صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 39

موضوع: پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

پیش فرض پاسخ : پرسش هايي در خصوص نامه دريافت نقص مدرك

سلام نويد جان
    با دانمارك چك كن به دستشون رسيده باشه
    بعد چون با حوصله جواب مي دهند ميشه حتي مدرك به مدرك با هاشون چك كرد كه ايا تحويل گرفتند يا خير

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    سلام نويد جان
    با دانمارك چك كن به دستشون رسيده باشه
    بعد چون با حوصله جواب مي دهند ميشه حتي مدرك به مدرك با هاشون چك كرد كه ايا تحويل گرفتند يا خير
    با تشکر از توجه شما. تا بحال دو بار چک کردم و گفتند مدارک همان روز ۲۰ آگوست بدستشان رسیده و همه چیز درسته، من مدارکی را که خواسته بودند فرستادم و اگه چیزی نقص داشت فکر کنم به من می گفتند، شاید بررسی مدرک کاردانی ام کمی وقت برده.

Junior Member

دوستان، یک سوال
    ظاهرا بنده باید مدارکی تکمیلی در مورد مدارک تحصیلیم ارائه کنم. تلفنی به من گفتند که بخش ارزیابی مدارک گفته که به دلیل اینکه مدارک به زبان انگلیسی نبوده نتونسته ارزیابی کنه. در حالی که من نسخه انگلیسی رو هم به سفارت داده بودم. البته بنده در ایران درس نخوندم.
    کسی تجربه نقص مدرک در خصوص مدارک تحصیلی و نیاز به مدارک تکمیلی جهت ارزیابی رو داره؟ اگر اینطور باشه چقدر تو زمان پرونده اثر خواهد گذاشت ؟ 8 ماه پیش مدارک رو به سفارت دادم و میگن که دو ماه پیش نامه نقص پرونده رو ارسال کردند که البته هنوز به دست بنده نرسیده.

سلام
    پیگیری کنید که حتما این نامه به دستتون برسه
    حضوری برید سفارت و نامه رو بگیرید معمولا این نامه ها وقتی میاد خود سفارت زنگ میزنه ممکنه برای شما فراموش کرده باشند یا شما در دسترس نبوده باشید
    به نظرم با توجه به اینکه رفع این نواقص معمولا دارای ددلاین هست یک ایمیل به اداره مهاجرت دانمارک بزنین و بگید تازه نامه به دست شما رسیده و شما دارید مدارک درخواستی رو آماده می کنید تا به دستشون برسونید و سریعا هم اقدام کنید
    در خصوص زمان نگران 8 ماه نباشید این روزها 2 ماهه پروسه از صفر تا 100 انجام می شه و شما می تونید امید وار باشید و البته پیگیری هم بفرمایید
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin386 نمایش پست ها
    سلام
    پیگیری کنید که حتما این نامه به دستتون برسه
    حضوری برید سفارت و نامه رو بگیرید معمولا این نامه ها وقتی میاد خود سفارت زنگ میزنه ممکنه برای شما فراموش کرده باشند یا شما در دسترس نبوده باشید
    به نظرم با توجه به اینکه رفع این نواقص معمولا دارای ددلاین هست یک ایمیل به اداره مهاجرت دانمارک بزنین و بگید تازه نامه به دست شما رسیده و شما دارید مدارک درخواستی رو آماده می کنید تا به دستشون برسونید و سریعا هم اقدام کنید
    در خصوص زمان نگران 8 ماه نباشید این روزها 2 ماهه پروسه از صفر تا 100 انجام می شه و شما می تونید امید وار باشید و البته پیگیری هم بفرمایید
    موفق باشید
    سلام
    مرسی از پاسخ شما.
    نکته جالب اینجاست که من دو بار ازشون پرسیدم و تاکید کرد که نامه رو مستقیم به آدرس شما فرستادیم و به سفارت نفرستادیم. حتی آدرس منزل ما رو برام خوند. بعد که گفتم به دستم نرسیده گفت که دوباره میفرستیم و اینبار به سفارت هم میفرستیم. در ضمن من حدود یک ماه پیش برای ارائه مدارک همسرم سفارت بودم و اونجا نامه ها رو چک کرد و گفت که نامه ای به اسم شما نیومده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

استتوس من امروز عوض شد:

Not payable or payment received

دوستان من طی یک اتفاق نادر استتوسم تغییر کرده ولی hearing letter دارم. که یک مدرک از من خواستن بفرستم. کسی می دونه یعنی چی؟ خیلی جالبه معمولا اول نقص مدرک میومد بعد از ازسال مدارک استتوس عوض می شد حالا اکسپت یا ریجکت. ولی ماله من عوض شده و نامه اومده مدرک بیار که خوب اینم جدیده که سر من اومده. چه کنیم اینم از شانس ماست. حالا دیگه استتوسم هم غوض شده و راهی نمونده واسه چک کردن زمان دریافت نتیجه!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكى

سلام دوستان
    همسر من اپريل براى پرونده ش اپيل كرده كه چند روز قبل نامه تكميل مدارك برامون اومده؛ همسرم داروسازه و بيشتر مداركى كه خواستن مربوط به كارش ميشه. اين مدارك رو خواستن:

1- detailed description of your work experience including information on the duration of the employment and the weekly hours. Furthermore a description of your work tasks.
    2- Company registration
    3- Tax reporting
    4- Financial statment
    5- reporting of salary to employees

لطفا درباره موارد اول و دوم و چهارم اگه اطلاعى داريد راهنمايى كنيد. خيلى ممنون ميشم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه ارزیابی دوباره مدرک تحصیلی چقدر طول میکشه؟
    من واسه heariing letter یک ماه پیش کامنت فرستادم ولی هنوز خبری نیست
    متشکرم

Junior Member

ببخشید دوستان
    تمامی نواقص طی یک نامه میاد یا ممکنه چندین بار تکرار بشه؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)