صفحه 211 از 587 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 5865

موضوع: بررسی شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (آخرین ویرایش: 9 سپتامبر 2017)

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

1مکانیک طراحی کاربردی دانشکده گلپایگان (اساتید دانشگاه شریف) معدل 14.92
    2-مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه کاشان معدل 16.02
    3-امتحان ندادم
    4-امتحان ندادم
    5-یک مقاله isi ..5 و یک مقاله ایرانی
    6-ندارم
    7-مکانیک مقطع ارشد
    8-به ترتیب اولویت امریکا کانادا اروپا استرالیا
    9-ندارم
    10-فاند کامل
    ویرایش توسط Mechatronic : September 4th, 2015 در ساعت 07:26 PM دلیل: نفکیک به دو پست

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی دربارۀ شانس پذیرش و فاند بر اساس رزومه (قوانین پست اول، اصلاح شد)

من میخواستم باخانومم برم شرایط خانومم اینه
    1-مهندسی صنایع دانشکده گلپایگان معدل 13.7
    2-ارشد صنایع سیستم دانشگاه خواجه نصیر معدل 16.3
    3و4 امتحان ندادم
    5-مقاله ندارم(هنوزدفاع نکردم ولی دوتارو میدم حتما)
    6-ندارم
    7-صنایع ارشد
    9-ندارم
    10-فاند کامل
    اگه بخوام با این شرایط برم کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟ممنون
    اگربخوام حتما امریکا یا کانادا بشه چیکارباید بکنم؟ممنون
    ویرایش توسط Mechatronic : September 4th, 2015 در ساعت 07:27 PM دلیل: تفکیک به دو پست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    بند نهم ذکر شده، برجسته نیست و نمیشه بهش دل بست. البته میتونید به صورت جزئی در SoP بهش اشاره کنید.
    معدل دو سال آخر لیسانس شما مناسب هست و از این بابت در طیف گسترده ای از دانشگاه ها شانس قابل قبولی دارید.
    نمرۀ تافل خوبی دارید ولی حیف که اسپیکینگ کمی گرفتید که شانس دریافت TA به شدت افت میکنه. البته این شانس، از بین نمیره.

در حال حاضر باید نمرۀ GRE خوبی بگیرید تا بتونیم اظهارنظر بهتری بکنیم. به طور بالقوه، شانس پذیرش مستقیم دکترا دارید به شرط این که نمرۀ GRE خوبی بگیرید. برای فاند کمی کارتون سخت میشه چون نه مقاله ای هست که نظر استاد جلب بشه؛ نه معدل کل دورۀ شما شاخص هست که بشه گفت اسکالرشیپ/فلوشیپ در انتظار شماست؛ نه اسپیکینگ بالایی دارید که بشه گفت TA حتمی هست. با این وصف، به نظر میاد که نمرۀ GRE میتونه نقش تعیین کننده ای داشته باشه. اگر امکان تکرار تافل و ارتقای اسپیکینگ به 26 وجود داره، بد نیست که تکرار کنید.

موفق باشید.

خیلی ممنون از راهنماییتون. بله احتمالا یک تافل دیگه می دم تا کمی نمرم بیشتر بشه. فقط دانشگاه ها مشکلی با پذیرش دکترای پیوسته بیوانفورماتیک تو رشته من رو ندارند؟ بنده لیسانسم نرم افزار هست، و مباحث بیولوژیکی رو خودم به دلیل علاقه بسیار زیاد خوندم. اما هیچ واحد بیولوژیک رو پاس نکردم و GRE Subject هم ندادم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط vahi3vahid نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون. بله احتمالا یک تافل دیگه می دم تا کمی نمرم بیشتر بشه. فقط دانشگاه ها مشکلی با پذیرش دکترای پیوسته بیوانفورماتیک تو رشته من رو ندارند؟ بنده لیسانسم نرم افزار هست، و مباحث بیولوژیکی رو خودم به دلیل علاقه بسیار زیاد خوندم. اما هیچ واحد بیولوژیک رو پاس نکردم و GRE Subject هم ندادم.
    چرا باید مشکل داشته باشند؟ یه سری از افرادی که در حوزۀ بیوانفورماتیک تحصیل و تحقیق می کنند، اساساً رویکرد علوم کامپیوتری دارند؛ مثل ایشان: ILU

در نتیجه، بدون نیاز به GRE سابجکت، میتونید از طریق دپارتمان علوم کامپیوتر اقدام کنید و با نمرۀ زبان و GRE قابل قبول به هدف برسید. سعی کنید بیشتر برای دانشگاه هایی اقدام کنید که معدل دو سال آخر لیسانس براشون اهمیت بیشتری داره. من لیستی براتون ندارم اما خودتون موقع بررسی متوجه میشید. در این دسته از دانشگاه ها، شانس خوبی خواهید داشت.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mazizkhani نمایش پست ها
    1مکانیک طراحی کاربردی دانشکده گلپایگان (اساتید دانشگاه شریف) معدل 14.92
    2-مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه کاشان معدل 16.02
    3-امتحان ندادم
    4-امتحان ندادم
    5-یک مقاله isi ..5 و یک مقاله ایرانی
    6-ندارم
    7-مکانیک مقطع ارشد
    9-ندارم
    10-فاند کامل
    شانس پذیرش بله اما احتمال فاند کم هست. در مقطع ارشد باید رزومۀ تاپی داشته باشید تا براتون فاند در نظر گرفته بشه. رزومۀ فعلی چنین قابلیتی نداره مگر این که با نمرۀ زبان و GRE به حدی برسید که فاند هم براتون بیاره.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mazizkhani نمایش پست ها
    من میخواستم باخانومم برم شرایط خانومم اینه
    1-مهندسی صنایع دانشکده گلپایگان معدل 13.7
    2-ارشد صنایع سیستم دانشگاه خواجه نصیر معدل 16.3
    3و4 امتحان ندادم
    5-مقاله ندارم(هنوزدفاع نکردم ولی دوتارو میدم حتما)
    6-ندارم
    7-صنایع ارشد
    9-ندارم
    10-فاند کامل
    اگه بخوام با این شرایط برم کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟ممنون
    اگربخوام حتما امریکا یا کانادا بشه چیکارباید بکنم؟ممنون
    وزن رقابتی این رزومه از وزن رقابتی رزومۀ خود شما هم کمتر هست و باید دید در ادامۀ راه، رکورد پژوهشی و نمرات زبان و GRE به چه حدی خواهند رسید. شرایط فعلی فقط برای پذیرش از دانشگاه های متوسط و متوسط به پایین مناسب هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

0- رشتۀ فوق دیپلم – کاردانی معماری-معماری (علمی کاربردی) معدل 17

1- رشتۀ لیسانس – مهندسی تکنولوژی معماری دانشگاه آزاد - معدل : 17.02

2- رشتۀ فوق لیسانس – مهندسی معماری دانشگاه آزاد معدل : 18.53
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) آیلتس 6.5
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها: ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی: یک مقاله ISI با ایمپکت SJR=1.3 و سه مقاله کنفرانسی داخلی و یک ISI سابمیت شده(تمامی مقاله ها از پایان نامه) نمره پایان نامه: 20)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری معماری (در زمینه معماری پایدار و انرژی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: ایتالیا و یا هر کشوری که کمک هزینه تحصیلی بده!
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): در حال حاضر دستیار آموزشی استاد راهنمای پایان نامه ام برای مقطع ارشد، و همچنین تدریس در دانشگاه به صورت انفرادی به مدت یک ترم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): ترجیحا فول فاند

ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنید :
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کاردانی نداشتم - لیسانس مکانیک بودم و به جای کاردانی ارایه دادم برای لیسانس دوم - آزاد سمنان - 14.80
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت - علمی کاربردی تهران - 17.18 که اگر منظور دو سال آخر لیسانی باشه فکر میکنم همین رو حساب کنن
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    -
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    -

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    -

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    - فوق لیسانس دانشگاه کونکوردیا یا مکگیل
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    من مونترال زندگی میکنم و همین دو دانشگاه مدنظرم هست
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    مدارک بین المللی شبکه و کامپیوتر دارم و سابقه کار نسبتا خوبی که نمیدونم مفید باشه یا نه. کار پژوهشی و اکادمیک و ... ندارم متاسفانه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)
    بدلیل داشتن اقامت دولت بخشی از هزینه تحصیلم رو میده و بقیه اش رو هم خودم تامین میکنم. نیازی به فاند دانشگاهی ندارم. سوال من بیشتر در مورد نمره و مدرک زبان و gre هست که میخواستم نظر دوستان رو بدونم که با چه سطح و نمره هایی موفق میشم پذیرش بگیرم که براش برانامه ریزی کنم.
    تو زمینه امنیت و شبکه سابقه خوبی دارم ولی متاسفانه هیچ وقت دنبال مقاله و ... نرفتم. اگر خیلی کمک میکنه شاید بتونم با یکی از استادان سابقم روی مقاله ای کار کنم.
    هر توصیه ای دوستان داشته باشن خوشحال میشم بشنونم
    ممنونم
    An old man dies. A young woman lives. A fair trade

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

با سلام خدمت همه
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسي مكانيك - دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي - 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسي انرژيهاي تجديدپذير - دانشگاه تهران - 15.7
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز امتحان نداده م ولي زبانم خيلي خوبه
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : يه دونه با ايمپكت فكتور 1، يه دونه با ايمپكت فكتور 3، يكي هم با ايمپكت فكتور 4
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : انرژي، انرژيهاي نو، باد،
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمريكا، كانادا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فاند كامل

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jowkarfnst نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسي مكانيك - دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي - 16
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسي انرژيهاي تجديدپذير - دانشگاه تهران - 15.7
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: هنوز امتحان نداده م ولي زبانم خيلي خوبه
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : يه دونه با ايمپكت فكتور 1، يه دونه با ايمپكت فكتور 3، يكي هم با ايمپكت فكتور 4
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : انرژي، انرژيهاي نو، باد،
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمريكا، كانادا
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded):
    فاند كامل
    رزومه به نسبت خوبی دارید. معدل ارشدتون خیلی بالا نیست ولی بنظر من قابل قبوله و مشکلی نداره.
    سابقه پژوهشیتن هم نسبتا خوبه. با توجه به اینکه زبانتون هم خوبه شانس پذیرش و فاند خوبی دارید. اگه زبان مشکلی ندارید سعی کنید بالای 100 بگیرید. برای کانادا هم سعی کنید با اساتید مکاتبه داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)