نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 52

موضوع: بیمه مسافرتی قبل از سفر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی قبل از سفر

کلا که بهتره راجع به سیستم پزشکی خیلی صحبت نکنیم.در مورد بیمه مسافرتی ما هم تجربه داشتیم متاسفانه.پدر من اینجا رفتن واکینگ کلینیک و در جا هزینه را که 70 دلار بود پرداخت کردیم و بعد دکتر اونجا قرص هایی را که از قبل مصرف میکردن تغییر داد و هزینه دارو هم حدود 70 دلار شد که همه را در جا دادیم و بعد کل هزینه ها را claim کردم و بعد از حدود 6 هفته یک چک برام فرستادن که کل هزینه ها پرداخت شده بود بجز 10 تا دانه از قرص ها که اعلام کرده بود این تعداد بیشتر از مدت اقامتتون هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    کلا که بهتره راجع به سیستم پزشکی خیلی صحبت نکنیم.در مورد بیمه مسافرتی ما هم تجربه داشتیم متاسفانه.پدر من اینجا رفتن واکینگ کلینیک و در جا هزینه را که 70 دلار بود پرداخت کردیم و بعد دکتر اونجا قرص هایی را که از قبل مصرف میکردن تغییر داد و هزینه دارو هم حدود 70 دلار شد که همه را در جا دادیم و بعد کل هزینه ها را claim کردم و بعد از حدود 6 هفته یک چک برام فرستادن که کل هزینه ها پرداخت شده بود بجز 10 تا دانه از قرص ها که اعلام کرده بود این تعداد بیشتر از مدت اقامتتون هست.
    ممکن هست بفرماییداز چه بیمه ای استفاده کردند؟
    واینکه از قبل لازم به هماهنگ کردن برای استفاده از خدمات داشتند یا خیر
    ممنون
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    ممکن هست بفرماییداز چه بیمه ای استفاده کردند؟
    واینکه از قبل لازم به هماهنگ کردن برای استفاده از خدمات داشتند یا خیر
    ممنون
    اسمش tugo بود و فقط من تماس گرفتم قبل از اینکه بریم دکتر و گفت من الان فرم های مخصوص claim را میفرستم و شما بعد از دکتر,فرم را پر کن و با رسید ها بوسیله پست بفرست.همان روز اول هم اعلام کرد که شش هفته طول میکشه تا بررسی کنیم .البته یکی دو دفعه هم تلفنی پیگیری کردم و گفت صبر کن تا شش هفته بشه.

سلام. من فرصت مطالعاتی 6 الی 9 ماه میرم کانادا.الان لازمه که بیمه مسافرتی از ایران هم بشم.؟؟ ایا میشه مثلا یه ماهه بیمه سامان خودم رو بکنم.بعد کانادا هم که درخواست بیمه دادم شنیدم سه ماه بعدش شروع میشه.

الان دوستم بیمه 6 ماهه سامان گرفته 700 تومن. من موندم ایران بیمه سامان بگیرم یا برم کانادا بیمه بشم. اخه مشکل اینجاست که نمیدونم دقیق چقدر میمونم.روی 6 ماهش مطمئن هستم ولی اگه کارم تموم نشد تا 9 ماه میتونم تمدید کنم موندنم رو. دوستان اگه نظری دارید ممنون میشم بفرماید.
    ویرایش توسط ehsan25 : September 19th, 2015 در ساعت 09:03 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

دوستان من برای 3 ماهه اول اقامتم تا قبل از گرفتن کارت اهیپ نیاز به بیمه خصوصی دارم لطفا اگه بیمه خصوصی خوبی در انتاریو سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان من برای 3 ماهه اول اقامتم تا قبل از گرفتن کارت اهیپ نیاز به بیمه خصوصی دارم لطفا اگه بیمه خصوصی خوبی در انتاریو سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنند.
    manulife یا sunlife
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronics engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    manulife یا sunlife
    ممنونم. میشه لطف کنید بگید که چه شرایطی داره که از نظر شما بیمه خوبی محسوب میشه؟حدودا میدونید برای هر نفر 3ماه چه مبلغی میشه؟

سلام

ما با ویزای دانشجویی و همسرم ویزیتوزی میاد. آیا همسرم هم از طرف دانشگاه من بیمه میشه؟ یا باید جداگانه ایشان را بیمه کنیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    سلام

ما با ویزای دانشجویی و همسرم ویزیتوزی میاد. آیا همسرم هم از طرف دانشگاه من بیمه میشه؟ یا باید جداگانه ایشان را بیمه کنیم؟
    هر دانشکاه شرایط خودشو داره. معمولا فقط شما بیمه هستید. باید بپرسید اگر شما هزینه پرداخت کنید آیا دانشگاه حاضره همشرتون رو بیمه کنه یا باید بیمه آزاد بخرید.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology

دوستان من مامانم يك ماه ديگه عازم مونترال هستند چه بيمه اي را پيشنهاد مي كنيد ايشان شش ماه اقامت پيش ما خواهند داشت . ممنون ميشم منو راهنمايي بفرماييد ،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)