صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 121

موضوع: راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

چند مورد هم من توش دیدم:

در مورد وقت گرفتن از آنکارا، نیازی نیست اول pin بگیرند و بعد با اپراتور صحبت کنند. وقتی تونستند با اپراتور صحبت کنند ازشون اطلاعات کارت اعتباری میپرسه و همون جا بهشون pin میده و بعد هم وقت براشون رزرو میکنه.

.
    As you can see in the process I have described, it is indicated and discussed.
    در مورد 13 سؤال که بعد از مصاحبه در آنکارا که به بعضی ها داده میشه هم صحبت نشده
    The guide is for preparation for the interview. After leaving the embassy is not related
    این رو هم میگفتید که Sevis همون فرم I-901

در ضمن countdown اسمش سیاوش نیست. حالا باز از خودش بپرسی بهتره
    I know. This is his nickname

دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

1-سلام

2-به به اقا دستت درست
    3-اینقدر زحمت کشیدی که جای ایراد گرفتن نمونده- من کم کم مطالب اخیر فرووم رو باهاش بزرگ شدم و این مطالب رو که آوردی تا بیش از 99.8 درصد درست می دونم- اون 0.2 هم مربوط به سیاوش که باز به خاطر پست اخیر تبرئه می شی. - ممنون که با این citation باعث میشی من پول دار بشم اما به یو چیزی نمیدم
    4-خوبی مطالب که واقعا خیلی مهم و جالبه اینه که از نظرات شخصیت پرهیز کردی و بی طرف مطالبی رو آوردی...
    5-در مورد لباس فقط اینکه اضافه کن: اون چیزی رو بپوشید که توش راحتید، اعتماد به نفس دارید و بهش عادت دارید- حالا اون ممکنه تی شرت باشه یا کت شلوار...

6-یه نکته رو آخر دست اضافه کن که اینها بر اساس تجربه ها و .... دیگران و نظرات ملت بوده- که خدای نکرده پس فردا یکی یه مشکلی براش پیش نیاد آویزون یو بشه و بگه هااااااااااااااااان دیدی من فلان کارو کردم و به خاطر فلان مطلب در این جزوه رد شدم...................!!!
    7- یه قسمت خوبه که یه definition بگذاری و خیلی کوچولو وازه هایی مثل آفیسر-تافل- رزومه -کلیرنس و .... بیاری- یا اول یا اخر-که اگه پا بده من از بچه ها میخوام کمک کنند در یافتن معروفترین کلمات مربوط
    8- یه نمونه هایی از ایمیل به اساتید و .... هم بگذار-من خودم فکر کنم یه چیزایی گذاشتم تو فرووم
    9- فکر کنم امانت رو هم رعایت کنیم- بهتره چون از مطالب سابت استفاده شده اسم applyabroad به نحوی در صفحات بیاد- حالا مثلا پس زمینه کم رنگ و ...
    11- حتما تاکید کن واسه اون نمونه نامه ها و ... که بچه بر اساس شرایط خودشون تغییر بدند و نیاند درست همون رو کپی کنند- که دوباره یه بامبول جدید هم سر این موضوع تو سفارت ها درست میشه
    12- یه ایراد بزرگ که در خط آخر هست و اصل مطلب رو جا انداختی اینجا اوردم و کلماتی رو اضافه کردم- اگه باشه خوشگل تر میشه و موثر تر: البته شرمنده من خودم سیمم وصل نیست اما کلاً گفتم که حکما کل قضیه یه فر می خوره به فنا میره
    "يادتان باشد كه مهمترين چيزي كه در اين فرآيند مي بايست داشته باشيد توکل به خدا و صبر ، صداقت و ريلكس بودن است.

nayyeri
    Guest

احسان عزیز

کار واقعا خوبی کردی که امیدوارم الگو بشه برای خیلی ها که فقط فکر استفاده نباشن.

من سعی می کنم نکاتی که به ذهنم می رسه رو براتون به مرور لیست کنم ولی فعلا دو تا نکته هست:

1- تا جایی که من می دونم از ابوظبی برای ویزای دانشجویی نمی شه اقدام کرد. تو همین فروم هم فکر کنم گفته شده باشه.
    2- بحث Clearance برای تمام بسته های DHL بدون استثنا وجود داره و همه بسته های خروجی از امریکا به مقصد ایران به Wilmington می رن و اونجا هم Clear می شن. طی یک سال اخیر تلاش شده که این پروسه کوتاه تر بشه و همونطوری که گفتین یکی دو روز طول می کشه. برای اینکه به Clearance کمک کنین اینکه آدرس مربوط به دانشگاه یا فرد باشه تاثیری نداره کما اینکه من تا حالا تو این 3-4 سال بیشتر از 30-40 مورد از افراد و جاهای مختلف تو امریکا نامه و بسته داشتم و هیچ تاثیری ندیدم. کلا برای دریافت بسته های DHL در ایران از امریکا باید یه زمان استاندارد 5 تا 7 روز رو در نظر گرفت. متاسفانه DHL ایران امکان داره حتی بیش از یک روز طول بکشه که بسته ای که رسیده اینجا به آدرس شما در تهران برسونه.

از ماها که گذشت و بدبختانه امسال به لطف کارهای دوستان دردسرهای زیادی کشیدیم ولی امیدوارم که این زحمت شما تاثیر مثبتی داشته باشه.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

سلام
    در مورد احتمال Re-clearance هم مطلبی اضافه بشه بد نیست.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

سلام
    در مورد احتمال Re-clearance هم مطلبی اضافه بشه بد نیست.
    Hi behrang,

I have not discussed about clearance and reclearance. But in the future edition I will discuss that too
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Senior Member

with expressing special gratitude to Countdown, Nayyeri, Robin and Behrang

All the comments have been applied. I will upload the final version in the near future, with the help of my dear friend Behrang.

Thank you all,

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

خواهش می کنم احسان جان.از شما و اگر کسی هم کمک داشتی واقعا ممنونم.
    فقط اگر بتونی اسم ApplyAproad هم پس زمینه نوشته ها باشه خیلی عالی میشه. من نظر این است که از این فایل در Wiki سایت هم استفاده کنیم بغیر از اینکه البته اینجا Up خواهی کرد.

موفق باشی.
    What Goes Around...Comes Around

Senior Member

فقط اگر بتونی اسم ApplyAproad هم پس زمینه نوشته ها باشه خیلی عالی میشه. من نظر این است که از این فایل در Wiki سایت هم استفاده کنیم بغیر از اینکه البته اینجا Up خواهی کرد.

موفق باشی.
    Absolutely,

I will print the applyabroad in the background or on the headers.

I am waiting to see further comments.

If you want I will give you the word document

best of luck for you,

Senior Member

دوستان من پایان نامرو تصحیح کردم. اگه کامنت ندارید من تسویه کنم

Junior Member

با تشکر از احسان به خاطر این راهنما که لینک صفحه را در پاسخ سوال من در جای دیگری از فروم ارسال کرده بود.

به نظر من کاملاً مفید و کاربردی است ولی شاید این مراحل در جزوه درج نشده شایدم من ندیدم:

بعد از مطلع شدن از نتیجه پذیرش مراحلی انجام میشه تا I20 صادر و ارسال شود ابتدا توسط ایمیل استاد یا منشی، شما در جریان پذیرفته شدن قرار گرفته می شوید. معمولا استاد اعلام می کند که شما توسط Graduate Committee به Graduate School توصیه شده اید بعد Graduate School نامه رسمی پذیرش یا Admission Letter را ارسال می کند که می بایست به آن پاسخ مثبت بدهیم و همچنین BS را ارسال کنیم تا I20 صادر شود. بعد مراحل بعدی اخذ وقت سفارت انجام می شود.

با سپاس
    Don't be a desperate minimalist!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)