صفحه 9 از 57 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara21 نمایش پست ها
    سلام، من پذیرش برای دکترا به زبان انگلیسی و به صورت قطعی گرفته ام و از کسانی که تجربه مشابه با من داشته اند، برای گرفتن ویزا دو سوال دارم:

2) با توجه به اینکه در نامه پذیرش صراحتا قید شده است که معلومات زبان کافی است و نیز دوره های تکمیلی زبان ذر آنجا برگزار می گردد، آیا باز هم نیاز به ارایه مدرک ایلتس است؟ اگرلازم است لطفا بفرمایید چه نمره ای؟

بسیار سپاسگزارم
    2) مدرک زبان 100 در 100 باید داشته باشید. تاپیک مدرک زبان رو بخونید. این قوانین جدید سفارته و خیلی ها شرایط شما رو داشتن یعنی قید شده بوده که معلومات زبانشون کافیه ولی درنهایت برای اخذ ویزا مجبور به دادن امتحان آیلتس شدن.

Junior Member

سلام , کسی اطلاع داره که برای ویزای کاری به آلمان , سفارت روی چه مواردی حساسه ؟
    من کل 8 صفحه گذشته رو خوندم همش راجب ویزای تحصیلی بود راب ویزای کاری چیزی پیدا نکردم
    خیلی ممنون

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    شما اگر به سفارت نگید که دانشجوی ارشد هستید و فاصله بین اخذ مدرک لیسانستون با موقعی که پذیرش ارشد گرفتید از آلمان زیاد نباشه یا اگر زیاده بگید که کار کردید میتونید ویزا بگیرید. چرا که نه؟!
    خب اینکه واقعیت رو به سفارت نگیم مشکل ساز نمیشود؟ سفارت از جایی استعلام نمیکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    شما اگر به سفارت نگید که دانشجوی ارشد هستید و فاصله بین اخذ مدرک لیسانستون با موقعی که پذیرش ارشد گرفتید از آلمان زیاد نباشه یا اگر زیاده بگید که کار کردید میتونید ویزا بگیرید. چرا که نه؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    خب اینکه واقعیت رو به سفارت نگیم مشکل ساز نمیشود؟ سفارت از جایی استعلام نمیکنه؟
    دوستان این سوال من هم هست.
    کسی تجربه ای نداره؟

Junior Member

سلام من ميخواستم ببينم كار كردن تو جايى مثل مپنا براى گرفتن ويزا مشكل ايجاد ميكنه؟ من تو cv دانشگاه بيارمش يا نه؟ ايا اداره امنيت cv رو از استاد ميخواد؟ ممنون

Member Natordasht آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر

کسیکه برای فوق لیسانس از آلمان پذیرش دارد و در زمان درخواست ویزا، دانشجوی فوق لیسانس در ایران است (که قاعدتا در نظر دارد از تحصیل در ایران انصراف دهد)، آیا باید این قضیه را به سفارت بگوید و اطلاع دهد؟ یا میتواند اصلا به روی خود نیاورد و سفارت هم به طرق دیگر مطلع نمیشود؟

Junior Member shadi_ آواتار ها

سلام دوستان
    من در حال تلاش برای گرفتن پذیرش هستم ولی یه مشکل بسیار جدی برای ویزا دارم که خیلی نگرانم کرده. متاسفانه کارشناسی ارشد من فیزیک هسته ای هست ولی در واقع کار تز ارشد و کاری که برای دکتری میخوام انجام بدم فیزیک نظری هست و بیشتر به هستی و چیستی آفرینش و ماده سر و کار داره تا فیزیک هسته ای و این موضوع را هم استاد ارشدم میتونه تایید کنه و هم استادی که میخوام ازش پذیرش بگیرم
    به نظرتون امکان داره آفیسر رو در این مورد توجیه کنم؟ کسی تجربه مشابهی در مورد خودش یا دوستاش داشته؟
    چه توصیه هایی میکنید که امکان ریجکت رو کم کنه؟
    چه کشورهایی روی این مسائل حساسیت کمتری دارن و راحت تر ویزا میدن؟
    جهان سوم جایی است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب می شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد، باید در تخریب مملکتش بکوشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در حال تلاش برای گرفتن پذیرش هستم ولی یه مشکل بسیار جدی برای ویزا دارم که خیلی نگرانم کرده. متاسفانه کارشناسی ارشد من فیزیک هسته ای هست ولی در واقع کار تز ارشد و کاری که برای دکتری میخوام انجام بدم فیزیک نظری هست و بیشتر به هستی و چیستی آفرینش و ماده سر و کار داره تا فیزیک هسته ای و این موضوع را هم استاد ارشدم میتونه تایید کنه و هم استادی که میخوام ازش پذیرش بگیرم
    به نظرتون امکان داره آفیسر رو در این مورد توجیه کنم؟ کسی تجربه مشابهی در مورد خودش یا دوستاش داشته؟
    چه توصیه هایی میکنید که امکان ریجکت رو کم کنه؟
    چه کشورهایی روی این مسائل حساسیت کمتری دارن و راحت تر ویزا میدن؟
    کلا برای دکترا وقتی اقدام میکنید یکی از مراحل ویزا تایید اداره امنیت آلمان هست از استاد شما میخوان که راجب موضوع مورد تحقیق توضیح بده و حتی با استاد تماس هم میگیرن در این مورد سوال میکنن. موضوع مورد تحقیق خیلی مهمه حالا رشته هر چی میخواد باشه. مورد بوده رشته برق یا مکانیک بوده ولی چون مثلا پروژه رباتیک بوده و میتونسته استفاده نظامی هم داشته باشه ریجکت شده ویزا. معمولا افیسر با شما وارد این بحث نمیشه بطور معمول سوال میپرسه و وارد جزئیات پروژه شما نمیشه اصلا که بخواید براش توضیحی بدید.

ApplyAbroad Superstar

دوستان یه سوال شاید ربطی به این بخش نداشته باشه.
    من سال دوم دکتری صنایع در خارج از کشورم. خواستم بعد از اتمام دکتری بیام المان.
    ایا میشه یه دوره زبان المانی یکساله اپلای کرد و اومد اونجا؟؟؟ بعد هم دنبال کار گشت؟؟؟
    با این شرایط سفارت ویزا صادر میکنه. البته من میتونم از همینجا اقدام کنم. نه از ایران.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان یه سوال شاید ربطی به این بخش نداشته باشه.
    من سال دوم دکتری صنایع در خارج از کشورم. خواستم بعد از اتمام دکتری بیام المان.
    ایا میشه یه دوره زبان المانی یکساله اپلای کرد و اومد اونجا؟؟؟ بعد هم دنبال کار گشت؟؟؟
    با این شرایط سفارت ویزا صادر میکنه. البته من میتونم از همینجا اقدام کنم. نه از ایران.
    زبان آلمانی جز هیچ کدوم از شرایط درخواست های ویزا حساب نمیشه متاسفانه. به دوره های زبان سفارت آلمان در ایران که به هیچ وجه ویزا نمیده و حتی درخواست ویزا هم قبول نمیکنه، و بعید میدونم به ایرانی ها در کشورهای دیگه هم بده! شما میتونید با مکاتبه پذیرش فرصت مطالعاتی، یه مثلا متخصص مهمان، یا یه چیزی تو این مایه ها بگیرید.
    چیز دیگه ای هم که مهمه برای رشته ما(صنایع) آلمانی دونستن خیلی مهمه. این رشته در آلمان تقریبا آلمانیه و اینترنشنال نیست تقریبا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)