صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    شما کی مدارکتون رو تحویل دادید برا قوانین 2015 هم سابقه کار لازمه ؟؟؟
    من قبل از 2015 اقدام کردم

Junior Member

چطور میشه در جواب نامه کامنت گذاشت?

Junior Member

تز دوستان عزیزی که دانمارکی بلدن لطفا یه نفر اینو واسه من ترجمه کنه
    خیلی ممنون میشم
    Udlændingenævnet afsluttede den 15. december 2014 deres sag.
    I forbindelse med behandlingen af sagen modtog Udlændingenævnet originalt materiale, som hermed returners.
    På Udlændingenævnet vegne

Junior Member

سلام.برای من از دانمارک نامه اومده که مدرک تحصیلیت رو با فوق لیسانس دانمارک مطابقت داره.ولی دانشگاهت تو لیست ما نیست.نامه سه روز دیگه وقت داره.از طرفی گفته مدارک برامون پست کن.چه راه حلی داره?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ha_z409 نمایش پست ها
    سلام.برای من از دانمارک نامه اومده که مدرک تحصیلیت رو با فوق لیسانس دانمارک مطابقت داره.ولی دانشگاهت تو لیست ما نیست.نامه سه روز دیگه وقت داره.از طرفی گفته مدارک برامون پست کن.چه راه حلی داره?
    سلام دوست عزیز-بهترین راه حل اینه که بهشون تلفن بزنی بگی چون اینجا چند روز تعطیل هست بهت مهلت بدن یک هفته-چون اونا از تقویم سراسر تعطیلی ما که خبر ندارد!
    تجربه نشون داده قبول میکنن-چند سوال داشتم: مصاحبه شما کی بود؟چه دانشگاهی بودید؟تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1975 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز-بهترین راه حل اینه که بهشون تلفن بزنی بگی چون اینجا چند روز تعطیل هست بهت مهلت بدن یک هفته-چون اونا از تقویم سراسر تعطیلی ما که خبر ندارد!
    تجربه نشون داده قبول میکنن-چند سوال داشتم: مصاحبه شما کی بود؟چه دانشگاهی بودید؟تشکر
    تماس گرفتم.تا 12 روز بهم فرصت دادن.وزارت علوم هم نامه تاییدیه دانشگاه داد برای ترجمه.آزاد.علوم تحقیقات
    سریعترین روش پست به دانمارک چیه?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط ha_z409 نمایش پست ها
    تماس گرفتم.تا 12 روز بهم فرصت دادن.وزارت علوم هم نامه تاییدیه دانشگاه داد برای ترجمه.آزاد.علوم تحقیقات
    سریعترین روش پست به دانمارک چیه?
    بسیار خوب-نیاز به پست نیست برید سفارت اونا فکس میکنن فقط باید 35 دلار بدید!البته اگر میخواستید پست دی اچ ال کنی هم بیشتر در میاد.
    ضمنا منم ازاد بود دانشگاهم بمن نگفتن همچین چیزی!!!!فکر کنم راندم گیر میدن!!!راستی نگفتید کی اقدام کردید و نقص چند بار داشتید . کی اومد نقص؟تشکر-

سلام دوستان گرامي،
    من طبق قوانين سال ٢٠١٥ اقدام كردم و حواليه ارديبهشت وقت سفارت داشتم. بعد از اينكه تمام مداركمو تحويل دادم، برام يك hearing letter فرستادن كه مدرك تافلتو بايد خود سازمان امتحان گيرنده برامون بفرسته. من چندين بار بهشون توضيح دادم كه ets فقط به آدرس شخصي يا دانشگاهها و موسساتي كه كد ٤ رقمي دارند ميتونه بفرسته. خلاصه يه هارد كپي از كارنامم داشتم و حتي اونو براشون فرستادم. دوباره نامه دادن كه آقا ما ميخوايم ets بفرسته نه خودت! من در مرحله ي آخر، آدرس خونمون تو سايت ets رو به آدرس سفارت دانمارك تو كپنهاگ تغيير دادم و دوباره درخواست كارنامه ي تافل كردم! الان بعد از حدود يك ماه و نيم باز نامه دادن كه اگر تا ١٢ دسامبر مدارك زبانت اومد كه اومد، والا نمره ي زبانت محسوب نميشه! الان ميخوام بدونم كسي از دوستان مشكلي مشابه تو ريپورت كردن نمره ي تافل داشته؟ يا راهكاري داريد به من بگيد؟ ممنون از توجهتون.

Junior Member

سلام،
    من هم همین مشکل رو داشتم. به خود ets ایمیل زدم و گفتم که institution code برای این جایی که من می‌خوام وجود نداره، بعد این لینک رو داد گفت فرم رو پر کن، آدرس دانمارک رو بنویس، جای کد رو هم خالی بدار. www.ets.org/toefl/ibt/scores/send منم فرم رو پر کردم ولی الان مشکلم اینه که این فرم رو کجا باید بفرستم؟ چون آدرسی که ets داده توی آمریکاست. یعنی باید این فرم رو به آمریکا پست کنم؟؟؟؟؟ تا اونا هم نمره م رو به این آدرس دانمارک بفرستن؟؟؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)