صفحه 645 از 740 نخستنخست ... 145545595635636637638639640641642643644645646647648649650651652653654655695 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,441 تا 6,450 , از مجموع 7399

موضوع: کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسر خدمت سربازی: بنیاد نخبگان نیروهای مسلح (ب ن ن م)

سلام
    من 15 ماه سابقه خدمت تو پدافند ارتش دارم و به علت قبولی تو دانشگاه 3 سال پیش ایست خدمت زدم. از همین ارگان 6 ماه کسرخدمت گرفتم. الان دفترچمو هم پست کردم و دی ماه اعزامم هست. خواستم بپرسم با توجه به سابقه خدمت قبلی همینجا اعزام میشم یا باید برم نظام وظیفه و بگم که چون پروژه همینجا برداشتم منو همینجا اعزام کنن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN3907 نمایش پست ها
    سلام
    من 15 ماه سابقه خدمت تو پدافند ارتش دارم و به علت قبولی تو دانشگاه 3 سال پیش ایست خدمت زدم. از همین ارگان 6 ماه کسرخدمت گرفتم. الان دفترچمو هم پست کردم و دی ماه اعزامم هست. خواستم بپرسم با توجه به سابقه خدمت قبلی همینجا اعزام میشم یا باید برم نظام وظیفه و بگم که چون پروژه همینجا برداشتم منو همینجا اعزام کنن.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام. تا جایی که اطلاع دارم تضمینی برای اینکه شما رو به همون یگان خدمتی قبلی اعزام کنند وجود نداره. درهرصورت شما میتونین پس از مشخص شدن محل اعزامتون (نمیدونم قبلش هم امکان پذیره یا نه) شخصاً به معاونت نظام وظیفه مراجعه کنید و شرایط رو توضیح بدین (اگه مدرکی که نشون بده از این یگان پروژه برداشتین دارین، با خودتون ببرید). احتمالش هست که براتون تغییر بدن (درحقیقت همه این اعزام ها رو همون سروانی که پشت کامپیوتر نشسته و بقیه همکارانشون هم میتونن تغییر بدن)

سلام دوستان آیا میشه از طریق پایان نامه کسری گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin00ramin نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا میشه از طریق پایان نامه کسری گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بعضی جاها آره قبول میکنن ولی خوب باید فرم رضایت استاد پر بشه. و اینکه معمولا مقدار کمی هم بابتش میدن. اگه زیاد کسری نیاز نداری این کارو بکن.

Junior Member

با عرض سلام و ادب و احترام...
    بنده متقاضی تسهیلات نظام وظیفه هستم...رزومه ام هم به شرح زیر هست:
    کارشناسی با معدل 16.24...
    کارشناسی ارشد با معدل 18.15 و شاگرد اولی از لحاظ معدل کل تو هم رشته ای هام...
    هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم از دانشگاه آزاد هست...
    4 تا مقاله کنفرانسی در سطح ملی و نمایه ISC دارم...
    رتبه 128 کنکور دانشگاه آزاد در سال 89 (اون موقع کنکور آزاد و سراسری جدا بود)...
    با این رزومه چقدر شانس دارم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...با تشکر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب و احترام...
    بنده متقاضی تسهیلات نظام وظیفه هستم...رزومه ام هم به شرح زیر هست:
    کارشناسی با معدل 16.24...
    کارشناسی ارشد با معدل 18.15 و شاگرد اولی از لحاظ معدل کل تو هم رشته ای هام...
    هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هم از دانشگاه آزاد هست...
    4 تا مقاله کنفرانسی در سطح ملی و نمایه ISC دارم...
    رتبه 128 کنکور دانشگاه آزاد در سال 89 (اون موقع کنکور آزاد و سراسری جدا بود)...
    با این رزومه چقدر شانس دارم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید...با تشکر...
    گرفتن پروژه کسر از خدمت نیاز به رزومه آنچنانی نداره هرچند میتونه به میزان کمی مهم باشه. فقط مهم اینه که دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا بالاتر باشید. پروژه های نخبگی به رزومه قوی احتیاج دارن که کلا با پروژه های کسر از خدمت تفاوت دارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kiiyan نمایش پست ها
    گرفتن پروژه کسر از خدمت نیاز به رزومه آنچنانی نداره هرچند میتونه به میزان کمی مهم باشه. فقط مهم اینه که دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد یا بالاتر باشید. پروژه های نخبگی به رزومه قوی احتیاج دارن که کلا با پروژه های کسر از خدمت تفاوت دارن.
    خب اگه بخوام پروژه جایگزین خدمت بگیرم با این رزومه ای که نوشتم چقدر شانس دارم؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید...با تشکر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin333 نمایش پست ها
    خب اگه بخوام پروژه جایگزین خدمت بگیرم با این رزومه ای که نوشتم چقدر شانس دارم؟؟؟
    لطفا راهنماییم کنید...با تشکر...
    اینو ازش اطلاعی ندارم متاسفانه. میتونید تو تاپیک خودش سوال کنید اونجا شاید بهتر بتونن راهنمائیتون کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام من یه پروژه از وز-ارت دف اع داشتم که تو سازمان دفاع کردم و نامه پایان کارمم صادر شده و شماره نامه رو بهم دادن. میخواستم ببینم برای ثبت کسری تو نظام وظیفه باید تو بنیاد دفاع کنم؟ برای ایکار باید آموزشی تموم شده باشه و تو یگان باشه یا نه الان که برگه اعزام دارم (1 دی) میتونم دفاع کنم و کسریم ثبت شه ؟
    ممنون

سلام دوستان. من 8 ماه از خدمتم مونده درخواست پروژه دادم از یه سازمانی شانس من بنیاد منحل شد گفتن 6 ماه بهت کسری میدیم. کسی اطلاع داره کی دوباره دریافت پروژه و دفاع شروع میشه؟ سازمان دیگه ای رو میشناسید که پروژه بگیرن. متاسفانه سرباز س پ ا ه هستم و به شدت پشیمونم. رشتم هم مهندسی نرم افزار هست و کارهای برنامه نویسی انجام میدن و شرکت برنامه نویسی دارم. ممنون میشم هرکی اطلاع داره راهنمایی کنه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)