صفحه 456 از 740 نخستنخست ... 356406446447448449450451452453454455456457458459460461462463464465466506556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,551 تا 4,560 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

دوستان پروژه‌هایی مثل مثلا طراحی سایت یا طراحی گرافیک هم «دفاع» می‌خواهند؟
    دفاع اینجا به چه معناست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ideapad2 نمایش پست ها
    دوستان پروژه‌هایی مثل مثلا طراحی سایت یا طراحی گرافیک هم «دفاع» می‌خواهند؟
    دفاع اینجا به چه معناست؟
    دوست عزیز اگر مدت کمی بهت دادن با توجه به مورد پروژت شاید اصلا دفاع هم نخواد
    ولی اگه مثلا 5 ماه به بالا دادن باید بری و یه توضیح بدی از کارت و سوالی داشتن جواب بدی
    اگر عنوان هنوزبراش تعریف نکردن سعی کن یه عنوان دهن پر کن باشه نه صرفا یه طراحی سایت ولی اگه تعریف شده از اینکه پروژت نیازی را از مرکز برطرف کرده تاکید کن

Junior Member

خوب سوال من همینه
    من ۱۷ ماه و ۱۴ روز خدمت کردم( بدون کسری)
    الان می‌خوام یه طراحی سایت یا طراحی گرافیک یا چیزی شبیه به این از پژوهشگاه فرهنگ و معارف دفاع مقدس بگیرم.
    خوب اگر اینا نامه رو به نخبگان نیروهای مسلح بزنند و دفاع هم معنی نداشته باشه دیگه اگر هم دانشجو باشم (که دانشجوی دکتری هستم) باید این کسری ۴ ماهه تمام مدت ۲۱ ماه خدمت من رو پوشش بده و این کارت رو به من بدهند و تمام دیگه
    درسته؟

خوب سوال من همینه
    من ۱۷ ماه و ۱۴ روز خدمت کردم( بدون کسری)
    الان می‌خوام یه طراحی سایت یا طراحی گرافیک یا چیزی شبیه به این از پژوهشگاه فرهنگ و معارف دفاع مقدس بگیرم.
    خوب اگر اینا نامه رو به نخبگان نیروهای مسلح بزنند و دفاع هم معنی نداشته باشه دیگه اگر هم دانشجو باشم (که دانشجوی دکتری هستم) باید این کسری ۴ ماهه تمام مدت ۲۱ ماه خدمت من رو پوشش بده و این کارت رو به من بدهند و تمام دیگه
    درسته؟
    آره دوست عزیز
    حالا بتونی همون حدود 5ماه بگیری که ازش هم کم کنن بازم 21 را پوشش بده بهتره. بعد درست تموم شد دفترچه پست کن و برو دفاع و به احتمال زیاد کل خدمتت را پوشش بده بهت میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali13707 نمایش پست ها
    آره دوست عزیز
    حالا بتونی همون حدود 5ماه بگیری که ازش هم کم کنن بازم 21 را پوشش بده بهتره. بعد درست تموم شد دفترچه پست کن و برو دفاع و به احتمال زیاد کل خدمتت را پوشش بده بهت میدن
    من منظورم این بود که دانشجو باشیم و کارت رو بهمون بدن
    من این سوال رو شخصا از نخبگان نیروهای مسلح پرسیدم
    اون سرهنگ اصلی اونجا خیلی کوتاه گفت که کارت رو بهتون می‌دن.
    حالا نمی‌دونم می‌خواست از سر باز کنه یا هرچی...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilengineeri نمایش پست ها
    سلام
    شما یه سر به سایت kasri.ir بزن. همچنین سایت Stca.ir را هم یه سر بزن. برای این سایت، به نظر من چنان چه یک پروپوزال نظامی با موضوع به روز داشته باشید احتمال اخذ پروژه بیشتر است. همچنین چنان چه ایده ای داشته باشید می توانید از سایت ایده پردازی دانشگاه امام حسین (ع) هم استفاده نمایید. از مرکز تحقیقات شهید قندی (سراج) هم یه خبر بگیرید که پروژه دارند یا نه؟ موفق باشید
    سلام عزیز
    مرسی از راهنماییات ، آره به این سایتایی که میگی سر زدم قبلا ، متاسفانه واسه رشته من اصن پروژه ای تعریف نکردن انگار ...
    اگه کسی از بچه های این سایت رشتش مهندسی و مدیریت آب هست و تونسته پروژه بگیره لطفا راهنمایی که

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab950 نمایش پست ها
    سلام عزیز
    مرسی از راهنماییات ، آره به این سایتایی که میگی سر زدم قبلا ، متاسفانه واسه رشته من اصن پروژه ای تعریف نکردن انگار ...
    اگه کسی از بچه های این سایت رشتش مهندسی و مدیریت آب هست و تونسته پروژه بگیره لطفا راهنمایی که
    ببینید اگر یک پروپوزال با موضوع قوی و در زمینه نظامی دارید توصیه میکنم به سایت Stca بفرستید. احتمالا پذیرش بشه. من وقتی به این سایت رزومه و پروپوزال فرستادم اصلا ازشون نپرسیدم که عمران را قبول می کنید یا نه، بعد دو هفته زنگ زدند که موضوعت قبول شده
    در سایت Kasri رزومتون را به کدوم حوزه ها ارسال کرده بودید؟ چون حدود چند هفته ای هست که حوزه مهندسی عمران آب (برهم کنش سازه سیال) را ایجاد کردند احتمالا رزومتون را این قسمت بفرستید تایید کنند. حتما پایان نامه یا مقاله تان (در صورت وجود) آپلود کنید چون در این سایت معمولا بر اساس پایان نامه پروژه تعریف می کنند. اگر با شبکه های عصبی یا نرم افزار متلب و ... کار کرده اید همچنین توانایی کدنویسی دارید حتما در رزومه ارسال کنید. حتی در صورت عدم پذیرش رزومه توسط داور، یک پیام به داور بفرستید و به این توانایی ها اشاره کنید.
    ویرایش توسط civilengineeri : July 28th, 2016 در ساعت 05:10 PM

من منظورم این بود که دانشجو باشیم و کارت رو بهمون بدن
    من این سوال رو شخصا از نخبگان نیروهای مسلح پرسیدم
    اون سرهنگ اصلی اونجا خیلی کوتاه گفت که کارت رو بهتون می‌دن.
    حالا نمی‌دونم می‌خواست از سر باز کنه یا هرچی...
    تا وقتی معافیت تحصیلی داری نمیتونی دفاع کنی
    منظور اون سرهنگ هم این بود بعد اتمام درست دفترچه را بفرست و بیآ دفاع کن و اگه کسری بگیری و 21ماهت پر بشه میری نظام وظیفه و اولین تاریخ اعزام میکنی اعزامتا و دیگه خدمت نمیری و فقط روز اعزام میری دنبال کارهای اداری دریافت کارتت در اون پادگانی که گفتن بری

Senior Member Sha7ab آواتار ها

من یه دوستی داشتم که فقط باید آموزشی رو میرفت. یادمه وسط کارشناسی بودیم یه ترم مرخصی گرفت آموزشی رو رفت و کارتشو گرفت و بعد به تحصیلش ادامه داد.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    من یه دوستی داشتم که فقط باید آموزشی رو میرفت. یادمه وسط کارشناسی بودیم یه ترم مرخصی گرفت آموزشی رو رفت و کارتشو گرفت و بعد به تحصیلش ادامه داد.
    بله این کار را میشه کرد
    اگر برای دانشگاهتون مشخص بشه کمتر از مدت یک ترم سربازی دارید و سربازیتون تموم میشه معافیت تحصیلیتون را موقتا باطل و یک ترم بهتون مرخصی میده که برید تمومش کنید و برگردید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)