صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 254

موضوع: The University of Manchester

پیش فرض پاسخ : The University of Manchester

نقل قول نوشته اصلی توسط Rival نمایش پست ها
    سلام
    کسی هست که سپتامبر عازم منچستر باشه؟
    اگه همسفر برای رفتن به منچستر میخوای خیلی ها هستن که شهرهای اطراف هستند ولی خب پروازشون برای منچستره، مثل دارهام، لیدز، شفیلد و .... برو یه جای عمومی تر بپرس شاید کسی رو پیدا کنی.

Junior Member

سلام

من فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه سراسری گرمسار با معدل 17.30و دارای 1 مقاله isi ونمره تافل 612 هستم.خواستم بدونم با توجه به رزومه من شانسی برای پذیرش با فاند در مقطع مستر همین رشته در دانشگاه منچستر را دارم؟

سلام دوستان.. من از دانشگاه های منچستر و نیوکاسل برای سپتامبر 2015 پذیرش دارم. با توجه به این که از لحاظ رنکینگ کلی منچستر خیلی شرایط بهتری داره اما در زمینه معماری و شهرسازی با توجه به رنکینگی که از این سایت گرفتم http://www.thecompleteuniversityguid...ndscape+Design رنک نیوکاسل 4 هست برای انتخاب دانشگاه دو دل هستم. البته رشته ای که در دانشگاه نیوکاسل هست رو بیشتر دوست دارم. به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideshhmt نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من از دانشگاه های منچستر و نیوکاسل برای سپتامبر 2015 پذیرش دارم. با توجه به این که از لحاظ رنکینگ کلی منچستر خیلی شرایط بهتری داره اما در زمینه معماری و شهرسازی با توجه به رنکینگی که از این سایت گرفتم http://www.thecompleteuniversityguid...ndscape+Design رنک نیوکاسل 4 هست برای انتخاب دانشگاه دو دل هستم. البته رشته ای که در دانشگاه نیوکاسل هست رو بیشتر دوست دارم. به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم.
    تبریک. بورس هم دریافت کردید؟ منچستر به مراتب رتبه بهتری داره. اگر استادتون هم آدم خوش اخلاقیه هست که بتونید چند سال باهاشون کنار اینون انتخاب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alejandro نمایش پست ها
    تبریک. بورس هم دریافت کردید؟ منچستر به مراتب رتبه بهتری داره. اگر استادتون هم آدم خوش اخلاقیه هست که بتونید چند سال باهاشون کنار اینون انتخاب کنید.
    نه.برای مستر اقدام کردم با هزینه شخصی

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

سلام خدمت همگی

یه استاد توی منچستر به من یه جواب متوسط داد برای اپلای، ولی من اپلای نکردم. الان بهم ایمیل داده که چرا اپلای نکردی و تا فردا وقت داری که اپلای کنی. فاندش هم به این صورته: شهریه رایگان و مبلغ دریافتی سالیانه 14000 پوند؛ ترمش هم از اواسط ژانویه شروع میشه. خواستم ببینم دوستان کسی اطلاع داره که با این مبلغ میشه اونجا به راحتی زندگی کرد و نیازمند گرفتن پول از این ور نبود یا نه؟
    ممنون میشم اگه بتونین زودتر بهم جواب بدین.
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

نقل قول نوشته اصلی توسط Koooka نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی

یه استاد توی منچستر به من یه جواب متوسط داد برای اپلای، ولی من اپلای نکردم. الان بهم ایمیل داده که چرا اپلای نکردی و تا فردا وقت داری که اپلای کنی. فاندش هم به این صورته: شهریه رایگان و مبلغ دریافتی سالیانه 14000 پوند؛ ترمش هم از اواسط ژانویه شروع میشه. خواستم ببینم دوستان کسی اطلاع داره که با این مبلغ میشه اونجا به راحتی زندگی کرد و نیازمند گرفتن پول از این ور نبود یا نه؟
    ممنون میشم اگه بتونین زودتر بهم جواب بدین.
    مثل اینکه خیلی دیر پستتون رو خوندم ولی زندگی دانشجویی (برای یک نفر) سالی حدود 8000 پوند در میاد. یعنی این مبلغ که قرار بود بده، زیادم هست

سلام

من living costs دانشگاه رو نگاه کردم خودشون میگن 12000 پوند خرج زندگی شامل خونه غذا لباس و... میشه. منتهی گفته شده سالی 20000 را به دانشجویان دکتری میده . خواستم بدونم این 20000 تا چقدرش ماله شهریه دانشگاه هست و چقدر مالیات کم میشه؟ شنیدم مالیات سنگینی ملت پرداخت میکنن.

مرسی
    Mother is all Beauties

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmother نمایش پست ها
    سلام

من living costs دانشگاه رو نگاه کردم خودشون میگن 12000 پوند خرج زندگی شامل خونه غذا لباس و... میشه. منتهی گفته شده سالی 20000 را به دانشجویان دکتری میده . خواستم بدونم این 20000 تا چقدرش ماله شهریه دانشگاه هست و چقدر مالیات کم میشه؟ شنیدم مالیات سنگینی ملت پرداخت میکنن.

مرسی
    به فاندهای دانشجوها مالیاتی تعلق نمی گیره.

اون 20 هزار پوند رو باید ببینید شهریه رشته شما چقدر است و بعد ازش کم کنید. شهریه رشته های مختلف بسیار متفاوته.

در مورد شهریه هیچ حرفی زده نشده . فقط گفته living costs میشه 12 هزارتا !
    Mother is all Beauties