صفحه 577 از 587 نخستنخست ... 77477527567568569570571572573574575576577578579580581582583584585586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,761 تا 5,770 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

سلام دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس مهندسی نفت - دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران- 13.57 (معدل دروس تخصصی و ترمهای آخرم قطعا بالاتر از اینه)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی شیمی- فرایند دانشگاه آزاد اهر- 18.16

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل100 (w=25/ R=27/ S=23/ L=25)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    GRE ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ۱ مقاله ژورنالی داخلی- علمی پژوهشی
    1 مقاله ISI سطح (ًQ3)
    هر دو مقاله در زمینه بهینه سازی هست (با الگوریتم ژنتیک و برنامه نویسی متلب)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندالم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری bioengineering- tissue engineering

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، هلند، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    یک مورد ثبت اختراع داخلی (کفش هوشمند درمانگر فیزیوتراپیک)
    مسلط به برنامه نویسی پایتون و تا حدودی ماشین لرنینگ
    بیش ار 10 مدرک و گواهینامه معتبر انواع مهارت های فناوری نانو، دارورسانی، کروماتوگرافی، آنالیزهای آزمایشگاهی(XRD-UV-IR-FTIR) از ستاد فناوری نانو
    سه تا گواهینامه مهارت از سازمان فنی حرفه ای (دوره تولید نانو ذرات و الکتروریسی و اسپاترینگ مگنترون و HSE )
    تسلط نسبی الگوریتم ژنتیک و برنامه نویسی متلب

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

بچه ها من متآهلم و 32 سال سن دارم سابقه کار مرتبط و سابقه بیمه ندارم. ارشدمم چهار ساله تموم کردم و این چهار سال گپی که دارم با خدمت سربازی و مقاله و ثبت اختراعم فک کنم توجیه بشه.
    ببخشید طولانی شد ولی لطفا با در نظر گرفتن دو سطر بالا، دقیق راهنماییم کنید. خیلی ممنون

ویرایش توسط vqfnyr : May 19th, 2021 در ساعت 11:48 PM

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

نقل قول نوشته اصلی توسط vqfnyr نمایش پست ها
    سلام دوستان

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    لیسانس مهندسی نفت - دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران- 13.57 (معدل دروس تخصصی و ترمهای آخرم قطعا بالاتر از اینه)

مهندسی شیمی- فرایند دانشگاه آزاد اهر- 18.16

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل100 (w=25/ R=27/ S=23/ L=25)

GRE ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    ۱ مقاله ژورنالی داخلی- علمی پژوهشی
    1 مقاله ISI سطح (ًQ3)
    هر دو مقاله در زمینه بهینه سازی هست (با الگوریتم ژنتیک و برنامه نویسی متلب)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    ندالم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری bioengineering- tissue engineering

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا، هلند، آلمان و کشورهای اسکاندیناوی

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    یک مورد ثبت اختراع داخلی (کفش هوشمند درمانگر فیزیوتراپیک)
    مسلط به برنامه نویسی پایتون و تا حدودی ماشین لرنینگ
    بیش ار 10 مدرک و گواهینامه معتبر انواع مهارت های فناوری نانو، دارورسانی، کروماتوگرافی، آنالیزهای آزمایشگاهی(XRD-UV-IR-FTIR) از ستاد فناوری نانو
    سه تا گواهینامه مهارت از سازمان فنی حرفه ای (دوره تولید نانو ذرات و الکتروریسی و اسپاترینگ مگنترون و HSE )
    تسلط نسبی الگوریتم ژنتیک و برنامه نویسی متلب

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    فول فاند

بچه ها من متآهلم و 32 سال سن دارم سابقه کار مرتبط و سابقه بیمه ندارم. ارشدمم چهار ساله تموم کردم و این چهار سال گپی که دارم با خدمت سربازی و مقاله و ثبت اختراعم فک کنم توجیه بشه.
    ببخشید طولانی شد ولی لطفا با در نظر گرفتن دو سطر بالا، دقیق راهنماییم کنید. خیلی ممنون

شانس خوبی دارید دوست عزیز. نگران گپ هم نباشید. فقط باید با اساتید تا میتونید مکاتبه کنید.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    شانس خوبی دارید دوست عزیز. نگران گپ هم نباشید. فقط باید با اساتید تا میتونید مکاتبه کنید.
    موفق باشید
    با فرض اینکه بقول شما کار اپلای و مکاتبات خوب انجام بگیره و مشکلی پیش نیاد، تقریبا کدام بازه از رنکینگ دانشگاهها احتمال پذیرش دارم بنطرتون؟
    ممنون بابت پاسختون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vqfnyr نمایش پست ها
    با فرض اینکه بقول شما کار اپلای و مکاتبات خوب انجام بگیره و مشکلی پیش نیاد، تقریبا کدام بازه از رنکینگ دانشگاهها احتمال پذیرش دارم بنطرتون؟
    ممنون بابت پاسختون
    دوست عزیز یکی از اشتباهات اپلای اینه که شما رو دانشگاه خاص یا حتی کشور خاصی تمرکز داشته باشید. شما باید هر جا فول فاند بهت دادند رو مد نظر قرار بدی. و این کاملا بستگی به استاد داره. ممکنه یک استاد در اون لحظه که شما ایمیل میزنی فاند داشته باشه و استاد دیگر نه!
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس : مهندسی پزشکی غیر انتفاعی معدل : حدود ۱۸ (هنوز دانشجو ام) Cumulative GPA:3.8

2- رشته فوق لیسانس: -

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس): هنوز تافل ندادم ولی در حدود تافل ۱۰۶-۱۰۴ ماک

4- نمرۀ GRE یا GMAT: هنوز GRE سابجکت ندادم ولی سعی میکنم بالای ۹۰۰ باشه.

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: فعلا در حال کار بر روی یک مقاله ISI. احتمالا یکی دیگه هم کار کنیم.

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای؛ فیزیک , دکتری مستقیم

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : رنک ۱ دانشکده , با اینکه رشته فعلی ام مهندسی پزشکی هست. با زبان های برنامه نویسی مختلفی اشنا هستم و کورس های زیادی در مورد کامپیوتر ساینس گذروندم انلاین و دوره های زیادی شرکت کردم و گواهی دارم مثل دوره های برنامه نویسی کامپیوتر, برنامه نویسی کوانتومی, دوره های نانوتکنولوژی ( دوره های عملی روش های تولید و نشانه گذاری نانو; اسپاترینگ , سل -ژل , لایه نشانی, و خیلی دوره انلاین دیگه و ...) سلول های خورشیدی (دوره های عملی و تیوری و ...)

دوره های انلاین که شرکت کردم اکثرا تو کورسرا بودن از خود دانشگاه های امریکا و پروژه محور بودن اکثرا.

نرم افزار های مرتبط با رشته هایی که میخونم رو بلدم و گواهی شرکت هم دارم. سابقه همکاری با نشریات سایر دانشگاه ها
    به عنوان مترجم و نویسنده رو هم دارم. آهنگساز(فقط برای تفریح انجام میدم ولی فکر کنم ارزشی نداشته باشه )

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : Full Fund

با این وضعیت امکان گرفتن فول فاند حتی تو دانشگاه های رنک پایین آمریکا هست؟

ببخشید دوستان با فرض اینکه نمره زبان و جی ار ای که گفتم این بالا بتونم برسونم, از چه رنکی شانس پذیرش میتونم انتظار داشته باشم؟ این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده چون رشته ام مهندسی پزشکی هست و میخوام به فیزیک اپلای کنم یا نهایتا اگه اگه دانشگاه های خوب نشد بتونم بیوفیزیک ادامه بدم.
    ویرایش توسط zahrajamali : May 30th, 2021 در ساعت 01:58 PM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrajamali نمایش پست ها
    ببخشید دوستان با فرض اینکه نمره زبان و جی ار ای که گفتم این بالا بتونم برسونم, از چه رنکی شانس پذیرش میتونم انتظار داشته باشم؟ این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده چون رشته ام مهندسی پزشکی هست و میخوام به فیزیک اپلای کنم یا نهایتا اگه اگه دانشگاه های خوب نشد بتونم بیوفیزیک ادامه بدم.
    دوست عزیز، بنظر من و بر اساس تجربه، شما بجای اینکه فکرتون رو مشغول این کنید که کدوم کشور و یا رنک پذیرش میگیرید فکرتون رو متمرکز امتحان زبان و تقویت مهارتهایی که رزومه شما را پر وزن تر میکند کنید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام و درود خدمت اساتید گرامی, محبت می کنید اگر نظرتون راجع به شرایط بنده اعلام بفرمایید
    1- کارشناسی دانشگاه شهیدباهنر کرمان/ زیست شناسی سلولی و مولکولی/ 18.30(معدل دوم در گروه و معدل سوم در دانشکده)
    2- ارشد دانشگاه شهید باهنر/ در حال تحصیل در ترم دوم/ معدل 18.42
    3- آیلتس: 6.5 (حدود یک سال پیش و برای حدود 6ماه دیگر مجدد اقدام خواهم کرد با هدف بالای7.5)
    4- GRE: -
    5- یک مورد Q2 و در حال کار کردن بر روی یک مقاله جدید
    6- سابقه 2 ترم TA
    7- فول فاند برای دکتری در حوزه مولکولی
    مزید امتنان است اگر ذکر کنید که برای چه رنکی شانس پذیرش دارم

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid7798 نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت اساتید گرامی, محبت می کنید اگر نظرتون راجع به شرایط بنده اعلام بفرمایید
    1- کارشناسی دانشگاه شهیدباهنر کرمان/ زیست شناسی سلولی و مولکولی/ 18.30(معدل دوم در گروه و معدل سوم در دانشکده)
    2- ارشد دانشگاه شهید باهنر/ در حال تحصیل در ترم دوم/ معدل 18.42
    3- آیلتس: 6.5 (حدود یک سال پیش و برای حدود 6ماه دیگر مجدد اقدام خواهم کرد با هدف بالای7.5)
    4- GRE: -
    5- یک مورد Q2 و در حال کار کردن بر روی یک مقاله جدید
    6- سابقه 2 ترم TA
    7- فول فاند برای دکتری در حوزه مولکولی
    مزید امتنان است اگر ذکر کنید که برای چه رنکی شانس پذیرش دارم
    شانستون خوب هست برای پذیرش با فاند. باید با اساتید مکاتبه کنید و به رنک دانشگاه و نیز کشور خاصی توجه نکنید.
    موفق باشید

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ارشد برق گرایش الکترونیک - دانشگاه آزاد اسلامی کرمان-معدل 15.28

ارشد برق گرایش قدرت- دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کرمان-معدل ارشد 17.38

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

هنوز امتحان ندادم اما روی دولینگو با نمره 125 امادگی دارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :یک عدد ISI و 11 عدد ISC

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    28 عدد مقاله داخلی کشور

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مقطع دکترا :گرایش انرژی های تجدید پذیر

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

کانادا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

سابقه ی کار :10 سال تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه غیرانتفاعی،8 سال سابقه کار مرتبط بهمراه بیمه در مراکز مرتبط معتبر

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    فاند کامل

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_sbt نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی ارشد برق گرایش الکترونیک - دانشگاه آزاد اسلامی کرمان-معدل 15.28

ارشد برق گرایش قدرت- دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کرمان-معدل ارشد 17.38

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:

هنوز امتحان ندادم اما روی دولینگو با نمره 125 امادگی دارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :یک عدد ISI و 11 عدد ISC

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    28 عدد مقاله داخلی کشور

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مقطع دکترا :گرایش انرژی های تجدید پذیر

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

کانادا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:

سابقه ی کار :10 سال تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه غیرانتفاعی،8 سال سابقه کار مرتبط بهمراه بیمه در مراکز مرتبط معتبر

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    فاند کامل
    در صورتیکه نمره زبانی معادل 7 آیلتس (معادل آن در هر نوع آزمونی) و یا بالاتر بیارید و نیز در مقاله آی اس آی اسم اول باشید شانس دارید (مقالات داخلی تاثیری در روند پذیرش شما نخواهند داشت). با اساتید مکاتبه کنید.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)