صفحه 576 از 587 نخستنخست ... 76476526566567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,751 تا 5,760 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    خوب اون چیزی که شما میخاید مشخصه ولی اون چیزی که همین الان در دستتون دارید و میتونید بگین من فلان رزومه رو دارم مشخص و قطعی نیست هنوز. گفتین تافل فلان میشم و جی آر ای میتونم فلان نمره رو بیارم، مقاله ندارم ولی دارم روش کار میکنم ک بدم. خوب جواب سوال شما آره هست به شرطی که تافل بالای 100 و جی آر ای که گفتید رو بیارید. جوابتون نه هست اگه نتونین این چیزها که بیان کردید رو برآورده کنین. در ارتباط با نکته ای که دوست دیگمون گفتن جای هیچ نگرانی نیست، نیاز نیست شما درس خاصی از فیزیک رو پاس کنید که چون برای فیزیک میخاین اپلای کنین. مهم اینکه چه بسا چنین امگانی در دانشگاه های ایران نیست که شما در حین اینکه دارین مهندسی پزشکی میخونین برین چند تا درس غیرمرتبط (از نظر دانشگاه) رو پاس کنین. متاسفانه و یا خوشبختانه دیگه مثل سابق حوزه های مختلف مرز مشخص از هم ندارند. مثلا شما با اینکه در رشته دکتری فیزیک وارد میشین میرین تو حوزه های انرژی، یا پزشکی و یا حتی مواد و ....! امروزه رشته های در هم قاطی شدن به اصطلاح تحقیقات اکثرا multidisciplinary شده. شما نیاز به مقاله ندارین چرا که کسی از دانشجوی لیسانس انتظار مقاله تحقیقی نداره. تحقیق مال فوق و دکتراس. امیدوار میتونین باشین به شرطی که تافل بالا، معدل بالا و ی سری ملزومات دیگه مثل آشنایی با زبان های برنامه نویسی و ... رو که در اینده بهش نیازمند خواهید شد رو کسب کنین. در غیر اینصورت امیدی ب فول فاند در شرایط الان که همه چیز رقابتی شده نیست
    ممنون از راهنمایی شما درسته. من دارم رو این موارد کار میکنم. نوشتن مقاله رو با استادی که میگفتم دیروز شروع کردیم و از این لحاظ یکی دو تا مقاله قبله لیسانس تموم میشه. تافل ماک که نمرات دارم بین ۱۰۴-۱۰۶ هست و من میانگین گفتم ولی چیزی که هست نمره قطعا بالای ۱۰۰ میشه چون از قبل وضعیت خیلی بهتره. GRE وقت دارم اون با تمرین درست میشه. اصل نگرانی ام همین رشته لیسانس ام هست که شاید اصلا قبول نکنن و فاندی هم کلا تعلق نگیره چه برسه به فول فاند

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما درسته. من دارم رو این موارد کار میکنم. نوشتن مقاله رو با استادی که میگفتم دیروز شروع کردیم و از این لحاظ یکی دو تا مقاله قبله لیسانس تموم میشه. تافل ماک که نمرات دارم بین ۱۰۴-۱۰۶ هست و من میانگین گفتم ولی چیزی که هست نمره قطعا بالای ۱۰۰ میشه چون از قبل وضعیت خیلی بهتره. GRE وقت دارم اون با تمرین درست میشه. اصل نگرانی ام همین رشته لیسانس ام هست که شاید اصلا قبول نکنن و فاندی هم کلا تعلق نگیره چه برسه به فول فاند
    به نظرم نگرانیتون بی مورده کاملا. امیدوار باشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام من ۲۵ سالمه مهندسی برق لیسانسم دانشگاه ازاد معدل ۱۷.۳۰ و فوقم رو ترم اخرم دارم رو پایان نامه کار میکنم دانشگاه گیلان معدل ۱۶.۵.یه ازمون ماک دادم ۷ شدم.الان بنظرتون میتونم کانادا فول فاند ارشد ترجیحا دکتری بگیرم و ایمیل زدن رو شروع کنم یا وایسم مقاله بدم شبیه پایان نامم با چندین ماه گپ تحصیلی و بعد ایمیل زدنو شروع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgreat نمایش پست ها
    سلام من ۲۵ سالمه مهندسی برق لیسانسم دانشگاه ازاد معدل ۱۷.۳۰ و فوقم رو ترم اخرم دارم رو پایان نامه کار میکنم دانشگاه گیلان معدل ۱۶.۵.یه ازمون ماک دادم ۷ شدم.الان بنظرتون میتونم کانادا فول فاند ارشد ترجیحا دکتری بگیرم و ایمیل زدن رو شروع کنم یا وایسم مقاله بدم شبیه پایان نامم با چندین ماه گپ تحصیلی و بعد ایمیل زدنو شروع کنم؟
    چند تا چیز به ترتیب زیر در موفقیت اپلای تاثیر داره
    معدل لیسانس، معدل فوق، نمرات زبان (خصوصا جی ار ای برای امریکا) و مقاله.
    معدلاتون خوبه بد نیست، نمره زبان میخاین با ترجیحا مقاله. با داشتن این ترکیب میشه خیلی امیدوار بود.
    ایمیل زدن کار زمان بری نیست، در یک ساعت شما میتونید به ده ها نفر ایمیل بفرستید، مهم اینه که رزومه تون رو ببینن و بپسندن

Junior Member

سلام دوستان لطفا نظرتون رو بگید من واقعا نگرانم
    رزومه
    کارشناشی عمران شاهد 16.70
    ارشد عمران شاهد 17.40 استعداد درخشان
    یک مقاله isi q2
    یک مقاله کنفرانس بین المللی
    ایلتس را هنوزازمون ندادم ولی سعی میکنم 6.5 7
    برای دانشگاه های خوب کانادا فول فاند مبخواستم
    و توصیه نامه هم ار استادام میتونم بگیرم برای شاگرد اولی و..

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaa20 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا نظرتون رو بگید من واقعا نگرانم
    رزومه
    کارشناشی عمران شاهد 16.70
    ارشد عمران شاهد 17.40 استعداد درخشان
    یک مقاله isi q2
    یک مقاله کنفرانس بین المللی
    ایلتس را هنوزازمون ندادم ولی سعی میکنم 6.5 7
    برای دانشگاه های خوب کانادا فول فاند مبخواستم
    و توصیه نامه هم ار استادام میتونم بگیرم برای شاگرد اولی و..
    خوبه
    جای نگرانی وجود نداره.
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    بنظرم بله. شک دارین مگه؟
    خیلی ممنون از پاسخ تون. به خاطر اینکه سنم بالا بود شک داشتم که بتونم فاند بگیرم.
    به نظر شما آیا میتونم از دانشگاه هایی مثل UBC برای مستر فاند بگیرم ؟ یا اینکه باید به فکر دانشگاه های با رنک پایین باشم؟
    ممنون میشم اگر فردی با شرایط مشابه من میشناسین برام مثال بزنین. چون کسی رو با سن بالا من نمی شناسم که اقدام کرده باشه

Junior Member

با سلام
    0- رشتۀ لیسانس (مهندسی مواد) – علم و صنعت ایران – 2.86
    1- رشتۀ فوق لیسانس (مهندسی پزشکی-بیومواد)– صنعتی امیرکبیر – 3.83
    2- رشتۀ دکترا (مهندسی پلیمر-بیوپلیمر)– صنعتی امیرکبیر – 3.62 (با نمره تز) بدون تز 3.33
    2-1- سرتیفیکیت رگولاتوری فارماسوتیکس و مدیکال دیوایس از RAPS آمریکا
    3- نمرۀ زبان آیلتس ندارم ولی 5 سال پیش جنرال که دادم بدون تمرین 6 شدم. الان دارم میخونم حتما7 به بالامیارم.

4- نمرۀ GRE یا GMAT ندارم (اون دانشگاههایی که چک کردم نمی خواستن فعلا)
    5- تعداد مقالات ژورنالی : همه مقالاتم ISI و انگلیسی :11 تا (الزویر-جان وایلی-ساینس دایرکت-اسپرینگر)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 15 تا همه اینترنشنال
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :دکترا - فارماسوتیکس یا بیواینجینرینگ
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا
    استنفورد- برکلی - UCSF
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    --یک سال پست داک در دانشکده مهندسی پژشکی UBC کانادا
    --دو پتنت داخلی بنام خودم و یک پتنت خارجی که دیتاهاش برای مقاله فوقم هست ولی بدون اسم من
    --رتبه اول فارغ تحصیلی فوق
    --منتخب نخبگان در جشنواره
    --برنده بهترین سخنران در کنفرتنس بین المللی
    --8 سال سابقه RA و چندترم هم TA
    --ریویور ژورنالهای ISI

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

من سیتیزن کانادام و در حال حاضر در کالفرنیا زندگی می کنم. من برای دکترای دوم می خوام اپلای کنم چون گپ چندساله بین پست داک و این اپلای وجود داره. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    ویرایش توسط eli110 : May 14th, 2021 در ساعت 10:39 AM

سلام
    لطفا بنده را رهنمایی بفرمایید

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی -

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    شیمی محض- دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال- 15.5
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    شیمی تجزیه- دانشگاه سراسری کاشان-16.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    3 عدد ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    صنایع غذایی - کارشناسی ارشد یا دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا- آلمان-هلند-اتریش
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    استاد حق التدریس دانشگاه آزاد اسلامشهر و قیام دشت به مدت 4 سال
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

دارای سابقه کار مرتبط به مدت 8 سال
    همچنین دارای مدرک دکترا شیمی تجزیه از دانشگاه سراسری کاشان با معدل 18.5
    سن 39 سال
    متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

1- رشتۀ لیسانس : تکنولوژی کامپیوتر دانشگاه آزاد پرند معدل 16

2- رشته فوق لیسانس: -

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس):آیلس اورال 7.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT:

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: -

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای؛ هوش مصنوعی یا کامپیوتر ساینس مستر

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا-کانادا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :هیچ چیز بدرد بخور آکادمیک ندارم ولی شغلم مرتبط با مدرک لیسانسمه و در پروژه های بزرگ برنامه نویسی بودم و به زبان های روز دنیا مسلط هستم

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : Full Fund/Partial Fund

دوستان یه نگرانی که دارم سنم هست که 26 هستم و معدلم و گپ تحصیلی 4 ساله هست(حدودا ده سال سابقه برنامه نویسی دارم که در زمان گپ به صورت تخصصی تر کارکردم) البته برای ارشد اقدام کردم داخل ایران ک ترم یک انصراف دادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)