نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: نحوه ریختن شهریه دانشگاه بعد از PVA --مشاوره جهت انتخاب صرافی یا بانک

پیش فرض نحوه ریختن شهریه دانشگاه بعد از PVA --مشاوره جهت انتخاب صرافی یا بانک

سلام به همگی

راستش من هر چی گشتم دیدم هیچ جایی نیست که تو این فروم به این مطلب اختصاص داده شده باشه.. فقط در باره کارت اعتباری بود و بس..

چون خیلی از دوستان نزدیک به اومدن PVA شون هست فکر کردم ایجاد همچین تاپیکی ممکن هست مفید واقع بشه، از دوستان هم خواهش می کنم اطلاعاتشون رو در رابطه با صرافی های
    امین و با انصاف و کلا انواع راهای پرداخت شهریه از ایران به استرالیا با بقیه دوستان به اشتراک بگذارند، تا کمکی بشه به افرادی مثل من که دیگه برای پیدا کردن یه جای مطمئن و منصف کلی وقتشون تلف نشه و هر چه زودتر پول رو پرداخت کنند و eCOE رو از دانشگاه بگیرن.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

پیش فرض پاسخ : نحوه ریختن شهریه دانشگاه بعد از PVA --مشاوره جهت انتخاب صرافی یا بانک

برای شروع من یه صرافی پیدا کردم که حواله بانکی استرالیا رو دلاری 752 حساب میکنه و 35 دلار استرالیا هم کارمزد میگیره که در مقایسه با خیلی از جاهای دیگه که رفتم پرسیدم هم دلار رو ارزون تر میگفت و هم کارمزد رو کمتر میگرفت..

نمی دونم میتونم اسمش رو بگم یا نه، چون ممکنه بر خلاف قوانین فروم باشه.. به هر حال هر کی خواست برام پیغام شخصی بزاره...
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : نحوه ریختن شهریه دانشگاه بعد از PVA --مشاوره جهت انتخاب صرافی یا بانک

سلام
    کاربرانی که20 ارسال به بالا هستند می توانند نام و نظرات خودشان را در مورد صرافی ها اعلام کنند.
    What Goes Around...Comes Around

خب مثل اینکه اجازه صادر شد

اینجایی که گفتم صرافی توسعه تجارت هستش که انصافا از تمام صرافی های دور و برش خیلی قیمتش مناسب تر هست.
    محلش هم خ میرداماد، بین میدان مادر و شریعتی، نبش مجتمع تجاری مریم. من از اونجا هم دلار آمرکا گرفتم هم درهم امارات و هم استرالیا که قیمت هاشون خوب بودن.

Junior Member oasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام دوستان. اگر کسی شماره این صرافی رو داره ممنون میشم پیام خصوصی بذاره . 118 نداشت .
    To believe in something, and not to live it, is dishonest. Mahatma Gandhi

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

یکی از صرافی های طبقه اول ساختمان اسکان، دلار استرالیا 1070 تومان میداد و حواله به دانشگاه رو 70 هزار تومان کارمزد میگرفت.
    بنظرتان این صرافی مناسب است؟
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    یکی از صرافی های طبقه اول ساختمان اسکان، دلار استرالیا 1070 تومان میداد و حواله به دانشگاه رو 70 هزار تومان کارمزد میگرفت.
    بنظرتان این صرافی مناسب است؟
    کارمزد رو خیلی زیاد گفته !

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

ممنون.
    من امروز تقریباً از همه بانکها پرسیدم، همشون گفتند ما به دلایل واضح به استرالیا نمیتونیم حواله کنیم!
    تمام صرافیهای اسکان هم سر زدم، قیمتهای متفاوتی رو میگفتند.
    حتماً به چندین صرافی سر بزنید و قسمت بپرسید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام
    کاربرانی که20 ارسال به بالا هستند می توانند نام و نظرات خودشان را در مورد صرافی ها اعلام کنند.
    این قانون الان عوض شده و فقط در این بخشhttp://www.applyabroad.org/forum/for...رکت‌ها می توانید اسمی از موسسات ببرید
    تنها کاربرانی هم که بالای 20 پست دارند می توانند در ان بخش درباره موسسات اظهار نظر نمایند
    Some dance to remember, some dance to forget

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)