صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 56

موضوع: سوال در مورد سند ملکی را در اینجا مطرح نمایید

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد سند ملکی را در اینجا مطرح نمایید

اگر قرار باشه برم قبرس و آژانس بخواد ویزای قبرس بگیره باز هم این سند لازمه؟

ممنون
    Yes indeed
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

سلام دوستان
    مي دونين كي بايد سند ملكي رو تو سفارت نشون بديم؟ مستقيم ازمون درخواست مي‌كنن يا اينكه خودمون بايد همراه BS اونو بديم؟
    BS من واسه پدرمه كه قراره منو ساپورت كنه ولي سند خونه واسه مادرمه. اين به نظرتون مشكلي ايجاد مي كنه؟

Senior Member

سلام دوستان
    مي دونين كي بايد سند ملكي رو تو سفارت نشون بديم؟ مستقيم ازمون درخواست مي‌كنن يا اينكه خودمون بايد همراه BS اونو بديم؟
    BS من واسه پدرمه كه قراره منو ساپورت كنه ولي سند خونه واسه مادرمه. اين به نظرتون مشكلي ايجاد مي كنه؟
    According to the experiences of others within the past three years yu don need to have the title deed for the US visa if you don have anyone in the united states.

In similar cases, they asked for that if anyone had had someone in the US or situation of lacking the social tie.

Title deed is your economic tie.

The BS is enough
    دوستان عزیز من متاسفانه نمی تونم خیلی منظم بیام فروم. پس در پاسخ به پیغامهای خصوصیتون تاخیر اگه دیدید پیشاپیش عذر میخوام.

Junior Member

فوری فوری

سلام دوستان
    اگر میشه من رو سریع راهنمایی کنید.

1. اگر بخوام برای ساپورت مالی از bank statement استفاده کنم .میتونم برم حساب باز کنم وپول رو توش بریزم و بعد پرینت بگیرم وبفرستم ؟ یا اینکه حساب باید قدیمی باشه و پولی که توش هست باید از قدیم تو حساب بوده باشه ؟؟؟

2. سند باید حتما ارزیابی شده باشه اگر نه قبول نمی کنن ؟؟ کجا وچطور باید بشه ؟؟؟؟

3.دارالترجمه ها کپی سند برابر اصل شده رو قبول می کنن یا باید اصل سند رو بدیم ؟؟؟؟

ممنون میشم اگر سریع جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط shaylin
    فوری فوری

سلام دوستان

1. اگر بخوام برای ساپورت مالی از bank statement استفاده کنم .میتونم برم حساب باز کنم وپول رو توش بریزم و بعد پرینت بگیرم وبفرستم ؟ یا اینکه حساب باید قدیمی باشه و پولی که توش هست باید از قدیم تو حساب بوده باشه ؟؟؟

2. سند باید حتما ارزیابی شده باشه اگر نه قبول نمی کنن ؟؟ کجا وچطور باید بشه ؟؟؟؟

3.دارالترجمه ها کپی سند برابر اصل شده رو قبول می کنن یا باید اصل سند رو بدیم ؟؟؟؟

1- فکر کنم نیاز هست یک گردش مالی 6 ماه بگیرید و نمیتونید همین الان حساب باز کنید و پرینت بگیرید . (مطمئن نیستم)
    2- سند خونه بنام پدر یا خودتون کافیه
    3- اصل نیاز هست
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iBT

1- فکر کنم نیاز هست یک گردش مالی 6 ماه بگیرید و نمیتونید همین الان حساب باز کنید و پرینت بگیرید . (مطمئن نیستم)
    2- سند خونه بنام پدر یا خودتون کافیه
    3- اصل نیاز هست
    خیلی خیلی ممنون از جوابتون .
    فقط یه سوال سند باید ارزیابی بشه حتما؟؟؟؟اگر اینطوره کجا وچطور این کار رو باید انجام بدم ؟؟؟؟
    ممنون

Senior Member

سلام دوستان

For your first query:
    The date of creating your bank account is depended on whether you have a fully funded or other kinds of admission. If you are not fully funded you of course have sent your bank statement for your I-20. Therefore, it is needed your date of creating of the account be around the February. Otherwise, and if you are fully-funded the date is not important at all. Though I think, on the case of not being fully-funded, the date is not important.

Second query:
    No, it is not needed. The title deed is used as a social tie in some special circumstances.

Final query:

the original should be given to them.

Good Luck,

Junior Member

سند به نام پدر اگه 2.5 دانگ باشه میشه از سفارت قبرس تو تهران ویزا گزفت؟ منتظر جواب فوری هستم

Member niloofar.r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    statistics

من یه سفارت تو اروپا میخوام برم و نمیدونم سند و .... میخواد یا نه. سند ملک و اوتومبیل پدر ومادر را برای نشان دادن اینکه اونها راه نمیفتن دنبال من بیانو دادم دارالترجمه رسمی.
    شناسنامه برادرم (که نشون بده اونم ازدواج کرده و اینجا خونه زندگی داره) و کارت پایان خدمتشو(که نشون بدم از ترس سربازی نمیخواد بره) هم دادم ترجمه رسمی.
    شناسنامه و کارت ملی خودم را هم همینطور. همشونم مهر دادگستری داره. با توجه به اینکه جایی که میخوام برای ویزا برم میمونم ممکنه اصل این مدارک لازم بشه آیا لازمه اصل مدارکی مثل سند ملک و اتومبیل والدین و شناسنامه و کارت پایان خدمت برادرم و ببرم؟ یا همون ترجمه رسمی با مهر باطل شده دادگستری کافیه؟

لطفا راهنمایی کنید
    خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است
    چه رنجی میکشد آنکس که
    انسان است و از احساس سرشار است

Junior Member

من میتونم سند یک خونه که به اسم برادرم هست رو ترجمه کنم و یک support letter هم از برادرم روی این سند بگیرم و با خودم ببرم سفارت؟ یا حتما سند باید به اسم پدر یا مارم باشه؟ support letter حتما باید به همراه bs باشه یا با سند برادرم هم میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)