صفحه 57 از 587 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157557 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

نقل قول نوشته اصلی توسط starnili نمایش پست ها
    سلام. از راهنماییتون خیلی ممنونم.
    من الان دارم روی مقاله های پایان نامه ام کار میکنم ولی فکر نکنم تو کوتاه مدت نتیجه بده. به استادام خیلی میل زدم ولی خوب نهایتن گفتن رزومه خوبی داری و اگه اومدی اینجا در مورد همکاری صحبت میکنیم. با این وضعیت به نظر شما بهتره صبر کنم تا سال دیگه که هم مقاله هام انشالا به نتیجه رسیده باشه و هم اینکه اگه شد یه بار دیگه تافل و جی ار ای بدم؟ آخه واقعن نمیخوام یه دانشگاه رنک بالای 40 برم.
    راستی من از Oregon state برای بهار پذیرش دارم ولی فاندی در کار نیست.استادم از زمینه کاریم خوشش اومده ولی خوب میگه در حال حاضر بودجه ندارم و قولی نمیتونم بدم. به نظر شما ارزش رفتن داره و اینکه چقدر احتمالش هست برا ترم بعدش فاند بگیرم.
    یک نکته دیگم اینکه از استاد دانشگاه Bilkent هم یه جواب خوب دارم که گفته قرارداد یه پروژه تو زمینه کاری من بسته و منو میخواد. به نظر شما این دانشگاه و کلا ترکیه ارزش رفتن داره؟
    بازم خیلی ممنون
    به نظر من هم یکم رو مقاله و زبان کار کن و دوباره اپلای کن، رزومه خوبی دارید معقول نیس با این وضعیت دانشگاه های بهتر رو از دست بدین. در مورد ترکیه هم تا وقتی دانشگاهها و کشورهای بهتر شانس دارید توصیه نمیشه.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین لازم الاجرا در پست اول

0-

1- فناوری اطلاعات – آزاد کرج – حدود 13

2-
    3-
    4-
    5-
    6-
    7- فناوری اطلاعات گرایش شبکه
    8- امریکا - استرالیا - ترکیه - مالزی
    9- عضو انجمن علمی کامپیوتر در دانشگاه همراه با مدرک از واحد پژوهشی
    10- 7 مدرک کامپیوتری دارم از جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با نمرات بالای 95 مهمترین MCITP و مدرک تخصصی امنیت سایت و شبکه

0.کامپیوتر_آزاد دزفول_12.5
    1.کامپیوتر_آزاد شهرستان_14
    2.کامپیوتر_آزاد_18.5
    3.تافل113( w:27 - s:26 - l:30 - r:30
    (v:165 _ q:168 _ w:5)gre.4
    3.5 مقاله isi در IEEE
    6. کامپیوتر ساینس
    7.آمریکا
    8. فول فاند میخوام

Junior Member

1. رشته کارشناسی کامپیوتر بهشتی معدل کل 15.82 دو سال آخر 18.10
    2.
    3.تافل92 (R24 L25 S22 W21)
    4.نمره ي GRE كل:312 (وربال: 167، كوآنت : 145رايتينگ: 3 یا 3.5 میشم احتمالا)
    5.یک مقاله سابمیت شده فقط
    6.
    7.رشته کامپیوتر دکترا در آمریکا یا ارشد در کانادا

8.آمریکا و کانادا
    9. سابقه حل تمرین بودن هم داشته ام و پروژه کارشناسیم خوب بوده
    10.گرفتن فاند برام مهم است

من بیشتر میخوام بدونم با شرایط فوق توی چه رنک دانشگاه هایی شانس گرفتن فاند دارم و بازه منطقی برای اپلای کردم چند تا چند USNEWS است.
    پیشاپیش تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical eng- IUST

1- مهندسی شیمی –نوشیروانی بابل – 15.18
    2- مهندسی شیمی – علم و صنعت – 17.06
    3- نمرۀ زبان (آیلتس/...) : Listening:7.5, writing :7.5, Speaking :6.5, reading :7.5 , overall:7.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : verbal :155, quan: 162
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 مقاله سابمیت شده
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : 3 مقاله داخلی فارسی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی شیمی- دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکای شمالی9- نکات برجستۀ رزومه : 3 سال سابقه کار در شرکت معتبر و شناخته شده در زمینه نفت و گاز
    10- سایر نکات مهم
    : نیاز به فول فاند

با توجه به اینکه اساتید محترم همگی فرمودند که در ابتدا باید برای دانشگاه اپلای کنی تا ما بتونیم در نظر بگیریم ، به نظر شما آیا منطقی هست بدون ساپورت استاد اپلای کنم و اینکه شانس پذیرش در چه رنک هایی رو دارم؟

Junior Member

1-مهندسی هوا و فضا - دانشگاه امام حسین (ع) - 14.33
    2- کارشناسی ارشد مکانیک - دانشگاه تکنولوژی مالزی UTM - معدل 16.96
    3- تافل PBT=617 ولی مهلت دو سالش تمام شده
    4-GRE ندارم
    5- سه مقاله در ژورنال ISI و یک مقاله در ژورنال IEEE
    6- یک مقاله انگلیسی در کنفرانس بین المللی هوافضا دانشگاه تربیت مدرس و یک مقاله فارسی در همایش ملی مکانیک دانشگاه ازاد
    7-برای رشته مکانیک در مقطع phd میخام اپلای کنم
    8-الویت من در انتخاب دانشگاه: استرالیا - کانادا
    9-شرایط خاصم :دبیرستان تیزهوشان خوندنم - دارای سطح سه نخبگی بنیاد نخبگان کشور - دارای 9 ثبت اختراع - پژوهشگر برتر، مخترع برتر و فن بازار برگزیده در هفته های پژوهش کشور - هیات علمی دانشگاه به مدت سه سال - سابقه تدریس به مدت سه سال - مدیر آموزش و پژوهش دانشگاه - مدیر عامل شرکت دانش بنیان - داور ژورنال ISI - عضو ستاد نانو کشور - داور طرح ثبت اختراع پارک علم و فناوری -
    10- نیاز به فاند کامل دارم

1- مهندسی عمران - دانشگاه آزاد همدان - 17.33
    2-تافل نمره 102
    3-GRE ندارم
    4-ISI ندارم ( مقطع کارشناسی بوده ام )
    5-مقاله ی کنفرانسی ندارم ( اگه لازم باشه یا امتیاز خاصی داشته باشه حتما میرم دنبالش )
    6- میخام ارشد مدیریت پروژه و ساخت بخونم/(زیاد رو شاخه تاکید ندارم)
    7-فقط کانادا/رنک دانشگاهش مهم نیست/میخام بعد از تحصیل اقامت بگیرم.
    8-دارنده ی مقام اول استانی و کشوری مسابقات بتن - دارنده ی مقام اول مسابقات پل ماکارونی استانی و سومی کشوری - دارای مدرک فنی حرفه ای نرم افزار های مرتبط و مهم مهندسی عمران (AutoCAD -Etabs _Safe ) - تسلط کامل به نرم افزار های نام برده و اینکه تاکید بالایی رو این رزومه ی نرم فزاری خودم دارم ( مهندسین عمران در جریان هستند.) - دارنده ی مدرک فنی و حرفه ای جوشکاری (1800 ساعت ) - سابقه ی کار اعم از نرم فزاری و اجرایی به مدت 2 سال ( همزمان با لیسانس ) - دارای انواع مدارک سازمان هلال احمر ( مرتبط نیست ولی شاید به درد خورد )

9-فاند کامل نیاز دارم.

ممنون میشم به عنوان یه هم وطن کمکم کنید...

0-
    1- مهندسی هوافضا – صنعتی مالک اشترشاهین شهر– ۱۸/۳۹
    2- هوافضا(دینامیک و کنترل پرواز) – صنعتی شریف – ۱۷/۳۵
    3- تافل ۱۰۶
    4- نمرۀ GRE پیشبینی میکنم نمره خوبی بگیرم
    5- مقاله هیچی ندارم متأسفانه,احتمالا توصیه نامه از استادراهنما هم نخواهم داشت
    6- کنفرانس هم ندارم
    7- مکانیک, دکتری
    8- خیلی کشورش مهم نیست برام.هرجاباشه حتمابایدبرم ونمیتونم صبرکنم.ترجیحا امریکا,کانادا,اروپا,استرال ا
    9- یک ترم تدریس دانشگاه ازاد, رتبه اول دوره کارشناسی
    10- فاندبرام خیلی مهمه.حتی مهمتر ازرنک دانشگاه وکشور.متأهل هستم.
    دوستان لطفابگین با این رزومه روی دانشگاه های رنک چند وتو چه کشورهایی میتونم حساب کنم.ایا نداشتن مقاله کارمو خراب میکنه؟

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس: ‌برق قدرت – نام دانشگاه: تربیت دبیر شهید رجایی تهران – معدل نهای۱۴.۴۴
    2- رشتۀ فوق لیسانس: برق قدرت– نام دانشگاه: سمنان – معدل نهایی ۱۵.۵۸
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : IELTS Academic (L:6 R:6.5 S:7 W:6.5 ) Overall : 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 304: GRE General V:143 Q:161 W:3.0 ) Overall
    5- 2 مقاله ISI در IEEE transactions on power system , Electric Power Components and Systems
    یک مقاله ISC فارسی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی : ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : برق قدرت
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا/امریکا/کانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه: تدریس در اموزشکده فنی و حرفه ای
    10- نمره تز لیسانس: ۲۰ - نمره تز فوق لیسانس: ۱۹.۴
    11- ریکام از یک استاد برجسته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

سلام

6- تعداد مقالات کنفران

1ـ حقوق ـ دانشگاه تهران ـ 16.18
    2-روابط بین‌الملل ـ دانشگاه تهران ـ 15/07 (نمره پایان‌نامه 20)
    3- تافل مجموع 103 (READING 29 LISTENING 27 SPEAKING 22 WRITING 25)
    4- (GRE REVISED (VERBAL 163 (92%) QUANT 146 (25%) W 3
    5- دو مقاله در نشریه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران
    7- دکتری مطالعات اسلامی و مطالعات خاورمیانه
    8- برای چهار دانشگاه ییل، دیوک، NYU و مک گیل اپلای کردم
    9- رتبه 16 کنکور کارشناسی و رتبه 2 کنکور کارشناسی ارشد
    10- چهار سال سابقه کار وکالت دارم و نیازمند فاند کامل

می‌خواستم از دوستان بپرسم تا چه حد امکان گرفتن پذیرش با فاند کامل از چهار دانشگاه بالا را دارم. تشکر پیشاپیش از جواب‌ها و راهنمایی‌ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)