صفحه 10 از 587 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام خدمت دوستان ممنون از توجه و وقتی که میذارید.
    1-مهدسی ایمنی و بازرسی فنی-دانشکده نفت آبادان-معدل15.30
    2-
    3-نمره زبان- هنوز امتحان ندادم
    4-
    .

.

7-رشته و مقطع لازم برای اپلای-مهندسی شیمی
    8-کانادا-امریکا-اروپا
    دوستان اگه کمکم کنن برای کامل کردن رزومه ممنون میشم.(من درحال حاضر ترم7هستم)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_b نمایش پست ها
    1- عمران –دانشگاه آزاد – 13.72

2- عمران(راه و ترابری) – دانشگاه آزاد – 16.08

3- نمرۀ زبان (تافل با فرض 90 تا 95) در حال خوندنم...

4- نمرۀ GRE (به موازات تافل میخونمش... نمره متوسط رو میتونم بگیرم ازش...)

5- دو مقاله (ISI)

6-سه مقاله کنفرانس ملی, یک مقاله کنفرانس بین المللی

7- رشته عمران راه و ترابری (Pavement)

8- شانسی برای فاند تو آمریکا؟ کانادا؟ دارم؟؟؟؟؟

9- شرایط خاصی که ندارم! فقط سه عدد مدرک فنی و حرفه ای در مورد عمران دارم...

10- نکته نهایی: گرفتن فاند خیلی برام مهمه! امکانش هست؟ رنک دانشگاه زیاد واسم مهم نیست. ممنون آقای مدیر حالا میشه جواب بدید؟(mechatronic)
    با توجه به معدل های موجود و تخمین خودتون از نمره های تافل و GRE، خیلی نمیشه به پذیرش فول فاند دل بست. معدل لیسانستون کار رو سخت میکنه.

برای هموار کردن مسیر و بالا رفتن شانس پرونده، تلاش کنید که تافل 100 و GRE مجموع 315 به بالا بگیرید. ارتباط صحیح با استادهای مرتبط و نوشتن SoP حرفه ای هم فراموش نشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

سلام

ممنون میشم اگر مشاور محترم نظرشو درمورد شرایط من برای Fall 2015 بگه

1- لیسانس : مهندسی نرم افزار- کاشان-15.58

2- فوق لیسانس: مهندسی نرم افزار- کاشان-16.85

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : فعلا اقدام نكردم ولى به نظرم تافل بین 90-100 تا دسامبر میگیرم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها:-----

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : یک مقاله ISI در ژورنالی در ACM با ایمپکت 1.3 سابمیت شده ، مرحله اول پذیرفته شده. منتظر جواب داورم. یک مقاله غیر ISI در یک ژورنال ژاپنی پذیرفته شده

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: یک مقاله انگلیسی در کنفرانس داخلی که index ieee شده . 2 مقاله فارسی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری computer engineering یا computer science

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت :1-دانشگاه های کالیفرنیا 2-دانشگاه های میشیگان (بخصوصuniversity of michigan ، michigan state university)
    3- دانشگاه های خوب کانادا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : کارشناسی تا زمانیکه من فارغ التحصیل شدم شاگرد سوم ورودی بودم - یک سال سابقه تدریس پیام نور - یک سال سابقه کار مرتبط در آزمایشگاه پژوهشی یکی از اساتید معتبر ایران

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): حتما فاند کامل میخوام

ممنون ميشم راهنمايى كنيد که شانس پذیرش و فاند را دارم ؟ از کجا ؟ می تونم به 50 تا 100 آمریکا امیدوار باشم؟

Junior Member

1- معماری–دانشگاه حکیم سبزواری– 17.46
    2- MBA – دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین– 19.32
    3- نمرۀ زبان تافل 102
    4- V 158 Q 168 W 4
    5- یک مقاله ISC لاتین
    6-دو مقاله کنفرانس ملی, یک مقاله کنفرانس بین المللی فارسی
    7- دکتری مدیریت
    8- آمریکا و کانادا
    9- در هر دو مقطع رتبه یک بودم
    10- گرفتن فاند خیلی برام مهمه! یه شهر خوب!

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    سلام

ممنون میشم اگر مشاور محترم نظرشو درمورد شرایط من برای Fall 2015 بگه1- مهندسی نرم افزار- کاشان-15.58
    2- مهندسی نرم افزار- کاشان-16.85
    3- فعلا اقدام نكردم ولى به نظرم تافل بین 90-100 تا دسامبر میگیرم
    4-
    5- یک مقاله ISI در ژورنالی در ACM با ایمپکت 1.3 سابمیت شده ، مرحله اول پذیرفته شده. منتظر جواب داورم. یک مقاله غیر ISI در یک ژورنال ژاپنی پذیرفته شده
    6- یک مقاله انگلیسی در کنفرانس داخلی که index ieee شده . 2 مقاله فارسی
    7- دکتری computer engineering یا computer science
    8- 1-دانشگاه های کالیفرنیا 2-دانشگاه های میشیگان (بخصوصuniversity of michigan ، michigan state university) 3- دانشگاه های خوب کانادا
    9- کارشناسی تا زمانیکه من فارغ التحصیل شدم شاگرد سوم ورودی بودم - یک سال سابقه تدریس پیام نور - یک سال سابقه کار مرتبط در آزمایشگاه پژوهشی یکی از اساتید معتبر ایران
    10- حتما فاند کامل میخوام
    ممنون ميشم راهنمايى كنيد که شانس پذیرش و فاند را دارم ؟ از کجا ؟ می تونم به 50 تا 100 آمریکا امیدوار باشم؟
    سلام

معدلهای متوسطی دارید؛ نمرۀ تافل بالای 90، خوب محسوب میشه و اگر به 100 برسونید، نمرۀ بی حرف و حدیثی خواهد بود.
    سوابق پژوهشی، در حد قابل قبولی هست و میتونید با استادهای مورد نظرتون، امیدوارانه مکاتبه کنید.

با شرایط فعلی، بدون نمرۀ GRE و نمرۀ قطعی تافل، نمیشه دقیقاً گفت کجا میتونید و کجا نه. از ظاهر امر بر میاد که شانس بالایی برای top 50 امریکا ندارید؛ بنابراین، این دسته دانشگاه ها به کنار میرند. دو ایالت مورد نظر شما در امریکا، تنوعی از دانشگاه های معتبر دارند که میتونید بر حسب رزومه، براشون اپلای کنید. دانشگاه میشیگان آن آربر دور از دسترس شماست؛ دانشگاه ایالتی میشیگان اما بستگی به نمرۀ تافل و GRE شما داره.

برای کانادا هم شانستون در حدی هست که براش زمان بگذارید و با جلب نظر استاد، امیدوار به پذیرش و فاند باشید.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط HKhosro نمایش پست ها
    1- معماری–دانشگاه حکیم سبزواری– 17.46
    2- MBA – دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین– 19.32
    3- نمرۀ زبان تافل 102
    4- V 158 Q 168 W 4
    5- یک مقاله ISC لاتین
    6-دو مقاله کنفرانس ملی, یک مقاله کنفرانس بین المللی فارسی
    7- دکتری مدیریت
    8- آمریکا و کانادا
    9- در هر دو مقطع رتبه یک بودم
    10- گرفتن فاند خیلی برام مهمه! یه شهر خوب!
    دوست عزیز نمرات تافل و جی آرایتون خیلی خوبه، معدلتون هم واقعا عالیه ... کاش یکی دوتا مقاله ژورنالی هم داشتید اما به نظرم اصلا مشکلی نداره .. کلا با توجه به رزومه تون شانس پذیرش فول فاندتون انشاالله خیلی زیاده ... یه نکته رو هم مدنظرتون باشه که بیزینس اسکولهای آمریکا و کانادا اگه پذیرش بگیرین بهتون به صورت گارانتی شده فاند رو میدن و اصلا بابتش نگران نباشید
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

1- مهندسی صنایع- دانشگاه کردستان- 14.94
    2-
    3- 88: 20- 22-24-22
    4- 300-165-135
    6- 2 انگلیسی -کنفرانس های داخلی
    7- مهندسی صنایع (هر شاخه ای) ارشد
    8- امریکا و کانادا
    9- 3 سال سابقه کار در پروژه های ملی- کنترل پروژه
    10- نیاز به فاند کامل دارم
    کدوم دانشگاه ها برای اپلای کردن SAFE هستند؟ چند تا دانگاه اپلیکیشن بفرستم؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس –
    برق قدرت-شهید چمران اهواز – 16.44

2- رشتۀ فوق لیسانس –
    برق قدرت-صنعتی امیرکبیر – 17.2

3- نمرۀ زبان
    TOEFL (Reading=28 Listening=25 Speaking=27 Writing=25) Total=105

4- نمرۀ GRE
    (Verbal=150 Quantitative= 165 Writing=5.0)

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5 مقاله IEEE Transaction در مجلات معتبر Industrial Electronic+ Energy Conversion+ Power Electronic
    1 مقاله ژورنال Elsevior

6- تعداد مقالات کنفرانسی
    2 مقاله کنفرانس IEEE

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای - دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا-
    امریکا- و فقط امریکا

9- شرایط خاص رزومه :
    5 سال کار مرتبط در صنعت نفت ، 4 سال تدریس در دانشگاه های دولتی و آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

معدلهای متوسطی دارید؛ نمرۀ تافل بالای 90، خوب محسوب میشه و اگر به 100 برسونید، نمرۀ بی حرف و حدیثی خواهد بود.
    سوابق پژوهشی، در حد قابل قبولی هست و میتونید با استادهای مورد نظرتون، امیدوارانه مکاتبه کنید.

با شرایط فعلی، بدون نمرۀ GRE و نمرۀ قطعی تافل، نمیشه دقیقاً گفت کجا میتونید و کجا نه. از ظاهر امر بر میاد که شانس بالایی برای top 50 امریکا ندارید؛ بنابراین، این دسته دانشگاه ها به کنار میرند. دو ایالت مورد نظر شما در امریکا، تنوعی از دانشگاه های معتبر دارند که میتونید بر حسب رزومه، براشون اپلای کنید. دانشگاه میشیگان آن آربر دور از دسترس شماست؛ دانشگاه ایالتی میشیگان اما بستگی به نمرۀ تافل و GRE شما داره.

برای کانادا هم شانستون در حدی هست که براش زمان بگذارید و با جلب نظر استاد، امیدوار به پذیرش و فاند باشید.
    ممنون از راهنمایی تون
    به نظر شما الان که دسامبر و وقت مکاتبه با اساتیده برای Fall 2015، با همین رزومه و بدون نمره های زبان به اساتید ایمیل بزنم؟ فایده ای داره؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط anil87 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون
    به نظر شما الان که دسامبر و وقت مکاتبه با اساتیده برای Fall 2015، با همین رزومه و بدون نمره های زبان به اساتید ایمیل بزنم؟ فایده ای داره؟
    چون رزومۀ تاپی ندارید، بهتره از اول اکتبر با پشتکار بالا شروع به مکاتبه کنید تا بلکه استادی پیدا کنید که از اپلیکیشن شما حمایت کنه. حمایت استاد خصوصاً در کانادا خیلی میتونه اثرگذار باشه.
    ضمناً به دلیل نیاز به فاند، RA یکی از انواع فاند هست که باید با مکاتبه و جلب نظر استاد، دریافت کرد. پس برای این امر هم نیازمند مکاتبه هستید.

عدم وجود نمرۀ آزمون ها در رزومه، مانع مکاتبه با استادها و جویا شدن وجود پوزیشن خالی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)