صفحه 95 از 587 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member peako آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineer

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط imand_d نمایش پست ها
    iman_d
    0
    1- دانشگاه علم و صنعت ایران - مخابرات-16.26
    2-دانشگاه علم و صنعت ایران-مخابرات میدان- 17.23
    3-فعلا ندارم
    4- فعلا ندارم
    5- سه تا علمی پژوهشی بین المللی دارم که خودم نویسنده اصلی ام و یک isiکه همسرم اسن اصلی هست
    6- دو تا مقاله کنفرانس داخلی دارم
    7- دکترا
    8- آلمان- آمریکا -کانادا- استرالیا
    9- پذیرش استعداد درخشان در مقطع ارشد بودم و نفر دوم ارشد بودم.
    10- فاند برایم مهم است

[/QUOTE]
    وضعیتتون برای آمریکا مساعده. نمره های زبان می تونن بسیار تاثیر گذار باشن.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

سلام.دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کشاورزی-مهندسی مکانیک ماشینهای کشاورزی-دانشگاه شهید چمران اهواز-معدل 16.01

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم. ولی کانون زبان ایران ADV 2 رو دارم.تقریبا 2 سطح مونده تا از کانون زبان ایران،دیپلم زبان بگیرم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی-فوق لیسانس
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :اروپا(کشورهای صنعتی مثل آلمان) - آمریکا - کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) :
    الان دو تا اختراع آماده ثبت در ایران دارم.
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    نیاز به فاند کامل دارم.البته میتونم هزینه اقامتم رو بدم ولی هزینه تحصیل رو ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

1-کارشناسی عمران - دانشگاه شاهد-17.11
    2- کارشناسی ارشد عمران سازه-18.1
    3- ایلتس 6.5
    4-
    5- یک مقاله 2nd revision و یک مقاله submit شده
    6- یک مقاله کنفرانس داخلی و یک مقاله کنفرانس بین المللی
    7- دکتری سازه
    8- آلمان- انگلیس- ایتالیا
    9-
    10- فول فاند

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Fbella نمایش پست ها
    1-کارشناسی عمران - دانشگاه شاهد-17.11
    2- کارشناسی ارشد عمران سازه-18.1
    3- ایلتس 6.5
    4-
    5- یک مقاله 2nd revision و یک مقاله submit شده
    6- یک مقاله کنفرانس داخلی و یک مقاله کنفرانس بین المللی
    7- دکتری سازه
    8- آلمان- انگلیس- ایتالیا
    9-
    10- فول فاند
    شانس زیادی دارید که از دانشگاه های معتبری پذیرش و فاند بگیرید. پیگیر مکاتبه با استادهای مورد نظرتون باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sabu نمایش پست ها
    سلام.دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کشاورزی-مهندسی مکانیک ماشینهای کشاورزی-دانشگاه شهید چمران اهواز-معدل 16.01

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم. ولی کانون زبان ایران ADV 2 رو دارم.تقریبا 2 سطح مونده تا از کانون زبان ایران،دیپلم زبان بگیرم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مکانیک-طراحی کاربردی-فوق لیسانس
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :اروپا(کشورهای صنعتی مثل آلمان) - آمریکا - کانادا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) :
    الان دو تا اختراع آماده ثبت در ایران دارم.
    10- سایر نکات مهم (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...)
    نیاز به فاند کامل دارم.البته میتونم هزینه اقامتم رو بدم ولی هزینه تحصیل رو ندارم.
    معدلی که دارید برای همۀ کشورهای مورد نظرتون مناسب هست. در حال حاضر باید پیگیر فراهم کردن نمرۀ زبان مطلوب و البته GRE باشید. دریافت کردن فاند در مقطع ارشد، ساده نیست و اگر بخواید هزینۀ تحصیل رایگان داشته باشید، آلمان بهترین گزینه برای شماست. دانشگاه های آلمان از نظر کیفیت، سطح قابل قبولی دارند و کافیه که نمرۀ آیلتس مینیمم 6.5 (حداقل 6 در تمام مهارتها) بگیرید. برای استرالیا بهتره برای نمرۀ 7 (حداقل 6.5 در همۀ مهارتها) تلاش کنید؛ البته نداشتن مقاله ممکنه براتون کمی دردسر ایجاد کنه ولی خب مانع راه محسوب نمیشه. برای امریکا باید نمرۀ GRE بگیرید که پیشنهاد من به شما، تلاش برای نمرۀ حداقل 315 هست که در اون صورت حتی ممکنه که پذیرش مستقیم دکترا بتونید بگیرید. کانادا هم شرایطی شبیه همین موارد داره و ارتباط با استادها و جلب نظر اونها، نقش مهمی در روند پذیرش داره.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

Lightbulb پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    معدلی که دارید برای همۀ کشورهای مورد نظرتون مناسب هست. در حال حاضر باید پیگیر فراهم کردن نمرۀ زبان مطلوب و البته GRE باشید. دریافت کردن فاند در مقطع ارشد، ساده نیست و اگر بخواید هزینۀ تحصیل رایگان داشته باشید، آلمان بهترین گزینه برای شماست. دانشگاه های آلمان از نظر کیفیت، سطح قابل قبولی دارند و کافیه که نمرۀ آیلتس مینیمم 6.5 (حداقل 6 در تمام مهارتها) بگیرید. برای استرالیا بهتره برای نمرۀ 7 (حداقل 6.5 در همۀ مهارتها) تلاش کنید؛ البته نداشتن مقاله ممکنه براتون کمی دردسر ایجاد کنه ولی خب مانع راه محسوب نمیشه. برای امریکا باید نمرۀ GRE بگیرید که پیشنهاد من به شما، تلاش برای نمرۀ حداقل 315 هست که در اون صورت حتی ممکنه که پذیرش مستقیم دکترا بتونید بگیرید. کانادا هم شرایطی شبیه همین موارد داره و ارتباط با استادها و جلب نظر اونها، نقش مهمی در روند پذیرش داره.

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    متشکر از پاسختون-میشه لطفا دانشگاه های مطرح آلمان که گفتید رو معرفی کنید تا پیگیر کارهاش بشم.
    البته اگر چندتا دانشگاه از کشور آمریکا و کانادا و استرالیا هم معرفی کنید خیلی لطف می کنید.
    ممنون از زاهنماییتون.
    موفق باشید

Junior Member

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق قدرت-غیر انتفاعی صدرا تهران-15

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق قدرت-غیر انتفاعی شهاب دانش -17
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق قدرت گرایش ماشین -امیر کبیر -19.4
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل (IBT 115 (s:30 r:28 l:29 w:28
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    680 :
    AW : 5.1 verbal :700 QR
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام 4 تا مقاله در IEEE دارم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا برق قدرت (ماشین)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت امریکا و کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) شاگرد اول دوره ارشد
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز
    به فاند و ...) ​full fund و اینکه تو رنک دانشگاههای ممتاز میتونم اپلای کنم یا نه ؟؟

1- برق مخابرات- دانشگاه بیرجند- 12.38
    2-برق مخابرات- دانشگاه صنعتی اصفهان- 16.58
    3- (IBT 96 (r:22, l:28, s:22, w:24
    4- gre امتحان ندادم
    5- یک ژورنال آی اس آی - انتشارات الزویر
    6- سه تا کنفرانس انگلیسی IEEE
    7- دکترا مخابرات شبکه
    8- فرقی نمیکنه ولی الویت با امریکاست
    9- ندارم، البته یکی دو سالی RA بودم
    10- فاند میخوام، مقداری که هزینه هارو پوشش بده و اینکه آیا جایی هست که امسال برسم بهش؟ تو اروپا؟
    * دنبال دانشگاه خوب نیستم چون میدونم معدل لیسانسم خیلی نکته منفی هست تو رزومم. فقط راهنمایی کنید لطفا... من زیاد وقت ندارم میخوام امسال اپلای کنم
    مرسی
    تا شقایق هست زندگی باید کرد ...

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق قدرت-صنغتی امیرکبیر-۱۵.۴

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی سیستم انرژی -شریف -۱۵.۱ به شیوه اموزش محور

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافلIBT 103 (s:25 r:25 l:28 w:25 فرضی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای الکترونیک قدرت یا سیستم انرژی-محیط زیست
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت امریکا و کانادا -اروپا کلا-اسنرالیا
    10- سایر نکات مهم :نیازمند فاند کامل در خد پوشش مخارج رنک دانشگاه برام مهم نیست ترجیحا برای مستر دوم و بعدش کار در کشور دیگه میخوام درخواست بدم و به دکترا در اینده فکر خواهم کرد ولی اگر با این شرایط اگر شانسی برای گرفتن فاند برای دکترا هم باشه ممنون میشم مطلعم کنید در صورت نیاز به GRE با توجه به اینگه در حال مطالغه برای تافل هستم و اینکه در سطح intermediate هستم مغمولا جقدر زمان برای تافل و جی آر ای با هم نیاز هست؟

ویرایش توسط elec_67 : March 22nd, 2015 در ساعت 12:41 PM

Junior Member

0-دیپلم ریاضی معدل 18.90

1- کارشناسی علوم کامپیوتر دانشگاه سراسری قم 14.5

2- ---
    3- ایلتس اکادمیک 7 و FCE از کمبریج و مدرک لول A2 زبان ایتالیایی
    4- ---
    5- ---
    6- مقاله در کنفرانس هوش مصنوعی رم و مقاله دوم کامپیوتر پاریس
    7- اقدام برای فوق لیسانس کامپیوتر در دانشگاه پیزا ایتالیا
    8- ---
    9- دو نامه ی TA و سه رکام از استاد هام
    10- نمیدونم تاثیری داره که قبلا چند بار به مدت یک ماه اونجا بودم و ویزا گرفتم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)