صفحه 85 از 587 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185585 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط zamani111 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی الکترونیک - دانشگاه سراسری شهرستان - 14.9 ( معدل دو ترم آخر 19.4 )
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    تافل 110
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    Q 170 V 155 W 4
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    مقاله ( IEEE ( Wireless mid-range energy Transfer
    مقاله ( IEEE ( Reduce Switching Noise Method

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    مهندسی الکترونیک - ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :
    آمریکا
    San Jose State University
    California State University
    Oregon State University
    University of Houston

9- نکات برجستۀ رزومه
    تسلط کامل به نرم افزار طراحی برد الکترونیکی ( شرکت در مسابقات رباتیک به عنوان طراح الکترونیک )
    تسلط به نرم افزار متلب
    کار به عنوان برنامه نویس به مدت دو سال
    تدریس 3ds Max به مدت یک سال

10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...) :
    فاند کمک تحصیلی

هرچند معدل لیسانستون متوسط حساب میشه ولی با نمرات خیلی خوب تو تافل و جی آر ای جبران شده. اون دو مقاله چاپ شده یا سابمیت؟ اگه چاپ شده که خیلی خوبه. بنظر میاد برای دانشگاههایی که ذکر کردید شانس خوبی داشته باشید مگر اینکه گیر خاصی متاسفانه رو معدل داشته باشند!

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط maysamch نمایش پست ها
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی

مترجمی زبان انگلیسی پیام نور نطنز 14.48

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها مسلط به 4مهارت زبان- پیش بینی نمره آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها نمره GMAT ندارم لیکن 580 برای دانشگاه مورد نظرم الزامی است
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای رشته مدیریت بازاریابی کارشناسی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت Concordia-Canada
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) دارای رزومه بسیار قوی با سابقه کار 8 ساله در زمینه مدیریت و بازاریابی بین الملل و همچنین تجارت شخصی و مشاوره بازرگانی و بازاریابی بین الملل
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...) فول فاند- به دنبال تحصیل بصورت Thesis Base
    دوست عزیز بدون نمرات زبان و ... نمیشه نظر قطعی داد ولی برای این دانشگاه سعی کنید که با اساتید هم هماهنگ کنید.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق – صنعتی شاهرود – 14/91

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق – صنعتی شاهرود – 18/10

هنوز امتحان ندادم اما در حد ایلتس 6.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ای اس ای با ایمپکت بالا (4 و 5)

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: دو مقاله کنفرانس داخلی و یک مقاله علمی پژوهشی داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا برق

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: مهم نیست هر جا شانسم بیشتر باشه

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...): شاگرد اول ارشد- ثبت اختراع موضوع پروژه کارشناسی- سابقه 2 ترم تدریس- سابقه کار پژوهشی

10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) فول فاند
    الان دو دلم که با این شرایط اقدام بکنم یا نه؟ کجاها شانس دارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    هرچند معدل لیسانستون متوسط حساب میشه ولی با نمرات خیلی خوب تو تافل و جی آر ای جبران شده. اون دو مقاله چاپ شده یا سابمیت؟ اگه چاپ شده که خیلی خوبه. بنظر میاد برای دانشگاههایی که ذکر کردید شانس خوبی داشته باشید مگر اینکه گیر خاصی متاسفانه رو معدل داشته باشند!
    خیلی ممنون بابت نظری که دادم. متاسفانه چون مجبور بودم کار کنم نتونستم خوب درس بخونم سال های اول. مقاله های چاپ شده هستن. 1 مقاله سامبیت شده دیگه هم دارم و یک کنفرانس که ماه مارچ نروژ قراره ارائه بدم. فکر کنم این موارد هم بتونه کمک کنه. به نظرتون فاند میتونم بگیرم؟ نظرتون راجع به دانشگاه های رنک بالاتر چیه؟ شنیدم میگن دانشگاه های رنک پایین ( بدتر ) زیاد به مقاله توجه نمیکنن و بیشتر دنبال معدل هستن. نظری در این مورد دارین؟ کانادا یا آمریکا
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط zamani111 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت نظری که دادم. متاسفانه چون مجبور بودم کار کنم نتونستم خوب درس بخونم سال های اول. مقاله های چاپ شده هستن. 1 مقاله سامبیت شده دیگه هم دارم و یک کنفرانس که ماه مارچ نروژ قراره ارائه بدم. فکر کنم این موارد هم بتونه کمک کنه. به نظرتون فاند میتونم بگیرم؟ نظرتون راجع به دانشگاه های رنک بالاتر چیه؟ شنیدم میگن دانشگاه های رنک پایین ( بدتر ) زیاد به مقاله توجه نمیکنن و بیشتر دنبال معدل هستن. نظری در این مورد دارین؟ کانادا یا آمریکا
    ممنون
    نگاه کن نمیدونم شما امسال اپلای کردین یا میخواید سال بعد اپلای کنید. ولی مثلا هیوستن که نوشتین یکمقدار روی ارتباط با استاد حساس هست یعنی نه اینکه نشه ولی بهتره با اساتید هم ارتباط داشته باشید. متاسفانه ضعف اکثر ماها معدل لیسانسه که از نظر خود من منصفانه نیست! آیا واقعا دانشجویانی که تو دانشگاهمون معدل بالا 17 شدند واقعا درسها رو فهمیدن؟ سیستم آموزشی به نظر من توکشور ما ایراد داره از بعضی جهات. رویهم رفته با حساب اینکه شما از لیسانس میخواین اقدام کنین یک مقدار این قضیه رو هم درنظر داشته باشید. هرچند با مقالات و کنفرانسهای خوبی که دادید تا حدودی این قضیه رو پوشوندید. بنظرم با توجه به بودجه چند تا دانشگاه خوب هم در نظر بگیرید. البته امسال که دیگه تقریبا رد شده (تو کانادا هنوز فرصت هست). کانادا یک مقدار بیشتر روی ارتباط با اساتید تاکید داره. پس باید با اساتید ارتباط برقرار کنید. من حیث المجموع بنظرم اگه امسال هم اپلای کردید میتونید پذیرش بگیرید.

Junior Member

مهندسی مکانیک - شریف - 12.72
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکترا
    مهندسی نرم افزار یا آی تی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    دو مدال طلای کشور در المپیاد دانش آموزی نجوم
    دو مدال نقره جهانی در المپیاد دانش آموزی نجوم
    2 سال سابقه کار در شرکت های ارایه دهنده خدمات آی تی با تمرکز بر تکنولوژی ها روز
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    فول فاند

همونطور که می بینید من مکانیک شریف خوندم ولی به دلیل عدم وجود علاقه با معدل پایینی فارغ التحصیل شدم (در سال 93). دو سال هم در زمینه آی تی فعالیت مفید داشتم و دوست دارم در این زمینه هم ادامه تحصیل بدم. حتی حاضرم دوره لیسانس رو از اول بخونم. با توجه به مطالب گفته شده به نظر شما برای کدوم دانشگاه ها می شه اقدام کرد؟
    با تشکر

Junior Member captainn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza69 نمایش پست ها
    مهندسی مکانیک - شریف - 12.72
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکترا
    مهندسی نرم افزار یا آی تی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    آمریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    دو مدال طلای کشور در المپیاد دانش آموزی نجوم
    دو مدال نقره جهانی در المپیاد دانش آموزی نجوم
    2 سال سابقه کار در شرکت های ارایه دهنده خدمات آی تی با تمرکز بر تکنولوژی ها روز
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    فول فاند

همونطور که می بینید من مکانیک شریف خوندم ولی به دلیل عدم وجود علاقه با معدل پایینی فارغ التحصیل شدم (در سال 93). دو سال هم در زمینه آی تی فعالیت مفید داشتم و دوست دارم در این زمینه هم ادامه تحصیل بدم. حتی حاضرم دوره لیسانس رو از اول بخونم. با توجه به مطالب گفته شده به نظر شما برای کدوم دانشگاه ها می شه اقدام کرد؟
    با تشکر
    داستان شما یکم پیچیده است!!!
    واسه لیسانس که تقریبا نمیشه اپلای کرد، من جای شما بودم به فکر پیدا کردن رشته ای که بین دورشته مذبور باشه (بین رشته ای) می افتادم تا بدین طریق مقدمات کارو فراهم کنم.
    موفق باشید

Junior Member captainn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarya نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق – صنعتی شاهرود – 14/91

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    مهندسی برق – صنعتی شاهرود – 18/10

هنوز امتحان ندادم اما در حد ایلتس 6.5

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ای اس ای با ایمپکت بالا (4 و 5)

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: دو مقاله کنفرانس داخلی و یک مقاله علمی پژوهشی داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا برق

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: مهم نیست هر جا شانسم بیشتر باشه

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...): شاگرد اول ارشد- ثبت اختراع موضوع پروژه کارشناسی- سابقه 2 ترم تدریس- سابقه کار پژوهشی

10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) فول فاند
    الان دو دلم که با این شرایط اقدام بکنم یا نه؟ کجاها شانس دارم؟

مشخصه که بعد از دوره لیسانس خودتونو خوب بالا کشیدید (معدل و مقاله) و این مساله مهمی می تونه باشه چون روند صعودی طی کردید
    حتما شانس دارید ولی اولین کار آماده سازی نمرات زبان (و GRE شاید) هست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    France Universite de Strosbourg

1- مهندسی عمران + دانشگاه دولتی سبزوار + ۱۶.۲
    3- نمرۀ زبان ( در حد خوب ) هنوز امتحانشو ندادم ولی زبانم خوبه
    5- دو تا ISI با if 1.5
    7- hydraulic engineering
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت canada US

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdsjd نمایش پست ها
    1- مهندسی عمران + دانشگاه دولتی سبزوار + ۱۶.۲
    3- نمرۀ زبان ( در حد خوب ) هنوز امتحانشو ندادم ولی زبانم خوبه
    5- دو تا ISI با if 1.5
    7- hydraulic engineering
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت canada US
    معدلتون که خوبه مقاله هم دارین. ولی بدون نمره زبان نمیشه نظر مشخصی داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)