صفحه 295 از 587 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط ZamloS نمایش پست ها

0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

1- مهندسی فناوری اطلاعات - امیرکبیر - 15
    3- 110 (تخمین)
    4_300 (تحمین)
    7-مستر - کامپیوتر و رشته های مربوطه
    8 - ترجیحا آمریکا - اروپا
    9- دانشگاه را رتبه ی خوب جهاتی _ دانشکده با رتبه ی بالای جهانی
    10 - هرچی بیشتر بهتر!!

ممنون )

نمره جی ار ایی پایینه. بالای 315 برای شانس خوب فاند پیشنهاد می شه! چون معدلتونم لب مرزیه تقریبا، حتما باید با جی ار ایی جبران شه.
    (در کل شانس فاند برای ارشد کمه ولی خیلی بچه ها گرفتن)

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ریاضی کاربردی دانشگاه شهرکرد 14.9
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع-سیستم های اقتصادی اجتماعی 16.8
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان نداده ام
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان نداده ام
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله داخلی در دست چاپ
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : phd اقتصاد یا مهندسی سیستم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): سابقه کار 9 ماهه
    : فول فاند
    با این رزومه تافل و gre حدودا چند باید بیارمکه شانس گرفتن فاند داشته باشم و برای چه رنکینگ دانشگاه باید اقدام کنم؟ و آیا به بهار 2017 میرسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    economics-allame university

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: اقتصاد نظری علامه طباطبایی ۱۸.۵
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی:
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:۱۰۰
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی:۱-یک مقاله در کنفراس دانشگاه هاروارد
    caf
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشور امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه):
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    plant breeding

1- مهندسی کشاورزی (اصلاح نباتات) – دانشگاه سراسری بیرجند – 17.32
    2- مهندسی کشاورزی (اصلاح نباتات) – دانشگاه سراسری تبریز فارغ التحصیل 1391– 18.32
    3- نمرۀ زبان تولیمو دارم ولی تا تابستون فک کنم 6-7 آیلتس رو بیاورم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT فعلا ندارم
    5- مقالات 3 علمی پژوهشی و 7 مقاله همایشی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- دکتری اصلاح نباتات یا بیوتکنولوزی کشاورزی
    8- آمریکا و کانادا استرالیا آلمان فرانسه
    9- رتبه ششم المپیاد کشوری- رتبه اول کارشناسی ارشد، یک مورد ثبت ژن در کتابخانه بیوتکنولوژی آمریکا، دو سال حق التدریس در دانشگاه سراسری بیرجند و پیام نور،
    10- میزان فاند مورد انتظار= فول فاند

ضمنا بنده 28 سالمه، متاهل و دارای یک فرزند و توی یک سازمان دولتی شاغل هستم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید./.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryvernal نمایش پست ها

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ریاضی کاربردی دانشگاه شهرکرد 14.9
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع-سیستم های اقتصادی اجتماعی 16.8
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان نداده ام
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان نداده ام
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله داخلی در دست چاپ
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : phd اقتصاد یا مهندسی سیستم
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): سابقه کار 9 ماهه
    : فول فاند
    با این رزومه تافل و gre حدودا چند باید بیارمکه شانس گرفتن فاند داشته باشم و برای چه رنکینگ دانشگاه باید اقدام کنم؟ و آیا به بهار 2017 میرسم؟
    سلام.
    تافل بالای 100 و جی ار ایی بالای 315. چون شما معدلت یکم پایینه، جی ار اییو خیلی براش تلاش کنید. خیلی. واقعا تو روند پذیرش تاثیر داره. اگر تا اول آذرماه سال بعد جفت امتحان تافل و جی ار ایی رو بدید، به بهار 2017 می رسید. دیر نیست. فقط از همین فردا باید شروع کنید اگر نمره ی بالا می خواید.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alishuorvazdi نمایش پست ها

1- مهندسی کشاورزی (اصلاح نباتات) – دانشگاه سراسری بیرجند – 17.32
    2- مهندسی کشاورزی (اصلاح نباتات) – دانشگاه سراسری تبریز فارغ التحصیل 1391– 18.32
    3- نمرۀ زبان تولیمو دارم ولی تا تابستون فک کنم 6-7 آیلتس رو بیاورم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT فعلا ندارم
    5- مقالات 3 علمی پژوهشی و 7 مقاله همایشی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی ندارم
    7- دکتری اصلاح نباتات یا بیوتکنولوزی کشاورزی
    8- آمریکا و کانادا استرالیا آلمان فرانسه
    9- رتبه ششم المپیاد کشوری- رتبه اول کارشناسی ارشد، یک مورد ثبت ژن در کتابخانه بیوتکنولوژی آمریکا، دو سال حق التدریس در دانشگاه سراسری بیرجند و پیام نور،
    10- میزان فاند مورد انتظار= فول فاند

ضمنا بنده 28 سالمه، متاهل و دارای یک فرزند و توی یک سازمان دولتی شاغل هستم خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید./.
    مورد 5 رو مشخص نکردید مقاله ی فارسی هست یا بین المللی؟
    شما معدلاتون عالیه. ایلتس مینیمم 7 رو می خواید تا راحت اپلای کنید.
    برای امریکا جی ار ایی هم نیازه. تکلیفتونو مشخص کنید که اگر به اروپا و استرالیا راضی هستید برای جی ار ایی انرژی نزارید دیگه. سیستم اپلای امریکا و کانادا شبیه تر به هم هست. ولی اروپا و استرالیا فرق داره. هدفتون رو مشخص تر کنید تا با تمرکز بیشتری به سمت جلو حرکت کنید.

موارد دیگه ی رزومتون هم که ثبت ژن و ... رو من سر در نمیارم ولی قطعا تاثیر مثبت در کل اپلیکیشن شما خواهد داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Minho

: مهندسی مکانیک- دانشگاه فردوسی - 14.1
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک- دانشگاه صنعتی بابل - 16.4
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS L:7.5- R:7- W: 6.5 - S:6 و نمره کلی 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ISI با ایمپکت متوسط و خوب - دو مقاله ژورنالی داخلی ( یکی انگلیسی) - دو مقاله کنفرانسی داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مهندسی مکانیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، استرالیا، کانادا، اروپا ( همه کشور ها)
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): سابقه تدریس زبان تخصصی در دانشگاه دولتی
    10- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند

Junior Member

: مهندسی برق الکترونیک- گیلان -16.31
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مخابرات میدان- - 16.29

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :هنوز امتحان ندادم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز امتحان ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI با ایمپکت خوب - یک مقاله کنفرانسی داخلی- احتمالا یکی یا دوتا هم اضافه خواهند شد. یک تالیف کتاب هم هست.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : در قسمت 5 ذکر شد.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای مخابرات
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا،
    کانادا
    استرالیا، ، اروپا ( همه کشور ها)

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): سابقه تدریس در دانشگاه دولتی
    10- میزان فاند مورد انتظار: فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    plant breeding

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    مورد 5 رو مشخص نکردید مقاله ی فارسی هست یا بین المللی؟
    شما معدلاتون عالیه. ایلتس مینیمم 7 رو می خواید تا راحت اپلای کنید.
    برای امریکا جی ار ایی هم نیازه. تکلیفتونو مشخص کنید که اگر به اروپا و استرالیا راضی هستید برای جی ار ایی انرژی نزارید دیگه. سیستم اپلای امریکا و کانادا شبیه تر به هم هست. ولی اروپا و استرالیا فرق داره. هدفتون رو مشخص تر کنید تا با تمرکز بیشتری به سمت جلو حرکت کنید.

موارد دیگه ی رزومتون هم که ثبت ژن و ... رو من سر در نمیارم ولی قطعا تاثیر مثبت در کل اپلیکیشن شما خواهد داشت.
    ممنونم از راهنماييتون
    خدمتتون عرض كنم مقالات من فارسي هستن و يك مورد مقاله انگليسي در حال اقدام دارم
    خواستم بدونم كه با اين رزومه امكان پذيرش با فاند مناسب هست يا خير و اينكه بافاند دانشگاه ها ميشه زندگي متاهلي رو گزروند يا خير؟
    باز هم ممنون از راهنماييتون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alishuorvazdi نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماييتون
    خدمتتون عرض كنم مقالات من فارسي هستن و يك مورد مقاله انگليسي در حال اقدام دارم
    خواستم بدونم كه با اين رزومه امكان پذيرش با فاند مناسب هست يا خير و اينكه بافاند دانشگاه ها ميشه زندگي متاهلي رو گزروند يا خير؟
    باز هم ممنون از راهنماييتون
    امکان فاند بله که هست.
    توی امریکا نمره جی ار ایی برای فاند تاثیر زیادی داره.
    البته مقدار فانوی که می دن رو نمیدونم برای سه نفر هم بس باشه یا نه. چون بچه خرجش زیاده.
    اروپا پوزیشن اعلام می کنن و برای اون پوزیشن اپلای می کنید. فاندهاش هم بعضیا خیلی خوبه. این هم گزینه ایه برای شما...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)