صفحه 738 از 740 نخستنخست ... 238638688728729730731732733734735736737738739740 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 7,371 تا 7,380 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام دوستان.یک سوال داشتم
    آیا هردو پروژه کسر خدمت رو باید از یک جا گرفت؟ یا می توان هر کدام را از یک سازمان گرفت؟
    ممنون میشم با اطلاعات موثق و دقیق پاسخ بدین

Junior Member

دوستان کسی از مراکز اصفهان تا حالا پروژه کسری گرفته اینجا؟؟؟؟ ی راهنمایی بکنه ...
    مثلا هسا یا صاایران؟؟؟

سلام خدمت دوستان،

من دو تا پروژه کسری خدمت انجام دادم برای سپاه، پروژه اول چند ماه پیش ثبت شد توی سامانه سخا. استاد راهنمای پروژه دوم هم حدود 2 - 3 هفته پیش گفت که دفاع سوم (پروژه بالای 6 ماه بود) هم انجام شده و تایید شده از نظر داورا.
    چون برگ اعزام گرفتم برای اول اسفند، امروز رفتم مرکز عملیات سپاه و توی سیستم چک کردن گفتن کسری پروژه دوم هم ثبت شده توی سیستم و حتما برای سربازی سپاه می افتم.
    حالا سوال اینه که چرا کسری دوم توی سامانه سخا ثبت نشده هنوز؟ و اینکه مهمه که حتما توی سامانه سخا ثبت بشه یا همون سیستم مرکز عملیات مهمه فقط ؟

در ضمن سوالات قبلی این موضوع رو هم خونده بودم و خیلی کمکم کرد. ممنون از همه بچه هایی که جواب میدن و کمک میکنن.

Junior Member

دوستان گرامی سلام

من سال ۹۳ در مرزبانی خدمت کردم به مدت ۱۷ ماه و نیم و حدود سه‌ماه و نیم از خدمتم باقی موند که دکتری قبول شدم. الان کارهای پایانی تز رو انجام می‌دم.همون سال‌های اول چندجا رفتم ولی موفق به گرفتن پروژه نشدم.
    الان به دلیل مشکلات خانوادگی و ازدواج تصور خدمت کردن توی این سن‌وسال برای خودم و خانواده خیلی سخته.
    ۱- به نظر شما آیا الان دنبال پروژه رفتن منطقیه؟
    ۲- پروژه‌ها ترجمه کلا کنسل شده یا باز هم هست؟
    ۳- من اصلا می‌تونم دنبال پروژه برم از لحاظ قانونی؟ با توجه به اینکه تا پایان دفاع احتمالا بیشتر از ۶ ماه فاصله مونده.

ممنون می‌شم راهنمایی کنید یا لینک بدید برای اینکه از قوانین مطلع بشم

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ideapad2 نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

من سال ۹۳ در مرزبانی خدمت کردم به مدت ۱۷ ماه و نیم و حدود سه‌ماه و نیم از خدمتم باقی موند که دکتری قبول شدم. الان کارهای پایانی تز رو انجام می‌دم.همون سال‌های اول چندجا رفتم ولی موفق به گرفتن پروژه نشدم.
    الان به دلیل مشکلات خانوادگی و ازدواج تصور خدمت کردن توی این سن‌وسال برای خودم و خانواده خیلی سخته.
    ۱- به نظر شما آیا الان دنبال پروژه رفتن منطقیه؟
    ۲- پروژه‌ها ترجمه کلا کنسل شده یا باز هم هست؟
    ۳- من اصلا می‌تونم دنبال پروژه برم از لحاظ قانونی؟ با توجه به اینکه تا پایان دفاع احتمالا بیشتر از ۶ ماه فاصله مونده.

ممنون می‌شم راهنمایی کنید یا لینک بدید برای اینکه از قوانین مطلع بشم
    من در مورد قوانین فعلی اطلاع ندارم اما چیزی که مهمه رشته شماست که حرفی در موردش نزدید ولی با توجه به رشتتون میتونید به نهاد های تحقیقاتی ارگان ها مراجعه کنید
    البته چند سال پیش این ارگان ها بودن که پروژه میدادن بعد مجموعه ها رفتن زیر مجموعه ب ن ن م الان نمیدونم ایا باز تغییری صورت گرفته یا نه
    ولی در مجموع شما اگر به 1.2 تا از نهاد های تحقیقاتی نظامی سر بزنید یا اینکه مستقیم برید ب ن ن م کلی اطلاعات دستتون میاد که الان اوضاع چطوره فقط باید 1.2 روز وقت بزارید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    ولی در مجموع شما اگر به 1.2 تا از نهاد های تحقیقاتی نظامی سر بزنید یا اینکه مستقیم برید ب ن ن م کلی اطلاعات دستتون میاد که الان اوضاع چطوره فقط باید 1.2 روز وقت بزارید
    سلام. شما به نهاد های تحقیقات نظامی مستقیم سر زدید برای پروژه کسری؟ آخه معمولا اصلا راه نمیدن افراد غریبه رو که بخوای بری سر بزنی و پرس و جو کنی. من رشته ام برق هست، ی آشنا پیدا کردم توی یکی از همین نهاد ها رزومه ام رو دادم ببره براشون. اونم گفت دادم به یکی که مسول پروژه هاست گفتند بررسی میکنند و خودشون تماس میگیرند. ولی خبری نشد ...

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasooool نمایش پست ها
    سلام. شما به نهاد های تحقیقات نظامی مستقیم سر زدید برای پروژه کسری؟ آخه معمولا اصلا راه نمیدن افراد غریبه رو که بخوای بری سر بزنی و پرس و جو کنی. من رشته ام برق هست، ی آشنا پیدا کردم توی یکی از همین نهاد ها رزومه ام رو دادم ببره براشون. اونم گفت دادم به یکی که مسول پروژه هاست گفتند بررسی میکنند و خودشون تماس میگیرند. ولی خبری نشد ...
    سال های قبل هر ارگان نظامی یه قسمتی داشت به اسم جهاد خودکفایی اکثر پروژه ها این از بخش عبور میکرد و یا شما را به قسمت های دیگه معرفی میکردند بد نیست به این بخش هم سر بزنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alvlirali نمایش پست ها
    آیا هردو پروژه کسر خدمت رو باید از یک جا گرفت؟ یا می توان هر کدام را از یک سازمان گرفت؟
    قبلا هر دو مسیری که اشاره کردید قابل قبول بود

Junior Member

هر دو پروژه باید تنها از یک ارگان نظامی باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alvlirali نمایش پست ها

Junior Member

سلام و عرض ادب

دوستان اگر کسی پاسخ این دو سوال رو میدونه بده واقعا کمک بزرگی میکنه

سوال اول : ایا نظام وظیفه تهران در روزهای اتی باز است و میتوان مراجعه حضوری داشت؟ متاسفانه در برخی استان ها اجازه ورود به سازمان رو نمیدن . ایا تهران هم به همین صورت هست ؟
    سوال دوم :کسری خدمت پروژه من توی سیستم نظام وظیفه ثبت شده بود و الان بعد از چند ماه که دفترچه رو پست کردم به من گفتند که کسری شما در سیستم باطل شده . میخواستم بپرسم الان بایستی چکار کرد و ایا این قضیه بعدا ممکنه مشکل ساز بشه ؟

دوستان گرامی، خواهش دارم اگر کسی جواب این دو سوال رو میدونه کمک کنه
    سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)