صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 121

موضوع: راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

نه، گفت من فکر می کنم تو اگر بری برنمی گردی. دلیلش ظاهرا برای Reject کردن این بود.
    این جریان ویزا به مجردا هم الان دیگه با وقت سفارت و I-20 بهت ویزا میدن. توی تابستون
    یک کم گیر می دادن.
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

[quote=Verifone ]
    نه، قبرس مثل دبی نیست که بشه این طوری وقت گرفت. من هم بار اول که رفتم دبی یک وقت فوری برای 3 روز بعد
    رو 100 دلار خریدم. ولی ظاهرا قبرس از این خبرها نیست.
    کلا تورهایی که توی تهران کار قبرس می کنن زیاد نیستند. من توفان و تشریفات رو می شناسم. خودم با توفان رفتم
    بعضی های دیگه رو هم می شناسم که با تشریفات اومده بودن.
    شماره توفان : 66430670 (خانم عطایی)
    شماره تشریفات رو ندارم. می تونین از 118 بگیرین. یا یه پست بزارین بچه ها بهتون بدن.
    برای من جالبه که می گین قبرس خیلی پره. من الان دارم می بینم که 12 فوریه وقت می ده! مگه برای Summer پذیرش
    گرفته باشین که خیلی بعیده.

با سلام
    1-ازچند زماني مي توان براي رزو اقدام كرد. مي توان از حالا براي مثلا اول اگوست رزو كرد ، براي بهار2008؟
    2-همزمان از دو سفارت دوبي وقبرس وقت گرفت.
    متشكرم

Junior Member

اگه منظورتون رزرو وقت سفارت آمریکاست که قبرس همیشه وقتهای 2 ماه بعدش
    Available هست و بعد از اون رو نمی تونین بگیرین.
    دبی هم فکر کنم همین طوری باشه.
    Education's purpose is to replace empty minds with open ones

نقل قول نوشته اصلی توسط Verifone
    اگه منظورتون رزرو وقت سفارت آمریکاست که قبرس همیشه وقتهای 2 ماه بعدش
    Available هست و بعد از اون رو نمی تونین بگیرین.
    دبی هم فکر کنم همین طوری باشه.
    اگه از یه سفارت receject شدی.
    1- می تونیم دوباره برای همان سفارت وقت گرفت یا باید بی خیال اون شد وسراغ سفارت دیگه ای بریم؟ چون ممکنه به پست interviewer قبلی بخوری.
    واگه میشه چه مدت باید بزاریم بگذره؟
    2- ایا میشه همزمان مثلا ازسفارت آمریکادر دوبی 2 وقت بافاصله یک ماه یا زودتر و از سفارت قبرس هم 2وقت دیگه گرفت.

موفق باشید

Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با انواع ویزا و طریقه اقدام - به زبان فارسی

من هميشه مي خواستم بدونم اين اسم گذاري ويزاهاي آمريكا بر چه اساسيه تا اينكه اين فايل رو پيدا كردم. اميدوارم به درد بقيه هم بخوره.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام به دوستان عزيز
    من از يه دانشگاه براي ترم پاييز 2008 اسكولار شيب گرفتم ولي هنوز I20 برام صادر نشده. فكر مي كنم الان بايد به فكر گرفتن وقت مصاحبه باشم به همين دليل چند تا سوال مهم از رفقا داشتم.
    اولاً از كجا مي تونيم بفهميم كه مثلاً يه سفارت خونه براي مصاحبه وقت داره يانه (آدرس سايت مشخصي وجود داره كه وقت ها رو نشون بده)
    دوماً چرا همه مي رن قبرس يا آنكارا يا دبي چرا كسي مثلاً براي پاكستان و يا قطر و يا خيلي از كشور هاي اطراف ايران اقدام نمي كنده (علت خاصي داره كه همه ميرن سراغ اين سه تا كشور؟)

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsmol
    اولاً از كجا مي تونيم بفهميم كه مثلاً يه سفارت خونه براي مصاحبه وقت داره يانه (آدرس سايت مشخصي وجود داره كه وقت ها رو نشون بده)
    دوماً چرا همه مي رن قبرس يا آنكارا يا دبي چرا كسي مثلاً براي پاكستان و يا قطر و يا خيلي از كشور هاي اطراف ايران اقدام نمي كنده (علت خاصي داره كه همه ميرن سراغ اين سه تا كشور؟)
    در مورد سوال اولت:
    سيستم سفارت خونه هاي مختلف متفاوته بعضي ها مثل تركيه تلفني وقت مي دن. بعضي ها هم مثل قبري سيستم online دارن.
    اطلاعات كامل توي سايت سفارت ها هست. كافيه توي google جستجو كني تا آدرس سايت سفارت رو پيدا كني مثلاً براي قبرس توي google بزن US embassy cyprus

در مورد سوال دومت:
    توی تاپیک های زیر در مورد این موضوع بحث شده است.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4317.0.html
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg22271
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,4367.0.html
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

miladsaberi
    Guest

پیش فرض پاسخ : آشنایی با انواع ویزا و طریقه اقدام - به زبان فارسی

با سلام

ضمن تشکر از همه دوستان جسارتا این هم کیت کامل راهنمای فارسی گام به گام اخذ ویزای توریستی B2 امریکا از سفارت آنکارا ترکیه به همراه کلیه فرم ها و مدارک مربوطه

http://www.zshare.net/download/529397382b277673/

Senior Member

پیش فرض راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

سلام دوستان
    این جزوه را به منظور اقدام برای ویزای دانشجویی آمریکا تهیه کردم. لطفا پس از مطالعه در صورتی که نکته ای به ذهن شما می رسد در مورد جزوه در اینجا ذکر کنید. لطفا از نقد ادبی هم خودداری کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

پیش فرض پاسخ : راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

خیلی خیلی جزوه خوبیه!! خیلی سعی کردم بگردم یه ایراد اساسی براش گیر بیارم، ;D اما واقعا مختصر و مفید نوشته شده و به نظر من خیلی می تونه برای دوستانی که تازه می خوان برای ویزا اقدام کنن مفید باشه. خیلی خوشم اومد که با وجود اینکه لحن صمیمی داره، اضافه گویی بی مورد نداره . قسمت مربوط به فرمهای DS به نظر من خیلی خوب توضیح داده شده. خیلی خوبه که قسمت سوالهای متداول رو بدون پاسخ گذاشتی. من فقط چند تا پیشنهاد خیلی کوچک و کم اهمیت دارم:

1- به نظر من متن اصلی جزوه رو از اینی که هست طولانی تر نکن. اگر دوستان پیشنهادات یا اطلاعات تکمیلی دادند به صورت ضمیمه یا یک فایل جدا قرار بده. جزوه خیلی طولانی باعث میشه ملت حوصله نکنن بخونن.

2- بهتره همون طور که در مورد قبرس روز سه شنبه که مخصوص ایرانیهاست رو ذکر کردی، در مورد باکو هم بگی که فعلا "پنج شنبه ها" ست.

3 - یک توضیح کوچیک راجع به پروسه clearance بده برای کسی که ممکنه هیچی ندونه راجع به اینکه این پروسه برای ایرانیها وجود داره و باید بعد طی مدت مخصوص اون، که زیاد حساب کتاب نداره، دوباره باید بره همون سفارت و ویزا رو بگیره.

4- یک اشاره ای بکن به اینکه اگر کسی در مصاحبه reject بشه، دوباره و دوباره می تونه برای ویزا اقدام کنه.

یک سوال هم داشتم، قسمت مربوط به مدارک لازم برای مصاحبه رو که می خوندم، هرچند یک تعدادیش برای من که سه بار رفتم برای مصاحبه جدید بود، اما حداقل می تونستم یک توجیهی براشون پیدی کنم، اما قضیه این گواهبنامه بین المللی چیه؟؟؟؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)