نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 52

موضوع: بیمه مسافرتی قبل از سفر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

پیش فرض پاسخ : بیمه مسافرتی قبل از سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط ati_chemist نمایش پست ها
    دوستان من مامانم يك ماه ديگه عازم مونترال هستند چه بيمه اي را پيشنهاد مي كنيد ايشان شش ماه اقامت پيش ما خواهند داشت . ممنون ميشم منو راهنمايي بفرماييد ،
    بيمه مسافرتي س....ا...م.....ا....ن

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

باسلام.من امروز با بيمه سامان صحبت كردم و ميخواستم بيمه مسافرتي ٦ماهه براي مادرم بخرم.ولي گفتند كليه بيمه هاي ايران فقط سه ماه را پوشش ميدهند،اگر بعد از سه ماه از خروج كشور مشكلي پيش بيايد هيچكدام خسارت را نميدهند و هر بيمه اي به شما بگويد ،ما ٦ماه هم بيمه ميكنيم غير واقع است و تا سقف ٥٠هزار يورو در سه ماه ميتونيد تحت پوشش ما قرار بگيريد و بعد از ٣ماه بايد از كانادا براي مادرتان بيمه بگيريد. من چندين بار تجربه خريد بيمه سفر را داشتم ولي مدت زمانهاي كوتاه.آيا دوستان تجربه مشابهي دارند؟؟؟در كانادا بعد از ٣ماه از چه بيمه اي ميتونم استفاده كنم كه نرخ خوبي داشته باشه؟

Junior Member

با سلام،

تابستان گذشته پدر و مادر من به مونتريال سفر كردن براى ديدنمون، و متاسفانه خودشونو بيمه نكردن چون پدرم تحت پوشش بيمه ى تكميلى هستن و بيمه گفته بود در صورت بروز حادثه شما هزينه هارو پرداخت كنين و بعد از بازگشت شركت بيمه هزينه ها رو پرداخت خواهد كرد
    متاسفانه در سفرى كه به آبشار نياگارا داشتيم براى مادرم اتفاقى رخ داد كه مجبور شديم با اورژانس تماس بگيريم و مادرم رو به بيمارستان واقع در اون نزديكى برديم و آزمايش و سيتى اسكن انجام شد، همون روز موقع تسويه حساب ١٢٠٠$ پرداخت كرديم و ماه بعد هم يك بيل با همون مبلغ به آدرس منزل پدرم در ايران ارسال شد كه گويا مابقى هزينه هايى بود كه محاسبه نشده بود
    بعد ازبازگشت والدينم به شركت بيمه مراجعه كردن و بيمه اعلام كرد كه بايد كليه مدارك درمانى تاييد بشه از طريق سفارت ايران در كانادا، ولى وقتى ما سفارتى نداريم چطور ميشه اين مدارك تاييد شه

ممنون ميشم راهنمايى كنيد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmahaei نمایش پست ها
    با سلام،

تابستان گذشته پدر و مادر من به مونتريال سفر كردن براى ديدنمون، و متاسفانه خودشونو بيمه نكردن چون پدرم تحت پوشش بيمه ى تكميلى هستن و بيمه گفته بود در صورت بروز حادثه شما هزينه هارو پرداخت كنين و بعد از بازگشت شركت بيمه هزينه ها رو پرداخت خواهد كرد
    متاسفانه در سفرى كه به آبشار نياگارا داشتيم براى مادرم اتفاقى رخ داد كه مجبور شديم با اورژانس تماس بگيريم و مادرم رو به بيمارستان واقع در اون نزديكى برديم و آزمايش و سيتى اسكن انجام شد، همون روز موقع تسويه حساب ١٢٠٠$ پرداخت كرديم و ماه بعد هم يك بيل با همون مبلغ به آدرس منزل پدرم در ايران ارسال شد كه گويا مابقى هزينه هايى بود كه محاسبه نشده بود
    بعد ازبازگشت والدينم به شركت بيمه مراجعه كردن و بيمه اعلام كرد كه بايد كليه مدارك درمانى تاييد بشه از طريق سفارت ايران در كانادا، ولى وقتى ما سفارتى نداريم چطور ميشه اين مدارك تاييد شه

ممنون ميشم راهنمايى كنيد
    ازشون بخواهید به وزارت امور خارجه در باغ ملی مراجعه کنند. اونجا یک اداره مخصوص ایرانی های کانادا و آمریکا هست که در این موارد کمک می کنند. من یکی از دوستانم دو هفته پیش رفته بود ایران از طریق همین دفتر برای دخترش که در کاناداست و به سن عکسدار کردن شناسنامه رسیده بود، بدون اینکه دختر اصلا اونجا باشه ظرف یک ساعت شناسنامه جدید گرفت.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

ممنونم از شما
    درست ميفرماييد براى صدور شناسنامه و پاسپورت ايرانى از طريق وزارت امور خارجه در تهران ميشه اقدام كرد ولى براى تاييد مدارك درمانى پدرم مراجعه كردن و بهشون گفتن كه يا از طريق سفارت بايد اينكارو انجام بدن ويا از طريق وزارت بهداشت، حتى نگفتن كدوم بخش وزارت بهداشت اينكارو ميكنه، من حتى خودم با وزارت بهداشت تماس گرفتم، منشى وقتى با بى ميلى هر چه تمامتر به حرفاى من گوش داد كم مونده بود بهم بخنده كه چرا با وزارتخونه تماس گرفتم و گفت بايد از بيمارستانى كه مادرتو تحت مراقبت پزشكى قرار داده بخواى
    ميخوام بدونم كسى تجربه ى مشابهى نداره كه منو راهنمايى كنه
    بازم سپاسگزارم

سلام دوستان عزیز من و همسرم بیمه مدیکل کالیفرنیا رو داریم blue cross هم شامل ما میشه با این بیمه میتونیم دوهفته از لس آنجلس به ونکوور بریم؟ یا باز باید بیمه دیگری بگیریم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Behjatlagha نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من و همسرم بیمه مدیکل کالیفرنیا رو داریم blue cross هم شامل ما میشه با این بیمه میتونیم دوهفته از لس آنجلس به ونکوور بریم؟ یا باز باید بیمه دیگری بگیریم؟ ممنون
    medi-cal پوشش خارج از ایالت فقط موارد اضطراری را قبول داره. بلو کراس هم خصوصیه و باید به شرایط قراردادی که باهاش دارید رجوع کنید تا ببینید چه چیزهایی تحت پوششه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting- Alzahra UN

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    manulife یا sunlife

سلام
    من هم همین شرایط رو دارم میشه راهنمایی کنید که چطور میشه اقدام کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrahasani نمایش پست ها
    سلام
    من هم همین شرایط رو دارم میشه راهنمایی کنید که چطور میشه اقدام کرد؟
    اگر ایران هستید برخی کارگزاران بیمه در کانادا هستند که ایرانی هستن و از شما ریال در ایران هم قبول می کنند و قبل سفر می تونید بیمه بگیرید ازشون. اگر کارت اعتباری دارید خودتون مستقیم از سایت همون شرکت ها می تونید بیمه تهیه کنید.

Junior Member

سلام
    من برای مادرم میخوام بیمه بگیرم برای مدت 4 ماه .از چه شرکتی میتوانم بگیرم که پوشش خوب و قیمت خوب داشته باشد.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)