صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56

موضوع: سوال در مورد سند ملکی را در اینجا مطرح نمایید

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سند ملکی را در اینجا مطرح نمایید

سلام

سند باید به نام خودمون باشه یا مثلا به نام پدر مادر هم اگر باشه به درد میخوره؟

در ضمن, اگر فول فاند نباشی, بردان مدارکی مثل اینکه مثلا مادر پزشکه یا پدر کارخونه داره(واسه نشون دادن اینکه توانایی تامین هزینه هارو دارن ) به همراه bank statement ممکنه به درد بخوره؟

ممنون

For sure,
    they are all useful. I think it is even better to show that your parents support you. If you are not funded by the university, they won't even issue I20 for you unless you provide financial support from other sources,
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    For sure,
    they are all useful. I think it is even better to show that your parents support you. If you are not funded by the university, they won't even issue I20 for you unless you provide financial support from other sources,
    I aksed the question for the visa process only. I have received my I-20 and my appointment is on June the 10th.l

Amir32002,

You said if you are not full funded, and in that case you have to show documents proving ur ability to afford ur life here,
    also, if your bank statement is from your father's side, it is much better bcs that shows you are not so rich yourself to stay there nd also makes that more believable
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    یه سوال دارم
    برای سفارت بجای سند خونه سند کارخونه هم قبوله یا نه؟
    به نظر من قبوله. چون سفارت هیچ جا نگفته سند خونه بلکه گفته سند ملک که کارخونه یا زمین رو هم شامل می شه.
    کارخونه در واقع یک ملک تجاریه.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

برای ترجمه سند خونه مهر دادگستری کفایت می کنه یا حتما امور خارجه رو هم میخواد؟

روزه شك دار نگير.اين مهر امور خارجه هم بزن خيال خودتو راحت كن.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member zch آواتار ها

آیا سند در رهن بانک هم میشه برای ویزا ارائه داد؟
    به جای bank statement هم میشه سند ارائه داد؟(سندی که به نام خودمون باشه؟)
    اگه نمیشه، هیچ طوری امکانش هست از بانک مسکنی که ملک ما را در رهن دارد، Bank statement ی گرفت که مبلغ معادل ارزش ملک را موجودی ما ذکر کند؟ نمی دونم یه همچین چیزی! یا حتما باید موجودی داشته باشیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!
    Only an idiot and a genius break man-made laws; and they are the nearest to the heart of God.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط zch
    آیا سند در رهن بانک هم میشه برای ویزا ارائه داد؟
    بله می‌شه.

به جای bank statement هم میشه سند ارائه داد؟(سندی که به نام خودمون باشه؟)
    نه چون bank statement برای اینه که نشون بده هزینه تحصیل رو داری که پرداخت کنی‌ و سند پول نقد نیست مگه اینکه بگی‌ این رو میفروشم و پولش رو هزینه می‌کنم که باید بدی ملک رو کارشناسی کنن که officer بدونه قیمتش چنده ولی‌ حتما باید به نام خودت باشه و باید بگم من همچین چیزی رو نشنیده بودم و اینا نظر خودمه.

اگه نمیشه، هیچ طوری امکانش هست از بانک مسکنی که ملک ما را در رهن دارد، Bank statement ی گرفت که مبلغ معادل ارزش ملک را موجودی ما ذکر کند؟ نمی دونم یه همچین چیزی! یا حتما باید موجودی داشته باشیم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید!
    نه بانک حاضر نمی‌شه این کار رو بکنه و شما باید بدی ملک رو کارشناسی کنن تا قیمتش معلوم بشه.

نظر من اینه که bank statement داشته باشی‌ بهتره.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

سلام

ممکنه لطفا راهنمایی کنید که برای ویزای B-1 ( ارائه مقاله در کنفرانس) ، میشه از سند منزلی که به اسم پدر و مادر هست استفاده کرد؟

آیا اصل سند برای سفارت آمریکا لازمه یا میشه از طریق دادگستری اینجا کپی برابر اصل گرفت؟ ( یا از وزارت امور خارجه؟)

من هنوز وقت سفارت نگرفتم. اما اگر قرار باشه برم قبرس و آژانس بخواد ویزای قبرس بگیره باز هم این سند لازمه؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)