صفحه 328 از 587 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338378428 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    رزومه ی معمولی دارید. با این اطلاعاتی که دادید نظر خاصی نمیشه داد. نمره ی GRE فاکتور مهمیه که شما هنوز ندارید. در صورتی که نمره ی GRE مناسبی داشته باشید و در دوران ارشد سابقه ی تحقیقاتی خوبی بدست آورده باشید و مقاله تون هم کیفیت مناسب داشته باشه، امکان پذیرش و فاند هست. باید دانشگاه هایی رو پیدا کنید که در زمینه ی کاری شما اساتید فعال دارند و بعد باید ببینید که آیا اساتید برای سال آینده دنبال دانشجو هستن یا نه.
    ممنونم دوست عزیز.
    بله.دقیقا به خاطر همین گفتم چون رزومه ام معمولی شانس دارم یا نه.یه سوال؟چرا یکی از دوستام با شرایط مشابه بنده بدون داشتن سابقه تدریس و تحقیق با یه نمره gre معمولی تونست از یکی از دانشگاه های فلوریدا فاند کامل بگیره.یه فرق دیگه که با من داشت لیسانس از دانشگاه تهران داشت ولی با معدل 13.80!!
    واقعا اینکه میگن شانس هم دخیل درست میگن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

0-کاردانی الکترونیک از دانشکده فنی شهرستان - معدل 18.16 (شاگرد اول دوره)
    1-کارشناسی ناپیوسته کنترل و ابزار دقیق - دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران - معدل 17.3 (شاگرد چهارم با اختلاف صدمی)
    2-
    3-هنوز امتحان ندادم و در حال مطالعه برای ielts هستم (حدود 7)
    4-
    5-
    6-
    7- مستر کنترل (اتوماسیون - رباتیک - )
    8-سویس - انگلیس - هلند - فنلاند و....
    9-حل تمرین 2 درس بودم
    10-فاند باشه عالیه
    مدارک فنی و حرفه ای : plc - avr - matlab
    به نظرتون میتونم فاند بگیرم ؟
    خواهشا جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط svmjack نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم ببینم با این شرایط میتونم پذیرش بگیرم؟

1-دانشجوی ترم 6 کارشناسی مکانیک دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.10
    2-مدرک تافل ندارم ولی از تیر اقدام میکنم.
    3-مدرک GRE هم ندارم.
    4-یه مقاله ISI دارم که تو ژورنال latin american journal of solids ans structures ثبت شده.
    5-یه مقاله رباتیک به کنفرانس دانشگاه ترکیه فرستادم(7 مرداد برگزار میشه) که بعد از اون توی سیویلیکا ثبت میشه.
    6-ر شته مورد نظر واسه پذیرش کارشناسی ارشد مکانیک هست و گرایشش مهم نیست.
    7-کشور مد نظرم کانادا هستش.
    8-فاند هم مهم نیست واسم.ولی اگه فول فاند یا پارشیال باشه که چه بهتر.
    سلام دوست عزیز
    این نظر من هست و ادعایی ندارم که حتما درست هست.

شما الان گشتن دانشگاه ها رو بزار کنار. هدفت این باشه که معدلت بیاد بالای 16. چون خیلی از دانشگاه های کانادا حداقل معدل دارن برای کارشناسی که خیلی هم سخت میگیرن روی این موضوع. برای تافل هدفت بالای 100 باشه. عموما gre هم نمیخوان. اکر معدل بالای 16 و تافلت بالای 100(95) باشه، خیلی امیدوار باش. موفق و سلامت باشی.
    ویرایش توسط Mechatronic : May 31st, 2016 در ساعت 01:38 AM دلیل: پست مرجع
    آیا از دوستانی که وقت میزارن و به شما کمک میکنن با دادن امتیاز مثبت تشکر میکنید؟
    با عذرخواهی فراوان از پاسخگویی خصوصی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

با سلام!
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    -تکنولوژی ماشین های کشاورزی/محقق اردبیلی/13.5
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی ماشین های کشاورزی/دانشگاه تهران/13.49
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشین های کشاورزی/دانشگاه تهران/15.76
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 93 (رایتینگ+ریدینگ=26، اسپیکینگ=20، لیسینینگ=21)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: - وربال=146، کوانت=152، رایتینگ=3
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 3 تا+یک سابمیت جدید
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 2 تا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Agricultural Engineering-دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا/کانادا/اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :/سابقه ی کار 3 سال/مدارک مربوط به دوره های فنی حرفه ای رباتیک و PLC
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول یا پارشیال

از دوستان بزرگوار که زحمت می کشند و وقت می گذارند نهایت تشکر و سپاسگذاری را دارم.
    ویرایش توسط esimhan : May 31st, 2016 در ساعت 10:33 AM

با سلام.
    کارشناسی:امار دانشگاه اصفهان با معدل 13.65
    کارشناسی ارشد:امار ریلضی با معدل 18.45
    قصد اپذیرش در مقطع دکترا در رشته امار
    نمره زبان فعلا ندارم
    ترجیحا امریکا بعد کانادا
    افتخارات:راهیابی به مرحله نهایی المپیاد کشوری و کسب رتبه 19 کنکور کارشناسی ارشد
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

1- رشتۀ لیسانس فناوری اطلاعات – نام دانشگاه آزاد تهران شمال – معدل نهایی ۱۶.۱ معدل ۲سال آخر ۳.۴۲ از ۴.(مهمه این ؟)
    3- نمرۀ زبان تافل ای بی تی . R29 L29 S26 W27 Total 111
    4- نمرۀ GRE : ا Q:169 V:158 AW:3.5. Total:327
    5- تعداد مقالات صفر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی انگلیسی صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای . computer science مقطع فوق یا دکتری پیوسته. بیشتر هدفم ازین پست ای مورد هست. واسه دکتری پیوسته اقدام کنم یا مستر ؟ فرض کنید بورس و هزینه تحصیل برام مشکلی نیست صرف پذیرش کدوم حالت شانسم بیشتره ؟
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت . کشور: آمریکا و خیلی کمتر کانادا. دانشگاه انتخاب نکردم ایالتش برای آینده کاری مهمه برام
    9- نکات برجستۀ رزومه پروژه های کلاسی و پرزنتیشن و اینا ک فک نمکنم حساب بشه ؟
    10- میزان فاند مورد انتظار وابسته به فول فاند نیستم .. لطفا اگه بهم بگین با فاند و بدون فاند کجاها شانسم خوبه برای قبولی.

ممنون ازوقتی که میزارید

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdz نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس فناوری اطلاعات – نام دانشگاه آزاد تهران شمال – معدل نهایی ۱۶.۱ معدل ۲سال آخر ۳.۴۲ از ۴.(مهمه این ؟)
    3- نمرۀ زبان تافل ای بی تی . R29 L29 S26 W27 Total 111
    4- نمرۀ GRE : ا Q:169 V:158 AW:3.5. Total:327
    5- تعداد مقالات صفر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی انگلیسی صفر
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای . computer science مقطع فوق یا دکتری پیوسته. بیشتر هدفم ازین پست ای مورد هست. واسه دکتری پیوسته اقدام کنم یا مستر ؟ فرض کنید بورس و هزینه تحصیل برام مشکلی نیست صرف پذیرش کدوم حالت شانسم بیشتره ؟
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت . کشور: آمریکا و خیلی کمتر کانادا. دانشگاه انتخاب نکردم ایالتش برای آینده کاری مهمه برام
    9- نکات برجستۀ رزومه پروژه های کلاسی و پرزنتیشن و اینا ک فک نمکنم حساب بشه ؟
    10- میزان فاند مورد انتظار وابسته به فول فاند نیستم .. لطفا اگه بهم بگین با فاند و بدون فاند کجاها شانسم خوبه برای قبولی.

ممنون ازوقتی که میزارید

سلام دوست عزیز

معدلت اگر چه مزیتی برات ایجاد نمیکنه اما در عین حال مینیمم ها رو داره. معدل دو سال آخر مهم هست چون تعدادی از دانشگاه ها مینیمم هاشون رو بر اساس معدل دو سال آخر تعریف می کنند که این به نفع شما میشه. تافلت بسیار خوبه و نمره جی ار ای هم که بسیار خوب هست. پیشنهاد من این هست که چون فاند برات مهم نیست برای ارشد اقدام کن و با یک عملکرد درخشان در مقطع ارشد برای دکترا برای دانشگاه های پر پرستیژ اقدام کن. یه پیشنهاد ویژه برای رزومه شما این هست که سعی کن از الان تا فاصله زمانی اپلای کردن در چند درسی که نمره بالایی گرفتی TA بشی و نامه ای هم در این مورد از دپارتمان بگیر.اگر مقطع ارشد در یک دانشگاه کاملا متوسط در آمریکا، عملکرد پژوهشی خوبی داشته باشی قطعا برای دکترا وارد دانشگاه ممتازی خواهی شد پس زیاد درگیر رنک نشو، 60 تا 90 هم باشه خوبه، نگران نباش. اما در اپلای کردن برای رنک های مختلف اپلای کن. موفق و امیدوار باشی.
    آیا از دوستانی که وقت میزارن و به شما کمک میکنن با دادن امتیاز مثبت تشکر میکنید؟
    با عذرخواهی فراوان از پاسخگویی خصوصی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    با سلام!
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی :
    -تکنولوژی ماشین های کشاورزی/محقق اردبیلی/13.5
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی ماشین های کشاورزی/دانشگاه تهران/13.49
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی کشاورزی-مکانیک ماشین های کشاورزی/دانشگاه تهران/15.76
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: تافل 93 (رایتینگ+ریدینگ=26، اسپیکینگ=20، لیسینینگ=21)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: - وربال=146، کوانت=152، رایتینگ=3
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 3 تا+یک سابمیت جدید
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 2 تا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : Agricultural Engineering-دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا/کانادا/اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :/سابقه ی کار 3 سال/مدارک مربوط به دوره های فنی حرفه ای رباتیک و PLC
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : فول یا پارشیال

از دوستان بزرگوار که زحمت می کشند و وقت می گذارند نهایت تشکر و سپاسگذاری را دارم.

سلام دوست عزیز

متاسفانه معدل های شما اصلا رقابتی نیست و این خیلی شما رو عقب میندازه. در حال حاضر پیشنهاد جدی من برای شما امتحان دوباره تافل و جی آر ای هست چون باید یه جورایی معدلت رو جبران کنی. تافل بالای 100 و جی آر ای بالای 320 با کوانت بالای 165 کسب کنید تا حدودی جبران کردید معدل هاتون رو. تعداد مقالات شما هم اگر ژورنال ها متوسط با بالا باشن خوب هست. موفق و امیدوار باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_0098 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا نظرتون رو درمورد من بگین:
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی : -
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مهندسی برق-مخابرات/دانشگاه دولتی شهرستان/معدل کل :15.04، معدل دوسال آخر:17.14
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی برق-مخابرات مبدان/علم و صنعت/17.23 بدون احتساب نمره پایان نامه و پروژه
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها تافل 115
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -GRE:320
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :16 تا (IEEE Transaction on antenna and propagation)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مهندسی برق مخابرات
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :آمریکا رنک زیر 30
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :2 تا حل تمرین

سلام دوست عزیز

تبریک بابت رزومه خوب شما. پیشنهاد من این هست که بیشتر تمرکز رو روی دانشگاه هایی بزار که به معدل دو سال آخر اهمیت میدن. اگر اتفاق خاصی نیفته به راحتی پذیرش فول فاند از دانشگاه های رنک مورد نظر خواهید گرفت. موفق و امیدوار باشی.

با سلام خدمت دوستان عزيز (من قبلا اين پست رو گذاشتم ولي كسي جواب نداد.... لطفا اگه بچه هاي مطلع انلاين ميشن نظر تون رو بگيد)
    لطفا نظرتون رو درمورد من بگین: (هم پذيرش / هم فول فاند)
    1- لیسانس مهندسی شيمي گرایش صنايع پتروشيمي از دانشگاه آزاد اسلامي واحد ماهشهر معدل: 14.86
    2-فوق لیسانس مهندسی شيمي گرایش ترموديناميك و سينتيك از دانشگاه صنعتي سهند تبريز معدل: 16.65
    3- تافل فعلا آماده نیست ولی 85-90 در نظر بگیرین (البته خدا رو چه ديدي شايد بالاتر شدم....كلاس خصوصي گرفتم)
    4- جی آر ای ندارم
    5-دو مقاله ژورنالی در حال نوشتن دارم بعنوان اسم اول - يك مقاله همكار
    6- 4 سال کار در زمینه بازرسي رنگ و پوشش (گواهي سابقه كار دارم ولي فقط يه سال سابقه بيمه دارم)
    7-دانشگاه های آمریکا مد نظرم هستش
    8-مهندسی شيمي - مهندسي فرايند - بيوتكنولوژي- كاتاليست هاي محیط زیستي (كلا مسايل مربوط به محیط زیست)
    9-بهار 2017 و اگر نشد پاییز 2017
    10- فك كنم بتونم يكي دو تا ريكام از اساتيد دانشگاه ليسانس و همچنين چن تا از اساتيد دانشگاه فوق ليسانسم بگير (يكي از اساتيد فوق ليسانسم پژوهشگر برتر سال 2006 استراليا شده و يكي ديگه از استادهام بورسيه توتال فرانسه بوده .... از استاد پروژه م هم يه ريكام مي تونم بگيرم)
    پیشاپیش ممنون از وقتی که برای پاسخ میذارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)