صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39

موضوع: پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

پیش فرض پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

با سلام
    با توجه به مشكلاتي كه سيستم دريافت مدارك در پروسه گرين كارت دانمارك وجود داره و وجود نامه هاي نقص مدارك اين تاپيك مي تونه محلي باشه براي تبادل تجربيات و همفكري
    لطفا دوستان تجربياتشون رو در اين خصوص با بقيه در ميون بگذارند.
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

با سلام
    من 28 خرداد مدارکمو تحویل دادم، 28 مرداد یک hearing letter اومد برای نامه کار، شرکتی که من کار می کردم، یک شرکت بین اللملی بود و اسم ایران بدلیل تحریمات در سایت شرکت ذکر نشده بود و اونها فکر کردند این شرکت در ایران وجود ندارد در نتیجه من مجبور گواهی ثبت شرکت را بهشون ارائه بدم. سه هفته بعد از نامه hearing letter من جواب را دادم و امروز(یک هفته بعد از دادن مدارک) استتوس ام عوض شده. امیدوارم جواب مثبت بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط adgjl نمایش پست ها
    با سلام
    من 28 خرداد مدارکمو تحویل دادم، 28 مرداد یک hearing letter اومد برای نامه کار، شرکتی که من کار می کردم، یک شرکت بین اللملی بود و اسم ایران بدلیل تحریمات در سایت شرکت ذکر نشده بود و اونها فکر کردند این شرکت در ایران وجود ندارد در نتیجه من مجبور گواهی ثبت شرکت را بهشون ارائه بدم. سه هفته بعد از نامه hearing letter من جواب را دادم و امروز(یک هفته بعد از دادن مدارک) استتوس ام عوض شده. امیدوارم جواب مثبت بشه.
    اميدوارم كه مثبت باشه
    پس اين به اين مفهوم مي تونه باشه كه اگه ابهام در خصوص موردي غير از پرونده تحصيلي كه نياز به اسسمنت مجدد داره مي تونه تاثير چنداني در طولاني شدن كيس نداشته باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران دانشگاه شیراز

سلام دوستان. من مدرک کارشناسی ام رو از یک دانشگاه تازه تأسیس که خیلی مشهور نبود اما دولتی بود گرفتم. چون نام دانشگاه در لیست دانشگاه های وزارت علوم ایران در سایت انگلیسی نبود در مرحله اول براشون این سوال مطرح شده بود که این دانشگاه رو نتونستن اعتبارش رو بسنجن و ازم خواستن که Comment بزارم. خوب من هم یک نامه تاییدیه تحصیلی از وزارت علوم گرفتم ترجمه و به سفارت تحویل دادم. همون روز عزیزی رو در سفارت دیدیم که چون تغییر کوچکی در نام دانشگاهش بود مشکل من رو داشت.
    به دوستانی که می خوان تازه اقدام کنن توصیه می کنم معادل دقیق ترجمه شده نام دانشگاه رو در سایت انگلیسی وزارت علوم کنترل کنند اگر وجود نداشت حتماً نامه تأییدیه تحصیلی رو از وزارت علوم بگیرند
    با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان...

من هفته بعد ازسفارت به دانمارک زنگ زدم و پرسیدم آیا همه مدارک به دستشون رسیده یا نه گفتن آره
    گفتم حتی مدارکی که آنلاین سابمیت شده بود گفتن آره
    و خوب منم رسید سابمیت انلاین مدارک رو داشتم
    اما الان بعد از 40 روز برای همسرم نامه اومد که ترجمه سند ازدواح و سند ازدواج و امضاهای فرم Fa8 به ما نرسیده است

نکته جالب این هست که سفارت هم میگه ما رسید سابمیت آنلاین مدارک رو داریم
    اما حجم فایل اگه زیاد باشه (احتمالا بالا 100 کیلو بایت) ممکنه نتونن دانلود کنن !!!!!

دوستان در تكميل فرم FA8 كه آنلاين اقدام مي كنيد مداركي ضميمه مي شود
    حتما در چند روز بعد از ثبت با دانمارك تماس بگيريد و مط ميئن بشيد كه همه مدارك رو گرفتن
    حتي اگه شده يك به يك مدارك رو چك كنيد
    1- پاسپورت
    2- امضاهاي مربوطه
    3 - سند ازدواج
    4- ترجمه سند ازدواج
    5- گواهي مالي
    6- رسيد پرداخت
    ظاهرا سيستمشون محدوديت داره به رسيدي كه بهتون ميده اكتفا نكنيد.

سلام دوستان
    يك تجربه رو خواستم با شما در ميون بگذارم
    با مطالعه جوابيه اداره مهاجرت دانمارك بر روي كيس يكي از دوستانم در خصوص اينكه چرا امتياز كار بهش داده نشده گفته شده بود كه وظايف اعلام شده مي تونست به صورت عمومي تعبير بشه!
    دقت كنيد مهم نيست همه كار كرده باشيد به عنوان مثال اينكه شما مديريت كرده باشيد كه كار فروش يا بازاريابي يا فاينانس در زمينه كاري شركت كرده باشيد لزوما پوينت مثبت محسوب نميشه سعي كنيد وظايفي كه مي نويسيد كاملا هماهنگ باشه با عنوان شغلي و نه بيشتر
    موفق باشيد

سلام دوستان این تجربه من که بعد از یکسال با اینکه هیچ نقص مدرکی خودم نداشتم ویزا را گرفتم ولی همسرم نقص مدرک خورد!!!
    من دقیقا 3 هفته بعد از خودم در شهریور 92 فرم fa8 را انلاین پر کردم ولی تازه 6 مرداد 93 دوباره از من مدارک عقدنامه را خواستند که تحویل سفارت دادیم بعد دوباره 20 مرداد از من کل فرم fa8 را خواستند حالا چرا نمیدونم!!!!

وقتی که من تحویل سفارت دادم هر چی از دانمارک پیگیری میکردم میگفتند نرسیده و خانم مغروری میگفتند فرستادن خلااااااصه انقدر پیگیری کردم تا یه اقایی که تماس گرفتم گفت خود شما مدارک را به
    greencard@star.dk
    ایمیل کن!!!که همان روز دریافت کردند در تاریخ 3 شهریور
    و 31 شهریور هم که استتوس خانومم عوض شد و منتظر تماس از سفارتیم
    فقط دوستان لطفا اگر نقص مدرک میخورید حتما بعدش از دانمارک پیگیر باشید که به دستشان رسیده!!!
    کاملا با حوصله چک میکنند و جواب میدهند ولی در مورد تصمیم گیری اصلا جوابی نمیدهند
    خود من همان 23 مرداد که تماس گرفتم برای پرونده خودم گفت اصلا معلوم نیست کی تصمیم گیری بشه ولی عصر همان روز استتوس من عوض شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

با سلام خدمت دوستان گرامی

تاریخ تحویل مدارک به سفارت: ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۳
    تاریخ نامه نقص مدارک: ۱۵ جولای ۲۰۱۴
    تاریخ دریافت نامه: ۲۰ جولای ۲۰۱۴
    موارد درخواستی: مدارک دوره کاردانی و نامه تأیید دوره کارشناسی (هنگام تحویل مدارک من مدارک کاردانی را تحویل ندادم، فکر کردم دو مدرک آخر کافیست)
    تاریخ تحویل مدارک درخواستی به سفارت: ۲۰ آگوست ۲۰۱۴ (تأخیر به علت تعطیلی تابستانی دانشگاه ها و انجام ترجمه رسمی بود که اداره مهاجرت را در جریان امور قرار دادم)
    همچنان در انتظار نتیجه می باشم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)