هما هستم. فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات دانشگاه علامه با معدل 17.30 زبان رو حد عالی بلدم. و چهار سال هست مدرس زبانم و مدرک بین المللی تیسول کانادا دارم. مقاله ندارم و سابقه فعالیت تو پارک های علم و فناوری رو دارم. مدتی هست تخصصی تولید محتوا در زمینه ارتباطات محیط زیست می کنم. برای ارشد میخونم ولی قصد دارم همزمان روند اپلای رو هم شروع کنم. تا حدی میدونم چی به چی هست ولی خیلی گیج و سردرگم هستم.قصد دارم برای کانادا اقدام کنم. آیا ممکنه فاند بگیرم؟ برای بهتر شدن روزمم بهتر هست چی کار کنم؟ البته قراره با یک تیم رو یک مقاله از چند ماه آینده کار کنیم ولی خیلی قطعی نیست. کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    دانشگاه و معدل خوبی دارید و اینکه می گید سطح زبان خوبی هم دارید، خیلی بهتون کمک می کنه. اگر در مورد سوابق کاریتون، سابقه بیمه یا حداقل نامه رسمی در مورد مدت زمان اشتغال و عنوان شغلیتون، از موسسه یا شرکت مربوطه هم دارید که دیگه عالی. سعی کنید روی یک مقاله کار کنید که می تونه کمک کنه راحت تر فاند بگیرید. درسته که مقاله برای ورود به مقطع ارشد واجب نیست اما در نظر داشته باشید که فاندها در مقطع ارشد کم هستند و فاندی که هزینه ها رو در حد قابل قبولی پوشش بده خیلی به ندرت ممکن داده بشه، پس باید تا حد امکان رزومتون رو تقویت کنید و بعد شانستون رو امتحان کنید. البته من هم رشته شما نیستم. اگر دوستانی باشند که رشتشون با شما یکی باشه شاید بتونند اطلاعات جامع تری بهتون بدن. و نکته اخر اینکه بهتره چند کشور رو که دوست دارید امتحان کنید تا گزینه های بیشتری برای اپلای داشته باشید. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mj_datis نمایش پست ها
    دانشگاه و معدل خوبی دارید و اینکه می گید سطح زبان خوبی هم دارید، خیلی بهتون کمک می کنه. اگر در مورد سوابق کاریتون، سابقه بیمه یا حداقل نامه رسمی در مورد مدت زمان اشتغال و عنوان شغلیتون، از موسسه یا شرکت مربوطه هم دارید که دیگه عالی. سعی کنید روی یک مقاله کار کنید که می تونه کمک کنه راحت تر فاند بگیرید. درسته که مقاله برای ورود به مقطع ارشد واجب نیست اما در نظر داشته باشید که فاندها در مقطع ارشد کم هستند و فاندی که هزینه ها رو در حد قابل قبولی پوشش بده خیلی به ندرت ممکن داده بشه، پس باید تا حد امکان رزومتون رو تقویت کنید و بعد شانستون رو امتحان کنید. البته من هم رشته شما نیستم. اگر دوستانی باشند که رشتشون با شما یکی باشه شاید بتونند اطلاعات جامع تری بهتون بدن. و نکته اخر اینکه بهتره چند کشور رو که دوست دارید امتحان کنید تا گزینه های بیشتری برای اپلای داشته باشید. موفق باشید.

برای مقاله ایده خاصی ندارم و نمیدونم از کجا شروع کنم. و آبا ممکنه calgary university به من فاند بده؟ خیلی برام مهم نیست دانشگاه دست یکی باشه بیشتر برامسابقه تدریسش تو رشتم مهمه.

Junior Member

سلام در مورد دانشگاه کلگری می خوام بدونم احتمال پذیرش چقدر هست؟
    من لیسانس مهندسی صنایع و ارشد MBA دارم می خوام برای مستر مجدد یا سرتیفیکیت یا دیپلما توی کلگری اقدام کنم. فیلد کاریم مدیریت پروژه و کنترل پروژه است با ده سال سابقه کار در پروژه های عظیم.
    با آیلتس 6.5 و معدل ارشد 17.4 و لیسانس 13.8 امیدی به دانشگاه کلگری هست؟ ارشد مهندسی عمران گرایش مدیریت پروژه یا دانشگاه و کالج دیگه ای توی شهر کلگری وجود داره که رشته مرنبط داشته باشه و احتمال گرفتن ویزا هم براش باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید و ببخشید که در فرمت استاندارد ننوشتم چون شرایطم یه کم فرق میکنه

Junior Member

سلام خسته نباشید، من سه مقاله( ثبت نیستن اما اساتید اینجا تاییدش کردن)، یک ثبت اختراع، کوکی وان تکواندو و 4 مدال طلای استانی دارم، فعالیت های توی رزومم هم خوبه.معدل دیپلمم 19 اما مدرک زبان ندارم، میخواستم بدونم میشه از دانشگاه ملبورن استرالیا یا بریتیش کلمبیا یا کلگری برای کارشناسی فاند بگیرم( رشته پزشکی)؟؟
    اصلا میتونم بدون مدرک زبان از دانشگاهی(هر کشوری) با این شرایط فاند بگیرم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material engineer ,AUT

سلام خدمت همه دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد - دانشگاه امیرکبیر - 13/43

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 7

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: در حال نگارش یک مقاله

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد مواد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: ترکیه - یا هرجا که بتونم فاند بگیرم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سوال من اینه که با داشتن همچین رزومه ای اصلا میشه امیدوار بود به این که فاند گرفت از هرکشوری که بشه یا این که کلا بیخیال فاند بشم و ارشد رو در ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم دلیل کم بودن معدل هم بیماری بوده که نمیدونم میتونه توجیه خوبی باشه برای دانشگاه مقصد یا قابل قبول نیشت .

ممنون میشم راهنمای کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadsha نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی مواد - دانشگاه امیرکبیر - 13/43

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 7

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: در حال نگارش یک مقاله

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد مواد

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: ترکیه - یا هرجا که بتونم فاند بگیرم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سوال من اینه که با داشتن همچین رزومه ای اصلا میشه امیدوار بود به این که فاند گرفت از هرکشوری که بشه یا این که کلا بیخیال فاند بشم و ارشد رو در ایران بخونم و برای دکترا اقدام کنم دلیل کم بودن معدل هم بیماری بوده که نمیدونم میتونه توجیه خوبی باشه برای دانشگاه مقصد یا قابل قبول نیشت .

ممنون میشم راهنمای کنید.

سلام. راستش شانس فاند کمی دارید. اما این به این معنی هم نیست که اصلا شانس ندارید. کلی پارامتر هست که در رزومتون مهمه. مثلا می تونید یک نمره GRE خوب به رزومتون اضافه کنید که می تونه روی فاند گرفتنتون تاثیر بزاره و اثر معدلتون رو تا حدی کم کنه یا اینکه مقالاتتون رو افزایش بدید. در کل داشتن یک معدل ارشد خوب، خصوصا از یک دانشگاه خوب در ایران و کار کردن روی مقالات بیشتر، شانس بسیار بهتری رو برای دکتری بهتون میده (یا حتی ارشد مجدد) تا اقدام با رزومه فعلیتون برای ارشد. با توجه به شرایطتون باید کامل ترین گزینه رو انتخاب کنید. مثلا می تونید برای کنکور ارشد در ایران، به عنوان اولویت اول مطالعه کنید و کمی هم به عنوان اولویت دوم یا n ام، برای چند دانشگاه متناسب با رشته و رزومه فعلیتون مکاتبه کنید ببینید می تونند بهتون فاند بدن یا نه. همه چیز رو خوب بسنجید مثلا دادن مقاله خوب کاری سخت و زمانبر یا اماده شدن برای یک نمره خیلی خوب GRE که اثر معدل رو واقعا کم کنه نیاز به زمان و تلاش زیادی داره. نهایتا این که بنظرم تمام تایم و انرژی خودتون رو برای اپلای نزارید. امیدوارم کمکی کرده باشم. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)