صفحه 397 از 587 نخستنخست ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407447497 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,961 تا 3,970 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

سلام.

دوستان لطفأ نظر بدید:

1- مهندسی کشاورزی گرایش آب و خاک-دانشگاه چمران اهوار-17.07

2- مهندسی آب و خاک گرایش شیمی خاک-دانشگاه تهران- 16.64

3- IELTS: 6.5

4- -----------

5- دو مقاله آی اس آی که یکی شون مقاله مروریه. چهار مقاله علمی پژوهشی داخلی

6- در مجموع شش مقاله کنفرانس بین المللی که چهار تاش زبان انگلیسیه و پنج مقاله کنگره ملی

7- خاک با گرایش زیست محیطی و مطالعات سنجش از دور مقطع دکتری

8- اول استرالیا، دوم اروپای شمالی، سوم کانادا، چهارم آمریکا

9- نکات برجسته رزومه: امکان گرفتن توصیه نامه از اساتید بسیار سرشناس، دو کتاب تألیفی، دو سال سابقه کار مرتبط، رتبه تک رقمی آزمون ارشد، شاگرد اول دوره کارشناسی، تسلط به چندین نرم افزار تخصصی (ENVI, ArcGIS, SPSS, office, AutoCAD, MATLAB)

10- فول فاند، تیچ شیپ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : کارشناسی صنایع.سراسری شهرستان. 15.60 دو سال آخر 17
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : ارشد صنایع. دانشگاه خوارزمی. 17.60
    ۳- نمره زبان : 92 ibt
    ۴- نمره (GRE (V 155 /Q 170/W 3 /Overall 325
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی: 3 تا ISI چاپ شده در ژونالهای سطح بالا، 3 تا دیگه در آستانه سابمیت کردن. در یکی از این ژورنالها هم داور هستم (نمیدونم مهم هست یا نه اصلا) دو تا ژورنال بی کیفیت هم داورم.
    ۶- سابقه کار مرتبط> 5 سال در مپنا
    ۷- دانشگاه های مورد نظر:
    1. Lehigh
    2. Arizona State University
    3. Iowa State Uni
    4. Houston
    5. Central Florida
    6. Oregon State uni

ممنون میشم دوستان مطلع نظرشونو در مورد دانشگاههایی که انتخاب کردم بگن. با تشکر فراوان

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق مخابرات امیرکبیر 17.17 معدل سال آخر : 18.13
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 77 ( R=23,L=13*,S=20,W=21) از شانس بد من وسط L سیستم ها هنگید و کلا ... ( امکان درنظر گرفتن نمرات بالا دو آزمون مختلف هست؟ مثلا بشه یجوری نمره لیسنینگ ازمون دیگه رو با این درنظر گرفت که به مینیمم دانشگاه 79 80 برسه (امتحان دوباره واسه من میسر نیست هم با توجه به ددلاین ها و هم هزینه و ...)؟ً میدونم مثل جی ار ای نیست ولی ... ؛ راستی اگه تافل 2 یا 3 نمره زیر مینیم باشه ریجکت 100 % است و اپلای بیمعنیه ؟
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 310 (Q=163, V=147, W=3)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال حاضر هیچی ولی داریم کار میکنیم روش.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کانادا مستر آمریکا PhD direct و یا هر جایی که بشه فول فاند گرفت! تحت یه سری شرایط مورد نظر.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا، امریکا، استرالیا، اروپا (اگر امکانش هست اونایی که تجربشو دارن میشه بگن کدوم دانشگاه ها پذیرش با فاند راحت تر میدن با شرایط مشابه.. من میخواستم 2 تا امریکا دو سه تا کانادا و یکی دوتا بقیه) درحال حاضر فقط یدونه امریکا زدم .
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    سابقه TA برای دو درس ...
    ریسرچ در آزمایشگاه به منظور همون کار تحقیقی در حال انجام که ذکر کردم بیشتر از یک سال ...
    مرحله اول المپیاد ریاضی و شیمی دبیرستان

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    خب اپلای بدون فاند مگه اصلا معنی میده ؟! ولی فاندی هم که در حد بخورنمیر باشه راضی ایم :دی

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنند چون اگه این نشه ... خیلی بد میشه

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_MTM نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق مخابرات امیرکبیر 17.17 معدل سال آخر : 18.13
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 77 ( R=23,L=13*,S=20,W=21) از شانس بد من وسط L سیستم ها هنگید و کلا ... ( امکان درنظر گرفتن نمرات بالا دو آزمون مختلف هست؟ مثلا بشه یجوری نمره لیسنینگ ازمون دیگه رو با این درنظر گرفت که به مینیمم دانشگاه 79 80 برسه (امتحان دوباره واسه من میسر نیست هم با توجه به ددلاین ها و هم هزینه و ...)؟ً میدونم مثل جی ار ای نیست ولی ... ؛ راستی اگه تافل 2 یا 3 نمره زیر مینیم باشه ریجکت 100 % است و اپلای بیمعنیه ؟
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 310 (Q=163, V=147, W=3)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال حاضر هیچی ولی داریم کار میکنیم روش.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کانادا مستر آمریکا PhD direct و یا هر جایی که بشه فول فاند گرفت! تحت یه سری شرایط مورد نظر.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا، امریکا، استرالیا، اروپا (اگر امکانش هست اونایی که تجربشو دارن میشه بگن کدوم دانشگاه ها پذیرش با فاند راحت تر میدن با شرایط مشابه.. من میخواستم 2 تا امریکا دو سه تا کانادا و یکی دوتا بقیه) درحال حاضر فقط یدونه امریکا زدم .
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    سابقه TA برای دو درس ...
    ریسرچ در آزمایشگاه به منظور همون کار تحقیقی در حال انجام که ذکر کردم بیشتر از یک سال ...
    مرحله اول المپیاد ریاضی و شیمی دبیرستان

خب اپلای بدون فاند مگه اصلا معنی میده ؟! ولی فاندی هم که در حد بخورنمیر باشه راضی ایم :دی

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن راهنماییم کنند چون اگه این نشه ... خیلی بد میشه
    نمره زبان کار دستتون میده. تقریبا دانشگاهی نمی شناسم که حداقل زبانش زیر 80 باشه. فکر کنم فقط Colorado Denver نمره 75 می خواست. معدلتون خوبه و حیفه زبان اپلیکیشنتون را خراب کنه.
    استرالیا برای ارشد فاند خیلی بعیده.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط belief نمایش پست ها
    باسلام
    با توجه به رزومه فعلی شما و معدل کارشناسی، شانس کمی برای گرفتن پذیرش دارید. حتمأ یکی دو مقاله آی اس آی چاپ کرده و روی آزمون زبان تان تمرکز کنید.
    موفق باشید.

سلام مجدد با فرض دریافت نمره قابل قبول در آزمون ایلتس، آیا مدرک GRE ضرورت دارد؟ اگر ضرورت دارد حتما پیگیر باشم، سابقه کار تا چه حد تاثیر دارد لزوم دارد حتما داشته باشم؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

بیوتکنولوژی- الزهرا - 16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    بیوتکنولوژی میکروبی - اصفهان - 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا نداده ام اما ایلتس ام حدود 6 است
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    مقاله ندارم ولی یک کتاب در دست چاپ دارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ایمونولوژی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    هلند، بقیه کشورای اروپایی ، کانادا
    full fund

خواهشا یکی جوابگو باشه. کل اپلای ابراد رو مهندسیا و مدیریتا برداشتن. من کلا نمیدونم وضعیت رشته های ما چ جوریه!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sszma نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

بیوتکنولوژی- الزهرا - 16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    بیوتکنولوژی میکروبی - اصفهان - 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا نداده ام اما ایلتس ام حدود 6 است
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    فعلا ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    مقاله ندارم ولی یک کتاب در دست چاپ دارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ایمونولوژی ارشد
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    هلند، بقیه کشورای اروپایی ، کانادا
    full fund

خواهشا یکی جوابگو باشه. کل اپلای ابراد رو مهندسیا و مدیریتا برداشتن. من کلا نمیدونم وضعیت رشته های ما چ جوریه!
    دوست عزیز برای رشته شما در مقطع دکترا امکان فول فاند هست (کانادا و امریکا) ولی بدون نمره زبان و مقاله قبول کنید نتیجه بررسی شانس شما خیلی مبهم هست. در مورد کشورهای اروپایی باید پزیشن پیدا کنید و لازم نیست به فکر فاند باشید چون دکترا بعنوان شغل در نظر گرفته شده و حقوق خواهید داشت. با داشتن مستر اپلای مجدد برای مستر در همون حوزه ها ریسک هست (اکسپت-فاند-ویزا) و امیدهای فاند کم رنگه یا حتی میشه گفت در مستر فاندی در کار نیست. اگر پروگرم های مرتبط رو دیده باشید میبینید که به علت اورلپ زیاد با سایر فیلدهای حوزه بیو لازم نیست اصراری به "ایمونولوژی" داشته باشید . معدل هاتون خوبه و به فکر نمره زبان باشید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید.موفق باشید
    ویرایش توسط maxi1 : December 26th, 2016 در ساعت 01:45 AM

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز 17/75
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ادبیات انگلیسی دانشگاه خوارزمی تهران 17/23
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : lisrening score:8 . reading score:8. writing score:6.5.speaking score:7.5 . overall score:7.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ادبیات تطبیقی زبان انگلیسی دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا ( ترونتو/مک مستر/دالهوسی/یورک/ویکتوریا)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند
    بنظر شما شانسم چقد هست من واسه همه این دانشگاها اپلای کردم فکر کنم بعد از تعطیلات کریسمس بررسی میکنن

1- لیسانس : الکترونیک - آزاد اورمیه - معدل : 17.60
    2-ارشد : مهندسی پزشکی - علوم پزشکی شهید بهشتی -معدل 16.70
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) : امتحان زبان ایلتس ندادم فعلا ، با فرض 6.5 یا 7
    4-امتحان gre : ندادم ،با فرض 300یا 310 ( q: 165 , v:145, w:2.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی : یک مقاله اکسپت شده مجله شیراز (Scopus \PubMed) و یک مقاله سابمیت شده isi با ایمپکت 2.5 (احتمال چاپ در ژورنال های 1.5 تا 2.5)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: یک مقاله کنفرانس در ismrm آمریکا
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا مهندسی پزشکی-فیلد پردازش تصویر
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: آمریکا – کانادا- استرالیا یا اروپا (هلند – سوئدیا...)
    9- نکات برجستۀ رزومه :شاگرد اول لیسانس - طراحی وساخت دو دستگاه پزشکی (یکی در زمینه ضدعفونی، یکی در زمینه فیزیوتراپی )
    10- میزان فاند مورد انتظار :فول فاند

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی 13.00 (بدلیل مشکلات اقتصادی که در SoP کامل بیان شده است)
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-سازه علم وصنعت ایران 16.20 (پایان نامه و سمینار 19.75 بالاترین در میان ورودی)
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : TOEFL 106 (R:28,L:29, S:24, W:25)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 318 (Q:162, V:156, AWA:3.5)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    1Paper in International Journal of Optimization in Civil Engineering
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 1 در 4 امین کنفرانس بین المللی پل به زبان انگلیسی، 1 در 8 امین کنفرانس ملی بتن ایران به زبان فارسی (جزو 20 مقاله برتر کنفرانس از میان 200)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترای سازه
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، بعد از ایمیل به اساتید دانشگاههای مختلف اساتید دانشگاهها زیر به من گفتند که اپلای کنم و من هم اپلای کردم (UCLA, USC, Johns Hopkins, Cornell, Carnegie Mellon, Virginia Tech, )
    9- نکات برجستۀ رزومه : ارایه 4 سمینار درسی مرتبط در مقطع فوق لیسانس، 2 سال TA در مقطع فوق لیسانس، سرگروه تیم مسابقات سازه های فولادی دانشگاه علم وصنعت؛ 4 سال سابقه کار که 1 سال بعنوان مدیرعامل شرکت پیمانکاری و طراحی بوده است، ثبت برند تولید سرامیک راسپینا؛ صحبت به زبانهای انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی، آلمانی، عربی؛ قهرمانی در 5 رشته ورزشی (شنا، هندبال، بدنسازی، پاورلیفتینگ، جودو)؛ تسلط نسبتا خوب به زبان های برنامه نویسی C++، Matlab، عضویت در 13 انجمن علمی و غیر علمی معتبر، داشتن 3 توصیه نامه فوق العاده از معتبرترین اساتید در زمینه تحقیقاتی خودم 10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): فول فاند

سوال من این است که با توجه به اینکه اساتید این دانشگاهها به من توصیه کردند که اپلای کنم و من هم اپلای کردم، با توجه به رزومه ام چقدر شانس پذیرش در یکی از این دانشگاهها را خواهم داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)