نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: بیمه مسافرتی قبل از سفر

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی قبل از سفر

http://www.samaninsurer.com/travel-insurance.php قیمت بیمه مسافرتی سامان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghiha نمایش پست ها
    سلام
    من برای چندتا سفر از بیمه مسافرتی سامان استفاده کردم. البته همه این سفرها در محدوده اروپا بود. مشکلی برای شخص خودم پیش نیومد. اما دو تا تجربه از دوستان و بستگان دارم که عملکردشون بد نبوده:
    اول که یکی از دوستانم توی ایتالیا زمین خورد و پاش شکست. البته اونجا پول رو خودش داد ولی اینجا بهش برگردوندن پول رو.
    دومی هم خدا برای کسی نخاد یکی از اقوام که برای دیدنش فرزندش رفته بود فوت کرد و بدون هزینه برگردوندنشون
    کسی میدونه "پرداخت هزینه های خسارت بصورت مستقیم به مراکز درمان (Direct Billing) در سراسر جهان و عدم نیاز بیمه گذار به پرداخت هزینه ها در سفر و رجوع مجدد به شرکت بیمه جهت دریافت آنها" در سایت بیمه سامان
    جریانش چیه؟ یعنی پس همونجا هزینه رو میده نمیخواد برگردیم ایران و بگیریم؟
    http://www.samaninsurer.com/travel-insurance.php

اگر میشه یک بیمه خوب در کانادا را معرفی کنید مخصوصا برای کسایی که تا مدتها بر نمیگردند ایران.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

ApplyAbroad Superstar

به سایت https://www.kanetix.ca/ مراجعه کنید، از شرکت های معتبر به شما پیشنهاد قیمت می ده و می تونید جزئیات پیشنهادها را با هم مقایسه کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    اگر میشه یک بیمه خوب در کانادا را معرفی کنید مخصوصا برای کسایی که تا مدتها بر نمیگردند ایران.
    افرادي هستند كه كارشون بيمه هست. مشورت گرفتن از اونها هم با توجه به شرايطتون ميتونه مفيد باشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک حالت جامد- دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام دوستان، می خواستم بدونم دانشجوها که بیمه میشن، همراهشون اگر OWP داشته باشه بیمه اش چجوریه؟ مرسی

Junior Member

من برای سفر 20 روزه ام بیمه سامان گرفته بودم. مشکلی اونجا برام پیش اومد که سریع با دفتر لبنان تماس گرفتم. رسیدگیشون خیلی خوب بود و از من خواستند که بگم پول را به حساب من در کانادا بریزند یا ایران که من خودم گفتم ایران و وقتی برگشتم هم، پول رو به حسابم ریختند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haward نمایش پست ها
    سلام. من در تورنتو هستم و امروز برای یکی از دوستانمون و همسرشون که میان تورنتو برای سه ماه ( تا اومدن اوهیپ )بیمه گرفتیم از یه شرکت خیلی خوب ومعروف که همه چی رو کاور میکنه حتی دارو و آمبولانس که کارت اوهیپ هم کاور نمیکنه. قیمت اون شرکت برا همسرشون که بیماری قلبی داشت 400 دلار برای سه ماه و خودشون 360 دلار شد برا سه ماه. البته قیمت ها بسته به شرایط سنی و سلامت بدنی متفاوت هستند.
    این دوستمون نمیشد از بانک سامان بیمه بگیره فکر کنم چون مسافرتی که نمیان اقامتی میومدن کانادا و خوبی دیگه بیمه گرفتن از کانادا اینکه لازم نیست شما اول پول رو پرداخت کنین بعد پولتون رو از شرکت بیمه بگیرید..شرکت چون تو کاناداست خودش مستقیم واریز میکنه..
    و اینکه اگر دوستانی که مهاجر هستند و تشرییف میارن تورنتو...و خداروشکر مشکل خاصی ندارن میتونن اینجا برن مراکزی هست به اسمunicon اونجا رجیستر کنن و از خدمات مجانی در حد ویزیت دکتر عموم و آزمایش و واکسیناسیون بهره ببرند. موفق باشین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

دوستان من امروز یک تجربه بسیار بد با بیمه GMS داشتم. واقعا باور نکردنی بود که زمانی که آدم به بیمه نیاز داره شرکت بیمه به آدم بگه به ما چه!! امروز من مادرم که برای ویزیت اومده بود کانادا رو مجبور شدم ببرم اورژانس. با شرکت بیمه تماس گرفتم کیس باز کردم رفتیم اورژانس. به محض ورود بهم گفتن ۷۵۰ دلار باید پرداخت کنید تا بتونید دکتر رو ببینید. با شرکت بیمه تماس گرفتم گفتم چکار باید بکنم شرکت بیمه گفت خودتون باید پول رو بدید بعد درخواست برگشت پول بدید بعد ما بررسی می کنیم اگر کارشناسای ما به این نتیجه برسن که شما باید تحت درمان قرار می گرفتید اونوقت پولتون برمی گرده. اگر کارشناس ها بگن می تونستید صبر کنید تا مسافر برگرده خودتون پولشو می دید! گقتم من از کجا بدونم استاندارد کارشناس شما چیه؟! از این گذشته من الان تو این شرایط ۷۵۰ دلارم کجا بود؟ پس من برای چی بیمه گرفتم؟! تازه این فقط هزینه ورود به ایمرجه. هر کاری اونجا بکنن هم باید کلی پول بدم! من کجا انقدر پول دارم؟! خلاصه که بعد از ۲۰ دقیقه چونه زدن با کارمند بیمه تو شرایطی که مونده بودم چکار کنم آخرین راهنمایی شرکت بیمه این بود که به بیمارستان بگید bill بفرسته براتون بعدا که پولشو داشتید پرداخت کنید!! گفتم با حساب سرانگشتی من حداقل باید ۲۰۰۰ تا خرج کنم! کافیه یه عکس و آزمایش نیاز باشه! جواب همونی بود که قبلا گفته بود: اگه کارشناسا تایید کنن!! من موندم واسه چی بیمه گرفتم! الان دوساله برای پدر و مادرم هر کدوم سالی ۲۵۰ تا دادم شرکت بیمه الکی! (حدود ۱۰۰۰ دلار تا حالا ریختم تو جیب شرکت GMS). هیچ گونه ساپورت و بیمه ای درکار نیست!
    خلاصه که ما پول رو دادیم خدا رو شکر مساله شدیدی نبود. با ۸۰۰ تا حل شد. خدامیدونه تو شرایط اورژانس چی می شد!! من فاکتورها رو می فرستم خبرشم می دم اما خداییش خیلی پول زیادیه! اگه ندن همش خودمو شماتط می کنم کاش اون ۱۰۰۰ تا رو گذاشته بودم جیبم!
    بیمه ای که گرفته بودم ۰ دالار دیداکتبل بود و با ۵۰۰۰۰ دلار پوشش. خلاصه که بیمه کاملی بود.

با GMS بیمه نگیرید. به هیچ دردی نمی خوره! BlueCross خیلی بهتره!
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    دوستان من امروز یک تجربه بسیار بد با بیمه GMS داشتم. واقعا باور نکردنی بود که زمانی که آدم به بیمه نیاز داره شرکت بیمه به آدم بگه به ما چه!! امروز من مادرم که برای ویزیت اومده بود کانادا رو مجبور شدم ببرم اورژانس. با شرکت بیمه تماس گرفتم کیس باز کردم رفتیم اورژانس. به محض ورود بهم گفتن ۷۵۰ دلار باید پرداخت کنید تا بتونید دکتر رو ببینید. با شرکت بیمه تماس گرفتم گفتم چکار باید بکنم شرکت بیمه گفت خودتون باید پول رو بدید بعد درخواست برگشت پول بدید بعد ما بررسی می کنیم اگر کارشناسای ما به این نتیجه برسن که شما باید تحت درمان قرار می گرفتید اونوقت پولتون برمی گرده. اگر کارشناس ها بگن می تونستید صبر کنید تا مسافر برگرده خودتون پولشو می دید! گقتم من از کجا بدونم استاندارد کارشناس شما چیه؟! از این گذشته من الان تو این شرایط ۷۵۰ دلارم کجا بود؟ پس من برای چی بیمه گرفتم؟! تازه این فقط هزینه ورود به ایمرجه. هر کاری اونجا بکنن هم باید کلی پول بدم! من کجا انقدر پول دارم؟! خلاصه که بعد از ۲۰ دقیقه چونه زدن با کارمند بیمه تو شرایطی که مونده بودم چکار کنم آخرین راهنمایی شرکت بیمه این بود که به بیمارستان بگید bill بفرسته براتون بعدا که پولشو داشتید پرداخت کنید!! گفتم با حساب سرانگشتی من حداقل باید ۲۰۰۰ تا خرج کنم! کافیه یه عکس و آزمایش نیاز باشه! جواب همونی بود که قبلا گفته بود: اگه کارشناسا تایید کنن!! من موندم واسه چی بیمه گرفتم! الان دوساله برای پدر و مادرم هر کدوم سالی ۲۵۰ تا دادم شرکت بیمه الکی! (حدود ۱۰۰۰ دلار تا حالا ریختم تو جیب شرکت GMS). هیچ گونه ساپورت و بیمه ای درکار نیست!
    خلاصه که ما پول رو دادیم خدا رو شکر مساله شدیدی نبود. با ۸۰۰ تا حل شد. خدامیدونه تو شرایط اورژانس چی می شد!! من فاکتورها رو می فرستم خبرشم می دم اما خداییش خیلی پول زیادیه! اگه ندن همش خودمو شماتط می کنم کاش اون ۱۰۰۰ تا رو گذاشته بودم جیبم!
    بیمه ای که گرفته بودم ۰ دالار دیداکتبل بود و با ۵۰۰۰۰ دلار پوشش. خلاصه که بیمه کاملی بود.

با GMS بیمه نگیرید. به هیچ دردی نمی خوره! BlueCross خیلی بهتره!
    متاسفانه بقیه هم شرایطشون تقریبا مشابه هست و خیلی قابل اعتماد نیستند. حتی یکی از معروفترینها که Manuelife هست هم توی شرایطش که دقیق بخونید نوشته که در صورت وجود اومدن هرمشکلی باید قبلش با ما هماهنگ کنید و بدون هماهنگی ما جایی نباید تشریف ببرید برای امور پزشکی و درمان. در حالی که مشخص نیست در چنین مواقعی اصولا شما وقتی هم برای هماهنگی تلفنی یا حضوری با اینها بتونید بگذارید و اگر هم گذاشتید جوابی بهتر از جوابی که به شما دادند دریافت کنید! در مورد تبصره ها و هزینه ها هم چنان شرطهای عجیبی دارند که برخی از آنها اصلا تا پیش نیاید متوجه نخواهید شد چون در ابتدا فقط شما را پرزنت خواهند کرد به گونه ای که گمان میکنید هراتفاقی بیفتد شما با این بیمه خیالتان راحت است در حالی که واقعا چنین چیزی خیال خام است. از آن جمله مثلا مریضی شما نباید از قبل بوده باشد یا اثری از مریضی که از قبل داشته اید باشد که تشخیص آن نیز قاعدتا کار آسانی نیست مگر آنکه شما دچار تصادف و حادثه ای شده باشید که آنهم مشخصا بیمه حوادث و Collision فرد یا راننده به نوعی پوشش خواهد داد.
    در کل با یک بررسی اولیه به این نتیجه میرسید که ظاهرا انتخاب بهتری نیست ولی چاره ای هم با این سیستم معیوب ندارید مگر آنکه دوستان واقعا تجربیات دیگری داشته باشند و برندی که غیر از بحثهای تبلیغاتی واقعا به دردشان خورده باشد را شخصا توصیه کنند.
    در کل بیمه و بهداشت درمان در کانادا واقعا سیستم قابل قبولی نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)