صفحه 591 از 740 نخستنخست ... 91491541581582583584585586587588589590591592593594595596597598599600601641691 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,901 تا 5,910 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن

سلام. دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟

من هم از طریق بنیاد ملی نخبگان میتونم اقدام کنم هم میتونم از طریق نیروهای مسلح اقدام کنم.

بنیاد نخبگان جوریه که من باید مقاله بنویسم چاپ بشه هی الاف کنن آخرشم معلوم نیست بشه یا نشه.

ولی نیروهای مسلح آشنا دارم گفته کارتو راه میندازم...

الان بنظرتون صلاحه من چکار کنم؟ پیگیر کدوم یکی باشم؟ گیج شدم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان میشه منو راهنمایی کنید؟

من هم از طریق بنیاد ملی نخبگان میتونم اقدام کنم هم میتونم از طریق نیروهای مسلح اقدام کنم.

بنیاد نخبگان جوریه که من باید مقاله بنویسم چاپ بشه هی الاف کنن آخرشم معلوم نیست بشه یا نشه.

ولی نیروهای مسلح آشنا دارم گفته کارتو راه میندازم...

الان بنظرتون صلاحه من چکار کنم؟ پیگیر کدوم یکی باشم؟ گیج شدم
    در کل بستگی به موقعیت دارد اما در کل بنیاد نخبگان بهتره چون شما با انجام یک پروژه کل سربازی پوشش خواهید و با ارگان های دولتی و نه نظامی سرو کار
    خواهید داشت. شما اگر کسری ب ن ن م داشته باشید در حدود 9 ماه 10 ماه باز هم باید 10 ماه خدمت سربازی بگذرانید کسری ب ن ن م وقتی در مقابل بنیاد
    نخبگان ارزش داره که شما 14-15 ماه به بالا کسری داشته باشید و با حداکثر 4.5 ماه خدمت سربازی کارت دریافت کنید
    البته لازم به ذکر است که پروژه های ب ن ن م در حین تحصیل مقطع ارشد هم قابل انجام و گرفتنه ولی فکر میکنم در سیستم جدید بنیاد نخبگان شما باید فارغ التحصیل باشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    در کل بستگی به موقعیت دارد اما در کل بنیاد نخبگان بهتره چون شما با انجام یک پروژه کل سربازی پوشش خواهید و با ارگان های دولتی و نه نظامی سرو کار
    خواهید داشت. شما اگر کسری ب ن ن م داشته باشید در حدود 9 ماه 10 ماه باز هم باید 10 ماه خدمت سربازی بگذرانید کسری ب ن ن م وقتی در مقابل بنیاد
    نخبگان ارزش داره که شما 14-15 ماه به بالا کسری داشته باشید و با حداکثر 4.5 ماه خدمت سربازی کارت دریافت کنید
    البته لازم به ذکر است که پروژه های ب ن ن م در حین تحصیل مقطع ارشد هم قابل انجام و گرفتنه ولی فکر میکنم در سیستم جدید بنیاد نخبگان شما باید فارغ التحصیل باشید
    اما در اینصورت من باید ارشدم رو در شهریور که تموم کردم مقاله بنویسم و چند ماه وقتم تلف بشه به خاطر امدن پذیرش مقالات. اونا هم بررسی کنن اگر کسی جلوتر از من نبود، شانس بیارم که قبولم کنن....

مهمترین مسئله برای من اینه که هرچه زودتر تموم کنم سربازی رو و از شرش خلاص بشم(زمان برای من خیلی مهمه که زود تموم بشم). چون از هر جهت دست و پام رو بسته و من سریعتر میخوام وارد بازار کار بشم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    اما در اینصورت من باید ارشدم رو در شهریور که تموم کردم مقاله بنویسم و چند ماه وقتم تلف بشه به خاطر امدن پذیرش مقالات. اونا هم بررسی کنن اگر کسی جلوتر از من نبود، شانس بیارم که قبولم کنن....

مهمترین مسئله برای من اینه که هرچه زودتر تموم کنم سربازی رو و از شرش خلاص بشم(زمان برای من خیلی مهمه که زود تموم بشم). چون از هر جهت دست و پام رو بسته و من سریعتر میخوام وارد بازار کار بشم
    صرفنظر از هر کاری شما باید هر دو راه را همزمان جلو ببرید چون درنظر گرفتن فقط یک راه دلیلی بر موفقیت 100 درصد نیست شما از الان در ارگان های
    نظامی زیر مجموعه ب ن ن م طبق رشته خودتون دنبال پروژه باشید همزمان با نوشتن مقاله و تشکیل پرونده در ب م ن اون مورد هم به جریان بیندازید
    که اگر 2 مورد اکی شد یکی را برحسب شرایط انتخاب کنید اگر هم فقط یکی به نتیجه رسید دست خالی نباشید و بتوانید از مزایایی اون بهره مند بشید
    چون اگر یک راه برید به نتیجه نرسید اون موقع کمی شرایط سخت خواهد بود تا پیگیر راه دوم باشید حتی به نظر من نیم نگاهی به امریه هم داشته باشید
    که اگر هیچ کدام به نتیجه نرسید اون راه هم امتحان کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    صرفنظر از هر کاری شما باید هر دو راه را همزمان جلو ببرید چون درنظر گرفتن فقط یک راه دلیلی بر موفقیت 100 درصد نیست شما از الان در ارگان های
    نظامی زیر مجموعه ب ن ن م طبق رشته خودتون دنبال پروژه باشید همزمان با نوشتن مقاله و تشکیل پرونده در ب م ن اون مورد هم به جریان بیندازید
    که اگر 2 مورد اکی شد یکی را برحسب شرایط انتخاب کنید اگر هم فقط یکی به نتیجه رسید دست خالی نباشید و بتوانید از مزایایی اون بهره مند بشید
    چون اگر یک راه برید به نتیجه نرسید اون موقع کمی شرایط سخت خواهد بود تا پیگیر راه دوم باشید حتی به نظر من نیم نگاهی به امریه هم داشته باشید
    که اگر هیچ کدام به نتیجه نرسید اون راه هم امتحان کنید
    اهان. ممنون. پس هم به دنبال ب ن م باشم. هم به دنبال امریه جهاد کشاورزی. هم به دنبال امریه نیروهای مسلح که کارخونه هست. همه چیو درجا ببرم جلو...

خدا بگم چکار بکنه مسخره بازیه والا همه چی مسخره بازیه

Junior Member Reza2kn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام،
    رشته توی چی هست؟ چون به علوم انسانی بیشتر از 4 ماه نمیدن.
    1- میشه، من خودم سرباز بودم که کسری گرفتم و از خدمت ترخیص شدم. یکی از دوستامم دقیقا عین من بود.
    2- اگر وابستگی دانشگاهیتون نظامی نباشه و یا نگفته باشین که از اطلاعات نهادهای نظامی استفاده کردین مشکلی نداره. کلا نباید نشون بدین که این کار توی یه نهاد نظامی انجام شده. توی رزومه تون مطلقا این پروژه رو ذکر نکنین که براتون حسابی دردسر میشه بعدا توی فرودگاه ها یا واسه اقامت.
    سلام دوست عزیز.
    شما مطمئنی؟! آخه رو چه حسابی؟!

یعنی ما که رشتمون تو این دسته هست و برای مثال 15 ماه کسری می خوایم، باید 4 تا پروژه بگیریم؟ مگه پروژه هاشون معمولا چی هست که 4 ماه بیشتر نمیدن؟

ممنون.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sintaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    من یه پروژه از وزرات دفاع گرفتم ....(البته هنوز دفاع نکردم) میخاستم بدونم پروژه دوم رو می تونم از ارتش بگیرم ...؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    با تشکر
    سلام
    در قانون فعلا مشکلی نیست اما میگن ارتش پروژه های سازمان های دیگه رو قبول نمیکنه
    بنابراین به احتمال بسیار زیاد پروژه اول شما حروم میشه و بهتره از همون سازمان بگیرید یا حداقل جایی جز ارتش

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_vf نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه غیبت اولیه داشته باشیم امکان استفاده از کسری پروژه هست یا خیر؟لطفا اگر اطلاع دقیق دارید پاسخ دهید.ممنون
    شرط اصلی این هست که غیبت نداشته باشید
    میتونید پروژه بگیرید اما نظام وظیفه در آخرین مرحله چک میکنه و کسریتون رو ثبت پرونده نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به این قانون که هر کس در هر ارگانی که خدمت میکنه باید از همونجا پروژه بگیره نظر بدید. من 9 ماه در نیروی زمینی ارتش خدمت کردم بعدش با قبولی در ارشد ترخیص شدم الان از ارشد فارغ التحصیل شدم و در بازه یک ساله هستم. آیا میتونم از سپاه پروژه بگیرم? بالاخره یک فرقی بین من و کسی که در حال حاضر تو خدمته و پروژه میخواد باید باشه درسته? لطفا راهنمایی کنید

بله میتونید بگیرید
    اما باید حتما قبل از اعزام از بنیاد بخواهید که به ارگان جدید اعزامتون کنه

سلام و خسته نباشید
    من واسه دانشگاه امام حسین فرم درخواست کسر خدمت پر کردم ولی از روی نا آگاهی فقط داخل رزومه نرم افزارهایی که بلد بودم و معدلم را نوشتم. حالا سوالم اینه آیا کسی از دوستان میدونه پذیرش دانشگاه چطوری؟چقدر سختگیری میکنند؟میتونم دوباره فرم پذیرش پر کنم؟و هر اصلاعاتی که دارید که فکر میکنید به دردم میخوره بهم بگید.
    دانشجوی ارشد مکانیک تبدیل انرژی دانشگاه آزاد نجف اباد معدل 18
    یک دنیا تشکر از دوستان

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)