صفحه 2 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 121

موضوع: راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

سلام
    من مي خواستم بپرسم كي آيا آزا‍‍‍‍‍نسهاي مسافرتي وقت سفارت آمريكا در قبرس مي گيرند يا نه؟در ضمن اگر fund نداشته باشيم آيا باز هم قبرس بهتر از دوبي است؟من fund ندارم ولي ويزاي آلمان و 2 مقاله در ISI دارم. نميدونم كجا برم. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

سلام آزاده 2222

من هم Fund نداشتم و ويزاي فرانسه هم داشتم ولي در قبرس Reject شدم و فكر مي كنم كه قبرس به اونايي

كه Fund ندارن خيلي سخت ويزا ميده. البته من قبل از اينكه برم فرانسه واسه ويزاي F1 رفتم دبي كه باز هم

Reject شدم. من فكر مي كنم كه كلا بدون Fund سخت ويزا ميدن.

با آرزوي موفقيت

Junior Member

این سوالی نیست که براش جواب قطعی وجود داشته باشه. من بدون Fund از دبی Reject شدم
    ولی رفتم قبرس گرفتم. خیلیا هم از دبی گرفتن، با Fund و بی Fund.
    بیشتر به اون Officer ی بستگی داره که باهات مصاحبه می کنه نه به کشوری که سفارت توشه.
    درباره ی وقت من نمی دونم چرا ممکنه آدم کار به این سادگی رو به تور واگذار کنه چون هرکس به راحتی
    می تونه DS-156 رو پر کنه و وقت بگیره. در هر صورت فکر کنم تورا این کارو می کنن.
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

Junior Member

سلام
    خيلي ممنن از پاسختون.چون وقت سفارت در قبرس خيلي پر هست من مي خواستم بدونم آيا تور ها مي توانند با دريافت مبلغي اين كار را بكنند يا نه؟در ضمن اگر توري در اين زمينه ميشناسيد ممنون ميشم معرفي كنيد.
    باتشكر

Junior Member

آقا (خانم) مستوفي
    مي تونم بپرسم وقتي شما از قبرس ويزا گرفتيد چند وقت بعد از rejection تون از دوبي بود و شرايط شما چه تغييري نسبت به قبل كرده بود.
    ممنون

Junior Member

نه، قبرس مثل دبی نیست که بشه این طوری وقت گرفت. من هم بار اول که رفتم دبی یک وقت فوری برای 3 روز بعد
    رو 100 دلار خریدم. ولی ظاهرا قبرس از این خبرها نیست.
    کلا تورهایی که توی تهران کار قبرس می کنن زیاد نیستند. من توفان و تشریفات رو می شناسم. خودم با توفان رفتم
    بعضی های دیگه رو هم می شناسم که با تشریفات اومده بودن.
    شماره توفان : 66430670 (خانم عطایی)
    شماره تشریفات رو ندارم. می تونین از 118 بگیرین. یا یه پست بزارین بچه ها بهتون بدن.
    برای من جالبه که می گین قبرس خیلی پره. من الان دارم می بینم که 12 فوریه وقت می ده! مگه برای Summer پذیرش
    گرفته باشین که خیلی بعیده.

Junior Member

یادم رفت توی جواب قبلیم بگم.
    مدارک من در دبی و قبرس هیچ فرقی نداشت به جز در یک مورد.
    بار اول Job Offer نداشتم ولی بار دوم مرخصی بی حقوق داشتم که اصلا یارو نگاه هم نکرد.
    من بار اول July 2007 رفتم دبی و Reject شدم. بار دوم 13 نوامبر رفتم قبرس که مصاحبه
    قبول شدم ولی هنوز Clearance م نیومده.

Junior Member

سلام دوستان

چند تا نكته راجع به قبرس!
    اول اينكه خودتون هتل بگيرين كه ارزون تره!
    راهش اينه كه هتل هاي لازناكا رو تو اينترنت پيدا كنين و براشون ايميل بزنين تا رزرو بهتون بدن!(مثلا هتل فرانجوجيو كه اغلب تورهاي ايراني ميرن اونجا)
    بعدشم واسه نشون دادن محل اقامت يهVoucher الكي از آژانس بگيرين و ببرين سفارت !
    ترانسفر از فرودگاه به هتل رو از آژانس مسافرتي بگيرين كه خيلي مناسبتر در مي آد!
    هزينه مصاحبه رو هم توي فرودگاه لازناكا موقع رسيدن پرداخت كنين كه بعدش زياد وقتتونو نگيره!
    همگي موفق باشين!

زيركان با صنعتي قانع شدند          ابلهان از صنع در صانع شدند

آقای verifone یعنی دبی به خاطر job offer شما رو reject کرد؟
    این بود که گفتی دعای نیشابوریان مرا بسازد و نساخت.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یه سوال داستان اینکه سفارت قبرس به مجردها ویزا نمی ده چیه ؟
    یه کم توضیح می دین راجع به این ؟؟؟؟
    باید با دختر باشی ؟ یا خانوادگی !
    منظورم اینه که کسی مثل من که تمام دخترای فامیل یا ازدواج کردن یا دبستانی هستند باید چی کار کنه ؟
    ???

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)