صفحه 303 از 587 نخستنخست ... 203253293294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313353403 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,021 تا 3,030 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    q1 q2 چیه؟؟ باید جی ار ای خیلی خوب بشی تا برا فول فاند شانس داشته باشی. پذیرش میتونی بگیری دیگه فول فاند تا حدی هم به شانس بر میگرده
    براساس شاخص SJR ژورنال های Q1 معتبرترین نوع ژورنال در هر رشته هستند. که در مورد من دو تاش ASCE هستند با ایمپکت بالا. جی آر ای چقدر باید بشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

فیزیک مهندسی-گرایش لیزر اپتیک- علوم تحقیقات تهران-14
    آیلتس آکادمیک : Overall 6.5 – L:6 R:6 S:6.5 W:6.5
    GRE : q: 154 , v:137, w:2.5
    یک مقاله پذیرفته شده در کنفرانس بین المللی داخل ایران و چاپ شده در مجله Journal of Occultation and Eclipse (JOE 35)
    مرتبط با فیزیک
    مقطع ارشد کامپیوتر ساینس
    آمریکا برای فال 2016
    Self-Funded
    من دو سه تا دانشگاه اپلای کردم(هنوز جواب ندادن)، برام فقط مورد تایید بودن دانشگاه از نظر وزارت علوم مطرحه نه رنکش. به خاطر همین هنوز دانشگاههایی که رنک 400، 500 دارند ددلاینشون نگذشته رو میخوام بزنم. با توجه به اینکه دارم تغییر رشته میدم و خودم و نه به صورت آکادمیک پیش نیازهای کامپیوتر رو کار کردم، چقدر شانس دارم؟
    بعد از اینکه اپلای کردم به استادها ایمیل بزنم؟ اصلا برای من که در زمینه رشته جدید آکادمیک کار نکردم شانسی هست؟
    اگه خیلی خوب بتونم از پس ترم اول و دوم بر بیام، احتمال گرفتن RA برای سال دومم هست ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مخابرات - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1. لیسانس: مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه صنعتی شیراز - معدل 13.8
    2. فوق لیسانس: مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه آزاد تهران جنوب - معدل 17.5 (3.4 امریکا)
    3. تخمین نمره تافل: بین 100 تا 105
    4. تخمین GRE: نمرات w:3.5 , v:150 , q:170
    5. دو مقاله ISI
    6. -------
    7. رشته مورد علاقه: مهندسی برق/ مخابرات - مقطع دکتری
    8. امریکا-کانادا
    9. سابقه کار در شرکت مپنا 18 ماه به صورت نیمه وقت
    10. Full fund/Partial fund

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : آمار و کاربردها - دانشگاه شهید چمران - 14.75
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : آمار بیمه (اکچو‌ری) - دانشگاه شهید بهشتی - (دوره به پایان نرسیده اما بین 17 تا 17.2)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : اقدام نکرده ام
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : اقدام نکرده ام
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال حاضر ندارم اما تا پایان دوره ارشد امکانش وجود داره
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : اکچوری در مقطع دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا-کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : سابقه TA , UA دارم. برنامه نویس نیمه حرفه ای در انجام محاسبات با برنامه هایی از قبیل (R,Matlab,C)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : ترجیحا Full
    من در حال گذراندن ترم 4 ارشد هستم. لطفا راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط shaho18 نمایش پست ها
    براساس شاخص SJR ژورنال های Q1 معتبرترین نوع ژورنال در هر رشته هستند. که در مورد من دو تاش ASCE هستند با ایمپکت بالا. جی آر ای چقدر باید بشم.
    نشنیده بودم تا حالا!! جا ار ای 315 به بالا خوبه. Q فاعدتا بیشتر از V باشه دیگه. W هم 3.5 حدافل.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط smnfth نمایش پست ها
    فیزیک مهندسی-گرایش لیزر اپتیک- علوم تحقیقات تهران-14
    آیلتس آکادمیک : Overall 6.5 – L:6 R:6 S:6.5 W:6.5
    GRE : q: 154 , v:137, w:2.5
    یک مقاله پذیرفته شده در کنفرانس بین المللی داخل ایران و چاپ شده در مجله Journal of Occultation and Eclipse (JOE 35)
    مرتبط با فیزیک
    مقطع ارشد کامپیوتر ساینس
    آمریکا برای فال 2016
    Self-Funded
    من دو سه تا دانشگاه اپلای کردم(هنوز جواب ندادن)، برام فقط مورد تایید بودن دانشگاه از نظر وزارت علوم مطرحه نه رنکش. به خاطر همین هنوز دانشگاههایی که رنک 400، 500 دارند ددلاینشون نگذشته رو میخوام بزنم. با توجه به اینکه دارم تغییر رشته میدم و خودم و نه به صورت آکادمیک پیش نیازهای کامپیوتر رو کار کردم، چقدر شانس دارم؟
    بعد از اینکه اپلای کردم به استادها ایمیل بزنم؟ اصلا برای من که در زمینه رشته جدید آکادمیک کار نکردم شانسی هست؟
    اگه خیلی خوب بتونم از پس ترم اول و دوم بر بیام، احتمال گرفتن RA برای سال دومم هست ؟
    بحث تغییر رشترو نمیدونم زیاد. اگه سلف فاند داری میری خیلی مهم نیست به استاد ایمیل بزنی یا نه. بعد از اپلای بزن و بگو که اپلای کردی.اینجوری یکم بیشتر جدی میگیرن. RA هم احتمالش هست که بتونی بگیری.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidabz نمایش پست ها
    1. لیسانس: مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه صنعتی شیراز - معدل 13.8
    2. فوق لیسانس: مهندسی برق/مخابرات - دانشگاه آزاد تهران جنوب - معدل 17.5 (3.4 امریکا)
    3. تخمین نمره تافل: بین 100 تا 105
    4. تخمین GRE: نمرات w:3.5 , v:150 , q:170
    5. دو مقاله ISI
    6. -------
    7. رشته مورد علاقه: مهندسی برق/ مخابرات - مقطع دکتری
    8. امریکا-کانادا
    9. سابقه کار در شرکت مپنا 18 ماه به صورت نیمه وقت
    10. Full fund/Partial fund
    V رو بیار رو 155 که دیگه بهونه ندی دستشون. بقیه رزومه خویه. شانس خوبی برای فول فاند داری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مخابرات - تهران جنوب

نقل قول نوشته اصلی توسط b_rankouhi نمایش پست ها
    V رو بیار رو 155 که دیگه بهونه ندی دستشون. بقیه رزومه خویه. شانس خوبی برای فول فاند داری.
    بسیار ممنونم.
    میشه لطف کنید و بگید تمرکزم رو روی کدوم دانشگاه هایی باید بذارم؟ منظورم اینه که بین چه رنج از رنک های دانشگاه ها تو امریکا باشه؟
    سپاس بی کران

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidabz نمایش پست ها
    بسیار ممنونم.
    میشه لطف کنید و بگید تمرکزم رو روی کدوم دانشگاه هایی باید بذارم؟ منظورم اینه که بین چه رنج از رنک های دانشگاه ها تو امریکا باشه؟
    سپاس بی کران
    چندتا 50 به بالا بزن ولی تمرکزت رو بزار رو 50 تا 100. امریکا شصتاد تا دانشگاه داره برا همین خیلی دقیق نمیشه گفت چه رنکی. دکترا بیشتر نظره استاده. سعی کن استاد پیدا کنی.

Junior Member

1- لیسانس : الکترونیک- آزاد کرج- 17.50
    2- فوق لیسانس : الکترونیک - آزاد علوم تحقیقات- 18.50
    3- آیلتس: 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :-
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق- ارشد یا دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اروپا(آلمان، دانمارک، بلژیک، فنلاند، سوئد، هلند، نروژ،اتریش، ایتالیا)- آمریکا- استرالیا-...
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : کارشناسی رتبه دوم در رشته
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) : تا سالی 10000 تا اگر هزینه کنم برام ایده آله
    نکته: من سال 90 فارق التحصیل شدم. سربازی رفتم و حدود دوساله کار میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)