صفحه 11 از 587 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط paryanickbeen نمایش پست ها
    1- مهندسی صنایع- دانشگاه کردستان- 14.94
    2-
    3- 88: 20- 22-24-22
    4- 300-165-135
    6- 2 انگلیسی -کنفرانس های داخلی
    7- مهندسی صنایع (هر شاخه ای) ارشد
    8- امریکا و کانادا
    9- 3 سال سابقه کار در پروژه های ملی- کنترل پروژه
    10- نیاز به فاند کامل دارم
    کدوم دانشگاه ها برای اپلای کردن SAFE هستند؟ چند تا دانگاه اپلیکیشن بفرستم؟
    رزومۀ شما ممکنه برای دریافت پذیرش هم با مشکلاتی مواجه بشه؛ دریافت فاند کامل به نظر خیلی ضعیف میاد.
    دانشگاه هایی که برای دریافت پذیرش Safe باشند، به رزومۀ شما فاندی ممکنه ندند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fardin446 نمایش پست ها
    1- برق قدرت-شهید چمران اهواز – 16.44
    2- برق قدرت-صنعتی امیرکبیر – 17.2
    3- TOEFL (Reading=28 Listening=25 Speaking=27 Writing=25) Total=105
    4- (Verbal=150 Quantitative= 165 Writing=5.0)
    5- 5 مقاله IEEE Transaction در مجلات معتبر Industrial Electronic+ Energy Conversion+ Power Electronic و 1 مقاله ژورنال Elsevior
    6- 2 مقاله کنفرانس IEEE
    7- دکترا

8- امریکا- امریکا- و فقط امریکا
    9- 5 سال کار مرتبط در صنعت نفت ، 4 سال تدریس در دانشگاه های دولتی و آزاد
    top 50 امریکا.

نوشتن SoP حرفه ای و آماده کردن توصیه نامۀ خوب و ارتباط سازی مؤثر با استادان هدف، در دستور کارتون باشه.

1-
    کارشناسی از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 18.24 در رشته مدیریت بازرگانی در سال 2011 - فوق دیپلم از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 15.99 در رشته مدیریت صنعتی کاربردی در سال 2009

2-
    کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی یزد ، با معدل 16.37 در رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات در سال 2014

3- نمرۀ زبان
    فعلا ندارم (دارم خودمو واسه تافل و جی آر ای آماده میکنم)

4- نمرۀ GRE یا GMAT
    فعلا ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی یک مقاله ISI پذیرش شده باIF : 0.387 ناشر : International Journal of Scientific Management and Development و یک ISI هم در حال نوشتن دارم. --- یک مقاله علمی - پژوهشی داخلی که ISC هستش هم دارم که رفته واسه داوری، ناشر : فصلنامه علوم مدیریت ایران

6- تعداد مقالات کنفرانسی : دو تا دارم. ششمین دوره کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات، سخنرانی، تهران 2013 - و کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و اقتصاد، سخنرانی، گیلان 2014

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    رشته مدیریت صنعتی یا صنایع با گرایش های تولید / عملیات / لجستیک / زنجیره تامین

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا و کانادا

9- شرایط خاص رزومه:
    دانشجوی برتر در سال تحصیلی 2013 در بین فرزندان کارکنان دولت- گواهی از سازمان پست ایران --- دارای مدرک 5S از شهرک بیوتکنولوژی شمال شرق کشور ایران در سال 2010 --- دو سال سابقه کار اداری در یک شرکت راهسازی - چند ماه هم سابقه کار در یک کارخانه مواد غذایی بعنوان مدیر بازرگانی -- برای تدریس در یک دانشکده اقدام کردم.

10- سایر نکات مهم :
    فول فاند + اقامت دائم

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط majidmodir67 نمایش پست ها

1-
    کارشناسی از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 18.24 در رشته مدیریت بازرگانی در سال 2011 - فوق دیپلم از دانشگاه غیرانتفاعی مشهد با معدل 15.99 در رشته مدیریت صنعتی کاربردی در سال 2009

2-
    کارشناسی ارشد از دانشگاه دولتی یزد ، با معدل 16.37 در رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید و عملیات در سال 2014

3- نمرۀ زبان
    فعلا ندارم (دارم خودمو واسه تافل و جی آر ای آماده میکنم)

4- نمرۀ GRE یا GMAT
    فعلا ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی یک مقاله ISI پذیرش شده باIF : 0.387 ناشر : International Journal of Scientific Management and Development و یک ISI هم در حال نوشتن دارم. --- یک مقاله علمی - پژوهشی داخلی که ISC هستش هم دارم که رفته واسه داوری، ناشر : فصلنامه علوم مدیریت ایران

6- تعداد مقالات کنفرانسی : دو تا دارم. ششمین دوره کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات، سخنرانی، تهران 2013 - و کنفرانس بین المللی مدیریت، حسابداری و اقتصاد، سخنرانی، گیلان 2014

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    رشته مدیریت صنعتی یا صنایع با گرایش های تولید / عملیات / لجستیک / زنجیره تامین

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا و کانادا

9- شرایط خاص رزومه:
    دانشجوی برتر در سال تحصیلی 2013 در بین فرزندان کارکنان دولت- گواهی از سازمان پست ایران --- دارای مدرک 5S از شهرک بیوتکنولوژی شمال شرق کشور ایران در سال 2010 --- دو سال سابقه کار اداری در یک شرکت راهسازی - چند ماه هم سابقه کار در یک کارخانه مواد غذایی بعنوان مدیر بازرگانی -- برای تدریس در یک دانشکده اقدام کردم.

10- سایر نکات مهم :
    فول فاند + اقامت دائم
    معدلتون برای اپلای کانادا و آمریکا خوبه و مشکلی نداره اما بدون نمره تافل و جی آرای/جیمت هیچ نظری نمیشه داد ... در صورت داشتن نمره بالای 100 تافل (آمریکا بالای 90 هم اوکی هست) و 310 جی ارای/ 650 جیمت به نظرم شانستون برای پذیرش خوبه ... چون میخواین لجستیک و زنجیره تامین اپلای کنید سعی کنید نمره کوانتتون زیر 165 نباشه.
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی حقوق/ سراسري / 01/15

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی حقوق تجارت بين الملل / آزاد/ 82/ 19

بدون ارائه پايان نامه

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم اما آیلتس بین 6.5 تا 7 قابل پیش بینی هست.

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

در دست چاپ

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

3 مقاله ملي و 5 مقاله بين المللي با ارزش سخنراني و پوستر

ترجمه 5 جلد كتاب با موضوعات مربوط و غير مرتبط به رشته تحصيلي

4 مقاله منتشر شده در نشريات دانشجويي

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

دكتري حقوق مالي و اقتصادي

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:

المان ( دانشگاههاي گوته فرانكفورت، نورنبرگ ،مانهايم،هامبورگ،مونيخ ، لودويك ماكسيميليان مونيخ و برلين) و ساير دانشگاههاي اروپايي من جمله حوزه اسكانديناوي ، فرانسه و بلژيك

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...:
    سابقه ی تدريس 2 سال (مدرس نمونه سال 1392)
    دارنده گواهي ثبت اختراع ا مورد
    دارنده ي مدرك MBA از دانشگاه تهران
    دارنده مدرك بازاريابي و تبليغات از وزارت ارشاد اسلامي
    دارنده مدرك آشنايي با امور مالي از دانشگاه ميشيگان امريكا
    دارنده مدرك خقوق تجارت ملل اروپايي از دانشگاه لوند سوئد
    دارنده مدرك آشنايي با سازمان تجارت جهاني از نمايندگي تام الاختيار تجاري و بسياري ديگر از مدارك مربوط به حوزه مالي و اقتصادي
    كسب رتبه 17 در ازمون ليسانس
    كسب رتبه 31 در ازمون ارشد
    يكي از دانشجويان برتر دانشكده حقوق
    عضو انجمن دانشجويان پژوهشگر و نخبه ي جوان
    دانش اموخته زبان ادبيات فرانسه از دانشگاه تهران
    داراي مدرك زبان آلماني از سفارت آلمان

و 26 سال سن دارم سنم براي اخذ فاند كامل براي مقطع دكتري زياد نيست؟

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    ​فاند کامل و آيا ميتونم بعد از اتمام تحضيل در آلمان مقيم و به اشتغال در امر تدريس يا پژوهش مشغول بشم و آيا حتي امكان اخذ تابعيت هست و اگر هست چطور؟
    از دوستان ارجمندم خواهش دارم من رو كمك كنند آيا با اين رزومه ميتونم پذيرش با فاند كامل از دانشگاههاي اروپا مخصوصا آلمان بگيرم؟

راستي براي گرفتن بورسيه اول بايد به دآآد برم يا اول بايد به گرفتن پذيرش اقدام كنم ؟

با تشكر از شما گراميان بيصبرانه منتظر پاسخ شما عزيزان هستم!

دوستان سوال ديگري كه دارم اينه كه براي اخذ پذيرش براي مقطع دكتري حقوق اعم از هر رشته حقوقي در دكتري لازمه كه LLM يكي از رشته هاي حقوقي به زبان آلماني داشته باشم يا اينكه روش سنتي توافق با استاد در باب نگارش پايان نامه دكتري كفايت ميكنه؟ راستي من الان اولويتم دانشگاه لودويك ماكسيميليان مونيخ هست با رزومه فوق الذكر ميتونم شانسي براي اخذ پذيرش دكتري با فاند كامل از اين دانشگاه داشته باشم؟؟؟
    ممنون از پاسخ و توجه شما!!!!
    ویرایش توسط Mechatronic : September 23rd, 2014 در ساعت 01:06 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز

1- علوم کامپیوتر – شهید باهنر کرمان – ۱۵.۵۸

2- علوم کامپیوتر – تبریز – ۱۸.۱۵

3- Toefl:99, Reading:27, Listening:26, Speaking:23, Writing:23

4- GRE, Verbal:150, Quan:164, Writing:3.5

5- در حال آماده سازی است

6-

7- دکترای علوم کامپیوتر

8- آمریکا و کانادا

9-

10- نیاز به فاند کامل

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط khatabadi نمایش پست ها
    1- علوم کامپیوتر – شهید باهنر کرمان – ۱۵.۵۸
    2- علوم کامپیوتر – تبریز – ۱۸.۱۵
    3- Toefl:99, Reading:27, Listening:26, Speaking:23, Writing:23
    4- GRE, Verbal:150, Quan:164, Writing:3.5
    5- در حال آماده سازی است
    6-
    7- دکترای علوم کامپیوتر
    8- آمریکا و کانادا
    9-
    10- نیاز به فاند کامل
    برای هر دو کشور میتونید امیدوار به دریافت پذیرش فول فاند باشید.
    در کنار آماده سازی SoP مناسب، پیگیر مکاتبه با استادها باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    برای هر دو کشور میتونید امیدوار به دریافت پذیرش فول فاند باشید.
    در کنار آماده سازی SoP مناسب، پیگیر مکاتبه با استادها باشید.
    ممنون از پاسختون
    اما میخواستم بدونم دنبال چه رنکی واسه اپلای باشم و اینکه در بهترین حالت به چه دانشگاه‌هایی میتونم امیدوار باشم ... منظورم رتبه دانشگاه‌هاست ...
    با تشکر

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط khatabadi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    اما میخواستم بدونم دنبال چه رنکی واسه اپلای باشم و اینکه در بهترین حالت به چه دانشگاه‌هایی میتونم امیدوار باشم ... منظورم رتبه دانشگاه‌هاست ...
    با تشکر
    کانادا: به طور بالقوه، برای کل دانشگاه های کانادا میتونید برنامه ریزی کنید. اگر استادی پیدا کنید که از اپلیکیشن شما به طور جدی استقبال کنه، هیچ مانعی سر راهتون نیست؛ البته نداشتن مقاله، کمی کارتون رو در جلب نظر استاد، مشکل میکنه.

امریکا: برای top 30 شانس خیلی زیادی ندارید؛ هر چند که غیر ممکن هم نیست. برای دانشگاه های رنک بالای 30، به نظرم غیرممکن نیست که بتونید پذیرش بگیرید. برای فاند هم احتمال داره که دپارتمانی پیدا بشه که علیرغم 25 نبودن اسپیکینگ، بخواد به شما TA بده. RA هم که به نظر استاد بستگی داره و معمولاً استادها به سوابق پژوهشی علاقۀ زیادی دارند.

سلام
    1- مهندسی کامپیوتر نرم - پیام نور - 15.51
    2- مهندسی کامپیوتر نرم - تربیت مدرس - 17.03
    3- تخمین: S:22, L:22, R:25: W:24
    4- تخمین: V: 151, Q:168, AW:5
    5- ISI:1 in Comp. & Elect. Eng. Elsevier / ISC: 1 in iSecure journal
    6- فارسی: 3 تا در کنفرانس های انجمن رمز، انجمن کامپیوتر و فناوری اطلاعات و دانش.
    English: 1 in International Symposium on Telecommunications -IEEE indexed
    7- مهندسی کامپیوتر - دکتری
    8- آمریکا - کانادا
    9- شاگرد اول در مقطع کارشناسی ارشد- TA در دو درس در مقطع کارشناسی ارشد- ارائه دهنده 2 ورک شاپ تخصصی مرتبط با پایان نامه.
    10- متاهل-الزام دریافت فاند-تمایل به داشتن اقامت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)