صفحه 3 از 740 نخستنخست 1234567891011121353103503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط kh_m نمایش پست ها
    سلام. باید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح واقع در پادگان شهید خلیل زاده تهران مراجع کنید و از لیستی که به دیوار چسبوندن سازمان هایی رو که بیشتر احساس میکنید به رشتتون مرتبط هستن رو بنویسید. موفق باشید.
    سلام دوست عزیز. این لیستی که موجود هست فقط سازمانهایی رو که در تهران است زده ؟ سازمانی هم تو شهرستان ها وجود داره که پروژه تعریف کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinazin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این لیستی که موجود هست فقط سازمانهایی رو که در تهران است زده ؟ سازمانی هم تو شهرستان ها وجود داره که پروژه تعریف کنه؟
    سازمانها فقط تهران هستن
    نیازی به رفت و آمد در تهران نیست بعد از اینکه بهت پروژه دادن تو شهر خودتون پروژه رو انجام میدی و بعد از اتمام کار دفاع میکنی،فقط چندبار برای کارهای اداری باید بیای تهران
    البته بعضی سازمانها تو شهرستانها هم فعالیت دارن که تعدادشون خیلی کم هست مثل سازمان آجا،باید تک تک ازشون سوال کنی
    در کل اینکه تهران باشه یا شهرستان مسئله مهمی نیست مهم مدت زمان کسری هست که بهت میدن
    یاعلی

Junior Member

دوست عزیز سلام

آقا منم یه 15 روزی میشه دفاع کردم اما کسریم هنوز ثبت نشده. میخواستم ازتون بپرسم کسری شما ثبت شد بالاخره؟ اگه شده اقدامی انجام دادین یا اینکه خودشون به وقتش انجام دادن؟

ممنون می شم منو در جریان بذارین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط intoto نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    از مدت تاریخ نامه کسریم دو هفته میگذره ولی هنوز تو سیستم پلیس+10 ثبت نشده. کسی میدونه باید چکار کنم؟(سپاه خدمت میکنم)
    دوست عزیز سلام

آقا منم یه 15 روزی میشه دفاع کردم اما کسریم هنوز ثبت نشده. میخواستم ازتون بپرسم کسری شما ثبت شد بالاخره؟ اگه شده اقدامی انجام دادین یا اینکه خودشون به وقتش انجام دادن؟

ممنون می شم منو در جریان بذارین

چند روز پیش با کلی امید و آرزو کوبیدم اومدم تهران.(پادگان شهید نظران که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح توشه) همگیشون توی بنیاد برگشتن گفتن به ما ابلاغ شده دیگه از بچه های پزشکی و دندون طرح نگیریم. دست از پا درازتر برگشتم
    یعنی هیچ کس اینجا از بچه های علوم پزشکی نیست که طرح برداشته باشه با بنیاد نیروهای مسلح

من حاضرم به هر کسی که بتونه از این طریق یا هر طریق دیگه ای 5 ماه کسری برام جور کنه پول بدم دوستان

Junior Member

دوستان گرامی سلام،
    از دوستان کسی اطلاع داره سقف کسری خدمت پروژه چند ماه هست؟
    چند تا پروژه کسری میشه انجام داد؟
    به جواب های متفاوتی رسیدم: میگن اونایی که قبل از مهر ماه 92 تو بنیاد پرونده تشکیل دادن سه تا پروژه میتونن انجام بدن و میتونن بیشتر از 12 ماه کسری بگیرن. میگن بیشتر از 12 ماه کسری نمیدن و دو تا هم بیشتر انجام بدی قبول نمیکنن. دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام

من 5.5 ماه کسری داشتم، هفته پیش رفتم بنیاد دفاع کردم. بعد از دفاع دیدم سردار تو پروندم نوشت 5 ماه امضا کرد.ولی گفت بعد از کمیسیون تماس بگیر تا میزان کسریتو بهت بگن.میخواستم بدونم تو کمیسیون این 5 ماه کمتر میشه یا همون 5 ماه رو میدن؟

Junior Member

دوستان خیلی از سوالات این فروم تکراریه و ربطی به نخبگان نداره بیشتر کسری خدمته. یه سری اطلاعات که برای نخبه وظیفه و پایان پروژه است شاید بدرد بخوره میزارم
    1. بعد از دفاع نسخه ی گالینگور شده سبز رنگ و دو عدد سی دی که شامل یه سری فایلهای word pdf html هست بنیاد نیاز داره.
    2. 6 قطعه عکس با درجه نیازه و کپی شناسنامه و کارت ملی و گواهینامه یا کارت خون و کپی اخرین مدرک تحصیلی
    بعد از این باید منتظر کارت پایان خدمت بود.

کسی هست که بتازگی کارت پایان خدمت گرفته باشه بگه چقدر طول کشیده که گرفته؟ میشه کد سخا گرفت از پلیس+10 برای پیگیری کارت پایان خدمت!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات اصفهان

با سلام...کسی از دوستان میدونه آیا میشه همزمان چند پروژه از چندجا که همگی تحت نظر نیروهای مسلح هستند برداشت؟مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید حتماً یکیش باید تموم بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezazaeem98 نمایش پست ها
    با سلام...کسی از دوستان میدونه آیا میشه همزمان چند پروژه از چندجا که همگی تحت نظر نیروهای مسلح هستند برداشت؟مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید حتماً یکیش باید تموم بشه؟
    سلام
    از لحاظ قانونی نباید همپوشانی داشته باشند. لطفا ویکی سربازی رو مطالعه کنید
    موفق باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)