صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 121

موضوع: راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

بعد از مطلع شدن از نتیجه پذیرش مراحلی انجام میشه تا I20 صادر و ارسال شود ابتدا توسط ایمیل استاد یا منشی، شما در جریان پذیرفته شدن قرار گرفته می شوید. معمولا استاد اعلام می کند که شما توسط Graduate Committee به Graduate School توصیه شده اید بعد Graduate School نامه رسمی پذیرش یا Admission Letter را ارسال می کند که می بایست به آن پاسخ مثبت بدهیم و همچنین BS را ارسال کنیم تا I20 صادر شود. بعد مراحل بعدی اخذ وقت سفارت انجام می شود.
    Thank you,

I would apply that
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط samouei نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من یه سوالی دارم که واقعاً نمی دونم چکار کنم.
    من پذیرش دکترا از آمریکا گرفتم در عین حال همسرم سیتیزن آمریکاست و چند سال است که با هم تو ایران زندگی می کنیم و هر دو تامون هم پذیرش گرفتیم حالا نمی دونم برای ویزای دانشجویی اقدام کنم بهتره یا ویزای مهاجرت، کدوم کم دردسرتره و زودتر آماده می شه.
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه وقتم کمه.
    شما برای گرفتن ویزا دانشجویی باید ثابت کنید که به ایران وابستگی دارید و بعد از تموم شدن درس بر خواهید گشت. شاید متقاعد کردن آفیسر با وجود اینکه همسر شما سیتیزن هست مشکل باشه. البته چون چند سال در ایران زندگی‌ کردین شاید شما بتونین آفیسر رو قانع کنید که بر خواهید گشت اما گرفتن ویزا مهاجرت با توجه به سیتیزن بودن همسرتون تقریبا قطعی هست اما نمیدونم چه میزان زمان گیر تر هست.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی - دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ars نمایش پست ها
    شما برای گرفتن ویزا دانشجویی باید ثابت کنید که به ایران وابستگی دارید و بعد از تموم شدن درس بر خواهید گشت. شاید متقاعد کردن آفیسر با وجود اینکه همسر شما سیتیزن هست مشکل باشه. البته چون چند سال در ایران زندگی‌ کردین شاید شما بتونین آفیسر رو قانع کنید که بر خواهید گشت اما گرفتن ویزا مهاجرت با توجه به سیتیزن بودن همسرتون تقریبا قطعی هست اما نمیدونم چه میزان زمان گیر تر هست.
    سلام
    واقعاً ممنونم که راهنماییم فرمودید.
    فکر می کنم گرفتن ویزا مهاجرت خیلی زمان می بره می خوام بدونم آیا می تونم زمان مصاحبه ویزای دانشجویی اصلاً اشاره ای به همسر آمریکایی نکنم و آیا می تونند بفهمند؟
    ممنون می شم راهنماییم بفر مایید.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

سلام
    واقعاً ممنونم که راهنماییم فرمودید.
    فکر می کنم گرفتن ویزا مهاجرت خیلی زمان می بره می خوام بدونم آیا می تونم زمان مصاحبه ویزای دانشجویی اصلاً اشاره ای به همسر آمریکایی نکنم و آیا می تونند بفهمند؟
    ممنون می شم راهنماییم بفر مایید.
    خواهش می‌کنم.

توی فرم‌ها از شما میخوان که اسم همسرتون رو وارد کنید که در نتیجه متوجه میشن ایشون سیتیزن هست. به هیچ وجه دروغ نگین و حقایق رو پنهان نکنین چون هر وقت که متوجه بشن جریمه سنگینی‌ خواهد داشت که میتونه شامل جریمه مالی، زندان و اخراج همیشه از کشور باشه.

اقا یکی گفت مجردا رو راه نمیدن اصلا ... چه ترکیه چه قبرس چه دبی ...اصلا راه نمیدن؟
    2 هم اینکه این 3 تا کشور چه فرقی با هم دارن
    یعنی بری ترکیه چه فرقی داره با قبرس؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Greatone نمایش پست ها
    اقا یکی گفت مجردا رو راه نمیدن اصلا ... چه ترکیه چه قبرس چه دبی ...اصلا راه نمیدن؟
    2 هم اینکه این 3 تا کشور چه فرقی با هم دارن
    یعنی بری ترکیه چه فرقی داره با قبرس؟
    اینی که شما میگی‌ مربوط به ویزا قبرس هست نه ویزا آمریکا.
    پارسال چون سفارت قبرس برای مصاحبه ویزا نمیداد و بچه‌ها باید برای ویزا توریستی اقدام میکردن گرفتن ویزا قبرس برای مجرد‌ها سخت بود اما برای ترکیه و دبی مشکلی‌ نبود (در مورد شرایط امسال چیزی نمیدونم).

اگه شما آمار رو نگاه کنید متوجه میشین که به غیر از دبی که معمولاً بد ویزا میده ۲تای دیگه فرق چندانی با هم ندارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی - دانشگاه شیراز

خواهش می‌کنم.

توی فرم‌ها از شما میخوان که اسم همسرتون رو وارد کنید که در نتیجه متوجه میشن ایشون سیتیزن هست. به هیچ وجه دروغ نگین و حقایق رو پنهان نکنین چون هر وقت که متوجه بشن جریمه سنگینی‌ خواهد داشت که میتونه شامل جریمه مالی، زندان و اخراج همیشه از کشور باشه.
    سلام
    سپاس بی پایان از توجه و راهنماییتان اصلاً قصد دروغ گفتن نداشتم. ممنونم که جواب دادید.
    آیا کسی را می شناسید که بتونم اطلاعات دقیق ویزای مهاجرت و زمان و شرایط را پیگیری کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

سلام
    سپاس بی پایان از توجه و راهنماییتان اصلاً قصد دروغ گفتن نداشتم. ممنونم که جواب دادید.
    آیا کسی را می شناسید که بتونم اطلاعات دقیق ویزای مهاجرت و زمان و شرایط را پیگیری کنم؟
    خواهش می‌کنم.

من کسی‌ رو نمیشناسم که تجربه این کار رو داشته باشه اما شما میتونین از توی سایت سفارت‌ها اطلاعات بدست بیارین و به احتمال زیاد توی فروم میتونین کسانی‌ رو پیدا کنید که این تجربه رو داشتن.

شما میتونین یک ایمیل به یکی‌ از سفارتخونه‌های آمریکا بزنین و شرایطتون رو براشون بگین و بپرسین که شانس گرفتن ویزا F-1 برای شما چقدر هست و ویزا مهاجرتی چقدر زمان میگیره بعضی‌ وقت‌ها خوب راهنمایی‌ می‌کنن

اینی که شما میگی‌ مربوط به ویزا قبرس هست نه ویزا آمریکا.
    پارسال چون سفارت قبرس برای مصاحبه ویزا نمیداد و بچه‌ها باید برای ویزا توریستی اقدام میکردن گرفتن ویزا قبرس برای مجرد‌ها سخت بود اما برای ترکیه و دبی مشکلی‌ نبود (در مورد شرایط امسال چیزی نمیدونم).

اگه شما آمار رو نگاه کنید متوجه میشین که به غیر از دبی که معمولاً بد ویزا میده ۲تای دیگه فرق چندانی با هم ندارن.
    اها مرسی

یعنی امریکا براش مهم نیست مجرد باشی یا نه دیگه ( برای مهاجرت )
    ویزای مهاجرت به امریکا کسی میدونه letter ش چنده؟
    h1?

سلام دوستان
    اگر در يك كشور در حال تحصيل باشيم و بخواهيم براي ويزاي تحصيلي كشور ديگه اي اقدام كنيم. در همان كشور اول مي توان براي ويزا اقدام نمود يا اينكه بايد از طريق كشوري كه سيتيزن هستيم مثل ايران، اقدام نمود؟
    پيشا پيش ممنون ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)