صفحه 11 از 57 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 566

موضوع: پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

دوستان این سوال منم هست...... من الان یک مدرک ارشد تو یک گرایش زیست شناسی دارم.... حالا می خوام برای یک گرایش دیگه ( که کاملا" متفاوته ) اپلای کنم.... دانشگاه احتمال زیاد از من مدارک برای ارشد قبلی نمی خواد چون هم مدرکم خیلی پرته و به درد اون دانشکده برای ارزیابی تحصیلی نمی خوره و این که می خوام بر مبنای مدرک لیسانسم اپلای کنم... حالا با توجه به این شرایط سفارت حساس نمی شه؟ چون من سال 2008 مدرک ارشد را گرفتم در نتیجه مجبورم به سفارت در مورد مدرک ارشدم بگم..... و می خوام بگم تو این فاصله هم کار می کردم ( که االبته برای حدود دوسالش چون بیمه نبودم مدرک ندارم ) آیا برای کار هم باید مدرک ارائه کنم به سفارت؟ البته من یک بار دوره ارشد از المانبورس کوتاه مدت چند ماهه گرفتم این می تونه تاثیر مثبت داشته باشه؟( البته من این بار نمی خوام از بورس هیچ موسسه ای استفاده کنم می خوام با هزینه خودم برم )
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geomathic - Qazvin

پیش فرض پاسخ : سوالات و مسائل مربوط به ویزا از اقدام تا نتیجه

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_Sh نمایش پست ها
    دوستان کسایی که ریجکت میشن به خاطر معدل قبل از ارسال مدارک به المان تصمیم گیری میشه؟یا بعد از ارسال مدارک و تایید و جواب مثبت از اون سمت هنوز امکان ریجکتی هست؟
    سلام
    بعد از ارسال مدارک
    بله امکان ریجکت شدن از سفارت هست، شما با نامه پذیرشتون 100درصد نمیتونید بگید که قبول شدید. اصل قضیه سفارته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیشگیری از ریجکت ویزا؛ سوالات، توصیه ها و تجربه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    هیچ ربطی به سفارت نداره و هیچ سوالی دربارش پرسیده نمیشه و هیچ مدرکی دربارش ارایه نمیشه.
    اگر اینجوره من یه گپی دارم که به نظرتون اینجوری قابل پر شدن هست؟
    ببینید من 11/90 فارغ التحصیل شدم. 8/91 رفتم خدمت تا 5/92 (9ماه خدمت (پروژه کسری خدمت)).
    اینجوری میتونم بگم---> که من 8/91 تا 4/93 خدمت کردم (یعنی کامل خدمت کردم) بعدشم نشستم واسه آیلتس خوندم. اینجوری گپی ندارم. آیا اکی هست؟ کارت پایان خدمت نمیخواند؟
    اگر اینجوری اکی نیست میتوتم فاصله 5/92 تا الانمو از شرکت یکی از دوستام نامه ببرم که من اینجا کار میکردم. آیا نیاز به سابقه بیمه هست؟ یا همون نامه از شرکت ترجمه کنم ببرم کافیه؟
    ----
    یه مشکل دیگه ای که هست من یادمه یکی از درس های زمان دیپلممو افتاده بودم و خودشون اوتوماتیک تک ماده کرده بودن ظاهرا، که من بعده ها خودم متوجه شدم(تازه فردا میخوام برم دنبال مدرک دیپلمم ) . این خیلی نکته منفیه واسه سفارت؟؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

سلام دوستان. لطفا راهنمایی کنین دو هفته دیگه وقت سفارت دارم.
    من واسه ارشد پذیرش دارم. معدل لیسانسم خوبه 17 هست مدرک زبان تست داف دارم جمع نمرم 16 اما یه بخشو 3 شدم و باید یه بار دیگه امتحان بدم یا dsh بدم. اما 5 سال گپ تحصیلی دارم که کار کردم و گواهی کار دارم البته فقط 2 سال سابقه بیمه دارم و سنم یکم بالاس 30 سالمه. می خوام بدونم شرایطم چطوره امکان ریجکت شدنم هست؟

Junior Member

سلام من مدرک A1 دارم از یک دانشگاه در آلمان پذیرش مشروط گرفتم قرار شده اونجا بقیشو بخونم ولی از چند نفر شنیدم که سفارت پایین تر از مدرک B1 قبول نمی کنه حتی اگه پذیرش گرفته باشی می خواستم ببینم درسته؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط AREZZOO نمایش پست ها
    سلام من مدرک A1 دارم از یک دانشگاه در آلمان پذیرش مشروط گرفتم قرار شده اونجا بقیشو بخونم ولی از چند نفر شنیدم که سفارت پایین تر از مدرک B1 قبول نمی کنه حتی اگه پذیرش گرفته باشی می خواستم ببینم درسته؟
    بعله درسته. برای درخواست ویزا باید مدرک B1 داشته باشید.

Junior Member

دوستان لطفا راهنمایی کنید من 10 روز دیگه مصاحبه دارم.

من 8/91 تا 5/92 به مدت 9 ماه خدمت رفتم (پروژه کسری خدمت)
    حالا سواله من اینه که فاصله 5/92 تا الان رو (حدود 1سال و نیم) را با کدوم یک از دو گزینه زیر پرکنم؟؟

1- یه نامه از شرکت یکی از دوستام ببرم که من اینجا کار می کردم. ( اگر اکیه؟ این نامه باید فارسی باشه من ترجمه و سپس تایید دادگستری و وازات خارجه کنم؟؟ یا اینکه یک نامه انگلیسی از اون شرکت کافبه و تاییدیه ی جایی لازم نیست؟؟)

2- میتوتم بگم من خدمت کامل میرفتم و چند ماهه آخرم داشتم آیلتس آماده می شدم. (کارت پایان خدمت که نمیخواند؟؟)

کدوم یک از اینا درستر و بهتره؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidia نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید من 10 روز دیگه مصاحبه دارم.

من 8/91 تا 5/92 به مدت 9 ماه خدمت رفتم (پروژه کسری خدمت)
    حالا سواله من اینه که فاصله 5/92 تا الان رو (حدود 1سال و نیم) را با کدوم یک از دو گزینه زیر پرکنم؟؟

1- یه نامه از شرکت یکی از دوستام ببرم که من اینجا کار می کردم. ( اگر اکیه؟ این نامه باید فارسی باشه من ترجمه و سپس تایید دادگستری و وازات خارجه کنم؟؟ یا اینکه یک نامه انگلیسی از اون شرکت کافبه و تاییدیه ی جایی لازم نیست؟؟)

2- میتوتم بگم من خدمت کامل میرفتم و چند ماهه آخرم داشتم آیلتس آماده می شدم. (کارت پایان خدمت که نمیخواند؟؟)

کدوم یک از اینا درستر و بهتره؟
    مرسی
    دوست عزیز به نظر من سابقه کاری مرتبط با رشتت اگر جور کنی بهتره هم استرس نداری هم خود سابقه کار تاثیر مثبت داره.

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد و مشکل احتمالی ویزا ؟

من تو آلمان یه مستر میخونم الان. اما ازش خوشم نمیاد ولی میخوام تمومش کنم بعدا دوباره یه مستر دیگه بخونم. آیا کسی اطلاع داره که این امکان هس که یه نفر 2 تا مستر بخونه تو آلمان؟ یا باید از الان ولش کنم مستر کنونی رو برم واسه سال دیگه اپلای کنم؟
    از طرفی هم نمیدونم حتما پذیرش میگیرم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان من پذیرش کلاس زبان از دانشگاه زیگن دارم. B1هم ایشااله میگرم بهمن. فقط اینکه من معدل دیپلمم خیلی پایینه و همچنین 4سال پشت کنکور بودم معدل کارشناسیم هم 14.86. یعنی احتمال ریجکتم زیاده؟ خیلی استرس دارم راهنماییم کنین توروخدا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)