صفحه 8 از 587 نخستنخست 12345678910111213141516171858108508 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- نرم افزار کامپیوتر – زنجان –16.05

2- هوش مصنوعی – شهید بهشتی – 15.59

3- ایلتس 6.5

4- فعلا ندارم

5- دو مقاله ژورنال فرستاده شده برای elsevier. یک chapter پذیرفته شده در springer

6- 5 کنفرانس داخلی (4 فارسی-1 انگلیسی)

7- هوش مصنوعی-دکترا

8- آمریکا-اروپا-کانادا-استرالیا

9- TA در لیسانس - مقام اول خوارزمی- مقام اول مسابقه بین المللی رباتیک - مقام پنجم مسابقات جهانی

10- فاند کامل

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- مهندسی عمران – سراسری شهرستان – 16.80

2- مهندسی سازه – شریف – 18.15

3- تافل 85 (22-19-21-23)

4- Gre چند روز دیگه دارم

5- دو مقاله ای اس ای اکسپت شده

6- 5 مقالات کنفرانسی فارسی
    7- دکترای سازه

8- امریکا

9- در 5 کلاس TA بودم و تحقیقات به نسبت خوبی داشتم.

10- فاند ندن نمیتونم برم

لطفا دوستانی که اطاتعات دارند راهنمایی کنن که برای دانشگاا های رنک 20 تا 50 اوضاعم چظوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Artiiist نمایش پست ها
    1- مهندسی معماری /موسسه آموزش عالی دارالفنون قزوین/ترم یک و دو در حدود 13/ ترم سه و چهار 17/95 و 18/

4- نمیدونم امتحان بدم یا نه gre رو ؟

تا جايي كه من ميدونم اروپا gre نياز نيست و براي كانادا هم در رشته معماري لازم نيست (مورد دوم رو فقط از ديگران شنيدم ... باز هم بپرسيد)

Junior Member

1-مهندسی عمران-آب و فاضلاب/ شهید عباسپور / 16
    2-عمران-محیط زیست/ صنعتی شریف/ فعلا 17
    3-ندارم ( ولی اگه شانس خوبی داشته باشم تو یکسال باقی مونده تحصیلم اقدام می کنم)
    4-ندارم ( ولی اگه شانس خوبی داشته باشم تو یکسال باقی مونده تحصیلم اقدام می کنم
    5-فعلا ندارم
    6-فعلا ندارم
    7- دکتری عمران محیط زیست یا دکتری مهندسی محیط زیست
    8- امریکای شمالی
    9- ندارم
    10- شاگرد اول لیسانس بودم و احتمالا جزو سه نفر اول دوره ارشد باشم/ احتیاج به فاند دارم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi2000 نمایش پست ها
    1-مهندسی عمران-آب و فاضلاب/ شهید عباسپور / 16
    2-عمران-محیط زیست/ صنعتی شریف/ فعلا 17
    3-ندارم ( ولی اگه شانس خوبی داشته باشم تو یکسال باقی مونده تحصیلم اقدام می کنم)
    4-ندارم ( ولی اگه شانس خوبی داشته باشم تو یکسال باقی مونده تحصیلم اقدام می کنم
    5-فعلا ندارم
    6-فعلا ندارم
    7- دکتری عمران محیط زیست یا دکتری مهندسی محیط زیست
    8- امریکای شمالی
    9- ندارم
    10- شاگرد اول لیسانس بودم و احتمالا جزو سه نفر اول دوره ارشد باشم/ احتیاج به فاند دارم
    با توجه به معدل های لیسانس و فوق لیسانس شما و با در نظر گرفتن آمار پذیرش دوستان هم رشتۀ شما در ددلاین اخیر، میشه گفت که با داشتن نمرۀ تافل بالای 90 و نمرۀ GRE بالای 310، میتونید امیدوار به پذیرش باشید.

برای افزایش امیدواری و شانس دریافت فاند هم سعی کنید نمرۀ اسپیکینگ خوبی بگیرید و حداقل 2 مقالۀ با کیفیت بین المللی منتشر کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physical chemistry

1- شیمی – بوعلی همدان – 14.30
    2- شیمی معدنی – بوعلی همدان – 16.10
    3- نمرۀ زبان ibt (L:23 R:24 S:22 W:24 ) Overall : 93
    4- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    88%:GRE Subject Chemistry: Overall
    301:GRE General:(V:140 Q:161 W:3.0 ) Overall
    5- تعداد مقالات ژورنالی ISI با ذکر نام ناشر : ISI (elsevier:2 springer:3 ) Overall : 5
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : Overall : 7
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : شیمی معدنی - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا - کانادا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    2 سال TA - همکاری علمی با یکی از مراکز دانش بنیان 1 سال - عضو فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به عنوان پژوهشگر به مدت 1.5 سال - رنک 2 المپیاد دانشجویی منطقه
    10- سایر نکات مهم : ملزم به دریافت فاند کامل هستم - سن 29 سال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioengineering in amirkabir university

]
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :دانشگاه اميركبير،مهندسى پزشكى، ترم٦ هستم با معدل ١٨

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل:
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل هنوز ندادم،اما در مهارت listening و speaking مشكلى ندارم.در حال حاضر با اطمينان ميتونم بگم بين ٩٠-١٠٠ را ميتونم كسب كنم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 1 عدد ژورنال داخلی مجله دانشگاه

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امريكا،ترجيحا كاليفرنيا و سمت شرق

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :در تابستان ٢٠١٣ با هزينه خود در كاليفرنيا يكى از اساتيد در ايران،حجم عظيمى از مقالات را paper نوشتم.
    در تابستان ٢٠١٤ دو ماه به عنوانundergatuate به صورت مطالعاتى در uc irvine مشغول بودم.

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) : دریافت فاند کامل، رزيدنت در امريكا
    [/QUOTE]

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_tag نمایش پست ها
    1- دانشگاه اميركبير،مهندسى پزشكى، ترم٦ هستم با معدل ١٨
    2-
    3- تافل هنوز ندادم،اما در مهارت listening و speaking مشكلى ندارم.در حال حاضر با اطمينان ميتونم بگم بين ٩٠-١٠٠ را ميتونم كسب كنم
    4-
    5- 1 عدد ژورنال داخلی مجله دانشگاه
    6-
    7- دکترا
    8- امريكا،ترجيحا كاليفرنيا و سمت شرق
    9- در تابستان ٢٠١٣ با هزينه خود در كاليفرنيا يكى از اساتيد در ايران،حجم عظيمى از مقالات را paper نوشتم. در تابستان ٢٠١٤ دو ماه به عنوانundergatuate به صورت مطالعاتى در uc irvine مشغول بودم.
    10- دریافت فاند کامل، رزيدنت در امريكا
    معدلتون به حدی خوب هست که در صورت فراهم کردن نمرۀ زبان و GRE متناسب، میتونید روی top 10 امریکا هم مانور خوبی بدید.

متوجه "حجم عظيمى از مقالات را paper نوشتم" نشدم! یعنی چه کاری کردید؟

همون دانشگاه یو سی ارواین میتونه گزینۀ مورد نظر شما باشه؛ چون هم رزومه تون به اونجا میخوره و هم آشنایی اولیه با شما دارند.

ضمناً متوجه نشدم که شما اقامت دائم امریکا دارید و دانشجوی ترم 6 امیرکبیر هستید؟ منظورتون اینه که گرین کارت برنده شدید از لاتاری؟

به هر حال، شرایط مناسبی برای رسیدن به دانشگاه های مورد نظرتون دارید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق - کنترل دانشگاه تهران

1- مهندسی برق کنترل – دانشگاه تهران – 17

2- مهندسی برق کنترل – دانشگاه تهران – 18.65 (تا پایان ترم 2)

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) - شرکت نکردم. بین 90-100
    4- قصد اپلای به اروپا را دارم
    5- هنوز ندارم - از تز ارشد مقاله میدم
    6- مقاله کنفرانس ندارم- درحال ویرایش برای ارسال به کنفرانس هستم.

7- میکروگرید - کنترل و رباتیک - الکترونیک قدرت

8- آلمان-سوییس-هلند

9- 3 سال TA دروس کنترل خطی-کنترل دیجیتال- ابزاردقیق - تحقیق در عملیات - نفر سوم گروه کنترل دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی - پذیرش ارشد هم بدون کنکور و هم رتبه ی 23 کنکور ارشد. جزو 20 درصد برتر ورودی 88 برق تهران - سابقه ی کار دو ساله (تا موقع اپلای -fall 2016 میشه) در صنعت خودروسازی

10- فاند کامل - هیچ پولی ندارم :دی

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط bidad86 نمایش پست ها
    1- شیمی – بوعلی همدان – 14.30
    2- شیمی معدنی – بوعلی همدان – 16.10
    3- نمرۀ زبان ibt (L:23 R:24 S:22 W:24 ) Overall : 93
    4- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    88%:GRE Subject Chemistry: Overall
    301:GRE General:(V:140 Q:161 W:3.0 ) Overall
    5- تعداد مقالات ژورنالی ISI با ذکر نام ناشر : ISI (elsevier:2 springer:3 ) Overall : 5
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده : Overall : 7
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : شیمی معدنی - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا - کانادا
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :
    2 سال TA - همکاری علمی با یکی از مراکز دانش بنیان 1 سال - عضو فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به عنوان پژوهشگر به مدت 1.5 سال - رنک 2 المپیاد دانشجویی منطقه
    10- سایر نکات مهم : ملزم به دریافت فاند کامل هستم - سن 29 سال

کاش رزومتون یه خورده یه دست تر بود. شما معدلاتون بالا نیست. نمره زبان قابل قبولی دارین. جی آر ای جنرال نه چندان خوبی دارین. ولی سابجکت و مقالاتتون شرایط خیلی خوبی دارن. شانس دارین برای فول فاند ولی باید هوشمندانه عمل کنید یعنی ارتباط با استاد خوب و دقت در انتخاب دانشگاه.(جوابهایی که از اساتید میگیرین تو انتخاب دانشگاهها خیلی تاثیر دارند). من جای شما بودم سعی میکردم در هر رنج چند دانشگاه رو انتخاب کنم واپلای کنم. حتما سعی کنید نتایج سال های قبل دانشگاه ها رو ببینین و با رزومه خودتون مقایسه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)