صفحه 424 از 587 نخستنخست ... 324374414415416417418419420421422423424425426427428429430431432433434474524 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,231 تا 4,240 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mysilver نمایش پست ها
    سلام
    نمرات زبان خوبی داشته باشید شانس بسیار بالایی خواهید داشت. البته من جای شما بودم مستقیم دکتری اپلای میکردم! دانشگاه indiana university bloomington میتونم بگم که 100% شانس دارید و همین الانش دوستان از شریف و تهران تو این دانشگاه دکتری مستقیم دارند میخونند. دانشگاه خوبی هم هست. جاهای دیگه هم میتونید شانس داشته باشید
    موفق باشید
    ممنون از شما دوست عزیز. بله به فکر دکتری مستقیم هم هستم البته به شرط اینکه دانشگاه خوبی بتونم اپلای بگیرم برای مستقیم. امید به خدا. سپاس فراوان
    در مورد دانشگاه indiana
    متاسفانه مینیموم نمره تافلش ۱۰۰ هست و از این لحاظ فکر نکنم شانسی داشته باشم متاسفانه

Junior Member

1- لیسانس: برق -الکترونیک داشنگاه آزاد معدل 14.20

2- ارشد: MBA- 17.2 دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین
    3- مدرک زبان: آیلتس 7

5- مقالات : یک مقاله ISI و یک مقاله کنفرانس بین الملل در سطح سخنرانی

7- مفطع مورد نظر: دکتری مارکتینگ
    8- دانشگاه های خوب استرالیا-نیوزلند

10- فول فاند

لطفا بر اساس اطلاعات بنده، چند دانشگاه معتبر استرالیایی و نیوزلندی که احتمال پذیرش بالا با فاند رو دارن معرفی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی کودکان استثنایی دانشگاه شهید بهشتی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: روان شناسی کودکان استثنایی – دانشگاه شهید بهشتی تهران – 14/61
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ندارم.
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: نمره زبان ندارم ولی الان یک ماهه کلاس میرم و پیشرفتم خوبه.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم.
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: ندارم.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم.
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: برای همین رشته خودم ینی روان شناسی کودکان استثنایی و در مقطع ارشد میخوام اپلای کنم.
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کشورهای اسکاندیناوی، استرالیا و کانادا است و چون مقطع مستر میخوام برم و معدل و رزومه م خوب نیست سطح دانشگاهش زیاد مهم نیست... واسه دکترا تلاش میکنم تا بتونم جای بهتری برم.
    9- نکات برجستۀ رزومه:رزومه کاری دارم ولی مطمئن نیستم بتونم ارائه بدم ولی تلاشم رو میکنم... یه 6 ماه با بچه های استثنایی و اوتیسم تمرین های حسی حرکتی انجام دادم.
    10- میزان فاند مورد انتظار:
    بعیده فول فاند بشه گرفت ولی اگه بشه پارچیال فاند و اگر هم نشد و قرار شد خودم هزینه کنم دانشگاه های رایگان میخوام برم چون نهایتا بتونم سی چهل تومن جور کنم.

فقط بهم بگید که از کی . چه جوری باید اقدام کنم ... چند تا دانشگاه هم بهم معرفی کنید ممنون میشم... هر چه زودتر بهتر
    ممنون از راهنمایی تون

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع، برنامه ریزی و تحلیل سیستمها - دانشگاه آزاد پرند - 14
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مدیریت تکنولوژی، انتقال - علامه طباطبایی - 16.40
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 90
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : دو مقاله داخلی دانشگاهی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : کارشناسی ارشد یا دکترا مدیریت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا ، کانادا، استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) : 4سال سابقه کار مرتبط ، عضو کمیته اجرایی کنفرانس بین المللی مدیریت تکنولوژی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    : فاند کامل

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / پیام نور تهران / معدل 14.15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ارشد مدیریت IT: منابع اطلاعاتی / آزاد واحد الکترونیکی / معدل 17.70
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    قصدم تافل است (4 سال پیش 71 شدم)- هنوز امتحان ندادم4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم فعلا6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 3 عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    DATA SCIENCE برای مقطع مستر (دومین مستر بنده) 8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آلمان - استرالیا (یا هرکشوری که فاند مناسبی بتوانم اخذ کنم)9- نکات برجستۀ رزومه: سابقه چندساله کار مرتبط با IT در بانک / مدرس حوزه های داده کاوی / پژوهشگر برتر در حوزه it یک بانک / انجام موفق یک پروژه داده کاوی در بانک / دانش مناسب Machine learning Algorithms10- میزان فاند مورد انتظار : Partial fund

باتشکر از حسن نظر و کمک حضرتعالی

با سلام
    من كارشناسي نفت از اميديه با معدل ١٥.٩٥ دارم
    ارشد نفت از دانشگاه صنعتي سهند با معدل١٥.٣
    تز ارشد رو خيلي خوب كار كردم صنعتي بوده
    و يك مقاله اي اس اي ازش دادم
    ٣ تا مقاله کنفرانسی بين المللي داخلي دارم
    تافل 90 دارم
    سابفه كاري هم خودمون شركت خصوصي داريم در حوزه نفت و گاز دارم ٢ سال
    دوره کارشناسی و ارشد هم سابقه دارم ta/ra
    امكان گرفتن بورس و فاند دارم؟فاند جزئی هم باشه خوبه
    ار كدوم دانشگاههای اروپا و کانادا امكان بورس گرفتن دارم؟
    با تشکر

با تشكر

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Oilman1990 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی نفت بهره برداری - دانشگاه ازاد علوم و تحقیقات فارس - 13.62

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهاییمهندسی نفت مخازن هیدروکربوری -دانشگاه شیراز - 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز امتحانی ندادم با فرض ریدینگ 6.5 - لیسنینگ 6.5 - اسپیکینگ 6.5 - رایتینگ 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها هنوز امتحانی ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 1عدد مقاله فارسی به چهارمین کنفرانس بین الملی نفت وگاز پتروشیمی با رویکرد ارتباط صنعت با دانشگاه دارم و یک عدد مقاله انگلیسی کنفرانسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای نفت دکترا
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویتاسترالیا امریکا اروپا کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (full fund (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded

آبا موارد بالا شانسی دارم و سوال اصلیم این هست که چون رشته لیسانس و فوق لیسانسم نفت هست حتما برای پذیرش باید در همون رشته نفت باشم یا میتونم در رشته شیمی مقطع دکترا اقدام کنم ؟چون پایان نامه کارشناسی ارشدم در زمینه مدل سازی رفتار فازی سیستم ها با معادله حالت بوده که بیشتر مربوط به رشته های شیمی هست.
    دوستان از رشته شیمی یا نفت کسی هست کمک کنه این سومین باره که دارم درخواست میدم
    ممنون
    سلام

برای دانشگاه های اروپای غربی در مقطع دکترا بدون فاند حدود 65 درصد و برای دکترا با فاند یا همان پوزیشن حدود 30 درصد احتمال قبولی دارید. این درصدها برای کشورهای مختلف کمی بالا وپایین تر است.

در صورتی که موضوع کاری که برای ان اقدام می کنید نزدیک به سوابق تحصیلی و یا زمینه کاری شما باشد,تغییر رشته امکان پذیر است.

ارادت
    ویرایش توسط Mechatronic : May 30th, 2017 در ساعت 02:19 AM دلیل: پست مرجع

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط mrbb نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مهندسی کامپیوتر- نرم افزار / پیام نور تهران / معدل 14.15
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: ارشد مدیریت IT: منابع اطلاعاتی / آزاد واحد الکترونیکی / معدل 17.70
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    قصدم تافل است (4 سال پیش 71 شدم)- هنوز امتحان ندادم4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ندارم فعلا6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: 3 عدد
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای:
    DATA SCIENCE برای مقطع مستر (دومین مستر بنده) 8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آلمان - استرالیا (یا هرکشوری که فاند مناسبی بتوانم اخذ کنم)9- نکات برجستۀ رزومه: سابقه چندساله کار مرتبط با IT در بانک / مدرس حوزه های داده کاوی / پژوهشگر برتر در حوزه it یک بانک / انجام موفق یک پروژه داده کاوی در بانک / دانش مناسب Machine learning Algorithms10- میزان فاند مورد انتظار : Partial fund

باتشکر از حسن نظر و کمک حضرتعالی

سلام

شانس شما برای دریافت فاند در مقطع فوق لیسانس پایین است.

توصیه می کنم زبان خود را تقویت کنید و سعی در کسب نمره بالا در ازمون زبان داشته باشید.

ارادت

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی شیمی- تبریز- معدل کل:15.87 دوسال آخر:17.1

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل:105(l:27 R:28 W:26 S:24)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    کوانت:165 وربال:156 Aw:4

1 مقاله isi ( مقاله پژوهشی با کار آزمایشگاهی)

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی شیمی اقدام برای ارشد

ممنون میشم بفرمایید احتمال پذیرش و احتمال فاند برای دوره ارشد چقدر است. کشور های مورد نظرم کانادا و کشور های اروپایی هستن. ولی نمیدونم آیا امکان فاند خصوصا برای اروپا هست یا خیر؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی شیمی - دولتی قوچان - 13.16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر - آزاد مشهد - 19.23

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    تافل: 100 (R:26 L:25 S:22 W:27)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    V:138 Q:157 W:4

یک مقاله اشپرینگر در حال داوری

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مهندسی کامپیوتر - دکتری

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    کانادا - استرالیا - آلمان - امریکا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    رتبه دوم از لحاظ معدل کل در مقطع ارشد
    سابقه تدریس به صورت مجازی
    عضویت در تیم رباتیک دانشگاه

چه اندازه میتونم برای گرفتن Full-fund یا Partial-fund شانس داشته باشم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)