صفحه 5 از 587 نخستنخست 12345678910111213141555105505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1.رشته روابط عمومی.دانشگاه علامه طباطبایی. معدل 17.45
    2.
    3.تافل95
    4.gre ندادم هنوز
    5.دو مقاله غیر ISI در مجلات تخصصی
    6.
    7.رشته advertising or public relations برای master
    8.آمریکا یا کانادا. رنک خیلی اهمیت نداره
    9.سابقه کار مرتبط، چاپ چند گزارش در روزنامه
    10.حتما نیاز به فاند دارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، پس با این تفاسیر در دانشگاهای خوب کانادا هم(بعد از مک گیل، تورنتو و UBC) شانس چندانی وجود نداره؟
    بستگی داره که تعبیر شما از "دانشگاه های خوب کانادا" چی باشه. دانشگاه های خوب کانادا محدود به مک گیل و تورنتو و بریتیش کلمبیا نمیشند. کانادا توی رشتۀ شما حدوداً 20 دانشگاه قابل قبول داره.

من نمیتونم بگم توی سه دانشگاه برتر هم شانس ندارید؛ اول از همه باید نمرۀ آیلتس رقابتی بیارید که میشه حداقل 7. دوم اینکه باید ببینید که این سه دانشگاه روی GRE چقدر حساس هستند. سوم هم اینه که باید پیگیر بشید که آیا استادی حاضر هست شما رو بخواد یا نه.

توی الگوی تاپیک، خواسته شده که اطلاعات کامل بدید تا بررسی دقیقتری انجام بشه. شما معتقدید که 7 مقالۀ ISI معتبر دارید؛ اما نگفتید که آیا این مقاله ها همگی همراستا و مرتبط با حوزۀ مورد علاقۀ شما هستند یا خیر. ضمناً حرفی از ناشر نزدید. اگر فرض کنیم شما 7 مقالۀ با کیفیت در ژورنال های ISI ناشرانی مثل الزویر و اشپرینگر دارید، به نظر نمیاد که حتی استادهای سه دانشگاه تاپ هم بتونند به سادگی از کنار این سابقۀ درخشان عبور کنند.

ضمناً خاطرتون باشه که نمرۀ آیلتس 6.5، نمرۀ مطمئنی نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بستگی داره که تعبیر شما از "دانشگاه های خوب کانادا" چی باشه. دانشگاه های خوب کانادا محدود به مک گیل و تورنتو و بریتیش کلمبیا نمیشند. کانادا توی رشتۀ شما حدوداً 20 دانشگاه قابل قبول داره.

من نمیتونم بگم توی سه دانشگاه برتر هم شانس ندارید؛ اول از همه باید نمرۀ آیلتس رقابتی بیارید که میشه حداقل 7. دوم اینکه باید ببینید که این سه دانشگاه روی GRE چقدر حساس هستند. سوم هم اینه که باید پیگیر بشید که آیا استادی حاضر هست شما رو بخواد یا نه.

توی الگوی تاپیک، خواسته شده که اطلاعات کامل بدید تا بررسی دقیقتری انجام بشه. شما معتقدید که 7 مقالۀ ISI معتبر دارید؛ اما نگفتید که آیا این مقاله ها همگی همراستا و مرتبط با حوزۀ مورد علاقۀ شما هستند یا خیر. ضمناً حرفی از ناشر نزدید. اگر فرض کنیم شما 7 مقالۀ با کیفیت در ژورنال های ISI ناشرانی مثل الزویر و اشپرینگر دارید، به نظر نمیاد که حتی استادهای سه دانشگاه تاپ هم بتونند به سادگی از کنار این سابقۀ درخشان عبور کنند.

ضمناً خاطرتون باشه که نمرۀ آیلتس 6.5، نمرۀ مطمئنی نیست.
    دانشگاهای که تو شهرهای پرجمعیت‌تر و با آب و هوای مساعدتر در کانادا هستند به نظرم دانشگاهای خوبی هستند. از این مقالات 3 تاش مرتبط با تز ارشدم هست(دوتا الزویر یکی دیگش وایلی)، 3 تاش بخشی از موضوع مقاله مرتبط با تزم بوده(هر سه الزویر) و یک مقاله هم خودم روی یک موضوع مرتبط با دروس ارشدم کار کردم(الزویر). به هر سه موضوع علاقه دارم و تو رزمه هم ذکر کردم.

GRE واسه چی؟ مگه واسه کانادا هم GRE مهمه؟؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    دانشگاهای که تو شهرهای پرجمعیت‌تر و با آب و هوای مساعدتر در کانادا هستند به نظرم دانشگاهای خوبی هستند. از این مقالات 3 تاش مرتبط با تز ارشدم هست(دوتا الزویر یکی دیگش وایلی)، 3 تاش بخشی از موضوع مقاله مرتبط با تزم بوده(هر سه الزویر) و یک مقاله هم خودم روی یک موضوع مرتبط با دروس ارشدم کار کردم(الزویر). به هر سه موضوع علاقه دارم و تو رزمه هم ذکر کردم.

GRE واسه چی؟ مگه واسه کانادا هم GRE مهمه؟؟
    با این توضیحات در مورد مقالات، غیر ممکن نیست که بتونید با جلب حمایت از استادهای سه دانشگاه تاپ کانادا، پذیرش فول فاند بگیرید. البته این که شما به هر سه موضوع علاقه دارید؛ 50 درصد فرآیند هست. 50 درصد بعدی، به استادی مربوط میشه که شما با اون مکاتبه می کنید. باید دید که استاد هدف شما تا چه حدی در حوزۀ مرتبط با سوابق شما کار میکنه.

یک سری از دانشگاه های کانادا، برای GRE پوئن مثبت قائل میشند. خودتون بررسی کنید که آیا دپارتمان های هدف شما به این نمره بهای ویژه میدند یا نه.

Junior Member

سلام
    1- لیسانس مکانیک- سراسری قزوین 15.1
    2- ارشد مکانیک- سراسری زنجان 16.1
    3- تخمین 6
    4- هنوز ندارم
    5- هیچ مقاله ای ندارم
    6- هیچ کنفرانسی ندارم
    7- علاقه مند برای دکترای مکانیک
    8- کانادا- استرالیا- اروپا
    9- هفت سال سابقه کار و دو اختراع ثبت شدا
    10- نیازمند فاند

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyarsa نمایش پست ها
    سلام
    1- لیسانس مکانیک- سراسری قزوین 15.1
    2- ارشد مکانیک- سراسری زنجان 16.1
    3- تخمین 6
    4-
    5-
    6-
    7- علاقه مند برای دکترای مکانیک
    8- کانادا- استرالیا- اروپا
    9- هفت سال سابقه کار و دو اختراع ثبت شدا
    10- نیازمند فاند
    سلام

معدلهای شما متوسط هست و نمرۀ 6 آیلتس، به خودی خود، مشکلزا هست؛ چه برسه به معدلهای موجود شما که میتونه روی سایر آیتم ها هم فشار بیاره. نمرۀ آیلتس زیر 6.5، میتونه مشکلات عدیده ای به همراه بیاره.

رزومۀ موجود شما، تقریباً میشه گفت که شانس خاصی در کانادا و استرالیا نخواهد داشت. در اروپا هم احتمال پذیرش هست؛ ولی دریافت فاند تقریباً بعیده.

Junior Member

سلام ممنون از وقتی که برای راهنمایی بنده خواهید گذاشت
    1- رشتۀ لیسانس : فیزیوتراپی نام دانشگاه : تبریز معدل نهایی : حدود 17.5 تا یکسال دیگه تموم میکنم

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : فعلا اقدام نكردم ولى نمره ى خوبى ميگيرم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :-----

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ------

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: -------

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : ارشد فیزیوتراپی یا ترجیحا دکترای رشتم

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : اولویتم کانادا است ولی اگر احتمالش باشه از کشورهای دیگه هم پذیرش بگیرم ،اقدام میکنم

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : تا اتمام تحصیلم جزو شاگرد اول تا سوم دانشگاه، ثبت اختراع، چاپ كتاب ، حائز رتبه از برخی جشنواره های داخلى و دانش اموز سمپاد

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): حتما ميخواهم بورس بگيرم و اگه امكانش باشه دكتراى رشتمو مستقيم بگيرم
    ممنون ميشم راهنمايى كنيد که شانس پذیرش و بورس را دارم ؟ از کجا ؟

Junior Member

ممنون میشم راجع به شانس پذیرش من با این وضعیت منو راهنمایی کنید:

1- رشتۀ لیسانس : مهندسی الکترونیک نام دانشگاه : صنایع و معادن ایران معدل نهایی : 14
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : ---
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : آیلتس: 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :-----
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : ------
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: -------
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی نرم افزار
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : نروژ، آلمان، فندلاند، کشور های دیگه اروپا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) : مسلط به برنامه نویسی با 7 سال سابقه کار
    10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): شهریه رایگان یا پایین | شهر های پرجمعیت.

Junior Member

سلام
    ببخشید چون کسی جواب نداد مجددا اینجا نوشتم

لیسانس برق (الکترونیک) دانشگاه دولتی زنجان با معدل 13/6

ارشد مخابرات امن علم و صنعت (الکترونیکی) با معدل 17 البته مدرک همون مدرک علم و صنعت با همون فرمته با قید آموزش الکترونیکی

iBT هنوز ندادم ولی احتمال می دم 90 بشم

احتمالا یه مقاله خارجی

یکی هم داخلی
    رشته ها و مقطع مورد نظر : دکترا در علوم کامپیوتر-مهندسی کامپیوتر- مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت شبکه

دو سال سابقه کار در مخابرات

4 سال کار در یکی از اداره های دولتی به عنوان Network Administrator

ممنون می شم اگه پیشنهاداتتون رو بگید.

مشغول پرپوزال ارشد هستم.

برام مهمه که فاند بگیرم.

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران-دانشگاه تبریز- 14.5

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : عمران-محیط زیست-دانشگاه تهران- 18

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    درحال خوندن هستم- پیش بینی 90-100

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    1 مقاله فارسی- علمی پژوهشی- ایندکس شده در Elsevier

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :
    1 مقاله کنفرانس بین المللی (ASCE) آمریکا- 1 مقاله کنفرانس داخلی (دانشگاه تهران)

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :
    عمران گرایش های آب، محیط زیست(مرتبط با آب)، مدیریت منابع آب- دکتری 2015

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا، کانادا، استرالیا، اروپا

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    همکار یک طرح پژوهشی ملی-بنیادی/ 2 سال سابقه کار تقریبا مرتبط

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) :
    فاند کامل
    ممنون میشم اگر شانس پذیرش من رو با شرایط گفته شده مشخص کنید که برای چه دانشگاه هایی از آمریکا و کانادا امتحان کنم (از نظر رتبه بندی دانشگاه ها)- و اینکه نمره
    GRE در چه حد تعیین کننده خواهد بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)