صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 121

موضوع: راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای فارسی اقدام برای ویزای آمریکا با لینکها و پیوستهای لازم

دست احسان درد نکنه. راهنمای جامع و کاملی بود. فقط کسی لیست کامل سوالهای متداولی که تو مصاحبه میپرسن رو داره؟

Member globaltourism آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tourism Management

پیش فرض پاسخ : آشنایی با انواع ویزا و طریقه اقدام - به زبان فارسی

درود

دوستان خواهش میکنم کمک کنید!
    اگر من از یک کالج ارزون پذیرش بگیرم، احتمال ویزا دادنش کم میشه؟
    1. به خاطر اینکه کالج هست!
    2. به خاطر اینکه ارزون هست!

بسیار سپاسگذارم
    Stars and Stripes

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ایشان باید برای درخواست ویزای K1 وکیل بگیرند، وکیل کلیه مدارک را آماده می کند و به یکی از نمایندگی های امریکا در دبی یا آنکارا ارسال خواهد کرد. سفارت یرای شما وقت مصاحبه خواهد گذاشت و مدارک لازم را از شما خواهد خواست. شما برای اقدام از طریق ویزای K1 حتماً باید حداکثر تا دوسال گذشته همدیگر را ملاقات کرده باشید. و بتوانید این ملاقات را با عکس و نامه و بلیط و غیره به آفسیر ثابت کنید. و همینطور باید بتوانید رابطه ی احساسیتون با نامه و ای میل های عاشقانه به آفیسر ثابت کنید. بهترین حالت این است که پارتنرتون هم در هنگام مصاحبه در کنارتون باشد. آفیسر ممکن است از شما راجع علاقمندی های نامزدتان سوالهای مختلفی بپرسد. پارتنرتون تا زمانی که قانونی جدا نشده است قادر به درخواست ویزای K1 برای شما نمی باشد.
    سلام دوست عزیز
    دوست من در امریکا 3 سال و نیم است که با گرین کارت زندگی می کند...
    آیا راهی هست که برای من ویزای نامزدی بگیرد؟؟چون این ویزا گویا فقط برای citizen های امریکایی است...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط globaltourism نمایش پست ها
    درود

دوستان خواهش میکنم کمک کنید!
    اگر من از یک کالج ارزون پذیرش بگیرم، احتمال ویزا دادنش کم میشه؟
    1. به خاطر اینکه کالج هست!
    2. به خاطر اینکه ارزون هست!

بسیار سپاسگذارم
    I have the same question, can anybody help

Senior Member emperial آواتار ها

yes it decreases you chance of getting visa. you should be able convince the visa officer that you are going there for studies only. and they probably know that we have better/bigger schools in Iran than the one you got accepted. so they may ask (as they ask others): "why don't you study in your country? whats the difference? why this university?...."

Junior Member

سلام دوستان
    من با ویزای دانشجویی برای مستر پذیرفته شدم و در امریکا هستم ، الان رشته ایی که می خونم رو دوست ندارم ..تازه یک ترمم گذشته ، می خوام بدونم که می شه برم و توی یه دانشگاه دیگه یه دوره (EXTENTION که معمولا" یکساله اند ) بخونم توی UCLA ؟ یا چون ویزای F1دارم از دانشگاه فعلی خودم، دیگه نمی توانم برم یه جا دیگه و باید همینجا بمونم ؟ (من می خوام دانشگاهم رو هم عوض کنم برم UCLA ) .. ضمنا" ویزای EXTENTION هم F1 هست .
    کسی تا حالا از یه دانشگاه دیگه یه جا دیگه رفته ؟ چون ما باید هر ترم حداقل 8 واحد رو پر کنیم تا ویزامون باطل نشه ...
    ممنون میشم اگه جواب بدین ...

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar- MO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با ویزای دانشجویی برای مستر پذیرفته شدم و در امریکا هستم ، الان رشته ایی که می خونم رو دوست ندارم ..تازه یک ترمم گذشته ، می خوام بدونم که می شه برم و توی یه دانشگاه دیگه یه دوره (EXTENTION که معمولا" یکساله اند ) بخونم توی UCLA ؟ یا چون ویزای F1دارم از دانشگاه فعلی خودم، دیگه نمی توانم برم یه جا دیگه و باید همینجا بمونم ؟ (من می خوام دانشگاهم رو هم عوض کنم برم UCLA ) .. ضمنا" ویزای EXTENTION هم F1 هست .
    کسی تا حالا از یه دانشگاه دیگه یه جا دیگه رفته ؟ چون ما باید هر ترم حداقل 8 واحد رو پر کنیم تا ویزامون باطل نشه ...
    ممنون میشم اگه جواب بدین ...
    بله میشه. هیچ مشکلی هم نداره.
    این یک کار متداوله. شما فقط باید به international students ofice در دانشگاه فعلیتون مراجعه کنید و به اونها اعلام کنید و i20 جدید رو بهشون نشون بدید و اونا معمولا بقیه مراحل paper work رو خودشون انجام میدن.
    از اونجایی که در این پروسه نوع ویزای شما تغییری نمیکنه، این کار هیچ دردسری برای شما نداره.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

با سلام، از اونجا که آخرین پست مال سال 2009 ! و ما الان 2011 هستیم از بچه هایی که تازه ویزا گرفتن میشه با ذکر هر مورد بگین که، از لحظه ای که خواستین اقدام کنید تا لحظه ای که ویزا بدست برگشتین ایران، در نهاین ویزا چقدر برای شما خرج ورداشت ؟؟؟

Junior Member sara85sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Electronic Engineering

پیش فرض پاسخ : شما را به خدا بگید برای گرفتن ویزای آمریکا از کجا باید شروع کنم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hr.boveiri نمایش پست ها
    با سلام، از اونجا که آخرین پست مال سال 2009 ! و ما الان 2011 هستیم از بچه هایی که تازه ویزا گرفتن میشه با ذکر هر مورد بگین که، از لحظه ای که خواستین اقدام کنید تا لحظه ای که ویزا بدست برگشتین ایران، در نهاین ویزا چقدر برای شما خرج ورداشت ؟؟؟
    من در دوبی مصاحبه داشتم. از لحظه ای که I-20 صادر شد حدود 1200000 خرج سفرم به دوبی شد (هزینه بلیت (750000 تومان با پرواز امارات)+ویزا(52 دلار)+هتل(185 دلار برای 2 شب)+تاکسی برای انجام دادن کارهام) نا گفته نماند که هزینه سفر من از سفرهای عادی به دوبی بیشتر شد چرا که من از ایران نتونستم ویزای دوبی بگیرم (به خاطر تعطیلات سال نو و تعطیلی سفارت دبی در تهران + سهل انگاری آژانسی که قرار بود واسم ویزا بگیره) به همین دلیل به صورت بسیار خارق العاده! و با هزینه بیشتر رفتم دوبی و ویزای دبی رو از فرودگاه دبی گرفتم. به همین دلیل هستش که هزینه بلیت من بالا شد. یه آقایی بهم گفته که کار پیک آپ ویزا رو برام با 200000 تومان انجام میده. روی هم رفته اگر کلیر بشم هزینه 1400000 میشود. البته بازم میگم که سفر من خیلی خاص بود و شما اگر از ایران بتونید ویزا بگیرید هزینه بلیت رفت و برگشت براتون حدود 370000-420000 تومان(بسته به تاریخ پرواز) با پرواز امارات میشه. اینم بگم که اگه با تور سفر کنید هزینه سفرتون یکم هم کمتر میشه.
    ویرایش توسط sara85sh : January 23rd, 2011 در ساعت 02:44 PM دلیل: تصحیح

Junior Member sara85sh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Electronic Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hr.boveiri نمایش پست ها
    راستی این رو هم بگم که بخش دیگری از هزینه ها مربوط به آماده کردن مدارک لازم برای ارائه به سفارت هستش که عمده اون مربوط به ترجمه مدارک میشه. هزینه ترجمه من (اون بخشی که مربوط به سفارت میشد نه دانشگاه) 130000 تومان شد. 1) 3 تا سند 2)گواهی اشتغال به تدریسم در دانشگاه 3)شناسنامه 4)ریزنمرات 5)مدارک مالی پدرم که محض نمونه هیچ کدومشون در سفارت به دردم نخورد چون فول فاند بودم. یه هزینه جزئی هم مربوط به گرفتن BS بود که بازم لازم نشد. نتیجه اخلاقی: اگر فول فاند هستید بردن مدارک فوق احتیاط مستحب است!!
    200 دلار هزینه SEVIS و 150 دلار هزینه فیش واریزی به حساب سفارت.
    با هزینه هایی که تو پست قبلی گفتم میشه: 1880000 تومان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)