صفحه 399 از 587 نخستنخست ... 299349389390391392393394395396397398399400401402403404405406407408409449499 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,981 تا 3,990 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

Post پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-عمران، آزاد-شهرقدس، 12/18
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-سازه های دریایی، علوم و تحقیقات تهران- 16/29
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : امتحان ندادم ، حدود فعلی TOEFL R:22 L:21 S:23 W:24 Overall:90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: امتحان ندادم GRE Q:160 V:150 AW:3

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : -
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD-Construction Management
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : 1-آمریکا و ترجیحا ایالت تکزاس دانشگاه آرلینگتون و دالاس 2-استرالیا،ملبورن یا بقیه ایالت ها
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 8 سال سابقه کار با بیمه در نفت و گاز بعنوان Administrator نرم افزار PDMS-پروانه اشتغال اجرا نظام مهندسی، مسلط به نر افزارهای تخصصی از جمله PDMS،ٍETABS،SACS،SAFE
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):فاند کامل درجه بعدی پذیرش بدون فاند

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون بله مقاله ها همه مرتبط هستن
    من چند تا از دانشگاه ها رو چک میکنم به این صورت نوشته
    Official Transcripts from all colleges and universities attended are required. Minimum GPA of 3.0 is required for admission to both the MS Optics and PhD programs. A Master’s degree is not a requirement for admission to the PhD program.

با توجه به معدل لیسانس من به نظرتون شرایطم رو قبول میکنند؟
    اگر بقیه شرایطتون خوب باشه بررسی می کنن. فقط روی رنک های بالا خیلی مانور ندید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول مجدداً اصلاح شد)

1- کارشناسی عمران - آزاد نجف اباد - 17.3
    2- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : lisrening score:7 . reading score:7.5. writing score:6 .speaking score:6.5. overall score:7

3- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : هنوز ندادم

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) : یک مقاله ISI و یکی هم در حال اماده سازی که تا سال دیگه حتما اماده میشه.تا اون موقع مجموعا دوتا

5- رشته مورد نظر برای اپلای: ارشد عمران/زلزله

6- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: یکی از کشورای امریکای شمالی/اروپا/استرالیا

7- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : همکاری با استاد اما صرفا در حد ترجمه/همکاری با دانشجوی ارشد جهت تکمیل پایان نامه (می تونم از اساتید معرفی نامه بگیرم)/اگر رتبه کنکور ارشد می تونه در اخذ پذیرش موثر باشه با توجه به ازمون های ازمایشی می تونم رتبه خوبی (در حد قبولی در همین رشته در دانشگاه های تهران) کسب کنم.

8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): نیاز به فاند ندارم و فقط پذیرش می خوام از بهترین دانشگاهی که ممکنه.

(دوستان مطلع اگر امکانش هست در دو زمینه نیاز به راهنمایی دارم: اول اینکه برای چه کشوری بهتره که اقدام کنم و در حدود چه رنکی از دانشگاه را می تونم انتظار داشته باشم و دوم اینکه ایا رتبه کنکور ارشد می تونه کمکی بکنه؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

مهندسی برق الکترونیک – دانشگاه صنعتی شریف – 15.9
    مهندسی برق الکترونیک – دانشگاه علم و صنعت - 18
    تافل مجموع 107
    ریدینگ 28
    لیسنینگ 29
    اسپیکینگ 23
    رایتینگ 27
    هنوز GRE ندادم
    1 مقاله ISI در IEEE Transactions on instrument and measurement با ایمپکت 3.9
    رشته مورد نظر برای اپلای: الکترونیک مقطع دکتری
    کشورهای مورد نظر به ترتیب: کانادا، آمریکا
    سوابق: سابقه TA در دانشگاه شریف و 5 سال سابقه کار در شرکت دانش بنیان به صورت پاره وقت با بیمه
    ترجیحم Full Fund

Junior Member

سلام دوستان نخبه گرامی، اگه میشه لطف کنید راجع به رزومه من هم نظر بدید و من را از سردرگمی نجات بدید. ممنون میشم
    1- مهندسی کشاورزی- دانشگاه صنعتی اصفهان- 13.18
    2- ارشد جغرافیا برنامه ریزی گردشگری- آزاد نجف آباد- 18.20 ( دانشجوی انصرافی دانشگاه تهران ، مدیریت جهانگردی به دلیل غیر تحصیلی، فقط کارتشو دارم! )
    3- تا به حال آزمونی شرکت نکردم اما پایه زبانم قویه
    4- -
    5- 2 مقاله ISI یکی در open journal of ecology و دیگری در open journal of geology، یک مقاله دیگرتازه به یک ژورنال سابمیت کردم، یک مقاله علمی پژوهشی داخلی در فصلنامه فضای گردشگری (فارسی)و سه مقاله همایشی ملی در زمینه گردشگری(فارسی). همه مقالات خوم نفر اولم.

7- دکتری در زمینه گردشگری
    8- هر جا! (مهم آب وهوای معتدل و خنک و کار پیدا کردن در اون کشور و امنیت برای زندگی من، شوهر و فرزندم)
    9-یک کتاب در دست داوری در زمینه گردشگری سلامت در دانشگاه آزاد، مدرک تور لیدری بین المللی به زبان انگلیسی، 5 مدرک فنی حرفه ای در زمینه گردشگری و 3 مدرک تیکتینگ از سازمان هواپیمایی کشوری.
    پایان نامه ام هم طرح شهرداری بوده و با شهرداری پروژه کار کردم. 2 سال هم سابقه کار با بیمه دارم. عضو بنیاد نخبگان دانشگاه نجف آباد

10- فول فاند
    با این رزومه شانسی دارم؟ فقط ایلتس بگیرم؟ نیازه دوباره ارشد مدیریت جهانگردی از دانشگاه دولتی بگیرم؟ باید حتما با اساتید در ارتباط باشم برای گرفتن فاند؟
    فکر می کنم بیشتر گردشگری زیر شاخه مدیریت محسوب میشه، من مدرکم زیر شاخه جغرافیاس، این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

با تشکر فراوان

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-عمران، آزاد-استهبان- 15/71
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-آب هیدرولیک، خواجه نصیر- 16/31
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS R:6 L:7.5 S:6.5 W:5 Overall:6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: GRE Q:154 V:146 W:2

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ISI، یکی داره داوری میشه و یکی ریوو خورده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD- Water resource
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : 1-آمریکا 2-آلمان 3- بقیه کشورها
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 1/5 سال سابقه در یک شرکت معتبر آب(هنوزم اونجا کار میکنم)، دو ترم TA مهندسی رودخانه و سازه های آبی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):فاندی که بشه باهاش زندگی کرد

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن احتمال پذیرش رو دارم؟ و کدوم دانشگاهها؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedq3 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-عمران، آزاد-استهبان- 15/71
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-آب هیدرولیک، خواجه نصیر- 16/31
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS R:6 L:7.5 S:6.5 W:5 Overall:6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: GRE Q:154 V:146 W:2

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله ISI، یکی داره داوری میشه و یکی ریوو خورده
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : PhD- Water resource
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : 1-آمریکا 2-آلمان 3- بقیه کشورها
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 1/5 سال سابقه در یک شرکت معتبر آب(هنوزم اونجا کار میکنم)، دو ترم TA مهندسی رودخانه و سازه های آبی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):فاندی که بشه باهاش زندگی کرد

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن احتمال پذیرش رو دارم؟ و کدوم دانشگاهها؟
    نمره زبان شما برای دریافت TA کمی پایین هست،اما برای RA شانس دارید، نمره AW هم کمه!
    اما در مجموع شانس متوسطی دارید اماخیلیا با همین رزومه فاند گرفتن، منظورتون از فاندی که باهاش بشه زندگی کرد میشه فول فاند که باید بگردید و استاد مرتبط پیدا کنید و اپلای کنید. شانس شما متوسط به بالا هست
    موفق باشید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط zaahra نمایش پست ها
    سلام دوستان نخبه گرامی، اگه میشه لطف کنید راجع به رزومه من هم نظر بدید و من را از سردرگمی نجات بدید. ممنون میشم
    2- ارشد جغرافیا برنامه ریزی گردشگری- آزاد نجف آباد- 18.20 ( دانشجوی انصرافی دانشگاه تهران ، مدیریت جهانگردی به دلیل غیر تحصیلی، فقط کارتشو دارم! )
    4- -
    5- 2 مقاله ISI یکی در open journal of ecology و دیگری در open journal of geology، یک مقاله دیگرتازه به یک ژورنال سابمیت کردم، یک مقاله علمی پژوهشی داخلی در فصلنامه فضای گردشگری (فارسی)و سه مقاله همایشی ملی در زمینه گردشگری(فارسی). همه مقالات خوم نفر اولم.

8- هر جا! (مهم آب وهوای معتدل و خنک و کار پیدا کردن در اون کشور و امنیت برای زندگی من، شوهر و فرزندم)
    9-یک کتاب در دست داوری در زمینه گردشگری سلامت در دانشگاه آزاد، مدرک تور لیدری بین المللی به زبان انگلیسی، 5 مدرک فنی حرفه ای در زمینه گردشگری و 3 مدرک تیکتینگ از سازمان هواپیمایی کشوری.
    پایان نامه ام هم طرح شهرداری بوده و با شهرداری پروژه کار کردم. 2 سال هم سابقه کار با بیمه دارم. عضو بنیاد نخبگان دانشگاه نجف آباد

10- فول فاند
    با این رزومه شانسی دارم؟ فقط ایلتس بگیرم؟ نیازه دوباره ارشد مدیریت جهانگردی از دانشگاه دولتی بگیرم؟ باید حتما با اساتید در ارتباط باشم برای گرفتن فاند؟
    فکر می کنم بیشتر گردشگری زیر شاخه مدیریت محسوب میشه، من مدرکم زیر شاخه جغرافیاس، این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟

با تشکر فراوان

سلام
    بسیار واضح میشه دید چقد گم شدین تو این زمینه!
    پذیرش برای دکتری که فاند بده و زندگی 3 نفر رو ساپورت کنه ! خوب گزینه هات آمریکا، استرالیا، هلند،نیوزیلند هستن اما مسلم 3 نفر رو ساپورت نمی کنن.
    شرط اصلی رو باید رو کنید، یعنی نمره زبان، اینکه زبان قوی دارید مهم نیست،مهم اینه نمره زبان بالا بگیرید و این دو مسئله با دید معمول در جامعه ما کمی فرق داره!
    برای امریکا الزاما GRE لازمید،
    رشته تحصیلیلتونو زیان نمیشناسم،اما مثلا جایی مثل کنتاکی،نیویورک،تنسی،الابا ما،داکوتا معمولا برای قبول شدگان دکتراشون اتومات فاند میدن، ولی خیلی جاها هم باید در مودرش تصمیم گیری می کنن،مثلا همین کلمبیا که من هستم
    شرط معدل و مقاله+نمره زبان+GRE+ اپلای+جلب نظر استاد = پذیرش حالا شما دارید شرط معدل، مقاله! برای بقیش تلاش کنید.
    موفق باشید
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : برق مخابرات امیرکبیر 17.17 معدل سال آخر : 18.13
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 77 ( R=23,L=13*,S=20,W=21)
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 310 (Q=163, V=147, W=3)
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : در حال حاضر هیچی ولی داریم کار میکنیم روش.in progress
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی :-
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کانادا مستر آمریکا PhD direct واسترالیا Mphil
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : کانادا، امریکا، استرالیا، اروپا در حال حاضر فقط یدونه امریکا زدم .
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) :
    ممتاز تحصیلی
    سابقه TA برای دو درس ...
    ریسرچ در آزمایشگاه به منظور همون کار تحقیقی در حال انجام که ذکر کردم بیشتر از یک سال ...
    مرحله اول المپیاد ریاضی و شیمی دبیرستان

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    در حدی که باهاش زنده موند ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaahra نمایش پست ها
    4- -

10- فول فاند

با تشکر فراوان

سلام.
    به نظر بنده روی آزمون آیلتس وقت بذار. بعد از اخذ نمره برای ایتالیا یا اسپانیا (برای کار در رشته ای که ذکر کردید) اپلای کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)