صفحه 12 از 587 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

لیسانس زیست از دانشگاه سراسری گیلان معدل 15/5
    فوق لیسانس دانشگاه سراسری تبریز معدل 16/5
    تافل 7
    GRE توی برنامم هست تا 3 ماه دیگه بگیرم.
    فعلا یه ISI دارم از ژورنال آمریکایی با ایمپکت 1/48- تا آخر امسال احتمالا به 3 تا ISI میرسه
    مقالات کنفرانسی 3 تا توی ایران دارم که 2 تاش بین الملی بود
    میخوام واسه دکترا گرایش نوروساینس یا نوروبیولوژی اپلای کنم
    کشورهایی که مد نظرم هست: آمریکا.کانادا.اتریش.فنلاند. دانمارک
    سابقه کار ندارم. یه خورده هم آلمانی بلدم.
    برام مهمه که فول فاند باشه

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط YDaniel نمایش پست ها
    سلام
    1- مهندسی کامپیوتر نرم - پیام نور - 15.51
    2- مهندسی کامپیوتر نرم - تربیت مدرس - 17.03
    3- تخمین: S:22, L:22, R:25: W:24
    4- تخمین: V: 151, Q:168, AW:5
    5- ISI:1 in Comp. & Elect. Eng. Elsevier / ISC: 1 in iSecure journal
    6- فارسی: 3 تا در کنفرانس های انجمن رمز، انجمن کامپیوتر و فناوری اطلاعات و دانش.
    English: 1 in International Symposium on Telecommunications -IEEE indexed
    7- مهندسی کامپیوتر - دکتری
    8- آمریکا - کانادا
    9- شاگرد اول در مقطع کارشناسی ارشد- TA در دو درس در مقطع کارشناسی ارشد- ارائه دهنده 2 ورک شاپ تخصصی مرتبط با پایان نامه.
    10- متاهل-الزام دریافت فاند-تمایل به داشتن اقامت
    معدل های موجود، نرمال هستند؛ نه مشکل دار، نه ویژه.
    رکورد مقالات، در حدی هست که بتونید امیدوارانه با استادهای مورد نظر، مکاتبه کنید. ای کاش مقالات فارسی، انگلیسی می بود!

تخمینی که برای تافل زدید، نرمال هست؛ تخمینی که برای GRE زدید، فراتر از نرمال، خوب و رقابتی محسوب میشه. نکتۀ قابل توجه اینه که تخمینی که برای تافل و GRE زدید، با هم نمی خونه! رایتینگ تحلیلی 5 در آزمون GRE، نمرۀ بسیار ویژه ای محسوب میشه و شما اگر موفق به کسب این نمره بشید، قاعدتاً باید نمرۀ رایتینگ تافلتون چشمگیر باشه. وربال 151 هم نمرۀ خوبی هست که باید توی تافل هم نشانه ای از این سطح اطلاع، دیده بشه.

من فرض میکنم که این تخمین های شما برای تافل و GRE محقق بشه؛ در اون صورت، رزومه تون شرایط قابل قبولی خواهد داشت و میتونید برای دانشگاه های رنک بالای 50 امریکا اقدام کنید. رنک 30 تا 50 هم البته شانس دارید؛ ولی زیاد نیست. برای کانادا هم تصور میکنم top 3 نتونید موفق بشید؛ برای سایر دانشگاه ها، میتونید امیدوار باشید.

دریافت فاند، به سه آیتم ربط داره که رزومۀ فرضی شما، تنها میتونه امیدوار به جلب نظر استاد و دریافت فاند RA باشه؛ اسکالرشیپ خیلی محتمل نیست و TA هم معمولاً نمرۀ اسپیکینگ بالاتری می خواد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    معدل های موجود، نرمال هستند؛ نه مشکل دار، نه ویژه.
    رکورد مقالات، در حدی هست که بتونید امیدوارانه با استادهای مورد نظر، مکاتبه کنید. ای کاش مقالات فارسی، انگلیسی می بود!

تخمینی که برای تافل زدید، نرمال هست؛ تخمینی که برای GRE زدید، فراتر از نرمال، خوب و رقابتی محسوب میشه. نکتۀ قابل توجه اینه که تخمینی که برای تافل و GRE زدید، با هم نمی خونه! رایتینگ تحلیلی 5 در آزمون GRE، نمرۀ بسیار ویژه ای محسوب میشه و شما اگر موفق به کسب این نمره بشید، قاعدتاً باید نمرۀ رایتینگ تافلتون چشمگیر باشه. وربال 151 هم نمرۀ خوبی هست که باید توی تافل هم نشانه ای از این سطح اطلاع، دیده بشه.

من فرض میکنم که این تخمین های شما برای تافل و GRE محقق بشه؛ در اون صورت، رزومه تون شرایط قابل قبولی خواهد داشت و میتونید برای دانشگاه های رنک بالای 50 امریکا اقدام کنید. رنک 30 تا 50 هم البته شانس دارید؛ ولی زیاد نیست. برای کانادا هم تصور میکنم top 3 نتونید موفق بشید؛ برای سایر دانشگاه ها، میتونید امیدوار باشید.

دریافت فاند، به سه آیتم ربط داره که رزومۀ فرضی شما، تنها میتونه امیدوار به جلب نظر استاد و دریافت فاند RA باشه؛ اسکالرشیپ خیلی محتمل نیست و TA هم معمولاً نمرۀ اسپیکینگ بالاتری می خواد.
    ممنون مکاترونیک عزیز،
    بله، ممکنه تخمین GRE زیاد باشه ولی فک کنم دیگه واسه AW 4 رو بتونم بیارم، پس در مجموع واسه 50 تا 80 مطمئن میتونم باشم و مکاتبه رو شروع کنم؟ و دوم اینکه چون احساس کردم رو رشته کامپیوتر تجربه خوبی داری پیشنهادی برای یه دانشگاه خاصی تو آمریکا واسم داری؟
    خیلی ممنونم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

ممنون مکاترونیک عزیز،
    بله، ممکنه تخمین GRE زیاد باشه ولی فک کنم دیگه واسه AW 4 رو بتونم بیارم، پس در مجموع واسه 50 تا 80 مطمئن میتونم باشم و مکاتبه رو شروع کنم؟ و دوم اینکه چون احساس کردم رو رشته کامپیوتر تجربه خوبی داری پیشنهادی برای یه دانشگاه خاصی تو آمریکا واسم داری؟
    خیلی ممنونم.
    فاصلۀ بین رایتینگ تحلیلی 4 تا 5 خیلی بیشتر از اون چیزی هست که به نظر میاد.
    جهت اطلاع شما دوست عزیز، در بین دانشجوهای چهار رشتۀ مهندسی در دانشگاه استنفورد در ترم پاییز 2013، هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم در مقطع دکترا، فقط 3 نفر نمرۀ 4 داشتند و بقیه، یا 3 بودند یا 3.5.

برای رنک 50 تا 80 شانس قابل قبولی دارید؛ اما فرآیند پذیرش، هیچ قابل اطمینان نیست. با امیدواری بالایی مکاتبه کنید.

من نمیتونم دانشگاه خاصی اسم ببرم چون ممکنه معیارهای من و شما به هم نخونه. اگر دانشگاه های خاصی مد نظر دارید، میتونم بهتون بگم که مطابق نظر خودم و بر اساس رزومه تون، کدام گزینه ها میتونند بهتر باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    فاصلۀ بین رایتینگ تحلیلی 4 تا 5 خیلی بیشتر از اون چیزی هست که به نظر میاد.
    جهت اطلاع شما دوست عزیز، در بین دانشجوهای چهار رشتۀ مهندسی در دانشگاه استنفورد در ترم پاییز 2013، هم در مقطع کارشناسی ارشد و هم در مقطع دکترا، فقط 3 نفر نمرۀ 4 داشتند و بقیه، یا 3 بودند یا 3.5.

برای رنک 50 تا 80 شانس قابل قبولی دارید؛ اما فرآیند پذیرش، هیچ قابل اطمینان نیست. با امیدواری بالایی مکاتبه کنید.

من نمیتونم دانشگاه خاصی اسم ببرم چون ممکنه معیارهای من و شما به هم نخونه. اگر دانشگاه های خاصی مد نظر دارید، میتونم بهتون بگم که مطابق نظر خودم و بر اساس رزومه تون، کدام گزینه ها میتونند بهتر باشند.
    ممنون از بابت اطلاعاتی که دادید؛ دلیل این اختلاف تخمین این بود که یه فرد متخصصی که رایتینگام رو تصحیح می کرد این نمرات رو میداد.
    نظرت رو بر اساس این دانشگاه ها بهم میگی: Boston University و University of California, Davis و Rice University.
    بازم ممنون.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

ممنون از بابت اطلاعاتی که دادید؛ دلیل این اختلاف تخمین این بود که یه فرد متخصصی که رایتینگام رو تصحیح می کرد این نمرات رو میداد.
    نظرت رو بر اساس این دانشگاه ها بهم میگی: Boston University و University of California, Davis و Rice University.
    بازم ممنون.
    هر سه گزینه، دانشگاه های خوب و پر متقاضی هستند. حدس میزنم که معدل لیسانس + نمرۀ تخمینی تافل شما، برای این گزینه ها، اطمینان بخش نیست.

به ترتیب از کمترین تا بیشترین شانس:

1- Rice University
    2- UC Davis
    3- Boston University

Junior Member

با سلام و خسته نباشی
    رشتۀ لیسانس :مهندسی مکانیک – نام دانشگاه:دانشگاه ایلام – معدل نهایی:13/56
    رشتۀ فوق لیسانس : مهندسی مکانیک – نام دانشگاه:شهید باهنرکرمان – معدل نهایی : 17/62
    نمره GRE : برای 12 اکتبر امتحان دارم
    نمره ایلتس: قصد امتحان دارم ولی در حال حاضر ندارم
    مقالات : 1 مقاله چاپ شده ISI
    1 مقاله چاپ شده علمی و پژوهشی
    3 مقاله کنفرانسی
    2 عدد ثبت اختراع
    شرایط خاص : رتبه 2 معدل در دوره ارشد
    خواهشمند است من راهنمایی کنید امکان پذیرش گرفتن از دانشگاه آمریکا یا برزیل برای من هست؟؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

آزاد اردبیل معدل 13.57 رشته برق قدرت
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

آزاد اهر معدل 15.25 رشته برق قدرت
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

آیلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر

ISI 5 از کمپانی های معروف و 6غیر ISI
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

5 ieee
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای

phd
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت

اروپا -کانادا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)

2 مدال طلا جهانی مسابقات جهانی اختراغات

میتونم به نظرتون فاند بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    1. اقتصاد دانشگاه تبریز 15.32
    2. اقتصاد دانشگاه تهران 18.20 بدون پایان نامه

3. - - - - --
    4. - - - - -
    5. دو مقاله ISI - یک مقاله داخلی و خروجی پایان نامه هم یک isi را می دهد
    6. - - -- -
    7. pubic policyبا تمرکز بر اقتصاد دکتری - اقتصاد دکتری
    8. سوئیس انستیتو تحقیقات ژنو- آمریکا
    9. - - - - - -
    10. زبان هنوز شرکت نکردم و پرسش من این است با چه سطحی از نمرات تافل و جی ار ای شانس پذیرش با فول فاند و در چه رنکی از دانشگاهها را دارم.

الان یک ماه میشه برای تافل می خونم.برنامه اصلی اقدام برای 2016 هست
    ممنون از وقتی که گذاشتید

Junior Member

1 – کاردانی نرم افزار – دانشکده فنی باهنر شیراز – 15.20
    2 – مهندسی تکنولوژی نرم افزار – غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز – 15.70
    3 – آیلتس = 7
    4 - *
    5 - *
    6 - *
    7 - network administration and telecommunication or network security - master
    8 – کانادا - اروپا
    9 - *
    10 – 25 ماه سابقه کار مربوطه , فاند برام اهمیتی نداره , چون میخوام داخل کانادا زندگی کنم , کانادا برام اهمیت زیادی داره , اگر در گرایش های ذکر شده نشد , computer science

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)