نقل قول نوشته اصلی توسط jaberbk نمایش پست ها
1- رشتۀ
کاردانی: مهندسی تکنولوژی نرم افزار – نام دانشگاه:دانشگاه فنی و حرفه ای گرگان – معدل نهایی:14.06
کارشناسی :
مهندسی تکنولوژی نرم افزار– نام دانشگاه:دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد – معدل نهایی:15.42

2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
: آیلتس 6.5 ولی میخوام دوباره امتحان بدم

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
:-----

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:
-----

5- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
:-----

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
:Software Engineering or Related to Computer

7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
:کانادا- آلمان ( هنوز واقعا نمیدونم کجا انتخاب کنم ، ممنون میشم راهنمایی کنید نسبت به رشته و آینده شغلی ،همچنین سیتیزن شدن )

8- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)
:

9- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
: فکر میکنم تا 120 بتونم هزینه کنم! اصلا آیا منطقیه اینقدر پول هزینه کردن؟؟ نظرتون لطفا بگین ! شما چیکار میکردید ؟
تا جایی که من اطلاع دارم کانادا رو با این مبلغ نمیشه رفت (باز دقیقش رو از سایت دانشگاه مورد نظر استخراج کنید) . برای آلمان میتونید اقدام کنید و اون مقدار هم کفایت میکنه. تصمیم رو خودتون باید بگیرید دوست من کسی نمی تونه جای شما تصمیم بگیره. ولی اگر قصد رفتن دارید ارشد آلمان میتونه شروع خوبی باشه (البته این نظر منه) و پس از اون هم خیلی راحت تر می تونید برای مقاطع بعدی یا بازار کار هومنجا اقدام کنید.