صفحه 403 از 587 نخستنخست ... 303353393394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413453503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,021 تا 4,030 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

سلام.
    بنظرتون کجا میتونم پذیرش بگیرم؟ حتما امسال میخوام پذیرش بگیرم و تمومش کنم.

1- لیسانس فیزیک – دانشگاه بین المللی قزوین – 14.42
    2- ارشد MBA – دانشگاه تهران – 16.55
    3- تافل 98
    4- GRE کوانت 10 وربال 149 رایتینگ 3.5
    5- فعلا هیچی. (یک مقاله که داره تموم میشه)
    6- -
    7- مقطع دکتری (رشته رو هنوز مطمئن نیستم)
    8- کانادا و اروپا
    9- سابقه کار مرتبط با رشته. چند تا certification، آشنایی با برنامه نویسی و غیره
    10- Full Fund/Partial Fund

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. شرایط معقولی دارید. نمره ی رایتینگ تافل شاید یک مقدار وزن بقیه ی نمره ها رو پایین بیاره. همینطور نمره ی اسپیک هم اگه بالای 25 بود بهتر بود اما در کل خوبه. در مورد GRE، کوانتتون خوبه، اما وربال پایینه، شاید مشکل ساز بشه. با این اوصاف شانس پذیرشتون رو بالا میبینم. در مورد فاند هم احتمالا باید اوایل خودتون هزینه کنید تا برید اونجا و حضوری برای موقعیت های TA و RA اقدام کنید.
    الان به نظرتون تو چه رنجی از رتبه ای دانشگاه ها اپلای کنم بهتر جواب میگیرم؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - 14.68
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی شیمی - دانشگاه علم و صنعت ایران - 16.40
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 93 (Reading: 22/ Listening: 27/ Speaking: 19/ Writing: 25)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Verbal: 143/ Quantitative: 164/ AW: 3.0
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله علمی-پژوهشی داخلی و 1 مقاله علمی-ترویجی داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی شیمی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - استرالیا - کانادا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : دو ترم TA/ یک سال RA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول فاند

Junior Member

سلام. این چنذمین باره دارم پیام میزارم. میشه دوستان لطقا نظر بدن؟!

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    ریاضی کاربردی - دانشگاه تبریز 13.50
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : Management Engineering - Istanbul Technical University ترم اول
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 91 (Reading: 22/ Listening: 21/ Speaking: 25/ Writing: 23)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Verbal: 132/ Quantitative: 160/ AW: 1.5
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 6 مقاله ISI در ژرونال های معتبر با ایمپکت های بین 0.5 تا 2.0
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مستقیم (میدونم اکثر دانشگاه ها شرط معدل 3 دارن براش!) یا مستر مهندسی صنایع یا مدیریت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - استرالیا - کانادا - اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سه ترم TA/ دو سال RA
    اینجا تو ترکیه دانشجوام و شرایط خوبی دارم، ولی باز میخوام برم مسترم رو یه جا بهتر بخونم.
    GONE FOREVER!

Junior Member

1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : زبان انگلیسی - فردوسی- 16.90
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : پژوهش علوم اجتماعی- شهید بهشتی- 16.3
    3- دانشجوی دکتری ام در رشته جامعه شناسی در دانشگاه شیراز - معدل 18.5
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : نمره تافل 105
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : Verbal: 160/ Quantitative: 155/ AW: 3.0
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 3 مقاله علمی-پژوهشی داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:2
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای جامعه شناسی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا - کانادا - اروپا-استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : تمام سه مقطع رتبه کنکورم زیر 30 بوده - در مقطع دکتری رتبه اول شدم.
    دوستان لطفا راهنمایی کنید من می تونم از یه دانشگاه خوب برای امریکا فاند بگیرم یا نه. زبان فرانسه رو هم بلدم.

1.رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فیزیک حالت جامد - دولتی دامغان- 17.57 در شش ترم
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فیزیک پلاسما- خوارزمی- 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : نمره آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله علمی-پژوهشی داخلی و یک مقاله isi
    6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای فیزیک ( ذرات بنیادی - پلاسما - اختر فیزیک )
    7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : سوییس هلند نروژ استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : کارشناسی شاگرد دوم از چهل نفر ارشد شاگرد دوم از 9 نفر گذرندان واحد های دوره کارشناسی در 6 ترم
    میخواستم بدونم که برای دانشگاه های خوب هلند و سوییس با فاند شانس پذیرش در دوره دکتری دارم یا خیر

Junior Member

سلام

1- رشتۀ لیسانس – مهندسی کامپیوتر- دانشگاه پیام نور 16.39

2- رشتۀ فوق لیسانس – مهندسی کامپیوتر .دانشگاه ازاد نجف اباد 17.34
    3- نمرۀ زبان : ایلتس S :7.5 W.7 R.6 L.6.5
    4- نمرۀ GRE ندارم هنوز
    5- تعداد مقالات: 2تا IEEE , و یک ISI سابمیت و 9 ملی
    6- رتبه اول لیسانس
    7- 4سال سابقه تدریس در دانشگاه

دوستان من یه استاد از سایمون فریزر بهم گفته اپلای کن اکه جز تاپهایی بودی که برا من اپلای کردن قرار مصاحبه میزارم.
    از پردو هم دو استاد بهم گفتن اپلای کن بعد باهات تماس میگیریم.
    این دو دانشگاه تاپ هستن و من با این رزومه متوسط رو به پایین خیلی بعید میدونم که اکسپت بشم. پردو که بیخیال اپلای شدم. اما سایمون فریزر بنظرتون اپلای کنم؟؟ اخه یه 600 تومنی در میاد

Junior Member

1- (لیسانس) مهندسی کامپیوتر-نرم‌افزار – آزاد اسلامی قزوین – معدل نهایی: 17.71
    2- --
    3- نمرۀ آیلتس: 8 (Speaking: 8.5, Reading: 8.5, Listening: 8, Writing: 7.5)
    4- هنوز GRE ندادم ولی با احتمال بالا، بالای ۳۲۰ میارم
    5- --
    6- --
    7- علوم کامپیوتر (هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، داده کاوی، Data Science) -فوق لیسانس
    8- سوییس (ETH و EPFL)، آمریکا، کانادا، آلمان. هر چه قدر رنکشون بهتر باشه که بهتر؛ چون واقعن نمیدونم این رزومه اصلن به Top 100 هم میخوره یا نه.
    9- نکات برجستۀ رزومه : در طول یک سال و نیم، روی یه استارتاپ تو دانشگاه کار کردم و تو شتاب دهنده‌ی دانشگاه راه اندازیش کردم. با یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه که در حوزه‌ی پردازش زبان‌های طبیعی (NLP) کار میکردن همکاری کردم و الان چند ماهه که دارم در صنعت روی پروژه های مربوط به پردازش تصویر و بینایی ماشین کار میکنم
    10- Full Fund (خیلی مهمه که فول فاند باشه چون توانایی مالی من محدوده. در کل نمیتونم هزینه بدم)

سلام و وقت به خیر

0- رشتۀ فوق دیپلم – ---
    1- رشتۀ لیسانس : معماری – نام دانشگاه : محقق اردبیلی– معدل نهایی : 16.35 - تقریبا 3.35 از 4
    2- رشتۀ فوق لیسانس – ---
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس)
    105 به تفکیک نمرات مهارت‌ها ( 26 R 28- L 27- S 24 - W )
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها - ---
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله ISI در حال کار کردن هستم
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد Sustainable Architecture / Building Science / Low Energy Buildings / موارد مشابه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا - استرالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) یک ترم TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

دوستانی که با پذیرش ارشد معماری سرو کار داشتن نظرشون چیه؟ رزومه م زیادی مختصره انگار ... تو نت رزومه های دوستانی رو که فاندهای خوب گرفتن می بینم احساس ضعف می کنم چون پروژه های عملی و مسابقات زیادی شرکت نکردم (در واقع می شه گفت اصلا شرکت نکردم) و فعالیت های جانبی کم داشتم، معدلم هم رقابتی نیست، از طرفی بعضا جاهایی خوندم که سن هم مهمه برای دریافت اسکالرشیپ، حالا اگه یکی دو سال وارد بازار کار بشم تا رزومه رو قوی تر کنم بهتره یا همین طوری هم شانسمو امتحان کنم؟ اگه برا یه دانشگاهی اپلای کنیم و قبول نشیم و سال بعد دوباره اپلای کنیم مشکلی پیش میاد؟!

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva1987 نمایش پست ها
    سلام
    1. مهندسی عمران-دانشگاه تبریز-15
    2.
    3. 90 به بالا
    4. 300 به بالا
    5.
    6.کنفرانس داخلی (تحقیقات ازمایشگاهی)
    7.کارشناسی ارشد سازه
    8.امریکا
    9. 3 سال سابقه کار مربوط
    10. Full funded
    با این نمرات شانسی وجود نداره. اصولا به دلیل فاند کمتر (و در بیشتر موارد نبود فاند) برای مقطع ارشد افرادی کمک مالی رو دریافت میکنند که روزمه ی قوی داشته باشند . (معدل تون پایین هست، تافل مناسبه، GRE نمره حدود 300 اصلا خوب نیست). برای دکترا مستقیم هم باز نیاز به رزومه قوی هست.
    *** Never Give Up ***

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)