نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 52

موضوع: بیمه مسافرتی قبل از سفر

Junior Member

پیش فرض بیمه مسافرتی قبل از سفر

با سلام ، میخوام بدونم اگر بیمه مسافرتی برای کسی که ویزا ویزیتور داره ، خریده بشه و بعد از سپری شدن زمان سفر مورد استفاده قرار نگیره ، وجه قابل برگشت هست ؟
    این کار فایده ای داره و آیا مدت زمان بازدید باید مشخص باشه یا خیر .
    اگر اطلاعی دارید ممنون میشم بفرمایید . در یه تاپیک دیدم یه مریضی ناگهانی هزینه بسیار بالایی رو به اون خانواده تحمیل کرده بود.
    و متاسفانه بیماری یا حادثه قابل پیشبینی نیست . اگر اطلاعی در مورد نحوه خرید دارید هم ممنون میشم بگید. سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی قبل از سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_pixy نمایش پست ها
    با سلام ، میخوام بدونم اگر بیمه مسافرتی برای کسی که ویزا ویزیتور داره ، خریده بشه و بعد از سپری شدن زمان سفر مورد استفاده قرار نگیره ، وجه قابل برگشت هست ؟
    این کار فایده ای داره و آیا مدت زمان بازدید باید مشخص باشه یا خیر .
    اگر اطلاعی دارید ممنون میشم بفرمایید . در یه تاپیک دیدم یه مریضی ناگهانی هزینه بسیار بالایی رو به اون خانواده تحمیل کرده بود.
    و متاسفانه بیماری یا حادثه قابل پیشبینی نیست . اگر اطلاعی در مورد نحوه خرید دارید هم ممنون میشم بگید. سپاس
    نه عزیز. بیمه کارش همینه که همه پول میدن اگه مریض شدن که ساپورت میکنه اگه نشدن که پس نمیده. پس بده که کاسبیش تخته میشه دیگه.

توی کانادا چند مدل شرکت بیمه هستن. من برای پدر و مادر خودم اینو گرفتم. گرچه خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد که بدونم برخوردشون توی ساپورت مالی چطوره.
    http://www.safevisit.ca/index.php

اینجا هم ظاهرا جای خوبیه و مادر یکی از دوستان اینجا به زونا مبتلا شد و با اورژانس و تموم هزینه ها یه سه هزار دلاری خرجش شد که بهشون پس دادن. منتها من وقتی اینجا برای پدر و مادرم فرم پر کردم تموم تاریخچه سلامتی و بیماریهاشون رو پرسیدن و بعدش گفتن فشار خون بابام کاور نمیشه. یعنی درست تموم مشکلاتی که بهشون اشاره کرده بودم و ممکن بود دارو لازم بشه رو گفتن به ما ربطی نداره. اینه که من آنلاین از اون لینک اولیه گرفتم و اونا تاریخچه آنچنانی نپرسیدن (واسه همینم نمیدونم چقدر معتبر باشه در وقت بیماری).

Junior Member

سلام دوستان
    کسی تجربه داشته که اگه بیمه مسافرتی برای پدر و مادر از ایران بگیریم و عدا مشکلی پیش بیاد ایا کاور میکنن ؟ کلا چه بیمه ای تو ایران بهتره برای این کار. اگه از کانادا بیمه بگیریم هزینه بیماریهایی که از قبل دارن رو نمیده که خب مشکل زیادی ایجاد میکنه.
    ممنون
    فایل نامبر اول: June/4/ 2009 , فایل نامبر دوم: Aug/13/2009
    ارسال به ورشوDecember /1/ 2011
    update : January 2012-NOC-Accountant: 1111
    medical & update: 04/aug/2012

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila594 نمایش پست ها
    نه عزیز. بیمه کارش همینه که همه پول میدن اگه مریض شدن که ساپورت میکنه اگه نشدن که پس نمیده. پس بده که کاسبیش تخته میشه دیگه.

توی کانادا چند مدل شرکت بیمه هستن. من برای پدر و مادر خودم اینو گرفتم. گرچه خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد که بدونم برخوردشون توی ساپورت مالی چطوره.
    http://www.safevisit.ca/index.php

اینجا هم ظاهرا جای خوبیه و مادر یکی از دوستان اینجا به زونا مبتلا شد و با اورژانس و تموم هزینه ها یه سه هزار دلاری خرجش شد که بهشون پس دادن. منتها من وقتی اینجا برای پدر و مادرم فرم پر کردم تموم تاریخچه سلامتی و بیماریهاشون رو پرسیدن و بعدش گفتن فشار خون بابام کاور نمیشه. یعنی درست تموم مشکلاتی که بهشون اشاره کرده بودم و ممکن بود دارو لازم بشه رو گفتن به ما ربطی نداره. اینه که من آنلاین از اون لینک اولیه گرفتم و اونا تاریخچه آنچنانی نپرسیدن (واسه همینم نمیدونم چقدر معتبر باشه در وقت بیماری).
    سلام
    شما وجه پرداختی را چطوری به این شرکت بطور آنلاین دادید؟

کارت ویزا داشتید؟
    با تشکر
    CIO date:19 March 2010/ Start Processing Warsaw 23 Feb 2012/ Medical sent April 2014/ Request of All pages of new passport 7 August 2014/ Fri, Oct 17, 2014 8:45:33 AM Passport Request

زندگی آب تنی کردن در حوضچه “اکنون”است

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی تجربه داشته که اگه بیمه مسافرتی برای پدر و مادر از ایران بگیریم و عدا مشکلی پیش بیاد ایا کاور میکنن ؟ کلا چه بیمه ای تو ایران بهتره برای این کار. اگه از کانادا بیمه بگیریم هزینه بیماریهایی که از قبل دارن رو نمیده که خب مشکل زیادی ایجاد میکنه.
    ممنون
    سلام
    من برای چندتا سفر از بیمه مسافرتی سامان استفاده کردم. البته همه این سفرها در محدوده اروپا بود. مشکلی برای شخص خودم پیش نیومد. اما دو تا تجربه از دوستان و بستگان دارم که عملکردشون بد نبوده:
    اول که یکی از دوستانم توی ایتالیا زمین خورد و پاش شکست. البته اونجا پول رو خودش داد ولی اینجا بهش برگردوندن پول رو.
    دومی هم خدا برای کسی نخاد یکی از اقوام که برای دیدنش فرزندش رفته بود فوت کرد و بدون هزینه برگردوندنشون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghiha نمایش پست ها
    سلام
    من برای چندتا سفر از بیمه مسافرتی سامان استفاده کردم. البته همه این سفرها در محدوده اروپا بود. مشکلی برای شخص خودم پیش نیومد. اما دو تا تجربه از دوستان و بستگان دارم که عملکردشون بد نبوده:
    اول که یکی از دوستانم توی ایتالیا زمین خورد و پاش شکست. البته اونجا پول رو خودش داد ولی اینجا بهش برگردوندن پول رو.
    دومی هم خدا برای کسی نخاد یکی از اقوام که برای دیدنش فرزندش رفته بود فوت کرد و بدون هزینه برگردوندنشون
    سلام دوست گرامي
    من راجع به بيمه سامان شنيده بود، ممكنه شما بفرماييد كه قدر هزينه كرديد و كدام شعبه بيمه شديد؟ آيا در شعبه فرودگاه ميشه اقدام كرد؟

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

نقل قول نوشته اصلی توسط marv نمایش پست ها
    سلام دوست گرامي
    من راجع به بيمه سامان شنيده بود، ممكنه شما بفرماييد كه قدر هزينه كرديد و كدام شعبه بيمه شديد؟ آيا در شعبه فرودگاه ميشه اقدام كرد؟
    من از قیمتهای جدید مطلع نیستم و برای هر بخش هم فرق میکنه. توی سایتشون میتونید بگیرید. بار آخر اسفند 92 و فروردین 93 استفاده کردم و گمان میکنم 75هزار تومن برای یک ماه در اروپا هزینه کردم.

Junior Member

سلام دوستان،
    نميدونم بين بيمه پاسارگاد، پارسيان يا سامان كدوم بهتره؟ شماها جديدا درباره هيچكدوم شنيديد كه تعهداتشو پرداخت كرده باشه؟

سلام
    من رفتم اژانس بیمه سامان تا سقف 8هزار یورو گرفتم شد 50 هزارتومن
    خداکنه که همه سالم و خوب باشن و ازش استفاده نکنن
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

Senior Member mehran23 آواتار ها

خرید بیمه داخل کانادا گزینه معقولتریه تا بیمه های ایران

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)