صفحه 4 از 740 نخستنخست 123456789101112131454104504 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zi نمایش پست ها
    سلام.
    لطفا دوستانی که اطلاع دارن به این سوال من جواب بدین چون من دنبال کار می گردم و می خوام برای کار آینده خودم برنامه ریزی کنم.
    در پروژه هایی که برای طرح 10+2 تعریف میشه حضور در محل ضروریه یا میشه پروژه ای برداشت که تحقیقاتی باشه و فرد در اختیار خودش باشه و تنها بعد از پایان تحقیقات جواب رو برای سازمان مربوطه ببره؟
    پیشاپیش از جواب هاتون ممنونم.
    سلام
    معمولا پروژه ها تحقیقاتی است و نیازی به حضور فیزیکی نداره
    البته به این صورت هم نیست که پروژه رو تعریف کنند بری بعد از ده ماه بیای تحویل بدی ، سه ماه یه دفعه باید گزارش مکتوب بدی، و هر هفته یا دو هفته یه بار ( بستگی به طرفت داره) حضوری بری و یه توضیحی بدی که داری چیکار میکنی

Junior Member

آقا من امروز از یکی از دوستان تویه صنایع دفاع کار میکنه شنیدم حداکثر پروژه کسری که میدن قراره بشه 8 ماه، ولی هنوز بهشون ابلاغ نکردن.
    شما اخبار جدیدی ندارید ؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sanjesh123 نمایش پست ها
    آقا من امروز از یکی از دوستان تویه صنایع دفاع کار میکنه شنیدم حداکثر پروژه کسری که میدن قراره بشه 8 ماه، ولی هنوز بهشون ابلاغ نکردن.
    شما اخبار جدیدی ندارید ؟!!
    سلام
    8 ماه برای هر پروژه یا کلا 8 ماه؟
    من چند روز پیش به سه تا سازمان مراجعه کردم و پروژه برداشتم یکیشون گفت اگه پروژه رو خوب انجام بدم کل خدمت سربازی رو کسری میدن دومی گفت حداکثر 12 ماه کسری برای هر پروژه و سومی گفت هنوز بهشون ابلاغ نشده ولی حداکثر مدت زمان رو پیشنهخاد میدن حتی اگه کل خدمت رو در بر بگیره
    حالا این که میگید حداکثر 8 ماه کسری میدن جدیده و من از کسی نشنیده بودم،یک ماه پیش هم ب ن ن م بودم محدودیتی قائل نبودند.کسی خبر موثق داره؟اگر کسی چیزی میدونه اطلاع رسانی کنه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز پیش به سه تا سازمان مراجعه کردم و پروژه برداشتم یکیشون گفت اگه پروژه رو خوب انجام بدم کل خدمت سربازی رو کسری میدن دومی گفت حداکثر 12 ماه کسری برای هر پروژه و سومی گفت هنوز بهشون ابلاغ نشده ولی حداکثر مدت زمان رو پیشنهخاد میدن حتی اگه کل خدمت رو در بر بگیره
    حالا این که میگید حداکثر 8 ماه کسری میدن جدیده و من از کسی نشنیده بودم،یک ماه پیش هم ب ن ن م بودم محدودیتی قائل نبودند.کسی خبر موثق داره؟اگر کسی چیزی میدونه اطلاع رسانی کنه
    ممنون
    کل کسری که میدن قراره بشه 8 ماه، البته هنوز ابلاغ نشده، یه دوست دیگه هم دارم امریه گرفته مالک اشتر ، اونم همینو گفته، میگن اینقدر متقاضی کسر خدمت زیاد شده و بعضی ها هم میدن بیرون واسشون انجام میدن، به این خاطر میخوان کمش کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-دانشگاه آزاد

با سلام از دوستان کسی اطلاع داره که دانشگاه امام علی در رشته مهندسی عمران در چه زمینه هایی بیشتر پروژه میده؟ لطفا راهنمماییم کنید خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shs192 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    دوستان، تا جایی که من اطلاع دارم، افراد از دو طریق به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی میشن، یا از طریق "بنیاد ملی نخبگان" که در این صورت پروژه ای که انجام میدن به جای کل سربازی ( دو ماه آموزشی جداست ) حساب میشه و بحث کسری و ... نیست، حالت بعد اینکه افراد با داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر به اونجا مراجعه میکنن و پروژه میگیرن برای "کسری خدمت" که من قبلاً شنیده بودم حداکثر تا 6 ماه کسری در مجموع میتونستن بگیرن حالا این عدد شده 8 یا قراره بشه یا قرار نیست تغییری کنه اطلاعی ندارم ...

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم از دوستان کسی لیست مراکز و ارگان هایی که میشه پروژه و طرح گرفت رو داره؟ لسیت و تلفن و فرد مربوطه.
    لیستش توی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح هست ولی اینجا هم داشتن دوستان.
    قبلا یک فایل pdf بود ولی پیداش نکردم.
    ممنون میشم اگه کسی داره بزاره اینجا

نقل قول نوشته اصلی توسط hm_fa_da نمایش پست ها
    دوستان، تا جایی که من اطلاع دارم، افراد از دو طریق به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی میشن، یا از طریق "بنیاد ملی نخبگان" که در این صورت پروژه ای که انجام میدن به جای کل سربازی ( دو ماه آموزشی جداست ) حساب میشه و بحث کسری و ... نیست، حالت بعد اینکه افراد با داشتن مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر به اونجا مراجعه میکنن و پروژه میگیرن برای "کسری خدمت" که من قبلاً شنیده بودم حداکثر تا 6 ماه کسری در مجموع میتونستن بگیرن حالا این عدد شده 8 یا قراره بشه یا قرار نیست تغییری کنه اطلاعی ندارم ...
    سلام دوست عزیز
    اینکه میگن قراره 8 ماه کسری خدمت بدن فکر نمیکنم درست باشه
    امروز من با یکی از سازمانها پروژه برداشتم و حداقل کسری را یک ماه و حداکثر 12 ماه پیشنهاد دادن همه جا میگن کار باید ارزیابی بشه و بعد میزان کسری مشخص بشه
    به هر حال این به این معنی هست که یک پروژه میتونه 12 ماه کسری بگیره
    در ضمن این اخبار برای امروز هست یک هفته ی پیش دوتا از سازمانها پیشنهاد کسری تمام مدت خدمت را با انجام یک پروژه بهم دادن
    و باز در ضمن من اخبار موثق دارم کسی تونسته 45 ماه کسری خدمت بگیره از طریق پروژه انجام دادن
    موفق باشید

سلام دوستان ممنون میشم پاسخ این سوال خیلی واسم مهمه!!
    دوستان کسری پروژه های کسر خدمتی بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (همین که 6 ماه تا 12 ماه هست) شامل کسی که امریه رو توی ادارات تابع وزارت راه و شهرسازی میگذرونه، شامل میشه؟؟؟ میتونه حین امریه از تخفیف پروژه هایی که واسه بنیاد انجام داده استفاده کنه؟ من از بعضیا شنیدم میگن واسه امریه های دولتی شامل نمیشه و فقط واسه امریه های نطامی هاست مثل خاتم و ...

Junior Member

سلام دوستانکسی در مورد کسری پایان نامه اطلاعی داره؟ این که چقدر میدن؟ آیا میشه برای پروژه 10 ماهه بنیاد نخبگان استفاده کرد و 10 ماه رو کم کرد؟ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)