صفحه 9 از 587 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioengineering in amirkabir university

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    معدلتون به حدی خوب هست که در صورت فراهم کردن نمرۀ زبان و GRE متناسب، میتونید روی top 10 امریکا هم مانور خوبی بدید.

متوجه "حجم عظيمى از مقالات را paper نوشتم" نشدم! یعنی چه کاری کردید؟

همون دانشگاه یو سی ارواین میتونه گزینۀ مورد نظر شما باشه؛ چون هم رزومه تون به اونجا میخوره و هم آشنایی اولیه با شما دارند.

ضمناً متوجه نشدم که شما اقامت دائم امریکا دارید و دانشجوی ترم 6 امیرکبیر هستید؟ منظورتون اینه که گرین کارت برنده شدید از لاتاری؟

به هر حال، شرایط مناسبی برای رسیدن به دانشگاه های مورد نظرتون دارید.
    ممنون از پاسخ شما.
    حدود ١٠-١٥ مقاله و ٢كتاب از بحث مهندسى بافت غضروف به صورت يك paper ١٢ صفحه اى در اختيار اساتيد در ايرانم قرار دادم،اما عدم همكارى آنها اين paper را نصفه نيمه گذاشت.
    در حال حاضر ترم ٧ هستم و گرين كارت دارم
    ویرایش توسط Mechatronic : September 19th, 2014 در ساعت 12:09 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران - مهندسی پزشکی - بیومکانیک

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (رعایت قوانین پست اول، الزامی

1- مهندسی پزشکی (بیومکانیک) - صنعتی امیرکبیر - 17.6

2- -

3- هنوز تافل ندادم، 6 دسامبر امتحان خواهم داد، حدس می زنم بین 90 تا 100 رو بیارم.

4- هنوز GRE امتحان نداده ام

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر -

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای مهندسی پزشکی - مهندسی بافت - مهندسی زیستی ... دکترا - یا مستر هم مشکلی ندارم

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت آمریکا، شرق آمریکا ترجیحا یکی از ایالت های نیویورک-پنسیلوانیا-ماساچوست

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) سابق تدریس یاری درس های فیزیک پزشکی و رادیولوژی (در حال حاضر) را دارم-نفر چهارم ورودی سال 89 در گرایش خودم بودم - در حال حاضر به عنوان RA در پژوهشگاه مواد و انرژی هستم.

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) فاند کامل نیاز دارم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Nika_tag نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما.
    حدود ١٠-١٥ مقاله و ٢كتاب از بحث مهندسى بافت غضروف به صورت يك paper ١٢ صفحه اى در اختيار اساتيد در ايرانم قرار دادم،اما عدم همكارى آنها اين paper را نصفه نيمه گذاشت.
    در حال حاضر ترم ٧ هستم و گرين كارت دارم
    کسی که گرین کارت داره، داستانش با اینترنشنال ها خیلی متفاوته. اولاً شما در اولویت جذب استادها هستید و از این بابت، در صورت داشتن حداقل ها در رزومه، احتمال پر بودن ظرفیت استادها در مواجهه با شما خیلی کمتر خواهد بود. ثانیاً شما میزان فاند کمتری نیاز دارید؛ چون شهریۀ کسی مثل شما، میتونه حتی تا یک سوم متقاضی اینترنشنال باشه که از این بابت، استادهای هدف شما، به جذب شما راغب تر خواهند بود.
    با توضیحات بالا، به نظر میاد که اگر نمرۀ زبان و GRE مورد نیاز دانشگاه های top 10 را داشته باشید، شانس ادامۀ تحصیل در این دانشگاه ها، براتون خیلی زیاد باشه.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amir532 نمایش پست ها
    1- مهندسی پزشکی (بیومکانیک) - صنعتی امیرکبیر - 17.6
    2-
    3- هنوز تافل ندادم، 6 دسامبر امتحان خواهم داد، حدس می زنم بین 90 تا 100 رو بیارم.
    4-
    5-
    6-
    7- مهندسی پزشکی - مهندسی بافت - مهندسی زیستی ... دکترا - یا مستر هم مشکلی ندارم
    8- آمریکا، شرق آمریکا ترجیحا یکی از ایالت های نیویورک-پنسیلوانیا-ماساچوست
    9- سابق تدریس یاری درس های فیزیک پزشکی و رادیولوژی (در حال حاضر) را دارم-نفر چهارم ورودی سال 89 در گرایش خودم بودم - در حال حاضر به عنوان RA در پژوهشگاه مواد و انرژی هستم.
    10- فاند کامل نیاز دارم.
    مهمترین آیتم در پروندۀ اپلیکنت، معدل هست که از این حیث، وضعیت رضایت بخشی دارید.
    ایالت های نام برده شده، تنوعی از دانشگاه ها را دارند که با رزومه های متفاوتی میشه سراغشون رفت. اگر تافل بالای 90 و GRE بالای 310 بیارید، شانس قابل قبولی برای دانشگاه های ایالت های مقصدتون دارید.
    هر چقدر نمرۀ تافل و GRE شما بهتر باشه، شانس بیشتری در دانشگاه های برتر دارید؛ ضمناً رزومۀ قوی (یعنی آمیزه ای از معدل و نمرۀ زبان و GRE و SoP) میتونه براتون اسکالرشیپ هم به ارمغان بیاره.

موفق باشید.

Junior Member

1- مکانیک – دانشگاه سیستان و بلوچستان– 13.04

2- مکانیک– دانشگاه سمنان – 17.31

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: به صورت فرضي 6.5 آيلتس يا 93 تافل

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: به صورت فرضی
    V:140 Q:160 W:3.0

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر:دو تا ISI، دو تا داخلی

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    : یک عدد داخلی

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکتری مکانیک

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمريكا، کانادا، استرالیا، آلمان

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...)

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...): فقط فاند قابل قبول برای گذران زندگی متاهلی

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط kaktoset نمایش پست ها
    1- مکانیک – دانشگاه سیستان و بلوچستان– 13.04
    2- مکانیک– دانشگاه سمنان – 17.31
    3- به صورت فرضي 6.5 آيلتس يا 93 تافل
    4- به صورت فرضی V:140 Q:160 W:3.0
    5- دو تا ISI، دو تا داخلی
    6- یک عدد داخلی
    7- دکتری مکانیک
    8- آمريكا، کانادا، استرالیا، آلمان
    9-

10- فقط فاند قابل قبول برای گذران زندگی متاهلی
    برای استرالیا، شانس چندانی ندارید.
    در مورد آلمان نمیتونم اظهارنظر دقیق کنم.
    برای کانادا، اگر استادی پیدا بشه که از شما استقبال کنه، شانس پذیرش هست.
    برای امریکا هم با این نمرۀ GRE، شانس خاصی ندارید.

تمام موارد بالا، برای پذیرش بدون فاند بود. برای دریافت فاند، یا باید معدل بالایی داشته باشید؛ یا اسپیکینگ بالا؛ یا توانایی جلب نظر مثبت استاد و دریافت RA (مثلاً از طریق سوابق پژوهشی قوی).

ضمناً فاند هم بگیرید، به دلیل میزان محدودش، سخته که بشه زندگی متأهلی کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    برای استرالیا، شانس چندانی ندارید.
    در مورد آلمان نمیتونم اظهارنظر دقیق کنم.
    برای کانادا، اگر استادی پیدا بشه که از شما استقبال کنه، شانس پذیرش هست.
    برای امریکا هم با این نمرۀ GRE، شانس خاصی ندارید.

تمام موارد بالا، برای پذیرش بدون فاند بود. برای دریافت فاند، یا باید معدل بالایی داشته باشید؛ یا اسپیکینگ بالا؛ یا توانایی جلب نظر مثبت استاد و دریافت RA (مثلاً از طریق سوابق پژوهشی قوی).

ضمناً فاند هم بگیرید، به دلیل میزان محدودش، سخته که بشه زندگی متأهلی کرد.
    ببخشید اگه بخوام از آمریکا فاند مناسبی بگیرم نمره های ربانم باید در چه حدودی باشه؟ و همچنین سوابق پژوهشیم چجوری باشه؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط kaktoset نمایش پست ها
    ببخشید اگه بخوام از آمریکا فاند مناسبی بگیرم نمره های ربانم باید در چه حدودی باشه؟ و همچنین سوابق پژوهشیم چجوری باشه؟
    نمیشه عددی گفت که تضمینی باشه؛ اما تافل 100 با قید اسپیکینگ 25 (و ترجیحاً رایتینگ 25) + GRE مجموع 315 به بالا با قید کوانت 165 و بالاتر میتونه وزن قابل قبولی به رزومه بده. چون معدل لیسانس شما پایینه، باید به نحوی وزن رقابتی به رزومه بدید. اگر دو مقالۀ ISI موجودتون باکیفیت و همراستا با زمینۀ تحقیقاتی استاد مورد نظرتون باشه، میتونید رایزنی کنید برای جلب نظر استادها هم برای حمایت از اپلیکیشن شما و هم برای دریافت فاند RA. چون از ناشران مقالات، حرفی نزدید، نمیتونم بگم که چقدر رکورد پژوهشی شما، قوی هست.

همچنان باید توجه داشته باشید که فاندی که به شما تعلق میگیره، احتمال داره کفاف زندگی متأهلی را نده.

Junior Member

1- عمران –دانشگاه آزاد – 13.72

2- عمران(راه و ترابری) – دانشگاه آزاد – 16.08

3- نمرۀ زبان (تافل با فرض 90 تا 95) در حال خوندنم...

4- نمرۀ GRE (به موازات تافل میخونمش... نمره متوسط رو میتونم بگیرم ازش...)

5- دو مقاله (ISI)

6-سه مقاله کنفرانس ملی, یک مقاله کنفرانس بین المللی

7- رشته عمران راه و ترابری (Pavement)

8- شانسی برای فاند تو آمریکا؟ کانادا؟ دارم؟؟؟؟؟

9- شرایط خاصی که ندارم! فقط سه عدد مدرک فنی و حرفه ای در مورد عمران دارم...

10- نکته نهایی: گرفتن فاند خیلی برام مهمه! امکانش هست؟ رنک دانشگاه زیاد واسم مهم نیست. ممنون آقای مدیر حالا میشه جواب بدید؟(mechatronic)

Junior Member

به نام خدا و سلام از سایت بسیار خوبی که زحمت کشیدید و گذاشتین و همچنین پشتیبانی ای که می کنین. از کسانی که نظرشون رو زحمت می کشن میدن واقعا تشکر می کنم.
    1- لیسانس : مهندسی مواد و متالورژی- بین المللی امام خمینی (ره)- 17
    2- فوق: مهندسی مواد – علم و صنعت ایران – 17.1
    3- نمرۀ زبان : هنوز امتحان ندادم و در حال مطالعه هستم.
    4- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    - .
    5- تعداد مقالات ژورنالی ISI با ذکر نام ناشر : 2 مقاله ISI پذیرفته شده از انتشارات Maney Publishing انگلستان و Hanser آلمان . 3 مقاله ISI در حال داوری در Science Direct.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده: 1 مقاله کنفرانسی انگلیسی برای بارسلونا (البته ما نه پول دادیم نه رفتیم آخر سر گواهیش رو دادن )7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : مهندسی مواد - دکتری
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : امریکا - کانادا- استرالیا - آلمان
    9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :

جزو 3 نفر برتر دوره لیسانس- فوق رو دقیق نمیدونم چندم شدم - نمیدونم عضو بنیاد نخبگان هم بودن خوبه یا نه (شرایطش رو دارم اما هنوز عضو نشدم)

راستش من نیاز به فاند دارم واقعا. البته فک کنم اکثر افراد نیاز داشته باشن چون به هر حال هزینه تحصیل و زندگی بالاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)